LETNIE MILE BIEGOWE - 3/5 - 3 MILE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-06-20
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
4.827 km
Zgłoszonych/ Registered:
103
Wystartowało/ Started:
34
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
34
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.027km | 0.427km | 0.827km | 1.227km | 1.627km | 2.027km | 2.427km | 2.827km | 3.227km | 3.627km | 4.027km | 4.427km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.027km0.427km0.827km1.227km1.627km2.027km2.427km2.827km3.227km3.627km4.027km4.427kmCzas
netto
4.827km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1ORZECHOWSKI Kamil 560TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:00:0500:01:2000:02:3800:03:5700:05:1600:06:3700:07:5700:09:1700:10:3800:11:5800:13:1800:14:3800:16:00.65 3:1818.1
2ZWOLIŃSKI Jan 597TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 200:00:0600:01:3800:03:1100:04:4400:06:1800:07:5200:09:2400:10:5800:12:3200:14:0500:15:3800:17:1100:18:44.55+00:02:433:5215.5
3GÓRA Sylwester 604#ZABIEGANINOCĄ OKONEK M-401M 300:00:0600:01:3300:03:0200:04:3200:06:0300:07:3600:09:0800:10:4200:12:1900:13:5600:15:3400:17:1300:18:53.20+00:02:523:5415.3
4ZUKAL Piotr 600KOSZALINM-402M 400:00:0700:01:4400:03:2100:04:5800:06:3300:08:0700:09:4000:11:1300:12:4700:14:2000:15:5300:17:2500:18:55.85+00:02:553:5415.3
5SOSNOWSKI Tomasz 574MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-181M 500:00:0600:01:3600:03:1500:04:5600:06:3700:08:2000:10:0300:11:4800:13:3300:15:1800:16:5800:18:4000:19:54.45+00:03:534:0714.6
6MOSZYŃSKI Jacek 554TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 600:00:0700:01:4600:03:2600:05:0700:06:4900:08:3000:10:1200:11:5600:13:3800:15:2100:17:0400:18:4600:20:20.45+00:04:194:1214.3
7JAMNIAK Bartosz 521TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 700:00:0600:01:3900:03:1600:04:5500:06:3500:08:1900:10:0200:11:4700:13:3200:15:1900:17:0500:18:4900:20:26.10+00:04:254:1314.2
8JAROSZ Dariusz 522TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-403M 800:00:0800:01:4800:03:3000:05:1200:06:5300:08:3400:10:2600:12:0800:13:5100:15:3300:17:1500:18:5800:20:31.75+00:04:314:1414.1
9BASSEL Marcin 503KOSZALINM-303M 900:00:0700:01:5100:03:3300:05:1700:07:0200:08:4600:10:2700:12:1000:13:5500:15:4000:17:2500:19:1000:20:41.95+00:04:414:1614
10ZIELASKIEWICZ Piotr 602KOSZALINM-182M 1000:00:0600:01:3900:03:1600:04:5500:06:3600:08:2000:10:0400:11:5000:13:3500:15:2100:17:1000:18:5800:20:42.35+00:04:414:1714
11IWANIEC Dariusz 520TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-404M 1100:00:0800:01:5000:03:3400:05:2000:07:0300:08:4700:10:3000:12:1600:13:5900:15:4400:17:2900:19:1200:20:42.95+00:04:424:1714
12KUŁAKOWSKI Dawid 540TKKF KOSZALINKOSZALINM-405M 1200:00:0800:01:4900:03:3500:05:1900:07:0300:08:4700:10:3000:12:1500:13:5900:15:4300:17:2900:19:1200:20:43.05+00:04:424:1714
13MICERSKI Tomasz 548TKKF KOSZALINKOSZALINM-406M 1300:00:0800:01:5000:03:3500:05:2000:07:0400:08:4800:10:3100:12:1600:14:0000:15:4900:17:3900:19:3000:21:13.20+00:05:124:2313.7
14KONKEL Agnieszka 530KOSZALINK-301K 100:00:0800:01:4900:03:3400:05:1900:07:0400:08:4800:10:3300:12:1900:14:0600:15:5400:17:4100:19:3000:21:15.95+00:05:154:2313.6
15ZACHOLSKI Wojciech 589KOSZALINM-183M 1400:00:0800:01:5200:03:4000:05:2900:07:1700:09:0700:10:5600:12:4700:14:4100:16:3400:18:2400:20:0700:21:25.20+00:05:244:2613.5
16MRÓZ Dawid 556CHOJNICEM-184M 1500:00:0900:01:5300:03:4000:05:2600:07:1000:08:5700:10:4500:12:3600:14:2600:16:1300:18:0500:19:5300:21:25.45+00:05:244:2613.5
17KRUPIŃSKI Krzysztof 536E-UROLOG GABINET SPECJALISTYCZNY KRZYSZTOF KRUPIŃSKIKOSZALINM-503M 1600:00:0800:01:5200:03:3700:05:2300:07:0900:08:5600:10:4200:12:3100:14:1900:16:0900:17:5800:19:4800:21:36.20+00:05:354:2813.4
18MILEWSKI Tomasz 549KOSZALINM-304M 1700:00:0800:01:5100:03:3500:05:1900:07:0500:08:5200:10:3800:12:2700:14:1800:16:1000:18:0100:19:5400:21:42.70+00:05:424:2913.4
19CHODOR Martyna 605TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:00:1100:02:0600:04:0100:05:5400:07:4600:09:3700:11:2800:13:1900:15:1000:17:0200:18:5300:20:4400:22:16.45+00:06:154:3613
20NOREK Tomek 559KOSZALINM-504M 1800:00:0900:01:5400:03:4100:05:2700:07:1400:09:0400:10:5600:12:4900:14:4300:16:3500:18:2900:20:2500:22:16.75+00:06:164:3613
21KAMYK Piotr 523MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-305M 1900:00:0900:01:5200:03:3900:05:2900:07:2000:09:1300:11:0700:13:0200:14:5900:16:5600:18:5400:20:4500:22:25.05+00:06:244:3812.9
22SZABLA Ewelina 578TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 300:00:1000:02:0600:04:0000:05:5400:07:4600:09:3700:11:2800:13:1800:15:1000:17:0200:18:5300:20:4400:22:29.80+00:06:294:3912.9
23CHODOR Izabela 529TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-304K 400:00:1000:02:0500:03:5800:05:5200:07:4500:09:3800:11:3000:13:2300:15:1500:17:0800:19:0100:20:5100:22:34.55+00:06:334:4012.8
24OSOBNIAK Ryszard 561KOSZALINM-601M 2000:00:1100:02:0700:04:0200:05:5600:07:4900:09:4400:11:3900:13:3300:15:2600:17:2100:19:1600:21:1200:22:56.55+00:06:554:4412.6
25ZIELIŃSKI Grzegorz 591STARE BIELICEM-602M 2100:00:0800:01:5200:03:4000:05:3100:07:2400:09:2000:11:1800:13:1600:15:1300:17:1000:19:0700:21:0800:23:08.70+00:07:084:4712.5
26DĄBROWSKA Alicja 510TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 500:00:1000:02:1000:04:1400:06:1400:08:1300:10:1500:12:1700:14:1600:16:1500:18:1200:20:0800:21:5900:23:42.95+00:07:424:5412.2
27WAWRZYN Grzegorz 603KOSZALINM-407M 2200:00:1100:02:0500:04:0500:06:0900:08:1400:10:1600:12:1800:14:1700:16:1600:18:1300:20:1100:22:0900:23:56.55+00:07:554:5712.1
28PANCERZYŃSKI Łukasz 562KOSZALINM-306M 2300:00:1100:02:1300:04:1600:06:1500:08:1400:10:1600:12:1800:14:1700:16:1600:18:1400:20:1100:22:0900:23:57.45+00:07:564:5712.1
29KOZŁOWIECKI Waldek 535TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 2400:00:0900:02:1200:04:1400:06:1400:08:1300:10:1500:12:1700:14:1600:16:1500:18:1500:20:1800:22:2300:24:32.70+00:08:325:0411.8
30RADOSZ Katarzyna 599KOSZALINK-305K 600:00:1100:02:1600:04:2100:06:2800:08:3500:10:4300:12:5000:15:0000:17:0800:19:2000:21:3300:23:4500:25:49.85+00:09:495:2011.2
31WOLF Beata 587TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 700:00:1000:02:1600:04:3100:06:4800:09:0500:11:2500:13:4300:15:5700:18:1200:20:2900:22:4400:24:5800:26:56.50+00:10:555:3410.8
32ZUKAL Aleksandra 601KOSZALINK-402K 800:00:1100:02:2400:04:4000:06:5500:09:1000:11:3100:13:5400:16:2300:18:5500:21:2800:24:0400:26:3800:28:49.35+00:12:485:5710.1
33STAŃCZYK Franciszek 575NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+1M 2500:00:1000:02:2400:04:4100:06:5600:09:1000:11:2000:13:3200:16:0600:18:1800:21:0400:23:5500:26:4600:28:55.85+00:12:555:5910
34KOZŁOWIECKA Małgorzata 534KOSZALINK-50+2K 900:00:0900:02:1400:04:4400:07:1000:09:4700:12:1100:14:4000:17:1600:19:4200:22:0600:24:3000:26:5300:29:17.30+00:13:166:039.9
Znaleziono 34 wynik(ów)