LETNIE MILE BIEGOWE - 4/5 - 2 MILE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-07-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
3.218 km
Zgłoszonych/ Registered:
117
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.018km0.418km0.818km1.218km1.618km2.018km2.418km2.818kmCzas
netto
3.218km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
             
1ORZECHOWSKI Kamil 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:00:0400:01:1900:02:3700:03:5700:05:1700:06:3800:07:5900:09:1900:10:31.71 3:1518.4
2GAWRON Piotr 12ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-181M 200:00:0400:01:1900:02:3700:03:5700:05:1700:06:3900:08:0000:09:2300:10:45.94+00:00:143:2018
3SZKOŁUDA Miłosz 88DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-182M 300:00:0400:01:2100:02:3900:04:0100:05:2200:06:4400:08:0700:09:2900:10:51.86+00:00:203:2217.8
4HUBERT Łukasz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 400:00:0400:01:2300:02:5000:04:2000:05:4800:07:1600:08:4400:10:1000:11:30.41+00:00:583:3416.8
5NAKONIECZNY Rafał 113TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 500:00:0500:01:2700:02:5500:04:2300:05:5200:07:2300:08:5100:10:2000:11:46.29+00:01:143:3916.4
6SZEWCZUK Pawel 84ROSNOWOM-304M 600:00:0500:01:2500:02:5200:04:2200:05:5100:07:2400:08:5700:10:3100:12:00.94+00:01:293:4316.1
7ZUKAL Piotr 103KOSZALINM-401M 700:00:0500:01:3200:03:0300:04:3500:06:0700:07:3700:09:0600:10:3500:12:01.66+00:01:293:4316.1
8SOSNOWSKI Tomasz 79MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-183M 800:00:0400:01:2600:02:5600:04:2800:06:0400:07:4400:09:2000:10:5400:12:09.49+00:01:373:4615.9
9ZWOLIŃSKI Jan 106TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 900:00:0500:01:3000:03:0300:04:3500:06:1000:07:4500:09:1900:10:5300:12:22.52+00:01:503:5015.6
10ZIELEZIŃSKI Piotr 110KOSZALINM-184M 1000:00:0500:01:3100:03:0200:04:3500:06:1100:07:4800:09:2600:11:0400:12:46.27+00:02:143:5715.1
11MOSZYŃSKI Jacek 57TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1100:00:0600:01:4000:03:1900:04:5700:06:3400:08:1100:09:4900:11:2400:12:48.45+00:02:163:5815.1
12ŻYWICKI Bartosz 108DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-305M 1200:00:0600:01:4000:03:2000:04:5800:06:3500:08:1200:09:4900:11:2500:12:49.76+00:02:183:5815.1
13JAMNIAK Bartosz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-306M 1300:00:0500:01:3200:03:0800:04:4600:06:2400:08:0300:09:4300:11:2300:12:49.95+00:02:183:5815.1
14KUŁAKOWSKI Dawid 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-402M 1400:00:0500:01:4300:03:2200:05:0000:06:3700:08:1400:09:5100:11:2700:12:50.60+00:02:183:5915.1
15JAROSZ Jakub 114TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-185M 1500:00:0500:01:4000:03:2000:04:5700:06:3400:08:1100:09:4800:11:2300:12:54.55+00:02:224:0015
16JAROSZ Dariusz 24TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-403M 1600:00:0500:01:4200:03:2200:04:5900:06:3600:08:1400:09:5000:11:2700:12:57.53+00:02:254:0114.9
17ZACHOLSKI Wojciech 97KOSZALINM-186M 1700:00:0600:01:4300:03:2400:05:0500:06:5000:08:3500:10:1900:11:5700:13:17.77+00:02:464:0714.5
18KONKEL Agnieszka 33KOSZALINK-301K 100:00:0800:01:4900:03:3000:05:1000:06:5200:08:3300:10:1500:11:5500:13:33.71+00:03:014:1214.3
19BASSEL Marcin 3KOSZALINM-307M 1800:00:0900:01:4900:03:3000:05:0900:06:5200:08:3600:10:1800:12:0000:13:37.17+00:03:054:1314.2
20MILEWSKI Tomasz 52KOSZALINM-308M 1900:00:0800:01:4900:03:2900:05:1000:06:5200:08:3600:10:2000:12:0300:13:40.79+00:03:094:1414.1
21ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM-404M 2000:00:0800:01:5100:03:3200:05:1400:06:5700:08:4000:10:2300:12:0800:13:41.74+00:03:104:1414.1
22BALICKI Michał 109BONINM-141M 2100:00:0900:01:5300:03:3800:05:2100:07:0600:08:4900:10:3300:12:1400:13:47.97+00:03:164:1614
23NOREK Tomek 62KOSZALINM-503M 2200:00:0900:01:5000:03:2900:05:1100:06:5500:08:4000:10:2400:12:0900:13:49.30+00:03:174:1714
24CHODOR Martyna 116TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:00:0700:01:5300:03:3900:05:2200:07:0700:08:5000:10:3300:12:1400:13:50.46+00:03:184:1714
25MICERSKI Tomasz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-405M 2300:00:0500:01:4400:03:2700:05:1100:06:5500:08:3900:10:2200:12:0800:13:53.74+00:03:224:1813.9
26KRUPIŃSKI Krzysztof 39E-UROLOG.EUKOSZALINM-504M 2400:00:0700:01:5100:03:3400:05:1900:07:0400:08:5000:10:3700:12:2300:14:05.26+00:03:334:2213.7
27KAMYK Piotr 25MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-309M 2500:00:0600:01:4400:03:2600:05:1000:06:5500:08:4300:10:3500:12:2600:14:07.52+00:03:354:2313.7
28SZABLA Ewelina 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 300:00:0700:01:5300:03:3900:05:2400:07:1300:09:0300:10:5300:12:4400:14:27.49+00:03:554:2913.4
29DĄBROWSKA Alicja 10TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 400:00:0700:01:5900:03:5200:05:4300:07:3100:09:1800:11:0600:12:5400:14:28.72+00:03:574:2913.4
30SZNYTER Sabina 89POLANÓWK-181K 500:00:0700:01:5500:03:4500:05:3300:07:2200:09:1300:11:0400:12:5200:14:36.93+00:04:054:3213.2
31PANCERZYŃSKI Łukasz 66KOSZALINM-3010M 2600:00:0700:02:0000:03:5300:05:4400:07:3200:09:2400:11:1700:13:1100:14:53.46+00:04:214:3713
32ZIELIŃSKI Grzegorz 100STARE BIELICEM-601M 2700:00:0800:01:4500:03:3100:05:2200:07:1400:09:1000:11:0500:13:0100:14:53.50+00:04:214:3713
33CHODOR Iza 115TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-304K 600:00:0800:01:5900:03:5200:05:4300:07:3200:09:2400:11:1700:13:1100:14:54.09+00:04:224:3713
34OSOBNIAK Ryszard 65KOSZALINM-602M 2800:00:1000:01:5600:03:4500:05:3800:07:3200:09:2300:11:1600:13:1000:14:54.99+00:04:234:3713
35MARZEC Łukasz 112KOSZALINM-3011M 2900:00:0900:01:5100:03:3500:05:2300:07:1700:09:1300:11:1200:13:1300:15:12.69+00:04:404:4312.7
36MIŁASZEWSKI Przemysław 54KOSZALINM-3012M 3000:00:0600:01:5000:03:4000:05:3700:07:3900:09:4300:11:4600:13:5000:15:48.26+00:05:164:5412.2
37KURŁOWICZ Krzysztof 111KOSZALINM-3013M 3100:00:0500:01:3800:03:2700:05:2500:07:3400:09:4400:12:0200:14:1300:16:02.13+00:05:304:5812
38KOZŁOWIECKI Waldek 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 3200:00:0900:02:0500:04:0600:06:0800:08:1200:10:1300:12:1600:14:1900:16:22.43+00:05:505:0411.8
39WOLF Beata 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 700:00:0800:01:5300:03:5300:06:0500:08:2100:10:3900:13:0400:15:2200:17:39.00+00:07:075:2810.9
40WAWRZYN Grzegorz 117KOSZALINM-406M 3300:00:0700:02:1700:04:4100:07:0400:09:2700:11:4800:14:0400:16:2200:18:38.60+00:08:065:4710.4
41ZUKAL Aleksandra 104KOSZALINK-402K 800:00:0900:02:2600:04:4800:07:0900:09:2900:11:5100:14:1800:16:4600:19:06.52+00:08:345:5510.1
42KOZŁOWIECKA Małgorzata 37KOSZALINK-50+2K 900:00:0900:02:2300:04:4700:07:1500:09:4300:12:1800:14:4400:17:0900:19:33.36+00:09:016:049.9
Znaleziono 42 wynik(ów)