LETNIE MILE BIEGOWE - 4/5 - 2 MILE

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2018-07-11
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
3.218 km
Zgłoszonych:
117
Wystartowało:
42
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
42
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0.418km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaStart_All
0.018km
Start_All
0.418km
   
1GAWRON Piotr 12ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:00:0400:01:19
2ORZECHOWSKI Kamil 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:19
3SZKOŁUDA Miłosz 88DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1800:00:0400:01:21
4HUBERT Łukasz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:23
5SZEWCZUK Pawel 84ROSNOWOM-3000:00:0500:01:25
6SOSNOWSKI Tomasz 79MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-1800:00:0400:01:26
7NAKONIECZNY Rafał 113TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:27
8ZWOLIŃSKI Jan 106TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-5000:00:0500:01:30
9ZIELEZIŃSKI Piotr 110KOSZALINM-1800:00:0500:01:31
10JAMNIAK Bartosz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:32
11ZUKAL Piotr 103KOSZALINM-4000:00:0500:01:32
12KURŁOWICZ Krzysztof 111KOSZALINM-3000:00:0500:01:38
13MOSZYŃSKI Jacek 57TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0600:01:40
14ŻYWICKI Bartosz 108DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-3000:00:0600:01:40
15JAROSZ Jakub 114TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1800:00:0500:01:40
16JAROSZ Dariusz 24TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4000:00:0500:01:42
17KUŁAKOWSKI Dawid 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:43
18ZACHOLSKI Wojciech 97KOSZALINM-1800:00:0600:01:43
19KAMYK Piotr 25MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0600:01:44
20MICERSKI Tomasz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:44
21ZIELIŃSKI Grzegorz 100STARE BIELICEM-6000:00:0800:01:45
22BASSEL Marcin 3KOSZALINM-3000:00:0900:01:49
23KONKEL Agnieszka 33KOSZALINK-3000:00:0800:01:49
24MILEWSKI Tomasz 52KOSZALINM-3000:00:0800:01:49
25MIŁASZEWSKI Przemysław 54KOSZALINM-3000:00:0600:01:50
26NOREK Tomek 62KOSZALINM-5000:00:0900:01:50
27KRUPIŃSKI Krzysztof 39E-UROLOG.EUKOSZALINM-5000:00:0700:01:51
28ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM-4000:00:0800:01:51
29MARZEC Łukasz 112KOSZALINM-3000:00:0900:01:51
30SZABLA Ewelina 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:53
31BALICKI Michał 109BONINM-1400:00:0900:01:53
32CHODOR Martyna 116TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:53
33WOLF Beata 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:01:53
34SZNYTER Sabina 89POLANÓWK-1800:00:0700:01:55
35OSOBNIAK Ryszard 65KOSZALINM-6000:00:1000:01:56
36DĄBROWSKA Alicja 10TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+00:00:0700:01:59
37CHODOR Iza 115TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:00:0800:01:59
38PANCERZYŃSKI Łukasz 66KOSZALINM-3000:00:0700:02:00
39KOZŁOWIECKI Waldek 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0900:02:05
40WAWRZYN Grzegorz 117KOSZALINM-4000:00:0700:02:17
41KOZŁOWIECKA Małgorzata 37KOSZALINK-50+00:00:0900:02:23
42ZUKAL Aleksandra 104KOSZALINK-4000:00:0900:02:26
Znaleziono 42 wynik(ów)