LETNIE MILE BIEGOWE - 4/5 - 2 MILE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-07-11
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
3.218 km
Zgłoszonych/ Registered:
117
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 2,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 2.018km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.018km | 0.418km | 0.818km | 1.218km | 1.618km | 2.018km | 2.418km | 2.818km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category0.018km0.418km0.818km1.218km1.618km2.018km
       
1ORZECHOWSKI Kamil 63TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:1900:02:3700:03:5700:05:1700:06:38
2GAWRON Piotr 12ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-1800:00:0400:01:1900:02:3700:03:5700:05:1700:06:39
3SZKOŁUDA Miłosz 88DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-1800:00:0400:01:2100:02:3900:04:0100:05:2200:06:44
4HUBERT Łukasz 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0400:01:2300:02:5000:04:2000:05:4800:07:16
5NAKONIECZNY Rafał 113TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:2700:02:5500:04:2300:05:5200:07:23
6SZEWCZUK Pawel 84ROSNOWOM-3000:00:0500:01:2500:02:5200:04:2200:05:5100:07:24
7ZUKAL Piotr 103KOSZALINM-4000:00:0500:01:3200:03:0300:04:3500:06:0700:07:37
8SOSNOWSKI Tomasz 79MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-1800:00:0400:01:2600:02:5600:04:2800:06:0400:07:44
9ZWOLIŃSKI Jan 106TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-5000:00:0500:01:3000:03:0300:04:3500:06:1000:07:45
10ZIELEZIŃSKI Piotr 110KOSZALINM-1800:00:0500:01:3100:03:0200:04:3500:06:1100:07:48
11JAMNIAK Bartosz 23TKKF KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0500:01:3200:03:0800:04:4600:06:2400:08:03
12MOSZYŃSKI Jacek 57TKKF KOSZALINKOSZALINM-5000:00:0600:01:4000:03:1900:04:5700:06:3400:08:11
13JAROSZ Jakub 114TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-1800:00:0500:01:4000:03:2000:04:5700:06:3400:08:11
14ŻYWICKI Bartosz 108DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-3000:00:0600:01:4000:03:2000:04:5800:06:3500:08:12
15JAROSZ Dariusz 24TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4000:00:0500:01:4200:03:2200:04:5900:06:3600:08:14
16KUŁAKOWSKI Dawid 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:4300:03:2200:05:0000:06:3700:08:14
17KONKEL Agnieszka 33KOSZALINK-3000:00:0800:01:4900:03:3000:05:1000:06:5200:08:33
18ZACHOLSKI Wojciech 97KOSZALINM-1800:00:0600:01:4300:03:2400:05:0500:06:5000:08:35
19BASSEL Marcin 3KOSZALINM-3000:00:0900:01:4900:03:3000:05:0900:06:5200:08:36
20MILEWSKI Tomasz 52KOSZALINM-3000:00:0800:01:4900:03:2900:05:1000:06:5200:08:36
21MICERSKI Tomasz 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-4000:00:0500:01:4400:03:2700:05:1100:06:5500:08:39
22NOREK Tomek 62KOSZALINM-5000:00:0900:01:5000:03:2900:05:1100:06:5500:08:40
23ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM-4000:00:0800:01:5100:03:3200:05:1400:06:5700:08:40
24KAMYK Piotr 25MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3000:00:0600:01:4400:03:2600:05:1000:06:5500:08:43
25BALICKI Michał 109BONINM-1400:00:0900:01:5300:03:3800:05:2100:07:0600:08:49
26KRUPIŃSKI Krzysztof 39E-UROLOG.EUKOSZALINM-5000:00:0700:01:5100:03:3400:05:1900:07:0400:08:50
27CHODOR Martyna 116TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:5300:03:3900:05:2200:07:0700:08:50
28SZABLA Ewelina 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-3000:00:0700:01:5300:03:3900:05:2400:07:1300:09:03
29ZIELIŃSKI Grzegorz 100STARE BIELICEM-6000:00:0800:01:4500:03:3100:05:2200:07:1400:09:10
30SZNYTER Sabina 89POLANÓWK-1800:00:0700:01:5500:03:4500:05:3300:07:2200:09:13
31MARZEC Łukasz 112KOSZALINM-3000:00:0900:01:5100:03:3500:05:2300:07:1700:09:13
32DĄBROWSKA Alicja 10TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+00:00:0700:01:5900:03:5200:05:4300:07:3100:09:18
33OSOBNIAK Ryszard 65KOSZALINM-6000:00:1000:01:5600:03:4500:05:3800:07:3200:09:23
34PANCERZYŃSKI Łukasz 66KOSZALINM-3000:00:0700:02:0000:03:5300:05:4400:07:3200:09:24
35CHODOR Iza 115TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-3000:00:0800:01:5900:03:5200:05:4300:07:3200:09:24
36MIŁASZEWSKI Przemysław 54KOSZALINM-3000:00:0600:01:5000:03:4000:05:3700:07:3900:09:43
37KURŁOWICZ Krzysztof 111KOSZALINM-3000:00:0500:01:3800:03:2700:05:2500:07:3400:09:44
38KOZŁOWIECKI Waldek 38TKKF KOSZALINKOSZALINM-6000:00:0900:02:0500:04:0600:06:0800:08:1200:10:13
39WOLF Beata 95TKKF KOSZALINKOSZALINK-4000:00:0800:01:5300:03:5300:06:0500:08:2100:10:39
40WAWRZYN Grzegorz 117KOSZALINM-4000:00:0700:02:1700:04:4100:07:0400:09:2700:11:48
41ZUKAL Aleksandra 104KOSZALINK-4000:00:0900:02:2600:04:4800:07:0900:09:2900:11:51
42KOZŁOWIECKA Małgorzata 37KOSZALINK-50+00:00:0900:02:2300:04:4700:07:1500:09:4300:12:18
Znaleziono 42 wynik(ów)