LETNIE MILE BIEGOWE - 4/5 - 2 MILE

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2018-07-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
3.218 km
Zgłoszonych:
117
Wystartowało:
42
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
42
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.018km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaStart_All
0.018km
  
1GAWRON Piotr 12ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:00:04
2HUBERT Łukasz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:04
3ORZECHOWSKI Kamil 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:04
4SOSNOWSKI Tomasz 79MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-1800:00:04
5SZKOŁUDA Miłosz 88DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1800:00:04
6JAMNIAK Bartosz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:05
7JAROSZ Dariusz 24TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4000:00:05
8KUŁAKOWSKI Dawid 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:05
9MICERSKI Tomasz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:05
10SZEWCZUK Pawel 84ROSNOWOM-3000:00:05
11ZUKAL Piotr 103KOSZALINM-4000:00:05
12ZWOLIŃSKI Jan 106TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-5000:00:05
13ZIELEZIŃSKI Piotr 110KOSZALINM-1800:00:05
14KURŁOWICZ Krzysztof 111KOSZALINM-3000:00:05
15NAKONIECZNY Rafał 113TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:05
16JAROSZ Jakub 114TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1800:00:05
17KAMYK Piotr 25MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3000:00:06
18MIŁASZEWSKI Przemysław 54KOSZALINM-3000:00:06
19MOSZYŃSKI Jacek 57TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:06
20ZACHOLSKI Wojciech 97KOSZALINM-1800:00:06
21ŻYWICKI Bartosz 108DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-3000:00:06
22DĄBROWSKA Alicja 10TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+00:00:07
23KRUPIŃSKI Krzysztof 39E-UROLOG.EUKOSZALINM-5000:00:07
24PANCERZYŃSKI Łukasz 66KOSZALINM-3000:00:07
25SZABLA Ewelina 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:07
26SZNYTER Sabina 89POLANÓWK-1800:00:07
27CHODOR Martyna 116TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:07
28WAWRZYN Grzegorz 117KOSZALINM-4000:00:07
29KONKEL Agnieszka 33KOSZALINK-3000:00:08
30MILEWSKI Tomasz 52KOSZALINM-3000:00:08
31ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM-4000:00:08
32ZIELIŃSKI Grzegorz 100STARE BIELICEM-6000:00:08
33CHODOR Iza 115TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:00:08
34WOLF Beata 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-4000:00:08
35BASSEL Marcin 3KOSZALINM-3000:00:09
36KOZŁOWIECKA Małgorzata 37KOSZALINK-50+00:00:09
37KOZŁOWIECKI Waldek 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:09
38NOREK Tomek 62KOSZALINM-5000:00:09
39ZUKAL Aleksandra 104KOSZALINK-4000:00:09
40BALICKI Michał 109BONINM-1400:00:09
41MARZEC Łukasz 112KOSZALINM-3000:00:09
42OSOBNIAK Ryszard 65KOSZALINM-6000:00:10
Znaleziono 42 wynik(ów)