LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
6.5km
Skaly
13.33km
Czas
netto
20.3km
Czas
brutto
20.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BRÝDL Pavel 293TRUTNOVM-301M 100:00:0200:36:4401:10:0101:45:29.5001:45:31.55 5:1111.5
2OLEKSIEWICZ Maurycy 502Trucht/Szakale BałutŁÓDŹM-302M 200:00:0200:37:0801:11:4601:47:46.4001:47:48.60+00:02:175:1811.3
3KITA Michał 234pędzący w miejscuWROCŁAWM-401M 300:00:0200:39:2001:15:5801:54:50.5001:54:52.70+00:09:215:3910.6
4KLIMCZAK Mikołaj 512Juvenia GłuchołazyWROCŁAWM-201M 400:00:0300:38:4201:17:3501:57:25.8501:57:29.15+00:11:575:4710.4
5KRUPA Marcin 201Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-402M 500:00:0100:40:4601:20:0902:02:04.2002:02:05.95+00:16:346:0010
6CHODOROWSKI Krzysztof 14Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM-303M 600:00:0400:43:2401:23:0702:06:45.3502:06:49.45+00:21:176:149.6
7NOWAK Mariusz 528BIELSKO-BIAŁAM-304M 700:00:0200:42:5201:24:4302:08:25.6502:08:28.30+00:22:566:199.5
8PRZYBYSZEWSKI Łukasz 561PCHSport ComplexBIELAWAM-305M 800:00:0900:42:5501:23:5402:08:29.4002:08:38.70+00:23:076:199.5
9OLKIS Rafał 118RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-306M 900:00:0300:43:1101:25:2302:10:50.4502:10:53.55+00:25:226:269.3
10KOZIEŁ Tomasz 55Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-403M 1000:00:0200:45:3401:28:1802:12:05.6002:12:08.15+00:26:366:309.2
11BORKOWSKI Mariusz 84Naprzód MłocinyWYSZKÓWM-307M 1100:00:0700:47:1602:12:19.8502:12:27.70+00:26:566:319.2
12PIĄTEK Karolina 285nogamidogory.plKRAKÓWK-301K 100:00:0500:45:3001:28:2102:12:35.0002:12:40.10+00:27:086:319.2
13MAZIARZ Artur 39Run For FunMIELECM-308M 1200:00:0400:44:2401:28:1002:13:10.5502:13:14.95+00:27:436:339.1
14GUSTAW Łukasz 497Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-202M 1300:00:0200:44:4101:29:2302:16:27.8502:16:30.50+00:30:586:438.9
15TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 36MLKS RadkówMYSŁOWICEM-501M 1400:00:0200:45:2501:29:1602:16:43.7002:16:45.90+00:31:146:448.9
16GORCZYŃSKI Norbert 535KUDOWA-ZDRÓJM-203M 1500:00:0200:44:5701:29:5002:17:22.2502:17:24.75+00:31:536:468.9
17GŁÓD Mateusz 224RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-404M 1600:00:0400:45:0401:30:2502:18:08.0002:18:12.00+00:32:406:488.8
18SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 4WROCŁAWK-302K 200:00:0400:47:0801:30:2202:18:12.3502:18:16.60+00:32:456:488.8
19PIKUL Piotr 555ING RunningWARSZAWAM-309M 1700:00:0200:48:0501:33:3202:18:33.0502:18:35.10+00:33:036:498.8
20DETTLAFF Mariusz 499ĄĘ Tri ClubWILCZA GÓRAM-3010M 1800:00:0600:47:3201:32:1302:20:41.8002:20:47.95+00:35:166:558.7
21HOŁYST Andrzej 81Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-3011M 1900:00:0200:48:0201:34:0502:20:50.8002:20:53.60+00:35:226:568.6
22EWERT-KRZEMIENIEWSKI Adam 344dobre judo dużo biegaćSZCZECINM-204M 2000:00:0500:48:4101:33:4202:21:10.0502:21:15.85+00:35:446:578.6
23KORCZ Daniel 560KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-405M 2100:00:0300:47:0201:33:5602:22:19.1502:22:22.45+00:36:507:008.6
24MARTOWSKI Maciej 185Europa UbezpieczeniaWROCŁAWM-406M 2200:00:0400:47:2401:33:5902:24:33.2502:24:37.90+00:39:067:078.4
25MIKA Andrzej 416WROCŁAWM-3012M 2300:00:0500:47:3001:34:2202:25:00.6002:25:06.10+00:39:347:088.4
26SWORNOWSKA Anna 120POZNAŃK-201K 300:00:0400:49:0601:34:3902:25:30.8502:25:35.80+00:40:047:108.4
27KAŁUŻNY Wojciech 3861977ŚWIDNICAM-407M 2400:00:2100:55:0401:39:3902:25:26.8002:25:48.00+00:40:167:098.4
28ŁAŹNIOWSKI Dawid 63Ebiegi.plKUDOWA ZDRÓJM-3013M 2500:00:0300:48:4701:35:3702:25:57.9502:26:01.85+00:40:307:118.3
29BIAŁOBŁOCKA Alicja 422WROCŁAWK-303K 400:00:0800:53:0202:26:07.7002:26:16.20+00:40:447:118.3
30BOSAKIEWICZ Tomasz 500OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3014M 2600:00:0500:48:4201:34:3602:26:13.3502:26:19.10+00:40:477:128.3
31TRZECIAKIEWICZ Marek 43MLKS RadkówMYSŁOWICEM-205M 2700:00:0300:50:2401:38:5602:26:53.2002:26:56.50+00:41:247:148.3
32BRZĄKAŁA Katarzyna 305Przedwojewski mountain teamWROCŁAWK-202K 500:00:0400:49:0601:35:4502:26:54.6502:26:59.50+00:41:277:148.3
33MALINOWSKI Adrian 221#czeladzbiegaBĘDZINM-408M 2800:00:1700:52:2101:39:1002:27:39.3002:27:56.40+00:42:247:168.2
34WIELOGÓRSKA Natalia 539WARSZAWAK-304K 600:00:0700:49:2601:36:2002:28:32.4502:28:39.70+00:43:087:198.2
35PODOLAK Ula 531Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWK-203K 700:00:0200:49:5701:39:3202:29:28.1502:29:30.80+00:43:597:218.1
36MOCCHEGIAHI Andrea 557WARSZAWAM-502M 2900:00:0800:52:3402:29:28.5002:29:37.10+00:44:057:218.1
37KUBICKI Mariusz 207Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM-409M 3000:00:0700:48:4801:37:1502:29:47.8002:29:55.25+00:44:237:228.1
38URBANIAK Daniel 496GDYNIAM-4010M 3100:00:3000:54:2401:39:4202:29:33.0502:30:03.60+00:44:327:228.1
39STĘPIEŃ Małgorzata 391Stajnia BalonaKRAKÓWK-204K 800:00:0600:52:0901:39:1702:30:09.4002:30:16.15+00:44:447:238.1
40LIPCZAK Amadeusz 208OPOLEM-4011M 3200:00:2200:51:0701:38:4702:29:56.6502:30:19.50+00:44:477:238.1
41GROCHOWSKA Aleksandra 538WROCŁAWK-205K 900:00:2300:55:0001:41:1402:29:57.3002:30:20.80+00:44:497:238.1
42OPAŁKA Damian 489MyRaceWARSZAWAM-3015M 3300:00:0500:48:3401:36:5502:30:53.1002:30:58.55+00:45:277:258.1
43CHRZANOWSKI Paweł 145LĄDEK-ZDRÓJM-3016M 3400:00:1000:50:4201:39:5102:31:40.0002:31:50.90+00:46:197:288
44PETA Rafał 427BIERNAM-4012M 3500:00:0900:52:4501:40:2202:31:47.1502:31:56.70+00:46:257:288
45KUŚNIERCZAK Wiesław 503SUCHY LASM-4013M 3600:00:0500:49:0101:35:1702:31:54.0502:31:59.20+00:46:277:288
46PIKOS Patryk 353POLSKA NOWA WIEŚM-3017M 3700:00:3200:51:5001:39:1402:31:32.5502:32:04.95+00:46:337:278
47PRZYBYSZ Ryszard 423ŻORYM-503M 3800:00:3400:53:4401:41:1702:31:36.5002:32:11.45+00:46:397:288
48CITKO Maciej 530Bieg OpolskiOPOLEM-3018M 3900:00:1100:52:3601:39:3302:32:29.0502:32:40.65+00:47:097:308
49PIECUCH Karolina 559Lacho TeamPRZEWORSKK-305K 1000:00:0400:52:0001:41:2502:32:52.1502:32:56.35+00:47:247:318
50SZYMANOWSKI Paweł 435OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3019M 4000:00:0700:52:3001:41:0102:33:33.3502:33:41.20+00:48:097:337.9
51CHOROSTKOWSKI Bartosz 177Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-3020M 4100:00:2600:55:0901:43:2602:33:20.2002:33:46.45+00:48:147:337.9
52DROBCZYŃSKI Bartosz 537Puszczyk BukowySZCZECINM-3021M 4200:00:3100:51:3701:39:2302:33:21.3502:33:53.30+00:48:217:337.9
53HETMAŃSKI Filip 452KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWAZDRÓJM-4014M 4300:00:0400:52:0701:41:2702:33:52.6502:33:57.35+00:48:257:347.9
54HERMAN Michał 313WARSZAWAM-206M 4400:00:2600:54:5601:43:4402:33:36.3502:34:03.20+00:48:317:347.9
55FERENC-SZMUC Edyta 526KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-306K 1100:00:0200:49:0902:34:16.1002:34:19.05+00:48:477:367.9
56GAJEWSKI Marek 556LUBIĄŻM-3022M 4500:00:5400:52:2001:41:0902:33:25.3502:34:20.00+00:48:487:337.9
57BEDNARZ Paweł 255MIECZEWOM-4015M 4600:00:0500:50:3601:39:5102:34:15.6002:34:20.60+00:48:497:357.9
58SIWEK Piotr 132MASZEWOM-3023M 4700:00:2500:52:5001:42:0502:34:13.8502:34:39.00+00:49:077:357.9
59JAKUBOWSKI Marcin 437gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM-3024M 4800:00:0300:51:0301:40:2302:35:07.1502:35:10.75+00:49:397:387.9
60PAWELEC Mariusz 450Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3025M 4900:00:0800:56:1401:44:5602:35:04.8002:35:13.30+00:49:417:387.9
61RYCERSKI Rafał 169CZAPLINEKM-3026M 5000:00:0400:51:4301:42:1902:35:38.5502:35:43.20+00:50:117:407.8
62GRZEGORCZYK Wojciech 429TriActiv RidleyWROCŁAWM-3027M 5100:00:0800:53:2201:43:3002:35:38.3002:35:46.90+00:50:157:407.8
63KUSZELA Mateusz 562STARGARDM-3028M 5200:00:0800:52:3501:44:0402:36:36.6002:36:45.25+00:51:137:427.8
64UCIEKLAK Dominik 554SKAWINAM-4016M 5300:00:0900:50:0601:38:4802:36:58.1502:37:08.05+00:51:367:437.8
65ROSOCHACZ Krzysztof 275KĘSZYCA LEŚNAM-4017M 5400:00:2300:53:3801:43:5602:37:12.6002:37:36.55+00:52:057:447.7
66JAWORSKA Magdalena 377GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-401K 1200:00:0300:53:1401:43:4102:37:34.2002:37:37.95+00:52:067:457.7
67OSTROUCH Tymon 403GORZÓW WLKP.M-3029M 5500:00:0001:01:0402:38:47.0002:38:47.00+00:53:157:497.7
68FILIPEK Wojciech 543WROCŁAWM-207M 5600:00:0700:53:5201:43:5002:38:49.9502:38:57.20+00:53:257:497.7
69WYBRANOWSKI Sylwester 480Dom Development Adventure TeamWARSZAWAM-4018M 5700:00:1000:56:4601:47:0502:39:24.2002:39:34.50+00:54:027:517.6
70WYWROT Grzegorz 188WARSZAWAM-3030M 5800:00:2900:55:0201:46:3102:39:05.2002:39:35.00+00:54:037:507.7
71MROWIEC Michal 35KordakiMRAGOWOM-4019M 5900:00:0900:53:5701:45:3802:39:38.6502:39:47.75+00:54:167:517.6
72DZIUBA Piotr 166WROCŁAWM-4020M 6000:00:2300:52:2201:42:4802:39:28.7502:39:52.35+00:54:207:517.6
73KOT Klaudia 548KRAKÓWK-206K 1300:00:1100:55:4201:48:0102:39:54.2002:40:05.25+00:54:337:527.6
74CHOJNOWSKA Magdalena 451RogoźnikROGOŹNIKK-207K 1400:00:4900:59:3102:39:16.9002:40:06.85+00:54:357:507.6
75BRODA Dominik 11WROCŁAWM-3031M 6100:00:0800:56:2101:47:0902:40:12.5002:40:20.85+00:54:497:537.6
76POPIELA Sebastian 491LESZNOM-3032M 6200:00:4300:54:3101:45:0802:40:49.0502:41:32.70+00:56:017:557.6
77BIERNACIK Piotr 328LEWIN KŁODZKIM-4021M 6300:00:0800:56:3201:48:3302:43:37.1002:43:45.90+00:58:148:037.4
78ŻURAWSKI Kamil 162ZURAWSKI_ULTRAWARSZAWAM-208M 6400:00:0300:44:3101:55:4302:43:47.8502:43:50.90+00:58:198:047.4
79TRAWICKI Patryk 297Pierogi AdamusaSTARE ZAŁUBICEM-209M 6500:00:4101:00:2001:49:3802:43:10.2002:43:51.25+00:58:198:027.5
80JABŁOŃSKI Paweł 127KUDOWA-ZDRÓJM-4022M 6600:00:0300:51:4601:44:0502:44:26.5502:44:29.95+00:58:588:067.4
81RZESZOT Łukasz 475Biegnę żeby Bartek mógł biegaćĆMIŃSKM-3033M 6700:00:2202:44:14.8502:44:37.10+00:59:058:057.4
82LEŚNIEWSKA Justyna 48Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-307K 1500:00:0200:53:4901:47:4002:44:36.0002:44:38.50+00:59:068:067.4
83KASZUBA Łukasz 202#czeladzbiegaCZELADZM-4023M 6800:00:1700:58:1301:49:4502:44:49.0002:45:06.35+00:59:348:077.4
84SROKA Marcin 520PLEWISKAM-4024M 6900:00:1401:00:4101:50:1602:45:07.9502:45:22.55+00:59:518:087.4
85GARCZYŃSKI Darek 199KATOWICEM-4025M 7000:00:0700:54:1701:48:3602:45:41.8002:45:49.35+01:00:178:097.4
86ŁASZCZYŃSKI Szymon 18LESZNOM-3034M 7100:00:5500:58:5001:51:2702:45:05.7002:46:01.05+01:00:298:077.4
87SIPIERA Tomasz 104GIEBUŁTÓWM-4026M 7200:00:0300:55:1501:47:5102:46:07.2502:46:11.15+01:00:398:117.3
88SKRZYPIŃSKA Olga 176Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-308K 1600:00:2600:59:1901:49:4302:46:00.2502:46:26.80+01:00:558:107.3
89CĄKAŁA Zuzanna 116LUBINK-208K 1700:00:3100:58:0001:49:4502:46:11.2502:46:42.80+01:01:118:117.3
90LAR Bartosz 428Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-2010M 7300:00:4900:59:3002:46:23.7002:47:13.35+01:01:418:117.3
91PIETRZYK Tomasz 312ŚWIDNICAM-4027M 7400:00:2000:57:0701:49:1802:47:08.5502:47:29.10+01:01:578:147.3
92GÓRKA Piotr 332TRZEMEŚNIAM-3035M 7500:00:1100:53:3201:47:4502:47:22.9002:47:34.20+01:02:028:147.3
93PIĄTKOWSKI Wojciech 304WAŁBRZYCHM-3036M 7600:00:4000:56:2901:47:3902:46:57.0502:47:38.00+01:02:068:137.3
94NARUCKI Wojciech 76WARZENKOM-4028M 7700:00:4200:58:3801:50:0402:46:56.9002:47:39.10+01:02:078:137.3
95KARCZYŃSKA Monika 498Power TrainingPOZNAŃK-309K 1800:00:0601:00:1101:52:2402:47:45.1002:47:51.75+01:02:208:157.3
96STRAUCHOLD Anna 242Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK-402K 1900:00:0500:56:3601:50:3802:48:02.4002:48:07.95+01:02:368:167.2
97ANTKOWIAK Sebastian 546Supermaraton KaliszKALISZM-4029M 7800:00:0600:57:5401:51:3902:48:11.4002:48:17.55+01:02:468:177.2
98STANKOWIAK Maciej 289STS BIEGATONMIKOŁÓWM-4030M 7900:00:1300:57:4001:51:3402:48:16.3502:48:30.05+01:02:588:177.2
99KOLANKO Sylwia 521Nysa BiegaNYSAK-3010K 2000:00:0700:57:2001:52:3102:48:38.0002:48:45.25+01:03:138:187.2
100DUDA Monika 54RAZ SzczecinSZCZECINK-403K 2100:00:1901:00:4401:53:0202:48:57.5502:49:16.60+01:03:458:197.2
101CETNAROWSKI Kamil 379Szybkie StopyWROCŁAWM-4031M 8000:00:0900:54:4701:46:5302:49:34.0002:49:43.10+01:04:118:217.2
102MARCINKOWSKI Maciej 473UltimaCZERNIEJEWOM-4032M 8100:00:1501:02:2702:49:31.6502:49:47.50+01:04:158:217.2
103NOWACKI Michał 190Morsy PoznańPOZNAŃM-4033M 8200:00:1501:02:3002:49:37.1502:49:52.85+01:04:218:217.2
104DOLATA Maciej 469SKÓRZEWOM-4034M 8300:00:1100:59:0401:51:2702:49:41.8502:49:53.80+01:04:228:217.2
105GOS Piotr 310Naramowice BiegająPOZNAŃM-4035M 8400:00:0900:58:2701:52:0202:49:54.3002:50:03.70+01:04:328:227.2
106KUCZYŃSKI Szymon 3811978ZAWONIAM-4036M 8500:00:3000:58:1001:53:1802:50:15.8002:50:46.20+01:05:148:237.2
107DĄBROWSKA Natalia 173Bieg OpolskiOPOLEK-3011K 2200:00:1600:58:0101:52:4702:50:33.8002:50:49.90+01:05:188:247.1
108GIEL Jarosław 393NOWY TOMYŚLM-3037M 8600:00:3501:00:1801:51:2902:50:47.2002:51:22.30+01:05:508:247.1
109BARAN Grzegorz 167Naprzód MłocinyKOZIENICEM-4037M 8700:00:0900:55:2001:50:1802:51:13.4502:51:23.05+01:05:518:267.1
110SKAŁECKI Przemysław Skałecki 3Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-3038M 8800:00:0601:00:5701:56:4402:51:27.5002:51:33.85+01:06:028:267.1
111TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 93Karkonosz RUNNING TEAMMIERZYNK-404K 2300:00:1601:01:1701:54:0802:51:36.3002:51:52.80+01:06:218:277.1
112ZIEWIEC Marcin 541GROBLICEM-3039M 8900:00:3801:00:5501:52:2002:51:15.0502:51:53.80+01:06:228:267.1
113HOTAŁA Sylwia 517KUDOWIANKA RUN.KUDOWA-ZDRÓJK-3012K 2400:00:0300:55:4801:51:3302:52:09.8002:52:12.85+01:06:418:287.1
114PANEK Kuba 364KATOWICEM-4038M 9000:00:1200:58:0101:51:4202:52:09.2502:52:21.85+01:06:508:287.1
115KONOPKA-LULEK Agnieszka 390RUN is FUNPOZNAŃK-3013K 2500:00:1001:01:2401:55:3902:52:33.2502:52:43.45+01:07:118:307.1
116KLEJSZTA Grzegorz 463#czeladzbiegaMYSŁOWICEM-4039M 9100:00:1600:57:2001:49:5502:52:55.8002:53:12.60+01:07:418:317
117MURZYN Krysia 355DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK-405K 2600:00:2701:01:5701:55:1302:52:51.1502:53:18.80+01:07:478:307
118SZYMAŃSKA Agata 138GDAŃSKK-3014K 2700:00:4701:06:1001:58:4202:52:33.0002:53:20.50+01:07:488:307.1
119BIEDRZYŃSKI Michał 97SWARZĘDZM-3040M 9200:00:3101:02:0901:55:5802:53:06.8502:53:38.15+01:08:068:317
120GUTOWSKI Dariusz 306BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-504M 9300:00:2700:56:3601:50:4902:53:12.6502:53:40.60+01:08:098:317
121GAJDOWSKI Przemysław 536WROCŁAWM-3041M 9400:00:4001:01:4701:54:1702:53:01.5502:53:41.85+01:08:108:317
122MICHALAK Sylwester 389Dogoń Grodzisk MazowieckiSZCZĘSNEM-4040M 9500:00:0900:53:0401:48:4202:54:58.0502:55:07.50+01:09:358:377
123GŁOWACKA Edyta 424Matner Running TeamWILKSZYNK-406K 2800:00:0301:00:5701:56:2202:55:25.7502:55:29.45+01:09:578:386.9
124SANDRYK Adam 504OŁAWAM-4041M 9600:00:3100:58:4502:55:02.1502:55:33.55+01:10:028:377
125DARIUSZ Hanas 251Drużyna WilkaOLSZTYNM-4042M 9700:00:2300:56:1801:51:1002:55:21.1502:55:44.80+01:10:138:386.9
126JARZĘBSKI Grzegorz 184WARSZAWAM-4043M 9800:00:5601:07:3201:58:5702:56:08.5002:57:04.85+01:11:338:406.9
127KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 72SGB Samo się nie przebiegnieSŁAWKOWK-3015K 2900:00:3401:01:5201:56:4102:56:46.6002:57:20.85+01:11:498:426.9
128SIEJKOWSKI Krzysztof 342JEŻÓWM-3042M 9900:00:3801:00:1301:57:1002:56:53.5502:57:31.90+01:12:008:426.9
129JASIŃSKI Marcin 67ROGOŹNOM-4044M 10000:00:1800:59:0101:54:3402:57:15.7002:57:34.05+01:12:028:436.9
130PYŚKIEWICZ Jan 321Pierogi AdamusaSTARE ZAŁUBICEM-2011M 10100:00:4101:05:4502:02:0102:58:07.9002:58:49.70+01:13:188:466.8
131CHUDY Ariel 79R-teamRYDZYNAM-3043M 10200:00:4401:04:1501:58:4202:58:21.9002:59:06.05+01:13:348:476.8
132KUBIAK Karolina 358excaliburWEJHEROWOK-407K 3000:00:2401:02:5502:00:1402:59:05.8002:59:30.40+01:13:588:496.8
133PIĄTKOWSKI Tomasz 273ST RUNNERSPLEWISKAM-4045M 10300:00:1501:02:1801:58:0702:59:39.7002:59:55.00+01:14:238:516.8
134DOBROCHOWSKI Marek 2Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-3044M 10400:00:5301:00:1201:56:4302:59:56.6003:00:49.95+01:15:188:516.8
135ADAMSKI Piotr 151PKBI TeamHALINÓWM-4046M 10500:00:5601:04:2601:59:0503:00:00.3003:00:56.65+01:15:258:526.8
136KEMPA Piotr 455KALISZM-4047M 10600:00:4701:06:2303:00:11.5503:00:59.50+01:15:278:526.8
137GOLON Marlena 37Run PasjaSICIENKOK-408K 3100:00:1201:05:0402:02:1203:00:48.7503:01:01.40+01:15:298:546.7
138FRAŃSKI Łukasz 399Niby ChyżyNOWY TOMYŚLM-4048M 10700:00:3301:04:3802:00:3203:01:16.1503:01:49.90+01:16:188:556.7
139WRONA Anna 278BRWINÓWK-3016K 3200:00:1401:04:3602:00:5903:01:52.1503:02:06.90+01:16:358:576.7
140KRUBA-WRÓBLEWSKA Beata 29Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-409K 3300:00:2101:04:5902:02:0803:02:12.8503:02:33.90+01:17:028:586.7
141SEKLECKI Bogumił 9WARSZAWAM-4049M 10800:00:4101:01:5801:58:0703:02:04.9003:02:46.80+01:17:158:586.7
142MARTOWSKA Barbara 186WROCŁAWK-4010K 3400:00:1201:01:2101:57:5803:02:45.9503:02:58.90+01:17:279:006.7
143LATOS Bartłomiej 100WYSOKAM-4050M 10900:00:3100:59:3301:55:2003:02:29.2503:03:00.75+01:17:298:596.7
144PAŹDZIOR Wojciech 515Active StrategyWROCŁAWM-3045M 11000:00:4201:02:0901:59:0703:02:26.2503:03:08.80+01:17:378:596.7
145KLIMCZAK Pawel 407WARSZAWAM-4051M 11100:00:1001:01:2201:59:2403:02:59.2503:03:10.20+01:17:389:006.7
146TYŃSKA SITEK Aleksandra 235Droga Do UltraŁÓDŹK-3017K 3500:00:2701:06:4202:04:5303:02:46.0003:03:13.75+01:17:429:006.7
147BADOWSKI Artur 236BURKATÓWM-4052M 11200:00:2801:06:4403:02:45.6503:03:13.85+01:17:429:006.7
148WIŚNIEWSKI Rafał 372NOWE GULCZEWOM-3046M 11300:00:2101:02:1401:59:5003:03:12.9003:03:34.55+01:18:039:016.6
149CZUBAK Marcin 146Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA-ZDRÓJM-505M 11400:00:2200:59:2001:54:1003:03:13.8003:03:36.50+01:18:049:016.6
150OTRĘBA Maciej 311PIEROGI ADAMUSAPRUSZKÓWM-2012M 11500:00:4001:05:5202:01:4603:03:09.5003:03:50.25+01:18:189:016.6
151BUDNY Tomasz 564JÓZEFINM-4053M 11600:00:4401:03:1401:59:1303:03:06.8503:03:51.55+01:18:209:016.7
152ŚWIATOWIEC Anna 445Imperium SportuKRAKÓWK-4011K 3600:00:5201:06:5402:04:1803:03:23.6503:04:16.30+01:18:449:026.6
153GARCZYŃSKA Ania 200KATOWICEK-4012K 3700:00:3401:07:4003:03:49.2503:04:23.25+01:18:519:036.6
154PAPROCKA Natalia 294Ruda i ŁysyPOLKOWICEK-4013K 3800:00:5101:03:2702:02:1303:04:14.2003:05:05.50+01:19:339:046.6
155MAJER Maja 130BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK-3018K 3900:00:2901:05:4302:04:5803:04:44.2003:05:14.10+01:19:429:066.6
156NOWAK Łukasz 60#czeladzbiegaCZELADŹM-3047M 11700:00:2501:03:3602:02:4303:05:17.5503:05:43.50+01:20:119:076.6
157TKACZYK Mariusz 252STRZEGOMM-4054M 11800:00:5401:08:2303:04:53.1003:05:47.85+01:20:169:066.6
158BEDNARZ Małgorzata 61OTM.bOTMUCHÓWK-4014K 4000:00:1201:00:3801:57:4803:05:46.1003:05:58.25+01:20:269:096.6
159BOROWIK Bożena 42Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-501K 4100:00:2001:05:3102:02:1303:05:39.0503:05:59.60+01:20:289:086.6
160JAROSZUK Ania 172WROCŁAWK-3019K 4200:00:2501:00:3901:59:3503:05:45.5003:06:11.10+01:20:399:096.6
161LACHOWICZ Marta 129Night Runners WrocławWROCŁAWK-3020K 4300:00:2401:03:4902:01:1603:06:05.0003:06:29.70+01:20:589:106.5
162FURMANIAK Mateusz 248Husaria Race TeamMROWINOM-3048M 11900:00:1001:02:3402:02:0803:06:22.1003:06:32.70+01:21:019:106.5
163POCHWAŁA Justyna 53Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK-3021K 4400:00:1401:05:3302:03:4403:06:21.0503:06:35.35+01:21:039:106.5
164KOSMALSKI Rafał 525WROCŁAWM-4055M 12000:00:4401:08:5002:06:3203:06:04.9003:06:49.80+01:21:189:106.5
165SKRĘTEK Monika 103BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4015K 4500:00:3501:06:4802:05:5203:06:24.2003:06:59.35+01:21:279:106.5
166MACKIEWICZ Magdalena 20DługobieganieSZCZECINK-4016K 4600:00:0801:04:2202:03:1603:06:55.4503:07:03.95+01:21:329:126.5
167BADOWSKI Sebastian 142Zawonia TeamZAWONIAM-4056M 12100:00:2700:58:4401:58:5703:06:38.7003:07:05.75+01:21:349:116.5
168ROKOSZ Robert 324BBKTSBOLESŁAWIECM-3049M 12200:00:3801:05:1202:02:4903:06:35.5003:07:14.10+01:21:429:116.5
169WIENCIS Małgorzata 209RAZ SZCZECINSZCZECINK-4017K 4700:00:1901:06:4502:04:1403:06:59.7003:07:19.20+01:21:479:126.5
170IWANOWSKI Wojtek 249Opole G.R.U.OPOLEM-4057M 12300:00:3401:06:4102:05:4203:06:47.9503:07:22.15+01:21:509:126.5
171BELOWSKI Dariusz 241TYCHYM-506M 12400:00:3001:09:2702:06:5103:07:10.9003:07:41.40+01:22:099:136.5
172BŁOŃSKI Piotr 340SMOLECM-507M 12500:00:0601:01:3002:03:1403:07:56.6003:08:03.45+01:22:319:156.5
173BISKUPSKI Jakub 362WROCŁAWM-4058M 12600:00:4701:09:1002:06:3903:07:33.5003:08:20.85+01:22:499:146.5
174SURGIEL Dariusz 464CZĘSTOCHOWAM-508M 12700:00:4801:08:3203:07:32.8503:08:21.15+01:22:499:146.5
175OGÓRKIEWICZ Michał 421ŁĘCZYCAM-4059M 12800:00:5301:10:0603:07:48.1003:08:41.85+01:23:109:156.5
176SASIN Marek 148BYDGOSZCZM-4060M 12900:00:3201:05:2002:04:0603:08:25.9003:08:58.60+01:23:279:166.5
177GĘSIAREK Grzegorz 74KROTOSZYNM-4061M 13000:00:2001:02:0401:59:4403:08:40.3003:09:00.60+01:23:299:176.5
178IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 456Witkowo BiegaGRODZIECK-4018K 4800:00:1601:08:4902:07:0803:09:20.8503:09:37.50+01:24:059:196.4
179KALISZ Rafał 383SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-4062M 13100:00:4901:09:3602:07:3603:08:52.7503:09:41.90+01:24:109:186.4
180SASIN Dariusz 153WARSZAWAM-2013M 13200:00:3201:05:1602:04:1003:09:36.6503:10:08.90+01:24:379:206.4
181JAWORSKI Marcin 134POZNAŃM-4063M 13300:00:2401:03:3602:03:0703:09:57.7503:10:22.35+01:24:509:216.4
182ADAMCZYK Wojciech 144West Coast Runners CyprusBRZEZINYM-509M 13400:00:3701:01:5902:00:3203:10:00.1503:10:37.60+01:25:069:216.4
183MIKOŁAJCZYK Sławomir 139GDAŃSKM-3050M 13500:00:3201:06:2202:05:3703:10:14.9003:10:47.75+01:25:169:226.4
184ROLIŃSKI Radosław 191OLEŚNICAM-4064M 13600:00:2501:03:3702:03:1203:10:23.8003:10:49.00+01:25:179:226.4
185KUCHARSKA Aleksandra 490Dream RunWARSZAWAK-3022K 4900:00:1601:09:5903:10:41.0003:10:57.75+01:25:269:236.4
186WOŹNIAK Łukasz 363Night RunnersPOZNAŃM-3051M 13700:00:3401:08:5502:10:5603:10:32.0503:11:06.55+01:25:359:236.4
187ULIKOWSKA Martyna 505Załoga GórskaGOŚCINOK-209K 5000:00:3001:04:2602:04:3403:10:44.4503:11:15.30+01:25:439:236.4
188SZKWAREK Anna 426GORZÓW WLKP.K-4019K 5100:00:1401:06:1902:07:4403:11:18.8503:11:32.85+01:26:019:256.4
189WALA Patryk 506Załoga GórskaZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2014M 13800:00:1601:01:2703:11:18.0003:11:34.45+01:26:029:256.4
190KAZIMIERCZAK Filip 458TARNOWO PODGÓRNEM-3052M 13900:00:1101:05:3602:05:3103:11:45.9003:11:57.50+01:26:259:266.4
191PIDANTY Grzegorz 96StrzegomSTRZEGOMM-4065M 14000:00:5401:06:2702:07:5503:11:47.8003:12:42.35+01:27:109:266.4
192DYCZKA Jakub 256ŁÓDŹM-2015M 14100:00:5701:07:1902:08:3003:11:49.8503:12:47.30+01:27:159:266.3
193ZIELIŃSKA Mirona 49Night runners WrocławWROCŁAWK-4020K 5200:00:2301:05:3401:31:5303:12:29.5503:12:52.70+01:27:219:286.3
194SUCHENIA Daniel 295WAŁBRZYCHM-4066M 14200:00:5401:12:3703:12:16.5503:13:11.00+01:27:399:286.3
195LECH Marcin 308WROCŁAWM-3053M 14300:00:4201:08:4402:08:3903:12:31.4503:13:13.90+01:27:429:296.3
196BARAŃSKA Aleksandra 518WROCŁAWK-2010K 5300:00:1001:01:5603:13:14.2003:13:24.95+01:27:539:316.3
197OLBRYCHOWSKA Małgorzata 87POZNANK-3023K 5400:00:2901:10:3502:09:0303:12:56.0503:13:25.05+01:27:539:306.3
198STEPANIUK Agneiszka 527Asics FrontRunner POLANDWARSZAWAK-3024K 5500:00:2201:02:5702:05:3003:13:26.7003:13:49.25+01:28:179:316.3
199FONFERKO Daria 404Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-3025K 5600:00:3401:06:4002:06:4503:13:42.1503:14:16.15+01:28:449:326.3
200ABRAMCZYK Marta 323Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIK-2011K 5700:00:1701:05:1002:05:4703:14:02.6503:14:20.40+01:28:489:336.3
201TAPEREK Mariusz 296Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-4067M 14400:00:1801:05:1002:05:3803:14:03.0003:14:21.10+01:28:499:336.3
202STARUCH Sylwia 123KUDOWA-ZDROJK-3026K 5800:00:1601:09:2202:09:2503:14:05.5503:14:21.65+01:28:509:336.3
203STYCZEŃ Ewelina 239CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYK-3027K 5900:00:1901:09:3502:10:1303:14:04.0003:14:23.00+01:28:519:336.3
204KOŁODZIEJCZYK Adam 246#czeladzbiegaCZELADŹM-3054M 14500:00:2501:01:2502:01:0403:13:57.9503:14:23.85+01:28:529:336.3
205GAŁĘSKA Katarzyna 300Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3028K 6000:00:3201:13:3702:12:5403:13:54.9003:14:27.25+01:28:559:336.3
206ANTKOWIAK Monika 301Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3029K 6100:00:3201:14:3003:13:55.3003:14:27.65+01:28:569:336.3
207PARYSEK Arkadiusz 466BRZEG DOLNYM-4068M 14600:00:3001:08:0002:07:4103:13:58.7503:14:29.70+01:28:589:336.3
208KAŹMIERCZAK-MOLIK Anna 56MMA Devil Międzychód / wkurw_teamSIERAKÓWK-3030K 6200:00:3201:08:1802:10:0303:13:58.0003:14:30.95+01:28:599:336.3
209BIELECKI Mariusz 325#czeladzbiegaCZELADŹM-5010M 14700:00:3601:05:3202:03:5803:14:02.7503:14:39.15+01:29:079:336.3
210KARCZYŃSKA Eliza 287MUD GOATSPOZNANK-3031K 6300:00:0701:01:2401:52:2703:14:53.2003:15:00.75+01:29:299:366.2
211POMIANOWSKI Szymon 95KuracjuszeWROCŁAWM-3055M 14800:00:4901:08:1702:09:5403:14:12.3503:15:02.00+01:29:309:346.3
212PAWLACZYK Tomasz 231KALISZM-4069M 14900:00:5001:08:5402:08:3903:14:26.2003:15:16.70+01:29:459:346.3
213SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 375Psi PatrolLESZNOM-4070M 15000:00:3001:08:2402:09:1903:14:50.8503:15:21.70+01:29:509:356.3
214NOWICKA Anna 157PKO Bank Polski S.A.KRAKÓWK-3032K 6400:00:0601:05:4802:11:2203:15:25.8003:15:32.35+01:30:009:376.2
215BUJAK Marek 453#czeladzbiegaCZELADŹM-4071M 15100:00:4101:08:4202:07:3203:14:52.5003:15:34.10+01:30:029:366.2
216OKRASKA Grzegorz 258BĘDZINM-3056M 15200:00:4301:08:5203:14:51.7003:15:34.85+01:30:039:356.3
217TELEŃCZUK Tomasz 384Szybkie StopyWROCŁAWM-4072M 15300:00:0801:02:2002:04:3603:16:17.1003:16:25.90+01:30:549:406.2
218PYREK Iwona 23WAŁCZK-3033K 6500:00:2101:08:2502:10:4703:16:10.4503:16:32.40+01:31:009:396.2
219PYREK Krzysztof 11 RBLogWAŁCZM-3057M 15400:00:2101:08:2302:10:2503:16:11.2503:16:32.70+01:31:019:396.2
220EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 302WROCLAWK-3034K 6600:00:1801:05:4302:08:4703:16:23.1503:16:41.45+01:31:099:406.2
221SMOCZEK Marlena 156SZAMOTUŁYK-4021K 6700:00:2101:06:4802:08:1003:16:21.3503:16:43.20+01:31:119:406.2
222KOMOROWSKA Monika 17Dobromiejski Klub Biegacza ODCISKDOBRE MIASTOK-4022K 6800:00:2101:07:2202:09:0103:16:22.8503:16:43.95+01:31:129:406.2
223PASŁAWSKA Olga 119przebiega.plWROCŁAWK-3035K 6900:00:1301:08:1502:08:3903:16:52.4503:17:05.50+01:31:339:416.2
224MATYJA Grzegorz 370OŚWIĘCIMM-4073M 15500:00:5701:15:2902:13:2303:16:08.6503:17:06.25+01:31:349:396.2
225FIJAK Karolina 219MUROWANA GOŚLINAK-3036K 7000:00:2601:10:3402:11:3903:16:41.6503:17:07.65+01:31:369:416.2
226DĘBICKI Adrian 122Feniks LegnicaLEGNICAM-4074M 15600:00:5701:13:4303:16:13.8503:17:11.10+01:31:399:406.2
227WINCZURA Leszek 158GDAŃSKM-4075M 15700:00:4101:13:1002:16:2903:17:01.3503:17:43.20+01:32:119:426.2
228FRYDRYCKI Dariusz 159LEGNICAM-4076M 15800:00:5501:14:4902:13:1203:16:52.8503:17:48.80+01:32:179:416.2
229SZYMAŃSKA Jolanta 547MOSTYK-3037K 7100:00:1401:08:3402:11:0603:18:18.1503:18:32.65+01:33:019:466.1
230DOŁASIŃSKI Jarek 154RunAttack ChocianówCHOCIANÓWM-3058M 15900:00:4301:08:2703:17:56.6503:18:40.60+01:33:099:456.2
231ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 339Infinity GymPROSZOWICEK-4023K 7200:00:3101:08:4703:18:09.0503:18:40.75+01:33:099:456.1
232KWIATKOWSKA Zuzanna 542SZCZYTNAK-4024K 7300:00:1001:07:3702:09:5503:18:52.0503:19:02.80+01:33:319:476.1
233GUSTA Dominik 412GŁOGÓWM-4077M 16000:00:4801:10:1802:11:2303:18:18.9003:19:07.35+01:33:359:466.1
234BUSS Jakub 31Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4078M 16100:00:4001:08:5102:10:0103:18:33.6003:19:13.60+01:33:429:466.1
235SZYMCZAK Marcin 198MOSINAM-4079M 16200:00:4901:09:5402:10:4503:18:26.1503:19:16.05+01:33:449:466.1
236WACHOWSKA Katarzyna 545Smok TrójgłowyPOZNAŃK-3038K 7400:00:1801:12:3502:15:4703:19:11.5503:19:30.30+01:33:589:486.1
237PACIOREK Paweł 436Biegaj Pod Okiem TreneraMARKIM-3059M 16300:00:0501:04:2702:07:5003:19:45.2003:19:51.05+01:34:199:506.1
238FARION Marzena 117The FarionsSTRZEGOMK-3039K 7500:00:5501:10:4402:13:2803:19:24.2003:20:19.50+01:34:479:496.1
239RADECKI Adam 430STRZEGOMM-3060M 16400:00:5401:10:4502:13:3103:19:25.0503:20:19.70+01:34:489:496.1
240DURNOWSKI Paweł 329TARNOWO PODGÓRNEM-3061M 16500:00:4601:10:4602:12:1403:19:37.4003:20:24.00+01:34:529:506.1
241BABICKA Sylwia 149WARSZAWAK-4025K 7600:00:1901:12:4902:14:3503:20:51.8503:21:11.35+01:35:399:536.1
242BORUTA Marcin 106#czeladzbiegaCZELADŹM-4080M 16600:00:2401:07:2302:10:1003:20:49.2003:21:14.10+01:35:429:536.1
243KRAWIEC Piotr 263Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-3062M 16700:00:3601:10:5403:20:50.9003:21:27.05+01:35:559:536.1
244GRABOWICZ Paweł 196SIEKIERKI WIELKIEM-4081M 16800:00:5501:14:1702:18:2203:20:34.0503:21:29.40+01:35:579:526.1
245JASICKI Krzysztof 331TYCHYM-3063M 16900:00:1201:08:4703:21:25.5003:21:38.25+01:36:069:556
246LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 298Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3040K 7700:00:3301:13:3603:21:25.0503:21:58.30+01:36:269:556
247DUNAL Tomasz 343Sz jak GepardGORZÓW WLKP.M-2016M 17000:00:4901:12:3902:11:5003:21:09.6003:21:59.40+01:36:279:546.1
248SZYCH Katarzyna 83RAZ-SZCZECINSZCZECINK-4026K 7800:00:2001:08:5302:10:0903:21:44.3003:22:04.40+01:36:329:566
249PUZICKI Tomasz 551DOMINOWOM-4082M 17100:00:0501:02:2902:06:3303:22:02.8003:22:08.20+01:36:369:576
250ŁAŻEWSKA Sylwia 27CHWALECICEK-4027K 7900:00:1401:06:1402:11:1703:21:56.7503:22:11.05+01:36:399:566
251CHROSTEK Dorota 415POZNAŃK-4028K 8000:00:5301:10:1802:12:3703:21:25.0003:22:18.35+01:36:469:556
252CHROSTEK Adam 417POZNAŃM-4083M 17200:00:5401:10:2002:12:3503:21:26.7003:22:20.85+01:36:499:556
253FIJAK Remigiusz 220MUROWANA GOŚLINAM-3064M 17300:00:2601:12:1402:13:2403:22:22.7503:22:49.30+01:37:179:586
254CHOLEWIŃSKI Wojciech 66Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAM-5011M 17400:00:1201:08:1202:13:4103:22:41.4503:22:54.20+01:37:229:596
255NAPIERAŁA Marcin 361Piątkowo na BiegowoKOZIEGŁOWYM-3065M 17500:00:2101:09:0702:20:4403:22:36.7003:22:58.65+01:37:279:586
256MAK Hubert 442KALISZM-4084M 17600:00:4301:10:0402:12:2103:22:23.6003:23:07.40+01:37:359:586
257LEWANDOWSKA Ewelina 204Night Runners WrocławWROCŁAWK-3041K 8100:00:2401:14:0103:22:54.5003:23:19.10+01:37:479:596
258NAJDEK Michał 192CapgeminiŚWIEBODZINM-2017M 17700:00:0801:06:5802:12:0903:23:22.0003:23:30.00+01:37:5810:016
259GIEMZA Ewelina 254Miodowice.plWARSZAWAK-3042K 8200:00:3801:10:1002:12:3103:22:55.2503:23:33.40+01:38:019:596
260MIERNICKI Tomasz 267Grupa Biegowa CHTMOJABŁONNAM-5012M 17800:00:2001:12:0303:23:24.8503:23:45.55+01:38:1410:016
261BELOWSKA Anna 240TYCHYK-4029K 8300:00:3101:13:2202:17:1003:23:27.9003:23:59.35+01:38:2710:016
262GAPSKI Piotr 524LOFTteamEXTREMEROGALINM-3066M 17900:00:4301:14:3003:23:40.1003:24:23.75+01:38:5210:016
263NOWACZYK Dominika 485Husaria Race TeamPOZNAŃK-2012K 8400:00:0901:06:0703:24:18.2503:24:27.50+01:38:5510:036
264KOŚKA Aleksandra 226Husaria Race TeamPOZNAŃK-2013K 8500:00:0901:06:1202:12:3603:24:17.9503:24:27.70+01:38:5610:036
265ŚWIĄTEK Agnieszka 432MEŁNOK-2014K 8600:00:5101:13:5202:16:4303:23:39.2003:24:30.65+01:38:5910:016
265PURWIN Karolina 431GRUDZIĄDZK-2015K 8700:00:5201:13:5002:16:4603:23:38.4503:24:30.65+01:38:5910:016
267SZYMAŃSKA Karolina 137SIERADZK-3043K 8800:00:2801:13:1802:17:2003:24:24.2003:24:53.00+01:39:2110:046
268MICHAŁOWSKI Marcin 19LUBINM-3067M 18000:00:5101:09:5102:13:0903:24:10.6503:25:02.45+01:39:3010:036
269BEDNAREK Dariusz 385BANIOCHAM-4085M 18100:00:4301:13:1803:24:28.5003:25:12.25+01:39:4010:046
270NOWICKA Katarzyna 115MIŃSK MAZOWIECKIK-4030K 8900:00:0601:08:4702:13:1403:25:06.8503:25:13.20+01:39:4110:065.9
271NOWICKI Szymon 335SANTOKM-2018M 18200:00:3401:10:2802:12:1903:24:40.8503:25:15.35+01:39:4310:046
272CHOJECKA Agnieszka 108BRZÓZEK-4031K 9000:00:0701:08:4902:13:1003:25:09.1503:25:17.00+01:39:4510:065.9
273STRAMEK Łukasz 501TORUŃM-3068M 18300:00:1701:09:1702:13:5203:25:06.3503:25:23.85+01:39:5210:065.9
274BRZEZIŃSKA Marta 21ZĄBKIK-4032K 9100:00:4001:12:4902:13:4603:25:16.2503:25:56.85+01:40:2510:065.9
275LEŚNIEWSKI Sławomir 280WŁOCŁAWEKM-5013M 18400:00:1801:05:3502:08:0203:26:05.3003:26:23.60+01:40:5210:095.9
276MARCINKIEWICZ Jerzy 99ELBLĄGM-5014M 18500:00:1501:07:3102:11:3703:26:15.0503:26:30.15+01:40:5810:095.9
277PRZEMYSŁAW Żełobowski 441GNIECHOWICEM-3069M 18600:00:3901:09:2002:17:2103:26:02.7003:26:42.10+01:41:1010:095.9
278STEC Aneta 8fcmisieniechceWYSOKAK-3044K 9200:00:4001:13:3403:26:06.2503:26:47.00+01:41:1510:095.9
279BŁACHNIO Krzysztof 33RAZ SzczecinSZCZECINM-5015M 18700:00:1501:06:4602:10:1203:26:55.3503:27:11.30+01:41:3910:115.9
280ANTKOWIAK Katarzyna 484KALISZK-4033K 9300:00:0601:10:3202:14:4503:27:22.2503:27:28.60+01:41:5710:125.9
281BRANIEWSKA Paulina 392OŁAWAK-2016K 9400:00:2001:06:5502:13:1303:27:17.5003:27:38.05+01:42:0610:125.9
282KĘPSKI Grzegorz 62WROCŁAWM-3070M 18800:00:2901:06:5202:11:3903:27:28.6503:27:58.10+01:42:2610:135.9
283SIWIASZCZYK Tomasz 376POZNAŃM-4086M 18900:00:4101:14:1902:16:2203:27:20.0503:28:01.40+01:42:2910:125.9
284DOJS Aleksandra 511POZNAŃK-3045K 9500:00:3601:17:0602:20:3103:27:56.8003:28:33.40+01:43:0110:145.9
285KRUSZYNA Adam 354-BYDGOSZCZM-5016M 19000:00:1501:07:3802:11:4203:28:19.9503:28:35.05+01:43:0310:155.8
286ODOLIŃSKA Agnieszka 34Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK-4034K 9600:00:3701:10:1302:16:4303:28:04.5003:28:41.50+01:43:0910:145.9
287BUDNY Aleksandra 402JÓZEFINK-4035K 9700:00:3701:13:4102:18:3803:28:48.6003:29:25.65+01:43:5410:175.8
288STAŃCZYK Sławomir 367Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM-3071M 19100:00:5401:17:1202:22:2503:28:33.9503:29:28.10+01:43:5610:165.8
289OLESZEK Krzysztof 549Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-3072M 19200:00:5501:16:4002:22:3303:28:32.9503:29:28.70+01:43:5710:165.8
290KRUPA Daniel 352Stargard.Ja się nie ścigam.STARGARDM-4087M 19300:00:5301:16:4102:22:2803:28:39.4503:29:32.90+01:44:0110:165.8
291SZCZEPAŃSKA Anna 277Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4036K 9800:00:1701:11:5402:18:2603:29:16.3503:29:33.50+01:44:0110:185.8
292SIANKIEWICZ Marzena 495Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYK-4037K 9900:00:1201:08:5202:12:4403:29:21.2503:29:33.80+01:44:0210:185.8
293ANUSZ Roksana 77Żarów BiegaIMBRAMOWICEK-3046K 10000:00:2101:09:1002:12:2103:29:14.8003:29:36.75+01:44:0510:185.8
294ŁADOŃSKI Ryszard 259PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-601M 19400:00:0401:00:5302:07:1403:29:32.7003:29:37.55+01:44:0610:195.8
295SKRZYPIEC Karol 80Żarów BiegaŻARÓWM-3073M 19500:00:2101:09:1102:12:1303:29:15.9003:29:37.60+01:44:0610:185.8
296BAJOŁEK Aleksandra 126night runnersKRAKÓWK-502K 10100:00:2301:09:1902:17:0603:29:15.8503:29:39.40+01:44:0710:185.8
297MONASTYRSKYI Mykola 232WARSZAWAM-3074M 19600:00:2901:13:1802:17:2203:29:10.6003:29:40.50+01:44:0810:185.8
298BOROWCZYK Andrzej 124POZNAŃM-4088M 19700:00:1301:05:2202:13:4303:29:45.6003:29:59.30+01:44:2710:205.8
299WRÓBLEWSKA Olga 349Vege RunnersWILCZA GÓRAK-4038K 10200:00:4701:14:2202:19:3403:29:12.8503:30:00.80+01:44:2910:185.8
300MARCZEWSKI Marcin 326RESILIA BEMOWOWARSZAWAM-4089M 19800:00:5201:11:2302:17:0603:29:14.1003:30:06.40+01:44:3410:185.8
301JANCZAK Piotr 315ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4090M 19900:00:2101:08:5402:11:4103:30:34.0503:30:55.25+01:45:2310:225.8
302POKROP Agnieszka 68Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK-3047K 10300:00:1401:16:1402:20:1403:32:06.2503:32:20.90+01:46:4910:265.7
303PAWLAK Małgorzata 274GNIEZNOK-4039K 10400:00:2601:12:2102:18:3603:31:54.6003:32:21.15+01:46:4910:265.7
304ISASI Gorka 523BILBAOMARKIM-4091M 20000:00:4501:09:5702:16:2903:31:36.2503:32:21.95+01:46:5010:255.8
305ZYCHOWICZ Paweł 243OTM.bOTMUCHÓWM-4092M 20100:00:1301:09:1502:15:2403:33:00.0003:33:13.40+01:47:4110:295.7
306TYRAŁA Gaweł 395WARSZAWAM-3075M 20200:00:4301:14:4502:19:3503:32:52.8003:33:36.25+01:48:0410:295.7
307RĘBECKA Violetta 52BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-4040K 10500:00:3401:11:5002:19:1703:33:33.5003:34:08.15+01:48:3610:315.7
308KORZENIOWSKI Krzysztof 269Maraton LesznoLESZNOM-4093M 20300:00:1901:08:4902:11:4103:33:49.6003:34:09.40+01:48:3710:325.7
309WACHOWSKI Piotr 418KORONOWOM-4094M 20400:00:1701:09:0903:34:02.1003:34:19.55+01:48:4810:325.7
310SZYMCZAK Zbigniew 400BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-5017M 20500:00:3801:10:0302:16:5503:34:09.0503:34:47.10+01:49:1510:325.7
311STASZAK Szymon 303Odloty Kruszyn KrajeńskiBYDGOSZCZM-3076M 20600:00:5701:15:2602:19:4803:34:13.1003:35:10.20+01:49:3810:335.7
312STACHURSKI Daniel 28KOBYŁKIDRUŻBICEM-4095M 20700:00:5501:18:4502:26:4303:34:35.6503:35:31.30+01:49:5910:345.7
313PIĘTA Łukasz 225PROSZOWICEM-4096M 20800:00:5501:15:5402:22:0203:34:40.9003:35:36.50+01:50:0410:345.7
314BRYKSA Iwona 165OPOLEK-503K 10600:00:1301:16:0102:24:1503:35:25.9003:35:39.70+01:50:0810:365.7
315PORADA Małgorzata 178OPOLEK-4041K 10700:00:1301:16:0502:24:2603:35:26.4003:35:39.90+01:50:0810:365.7
316SZPYT Dawid 414Wkurw_teamGUBINM-2019M 20900:00:4501:15:5302:23:0703:34:54.6503:35:40.45+01:50:0810:355.7
317NITA Wiesław 212Village punk runPIECEWOM-4097M 21000:00:3401:14:2002:21:5103:35:15.7503:35:50.40+01:50:1810:365.7
318MACIAS Waldemar 419ZIELONA GÓRAM-602M 21100:00:5101:18:0202:24:5003:35:43.8003:36:35.30+01:51:0310:375.6
319TYNIEC-TYRAŁA Helena 394POLANICA-ZDRÓJK-2017K 10800:00:4401:15:5202:19:5503:35:52.6003:36:37.05+01:51:0510:385.6
320BABICKI Adam 147WARSZAWAM-3077M 21200:00:1801:15:0502:21:3303:36:22.5503:36:41.00+01:51:0910:395.6
321POCHWAŁA Maciej 286ŁOWICZM-2020M 21300:00:1501:05:1802:13:2603:36:37.1503:36:53.00+01:51:2110:405.6
322SOBIŃSKI Waldemar 16Biegamdlazdrowia.plJELENIA GÓRAM-5018M 21400:00:3201:11:1402:19:3403:36:56.6503:37:29.00+01:51:5710:415.6
323ŁACHAN Patryk 210wkurw_teamWROCŁAWM-4098M 21500:00:3901:12:0602:23:3303:36:52.8503:37:31.95+01:52:0010:405.6
324KWIATKOWSKA Marta 288WROCŁAWK-3048K 10900:00:4701:14:0202:20:3703:36:45.2503:37:32.70+01:52:0110:405.6
325CENDER Magdalena 406DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4042K 11000:00:3401:16:0302:24:0303:37:01.8503:37:36.65+01:52:0510:415.6
326WRÓBLEWSKI Jarosław 6RAZ SzczecinSZCZECINM-4099M 21600:00:1801:15:3002:21:5203:37:20.8503:37:39.60+01:52:0810:425.6
327SZCZYPEK Ola 113Adrenalina TeamSZCZECINK-3049K 11100:00:0801:15:0002:23:5103:37:32.6003:37:40.80+01:52:0910:425.6
328BĘC Dominika 279CB163MAKSYMILIANOWOK-2018K 11200:00:4801:10:5402:20:0203:37:23.3003:38:12.00+01:52:4010:425.6
329BŁAŻEJEWSKI Kacper 276CB163BYDGOSZCZM-3078M 21700:00:5001:13:5402:20:2303:37:32.0503:38:22.60+01:52:5110:425.6
330FEDOROWICZ Jowita 73Kotwica BrzegBRZEGK-3050K 11300:00:3501:16:4302:26:0703:37:48.3503:38:24.05+01:52:5210:435.6
331KOZDROJ Wioletta 309Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4043K 11400:00:2701:17:0602:26:1303:38:04.1003:38:31.35+01:52:5910:445.6
332NITA Katarzyna 213Village punk runPIECEWOK-4044K 11500:00:3301:14:2002:22:0103:38:37.0503:39:10.80+01:53:3910:465.6
333JUSZCZAK Natalia 228WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3051K 11600:00:1701:13:1303:39:04.9503:39:22.00+01:53:5010:475.6
334WYSZKOWSKA Marzena 253Banana TeamTYCHYK-3052K 11700:00:5201:17:3802:25:1303:38:32.3503:39:24.85+01:53:5310:455.6
334BRODAWKA Olga 471WARSZAWAK-3053K 11800:00:4601:17:4702:26:2003:38:38.4503:39:24.85+01:53:5310:465.6
336RASZCZUK Martyna 476Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHK-3054K 11900:00:0002:23:1403:39:25.0003:39:25.00+01:53:5310:485.6
337KRUSZKA Stanisław 374WŁOCŁAWEKM-40100M 21800:00:3301:14:2402:21:4403:39:03.9503:39:37.10+01:54:0510:475.6
338DUDEK Mariola 69strzegomska dwunastkaUDANINK-4045K 12000:00:5201:17:3002:26:5103:38:54.3003:39:46.30+01:54:1410:465.6
339ZABOROWSKA Aleksandra 440WARSZAWAK-4046K 12100:00:3201:23:3002:32:1003:39:35.3503:40:08.30+01:54:3610:495.5
340ADAMCZUK Piotr 470LEGNICAM-40101M 21900:00:5701:18:1402:24:5803:39:50.5503:40:47.80+01:55:1610:495.5
341PISOWŁODZKA Dagmara 552DĄBROWA GÓRNICZAK-4047K 12200:00:2001:19:4602:28:1703:40:55.8003:41:16.25+01:55:4410:535.5
342WOJCIECHOWSKA Anna 348Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK-4048K 12300:00:2101:11:0702:22:2203:40:57.7003:41:19.05+01:55:4710:535.5
343WOJCIECHOWSKA Dorota 366DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4049K 12400:00:2801:17:3402:26:1803:41:39.7003:42:08.25+01:56:3610:555.5
344GŁUCHOWSKI Jacek 160BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM-40102M 22000:00:0501:15:0602:26:5603:42:14.5003:42:19.50+01:56:4710:565.5
345RAJCZAK Łukasz 214MODŁAM-3079M 22100:00:1301:07:0502:07:5203:42:13.7503:42:27.60+01:56:5610:565.5
346STASZCZUK Jarek 281WATAHA-Łączy nas bieganieBRZEGM-40103M 22200:00:2701:16:0602:25:2703:42:19.4003:42:46.85+01:57:1510:575.5
347KRZESIMOWSKI Damian 454KIELCEM-3080M 22300:00:2701:10:2402:21:0003:42:43.1503:43:11.00+01:57:3910:585.5
348FABIAŃSKI Czesław 50SUPERMARATON KALISZKALISZM-603M 22400:00:0701:14:3402:23:0903:43:04.6003:43:12.15+01:57:4010:595.5
349BARTOSZEWSKA Justyna 533KOSTOMŁOTYK-2019K 12500:00:5001:20:3902:26:5203:42:41.3003:43:32.00+01:58:0010:585.5
350DRANKA-BOJAROWSKA Daria 350KATOWICEK-4050K 12600:00:3001:13:4002:24:5703:43:20.5003:43:51.00+01:58:1911:005.5
351BOJAROWSKI Marcin 351KATOWICEM-40104M 22500:00:2901:13:2902:25:0003:43:22.1503:43:51.45+01:58:1911:005.5
352OLEKSIEWICZ Beata 508Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK-3055K 12700:00:4501:20:5602:30:3603:43:34.4003:44:20.05+01:58:4811:005.4
353LE FELIC Monika 411Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-4051K 12800:00:0002:32:4403:44:20.8503:44:20.85+01:58:4911:035.4
354CHOJECKI Paweł 110BRZÓZEM-40105M 22600:00:0701:07:2002:23:1903:45:16.3003:45:23.35+01:59:5111:055.4
355SZYMCZAK Katarzyna 174KALISZK-504K 12900:00:1201:16:2302:27:2403:46:06.0003:46:18.35+02:00:4611:085.4
356MAJEWSKA Anna 114AKG ŁÓDŹŁÓDŹK-2020K 13000:00:3701:15:3402:26:5703:45:41.2503:46:19.00+02:00:4711:075.4
357ROSZYK Sylwia 41parkrun PoznańKOZIEGŁOWYK-4052K 13100:00:1301:14:3902:25:0703:46:47.6503:47:00.80+02:01:2911:105.4
358SIARKIEWICZ Jola 111biegamdlazdrowia.plPODGÓRZYNK-505K 13200:00:3101:20:5102:31:5703:47:06.3503:47:37.50+02:02:0511:115.4
359WRZESIŃSKI Piotr 553GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40106M 22700:00:1701:10:1302:20:0803:48:06.4503:48:23.90+02:02:5211:145.3
360WYSOCKI Marek 487BRZEGM-3081M 22800:00:5101:17:1302:28:2703:49:01.2503:49:53.20+02:04:2111:165.3
361KOPCZYŃSKI Michał 7GDAŃSKM-3082M 22900:00:5601:16:4402:26:2803:49:01.2503:49:57.30+02:04:2511:165.3
362PŁUCIENNIK Katarzyna 75PABIANICEK-4053K 13300:00:5001:21:3202:31:5703:49:18.2503:50:09.15+02:04:3711:175.3
363BARTOSZEWSKA Katarzyna 534DŁUGOŁĘKAK-3056K 13400:00:2501:18:3502:30:5303:49:43.7503:50:09.50+02:04:3711:195.3
364PERKA Barbara 135Bieg OpolskiPRÓSZKÓWK-4054K 13500:00:1401:17:2302:33:4203:50:20.5003:50:35.40+02:05:0311:205.3
365FILIK Anna 260#czeladzbiegaCZELADŹK-2021K 13600:00:4201:20:3402:31:2203:51:19.7003:52:02.65+02:06:3111:235.3
366SZCZĘŚNIAK Małgorzata 334#czeladzbiegaCZELADŹK-4055K 13700:00:4201:19:2102:31:2403:51:20.6003:52:03.15+02:06:3111:235.3
367KĘPA Jakub 519DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-40107M 23000:00:3501:22:4002:37:4103:51:27.9003:52:03.65+02:06:3211:245.3
368KACZMAREK Paulina 299Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3057K 13800:00:3401:14:2902:26:5503:51:37.5003:52:11.70+02:06:4011:245.3
369SZUDERA Kamila 90Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINK-3058K 13900:00:1001:21:5302:36:1303:52:04.9503:52:15.35+02:06:4311:255.2
369KOPKA Tomasz 365WARSZAWAM-3083M 23100:00:3801:21:4402:41:5803:51:36.7003:52:15.35+02:06:4311:245.3
371SZYSZKA Konrad 82Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-3084M 23200:00:1001:21:5302:36:1003:52:04.8003:52:15.60+02:06:4411:255.2
372JAMRÓZ Robert 45JamerkiMUROWANIECM-40108M 23300:00:4001:20:0402:36:5603:51:36.9003:52:16.90+02:06:4511:245.3
373ŻBEL Michał 218HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEM-40109M 23400:00:2901:19:1802:34:0103:52:33.4503:53:03.20+02:07:3111:275.2
374GOLON Leszek 88KRAV MAGASICIENKOM-3085M 23500:00:3701:20:5802:36:1403:52:36.0503:53:13.90+02:07:4211:275.2
375MACH Dawid 271One Person TeamWEJHEROWOM-3086M 23600:00:4601:21:3202:34:3503:52:40.5003:53:26.90+02:07:5511:275.2
376JAMRÓZ Joanna 51JamerkiMUROWANIECK-4056K 14000:00:4001:20:5602:36:5803:52:49.4003:53:29.70+02:07:5811:285.2
377URBAŃSKA Agnieszka 266POZNAŃK-3059K 14100:00:1601:16:0502:25:0803:53:49.9003:54:06.40+02:08:3411:315.2
378STACHURSKA Monika 13KOBYŁKIDRUŻBICEK-4057K 14200:00:5501:21:1702:34:0503:53:32.5003:54:27.80+02:08:5611:305.2
379WĄSIK Izabela 141WARSZAWAK-4058K 14300:00:4101:21:2602:33:2203:55:10.1503:55:51.55+02:10:2011:355.2
380LIPSKA Iwona 10ZĄBKIK-4059K 14400:00:3901:21:2702:34:0303:56:02.6003:56:42.10+02:11:1011:375.2
381ŻBEL Ania 217HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK-3060K 14500:00:2701:19:1902:34:1103:56:15.4003:56:42.95+02:11:1111:385.2
382IDZIK Angelika 341Husaria Race TeamPOZNAŃK-2022K 14600:00:1001:13:3802:32:1703:57:29.3503:57:39.45+02:12:0711:415.1
383WTULICH Diana 24MŁAWAK-506K 14700:00:4201:26:5702:17:5703:57:09.6003:57:51.70+02:12:2011:405.1
384SAWICKA Izabela 38parkrunGORZÓW WLKPK-3061K 14800:00:4901:29:1202:42:1503:57:57.9003:58:47.35+02:13:1511:435.1
385JACHYMSKA Zofia 479ŁÓDŹK-2023K 14900:00:3901:25:4502:41:1103:58:46.1503:59:25.85+02:13:5411:455.1
386KAMIŃSKA Magdalena 223MAŁE RUDYK-3062K 15000:00:4701:21:4602:35:4003:58:48.6503:59:35.65+02:14:0411:455.1
387KAMIŃSKI Łukasz 222MAŁE RUDYM-3087M 23700:00:4701:22:3302:35:4103:58:48.4003:59:35.70+02:14:0411:455.1
388ŁAGOWSKA Agnieszka 513SULEJÓWEKK-3063K 15100:00:1901:21:0102:36:0303:59:25.1503:59:44.50+02:14:1211:475.1
389DANIELAK Radosław 558Danielak and KruszynaNISZAWAM-40110M 23800:00:1501:22:0404:02:02.4004:02:18.00+02:16:4611:555
390ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ Joanna 2441982PNIEWYK-3064K 15200:00:2901:27:1702:40:5404:02:32.7504:03:02.05+02:17:3011:565
391SZEWCZENKO Agnieszka 563BOLESŁAWIECK-3065K 15300:00:2901:27:1702:41:0604:02:32.4004:03:02.15+02:17:3011:565
392MIZGAJSKA-KĘPA Katarzyna 182DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4060K 15400:00:3601:22:4002:38:3004:02:29.1004:03:05.40+02:17:3311:565
393WITKOWSKA-KOPKA Kaja 187WARSZAWAK-3066K 15500:00:3701:21:4702:42:0404:02:28.2504:03:05.70+02:17:3411:565
394GAJOCHA Olga 516Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK-3067K 15600:00:3701:24:4102:37:5104:02:34.3004:03:11.65+02:17:4011:565
395KURIATA Andżelika 492WILKSZYNK-3068K 15700:00:0601:25:0504:03:41.1504:03:48.10+02:18:1612:005
396WISZNIOWSKA Agata 32NIght Runners WrocławWROCŁAWK-3069K 15800:00:2301:24:4102:38:4004:04:14.1004:04:37.70+02:19:0612:015
397SUDÓŁ Robert 483KOTWICA BRZEGBRZEGM-3088M 23900:00:3501:20:2402:34:4204:04:04.8504:04:40.55+02:19:0912:015
398PULKOWSKI Dariusz 179Ostróda RunnersOSTRÓDAM-5019M 24000:00:3501:19:0802:42:2404:04:48.9504:05:24.80+02:19:5312:035
399KRAWIEC Marcin 89GOSTYŃM-3089M 24100:00:2101:16:0102:36:3304:05:34.1504:05:55.25+02:20:2312:055
400ŁADOŃSKA Ewa 261parkrun WrocławWROCŁAWK-601K 15900:00:1901:23:5502:43:0604:05:44.7004:06:04.65+02:20:3312:065
401PRZYŁUSKA Miroslawa 136RAZ SzczecinSZCZECINK-602K 16000:00:1801:27:1802:41:4904:05:52.2504:06:10.35+02:20:3812:065
402BROKOS Tomasz 510DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKM-3090M 24200:00:5001:21:4202:36:4304:05:34.0004:06:24.70+02:20:5312:055
403MACHNACKI Michał 272Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM-40111M 24300:00:2401:21:3602:38:2504:06:49.6504:07:13.75+02:21:4212:094.9
404PATEREK Anna 382Skurcze ŁydekWARSZAWAK-3070K 16100:00:4901:22:0702:34:1504:06:26.4004:07:16.25+02:21:4412:084.9
405SZENKIN Michał 509SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-3091M 24400:00:4901:22:0802:34:1804:06:27.4504:07:17.25+02:21:4512:084.9
406LIS-MONASTYRSKA Katarzyna 233WARSZAWAK-3071K 16200:00:2901:24:4402:44:0404:06:53.4004:07:23.00+02:21:5112:094.9
407GÓRNIAK Joanna 205STYRZYNIECK-4061K 16300:00:3801:26:4302:42:5204:08:29.9004:09:07.95+02:23:3612:144.9
408ORZECHOWSKA Karolina 152Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK-3072K 16400:00:2301:26:0102:45:0104:08:55.5504:09:18.85+02:23:4712:154.9
409ZAŁUCKA Agnieszka 474RADOMK-3073K 16500:00:2201:25:5502:45:1104:09:18.5504:09:41.30+02:24:0912:164.9
410KRZYWOKULSKI Krzysztof 180KLUCZBORKM-40112M 24500:00:4401:24:1802:43:4404:09:17.1004:10:01.20+02:24:2912:164.9
411CISZOWSKI Łukasz 262#czeladzbiegaCZELADŹM-3092M 24600:00:3901:25:5102:48:0704:09:26.7004:10:06.10+02:24:3412:174.9
412MICHALSKI Karol 282WARKAM-2021M 24700:00:2501:29:5202:55:2804:09:42.4504:10:07.75+02:24:3612:184.9
413KRAINSKI Piotr 245#czeladzbiegaCZELADZM-40113M 24800:00:4501:25:3602:42:4704:09:25.0004:10:10.30+02:24:3812:174.9
414SZYLIŃSKI Katarzyna 292Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAK-4062K 16600:00:3601:26:0802:47:3804:10:28.3004:11:04.90+02:25:3312:204.9
415WIECZYŃSKI Jerzy 319Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAM-5020M 24900:00:3601:26:0502:47:4004:10:28.7504:11:05.05+02:25:3312:204.9
416NASTAWSKA Monika 85KALISZK-4063K 16700:00:1401:23:5802:44:0804:12:12.5004:12:27.10+02:26:5512:254.8
417BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 30Mama biegaKALISZK-4064K 16800:00:1501:24:1002:44:0304:12:11.4004:12:27.35+02:26:5512:254.8
418GODZISZ Ewa 150Vege RunnersWARSZAWAK-3074K 16900:00:4901:29:2702:42:4504:12:10.7504:12:59.80+02:27:2812:254.8
419KOCHMAN Iwona 522Vege RunnersWARSZAWAK-507K 17000:00:5001:25:4602:41:2804:12:09.4004:13:00.10+02:27:2812:254.8
420OSZCZĘDA Marzena 105Zarazić PasjąŻORYK-4065K 17100:00:3301:24:2402:46:4704:15:16.1504:15:49.50+02:30:1712:344.8
421BARTOSIK Monika 465#czeladzbiegaCZELADŹK-3075K 17200:00:4401:29:1402:47:4004:16:35.5504:17:20.20+02:31:4812:384.7
421KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 462#czeladzbiegaCZELADŹK-3076K 17300:00:4401:29:0602:47:4804:16:35.2504:17:20.20+02:31:4812:384.7
423BUJAK-KAPA Dorota 461#czeladzbiegaCZELADŹK-3077K 17400:00:4201:29:1802:47:4704:16:37.7004:17:20.65+02:31:4912:384.7
424SKWAREK Sylwia 112GNIEZNOK-2024K 17500:00:1801:22:0002:43:3404:17:53.1504:18:11.25+02:32:3912:424.7
424WISNIEWSKA Aldona 409TARNOWSKIE GÓRYK-4066K 17600:00:1101:22:0402:53:5304:18:00.0004:18:11.25+02:32:3912:424.7
426ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 58Zakochaj się w bieganiuWROCŁAWM-604M 25000:00:1901:29:5702:52:3704:19:17.4004:19:36.95+02:34:0512:464.7
427SIERANT Marian 155ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZM-605M 25100:00:3601:23:3802:37:4704:19:02.6504:19:39.60+02:34:0812:454.7
428PIECUCH Małgorzata 15Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-508K 17700:00:4801:24:2802:39:5204:18:58.2504:19:46.80+02:34:1512:454.7
429CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 57POZNAŃ SIEROSŁAWK-509K 17800:00:3901:27:1002:50:0704:22:13.0004:22:52.85+02:37:2112:554.6
430MACIEJEWSKI Piotr 161SUPERMARATON - KALISZKALISZM-606M 25200:00:0701:25:1602:49:3104:25:05.5004:25:12.55+02:39:4113:034.6
431WASZKIEWICZ Ewa 170Gang AnielicWARSZAWAK-4067K 17900:00:1001:28:5402:53:2904:26:25.0004:26:35.00+02:41:0313:074.6
432WYSOCKA Edyta 163Husaria Race TeamWARSZAWAK-3078K 18000:00:2501:31:5202:57:0404:27:53.9004:28:19.20+02:42:4713:114.5
433SAJDYK Justyna 54036-030 BŁAŻOWAK-2025K 18100:00:5501:29:1002:52:1104:28:28.5004:29:23.60+02:43:5213:134.5
434WIŚNIEWSKI Tomasz 229ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40114M 25300:00:2901:34:0703:01:0504:29:03.9504:29:32.95+02:44:0113:154.5
435WIŚNIEWSKA Dorota 230ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4068K 18200:00:2901:34:4603:01:3504:29:04.3504:29:33.35+02:44:0113:154.5
436KIERZKOWSKA Aniela 206Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-4069K 18300:00:5301:33:3702:59:5004:29:17.5504:30:11.50+02:44:3913:154.5
437DULIASZ Cezary 59WIELICZKAM-5021M 25400:00:2501:22:1602:51:5004:29:50.9004:30:16.70+02:44:4513:174.5
438WIŚNIEWSKA Magdalena 378ZmasakrowaniWILCZYNK-3079K 18400:00:1101:33:3302:56:1104:32:43.6004:32:55.45+02:47:2313:264.5
439PIETROWSKA Hallik 47POZNAŃK-5010K 18500:00:4001:28:2202:54:2504:34:51.7504:35:31.90+02:50:0013:324.4
440WROTNIAK Sylwia 373BliźniacyBEŁCHATÓWK-4070K 18600:00:1101:33:4203:00:0304:37:32.1504:37:43.45+02:52:1113:404.4
441MACKIEWICZ Katarzyna 65GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3080K 18700:00:4901:33:4302:59:5704:40:45.3004:41:34.35+02:56:0213:494.3
442SOKOŁOWSKA Anna 457parkrun Gorzów WielkopolskiGORZÓW WLKP.K-4071K 18800:00:4801:33:4603:00:4004:40:46.1504:41:34.60+02:56:0313:494.3
443WITKOWSKA Ania 40GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3081K 18900:00:4801:33:4503:00:3304:40:45.8504:41:34.70+02:56:0313:494.3
444PAWLIK Anna 216Ostróda RunnersOSTRÓDAK-4072K 19000:00:3701:17:5102:53:1404:54:53.3004:55:30.60+03:09:5914:314.1
445OSSOWSKA Monika 327#TriLoszkiRUMIAK-3082K 19100:00:3601:36:3903:15:0904:55:07.0004:55:43.35+03:10:1114:324.1
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
446SZUMLAS Anna 337#szumiteamPOŁCHOWOK-3083K 19200:00:3701:37:4603:16:3905:05:05.7505:05:43.00+03:20:1115:014
447GŁOWACKI Maciej 425Matner Running TeamWILKSZYNM-40115M 25500:00:0401:00:5701:56:19+00:46:208:436.9
448KLIMZA Andrzej 211DZIERŻONIÓWM-40116M 25600:00:0001:56:19+00:46:168:436.9
449BONIEC Radosław 314ŻARYM-2022M 25700:00:0002:02:20+00:52:179:106.5
450URBANOWICZ Andrzej 193WROCŁAWM-3093M 25800:00:0002:14:02+01:03:5910:036
451KROPIDŁOWSKA Magdalena 107Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIK-3084K 19300:00:0002:21:02+01:10:5910:345.7
NOWICKI Kamil 143KRAKÓWM-30DNF00:52:39 DNF DNF DNF DNF--
BAŁA Anna 345Klub biegowy Kopyto OlsztynSZCZECINK-20DNF00:56:43 DNF DNF DNF DNF--
KOSTERKIEWICZ Ryszard 320PRZEMYŚLM-60DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 5Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-30DNF DNF DNF DNF DNF--
STAMM Tomasz 330POZNAŃM-40DNF DNF DNF DNF DNF--
CHORZĘPA Adam 507SZCZYTNAM-50DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 457 wynik(ów)