LETNIE MILE BIEGOWE - 4/5 - 2 MILE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-07-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
3.218 km
Zgłoszonych/ Registered:
117
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 0,8 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 0.818km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.018km0.418km0.818km
    
1ORZECHOWSKI Kamil 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:1900:02:37
2GAWRON Piotr 12ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:00:0400:01:1900:02:37
3SZKOŁUDA Miłosz 88DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1800:00:0400:01:2100:02:39
4HUBERT Łukasz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:2300:02:50
5SZEWCZUK Pawel 84ROSNOWOM-3000:00:0500:01:2500:02:52
6NAKONIECZNY Rafał 113TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:2700:02:55
7SOSNOWSKI Tomasz 79MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-1800:00:0400:01:2600:02:56
8ZIELEZIŃSKI Piotr 110KOSZALINM-1800:00:0500:01:3100:03:02
9ZWOLIŃSKI Jan 106TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-5000:00:0500:01:3000:03:03
10ZUKAL Piotr 103KOSZALINM-4000:00:0500:01:3200:03:03
11JAMNIAK Bartosz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:3200:03:08
12MOSZYŃSKI Jacek 57TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0600:01:4000:03:19
13JAROSZ Jakub 114TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1800:00:0500:01:4000:03:20
14ŻYWICKI Bartosz 108DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-3000:00:0600:01:4000:03:20
15JAROSZ Dariusz 24TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4000:00:0500:01:4200:03:22
16KUŁAKOWSKI Dawid 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:4300:03:22
17ZACHOLSKI Wojciech 97KOSZALINM-1800:00:0600:01:4300:03:24
18KAMYK Piotr 25MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0600:01:4400:03:26
19KURŁOWICZ Krzysztof 111KOSZALINM-3000:00:0500:01:3800:03:27
20MICERSKI Tomasz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:4400:03:27
21NOREK Tomek 62KOSZALINM-5000:00:0900:01:5000:03:29
22MILEWSKI Tomasz 52KOSZALINM-3000:00:0800:01:4900:03:29
23BASSEL Marcin 3KOSZALINM-3000:00:0900:01:4900:03:30
24KONKEL Agnieszka 33KOSZALINK-3000:00:0800:01:4900:03:30
25ZIELIŃSKI Grzegorz 100STARE BIELICEM-6000:00:0800:01:4500:03:31
26ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM-4000:00:0800:01:5100:03:32
27KRUPIŃSKI Krzysztof 39E-UROLOG.EUKOSZALINM-5000:00:0700:01:5100:03:34
28MARZEC Łukasz 112KOSZALINM-3000:00:0900:01:5100:03:35
29BALICKI Michał 109BONINM-1400:00:0900:01:5300:03:38
30CHODOR Martyna 116TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:5300:03:39
31SZABLA Ewelina 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:5300:03:39
32MIŁASZEWSKI Przemysław 54KOSZALINM-3000:00:0600:01:5000:03:40
33SZNYTER Sabina 89POLANÓWK-1800:00:0700:01:5500:03:45
34OSOBNIAK Ryszard 65KOSZALINM-6000:00:1000:01:5600:03:45
35DĄBROWSKA Alicja 10TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+00:00:0700:01:5900:03:52
36CHODOR Iza 115TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:00:0800:01:5900:03:52
37WOLF Beata 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:01:5300:03:53
38PANCERZYŃSKI Łukasz 66KOSZALINM-3000:00:0700:02:0000:03:53
39KOZŁOWIECKI Waldek 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0900:02:0500:04:06
40WAWRZYN Grzegorz 117KOSZALINM-4000:00:0700:02:1700:04:41
41KOZŁOWIECKA Małgorzata 37KOSZALINK-50+00:00:0900:02:2300:04:47
42ZUKAL Aleksandra 104KOSZALINK-4000:00:0900:02:2600:04:48
Znaleziono 42 wynik(ów)