LETNIE MILE BIEGOWE - 5/5 - 1 MILA

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-08-08
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
47
Wystartowało/ Started:
47
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
46
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 0.009km | 0.409km | 0.809km | 1.209km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M0.009km0.409km0.809km1.209kmCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ORZECHOWSKI Kamil 25TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:00:0200:01:1200:02:2700:03:4100:04:52.95 3:0119.8
2GAWRON Piotr 30ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-181M 200:00:0200:01:1100:02:2700:03:4400:05:03.55+00:00:103:0819.1
3SOSNOWSKI Tomasz 66MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM-182M 300:00:0200:01:1400:02:3400:03:5600:05:09.22+00:00:163:1118.8
4HUBERT Łukasz 47TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 400:00:0200:01:1300:02:3300:03:5500:05:15.19+00:00:223:1518.4
5NAKONIECZNY Rafał 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 500:00:0200:01:1800:02:4100:04:0500:05:27.45+00:00:343:2317.7
6KASZUBIAK Klaudiusz 36KOSZALINM-304M 600:00:0300:01:2400:02:4800:04:1600:05:32.94+00:00:393:2617.5
7ZUKAL Piotr 33KOSZALINM-401M 700:00:0200:01:2500:02:5200:04:1900:05:41.32+00:00:483:3117
8BESZTERDA Jakub 22BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM-141M 800:00:0400:01:2500:02:5500:04:2600:05:44.12+00:00:513:3316.8
9SITOWSKI Marcin 37FC RYSIEKKOSZALINM-183M 900:00:0200:01:1500:02:4100:04:1400:05:45.23+00:00:523:3416.8
10SIENIAWSKI Jarosław 67MEDEN INMED SPORTS TEAMBONINM-402M 1000:00:0300:01:2400:02:5100:04:2000:05:45.44+00:00:523:3416.8
11PRZEWŁOCKI Michał 48TKKF KOSZALINKOSZALINM-305M 1100:00:0300:01:2000:02:4400:04:1500:05:46.33+00:00:533:3416.8
12KLEMANN Paweł 12NOWE BIELICEM-403M 1200:00:0300:01:2300:02:4800:04:1700:05:47.41+00:00:543:3516.7
13ZWOLIŃSKI Jan 41TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-501M 1300:00:0200:01:2400:02:5500:04:2700:05:51.06+00:00:583:3816.5
14JAMNIAK Bartosz 49TKKF KOSZALINKOSZALINM-306M 1400:00:0200:01:2500:02:5600:04:2800:05:54.63+00:01:013:3916.4
15ZACHOLSKI Wojciech 70KOSZALINM-184M 1500:00:0300:01:3200:03:0400:04:3800:05:56.99+00:01:043:4116.3
16KUŁAKOWSKI Dawid 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-404M 1600:00:0300:01:3200:03:0400:04:3800:05:59.50+00:01:063:4216.1
17MOSZYŃSKI Jacek 15TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1700:00:0300:01:3100:03:0300:04:3700:06:01.40+00:01:083:4416.1
18ŻYWICKI Bartosz 28DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-307M 1800:00:0400:01:3300:03:0500:04:3800:06:04.02+00:01:113:4615.9
19BASSEL Marcin 38KOSZALINM-308M 1900:00:0400:01:2900:03:0000:04:3400:06:05.76+00:01:123:4615.9
20MICERSKI Tomasz 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-405M 2000:00:0400:01:3100:03:0200:04:3700:06:09.86+00:01:163:4915.7
21BESZTERDA Sebastian 23NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-406M 2100:00:0500:01:3400:03:0800:04:4300:06:12.90+00:01:193:5115.6
22MIŁASZEWSKI Przemysław 26KOSZALINM-309M 2200:00:0300:01:3300:03:0500:04:4200:06:18.17+00:01:253:5415.3
23MILEWSKI Tomasz 69KOSZALINM-3010M 2300:00:0500:01:3400:03:0800:04:4500:06:20.63+00:01:273:5615.3
24JAROSZ Dariusz 11TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-407M 2400:00:0300:01:3500:03:1300:04:5400:06:31.28+00:01:384:0214.8
25KAMYK Piotr 44MH IT SERWIS KOSZALINKOSZALINM-3011M 2500:00:0300:01:3200:03:0900:04:5200:06:33.09+00:01:404:0414.7
26KRUPIŃSKI Krzysztof 65E-UROLOG.EUKOSZALINM-503M 2600:00:0400:01:4000:03:1900:04:5900:06:36.85+00:01:434:0514.6
27MARZEC Łukasz 18KOSZALINM-3012M 2700:00:0700:01:4600:03:2000:05:0000:06:40.32+00:01:474:0814.5
28NOREK Tomek 39KOSZALINM-504M 2800:00:0500:01:4400:03:2300:05:0300:06:41.84+00:01:484:0914.5
29CHODOR Martyna 21TKKF KOSZALINKOSZALINK-301K 100:00:0600:01:4900:03:3200:05:1500:06:45.58+00:01:524:1114.3
30DĄBROWSKA Alicja 42TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 200:00:0600:01:5200:03:3600:05:1700:06:48.73+00:01:554:1314.2
31WAWRZYN Grzegorz 19KOSZALINM-408M 2900:00:0600:01:4700:03:3400:05:1800:06:52.70+00:01:594:1514.1
32KISIELIŃSKI Igor 46TKKF KOSZALINKOSZALINM-505M 3000:00:0500:01:4000:03:2200:05:0800:06:53.15+00:02:004:1614
33PANCERZYŃSKI Łukasz 62KOSZALINM-3013M 3100:00:0500:01:4600:03:3300:05:1800:06:53.35+00:02:004:1614
34KURŁOWICZ Krzysztof 64KOSZALINM-3014M 3200:00:0200:01:3400:03:1800:05:0700:06:54.48+00:02:014:1714
35RUTKOWSKI Artur 63RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-185M 3300:00:0300:01:4800:03:2800:05:1400:06:55.45+00:02:024:1714
36ZIELIŃSKI Grzegorz 34STARE BIELICEM-601M 3400:00:0300:01:3600:03:2100:05:1100:07:00.76+00:02:074:2013.8
37SZABLA Ewelina 27TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:00:0600:01:5500:03:4200:05:2700:07:14.02+00:02:214:2913.4
38CHODOR Iza 29TKKF KOSZALINGORZEBĄDZK-303K 400:00:0600:01:5600:03:4500:05:3600:07:18.42+00:02:254:3213.2
39KOZŁOWIECKI Waldek 45TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 3500:00:0400:01:5500:03:5200:05:5200:07:55.77+00:03:024:5512.2
40WOLF Beata 61TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 500:00:0500:02:0400:04:1100:06:2300:08:36.98+00:03:445:2011.2
41ZUKAL Aleksandra 31KOSZALINK-402K 600:00:0500:02:1300:04:2600:06:4300:08:53.58+00:04:005:3110.9
42STAŃCZYK Franciszek 68NIEZRZESZONYKOSZALINM-70+1M 3600:00:0400:02:0900:04:2100:06:3900:08:53.63+00:04:005:3110.9
43ZUKAL Jakub 32KOSZALINM-Dz1M 3700:00:0500:02:1700:04:3300:07:0100:09:04.59+00:04:115:3710.7
44KOZŁOWIECKA Małgorzata 40KOSZALINK-50+2K 700:00:0500:02:1400:04:3700:07:0400:09:28.42+00:04:355:5210.2
45CHODOR Antek 20KOSZALINM-Dz2M 3800:00:0700:02:2800:05:1200:08:0900:11:32.01+00:06:397:098.4
46BARTNIK Marian 43TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+2M 3900:00:0300:03:0000:06:1000:09:2200:12:32.96+00:07:407:477.7
47LINOWIECKI Cezary 35KOSZALINM-506M 4000:00:0200:01:2200:02:49+00:00:223:2817.3
Znaleziono 47 wynik(ów)