LETNIE MILE BIEGOWE - 4/5 - 2 MILE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-07-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
3.218 km
Zgłoszonych/ Registered:
117
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 1,6 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 1.618km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.018km0.418km0.818km1.218km1.618km
      
1GAWRON Piotr 12ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:00:0400:01:1900:02:3700:03:5700:05:17
2ORZECHOWSKI Kamil 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:1900:02:3700:03:5700:05:17
3SZKOŁUDA Miłosz 88DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1800:00:0400:01:2100:02:3900:04:0100:05:22
4HUBERT Łukasz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:2300:02:5000:04:2000:05:48
5SZEWCZUK Pawel 84ROSNOWOM-3000:00:0500:01:2500:02:5200:04:2200:05:51
6NAKONIECZNY Rafał 113TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:2700:02:5500:04:2300:05:52
7SOSNOWSKI Tomasz 79MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-1800:00:0400:01:2600:02:5600:04:2800:06:04
8ZUKAL Piotr 103KOSZALINM-4000:00:0500:01:3200:03:0300:04:3500:06:07
9ZWOLIŃSKI Jan 106TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-5000:00:0500:01:3000:03:0300:04:3500:06:10
10ZIELEZIŃSKI Piotr 110KOSZALINM-1800:00:0500:01:3100:03:0200:04:3500:06:11
11JAMNIAK Bartosz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:3200:03:0800:04:4600:06:24
12MOSZYŃSKI Jacek 57TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0600:01:4000:03:1900:04:5700:06:34
13JAROSZ Jakub 114TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1800:00:0500:01:4000:03:2000:04:5700:06:34
14ŻYWICKI Bartosz 108DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-3000:00:0600:01:4000:03:2000:04:5800:06:35
15JAROSZ Dariusz 24TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4000:00:0500:01:4200:03:2200:04:5900:06:36
16KUŁAKOWSKI Dawid 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:4300:03:2200:05:0000:06:37
17ZACHOLSKI Wojciech 97KOSZALINM-1800:00:0600:01:4300:03:2400:05:0500:06:50
18BASSEL Marcin 3KOSZALINM-3000:00:0900:01:4900:03:3000:05:0900:06:52
19KONKEL Agnieszka 33KOSZALINK-3000:00:0800:01:4900:03:3000:05:1000:06:52
20MILEWSKI Tomasz 52KOSZALINM-3000:00:0800:01:4900:03:2900:05:1000:06:52
21KAMYK Piotr 25MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0600:01:4400:03:2600:05:1000:06:55
22MICERSKI Tomasz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:4400:03:2700:05:1100:06:55
23NOREK Tomek 62KOSZALINM-5000:00:0900:01:5000:03:2900:05:1100:06:55
24ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM-4000:00:0800:01:5100:03:3200:05:1400:06:57
25KRUPIŃSKI Krzysztof 39E-UROLOG.EUKOSZALINM-5000:00:0700:01:5100:03:3400:05:1900:07:04
26BALICKI Michał 109BONINM-1400:00:0900:01:5300:03:3800:05:2100:07:06
27CHODOR Martyna 116TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:5300:03:3900:05:2200:07:07
28SZABLA Ewelina 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:5300:03:3900:05:2400:07:13
29ZIELIŃSKI Grzegorz 100STARE BIELICEM-6000:00:0800:01:4500:03:3100:05:2200:07:14
30MARZEC Łukasz 112KOSZALINM-3000:00:0900:01:5100:03:3500:05:2300:07:17
31SZNYTER Sabina 89POLANÓWK-1800:00:0700:01:5500:03:4500:05:3300:07:22
32DĄBROWSKA Alicja 10TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+00:00:0700:01:5900:03:5200:05:4300:07:31
33OSOBNIAK Ryszard 65KOSZALINM-6000:00:1000:01:5600:03:4500:05:3800:07:32
34PANCERZYŃSKI Łukasz 66KOSZALINM-3000:00:0700:02:0000:03:5300:05:4400:07:32
35CHODOR Iza 115TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:00:0800:01:5900:03:5200:05:4300:07:32
36KURŁOWICZ Krzysztof 111KOSZALINM-3000:00:0500:01:3800:03:2700:05:2500:07:34
37MIŁASZEWSKI Przemysław 54KOSZALINM-3000:00:0600:01:5000:03:4000:05:3700:07:39
38KOZŁOWIECKI Waldek 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0900:02:0500:04:0600:06:0800:08:12
39WOLF Beata 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:01:5300:03:5300:06:0500:08:21
40WAWRZYN Grzegorz 117KOSZALINM-4000:00:0700:02:1700:04:4100:07:0400:09:27
41ZUKAL Aleksandra 104KOSZALINK-4000:00:0900:02:2600:04:4800:07:0900:09:29
42KOZŁOWIECKA Małgorzata 37KOSZALINK-50+00:00:0900:02:2300:04:4700:07:1500:09:43
Znaleziono 42 wynik(ów)