LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
6.5km
Skaly
13.33km
    
1KLIMZA Andrzej 211DZIERŻONIÓWM-4000:00:0001:56:19
2BONIEC Radosław 314ŻARYM-2000:00:0002:02:20
3URBANOWICZ Andrzej 193WROCŁAWM-3000:00:0002:14:02
4KROPIDŁOWSKA Magdalena 107Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIK-3000:00:0002:21:02
5OSTROUCH Tymon 403GORZÓW WLKP.M-3000:00:0001:01:04
6LE FELIC Monika 411Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-4000:00:0002:32:44
7RASZCZUK Martyna 476Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHK-3000:00:0002:23:14
8KRUPA Marcin 201Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-4000:00:0100:40:4601:20:09
9BRÝDL Pavel 293TRUTNOVM-3000:00:0200:36:4401:10:01
10OLEKSIEWICZ Maurycy 502Trucht/Szakale BałutŁÓDŹM-3000:00:0200:37:0801:11:46
11KITA Michał 234pędzący w miejscuWROCŁAWM-4000:00:0200:39:2001:15:58
12NOWAK Mariusz 528BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0200:42:5201:24:43
13KOZIEŁ Tomasz 55Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-4000:00:0200:45:3401:28:18
14GUSTAW Łukasz 497Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-2000:00:0200:44:4101:29:23
15TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 36MLKS RadkówMYSŁOWICEM-5000:00:0200:45:2501:29:16
16GORCZYŃSKI Norbert 535KUDOWA-ZDRÓJM-2000:00:0200:44:5701:29:50
17PIKUL Piotr 555ING RunningWARSZAWAM-3000:00:0200:48:0501:33:32
18HOŁYST Andrzej 81Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-3000:00:0200:48:0201:34:05
19PODOLAK Ula 531Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWK-2000:00:0200:49:5701:39:32
20FERENC-SZMUC Edyta 526KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-3000:00:0200:49:09
21LEŚNIEWSKA Justyna 48Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-3000:00:0200:53:4901:47:40
22KLIMCZAK Mikołaj 512Juvenia GłuchołazyWROCŁAWM-2000:00:0300:38:4201:17:35
23OLKIS Rafał 118RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-3000:00:0300:43:1101:25:23
24KORCZ Daniel 560KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:0300:47:0201:33:56
25ŁAŹNIOWSKI Dawid 63Ebiegi.plKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0300:48:4701:35:37
26TRZECIAKIEWICZ Marek 43MLKS RadkówMYSŁOWICEM-2000:00:0300:50:2401:38:56
27JAKUBOWSKI Marcin 437gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM-3000:00:0300:51:0301:40:23
28JAWORSKA Magdalena 377GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-4000:00:0300:53:1401:43:41
29ŻURAWSKI Kamil 162ZURAWSKI_ULTRAWARSZAWAM-2000:00:0300:44:3101:55:43
30JABŁOŃSKI Paweł 127KUDOWA-ZDRÓJM-4000:00:0300:51:4601:44:05
31SIPIERA Tomasz 104GIEBUŁTÓWM-4000:00:0300:55:1501:47:51
32HOTAŁA Sylwia 517KUDOWIANKA RUN.KUDOWA-ZDRÓJK-3000:00:0300:55:4801:51:33
33GŁOWACKA Edyta 424Matner Running TeamWILKSZYNK-4000:00:0301:00:5701:56:22
34GŁOWACKI Maciej 425Matner Running TeamWILKSZYNM-4000:00:0401:00:5701:56:19
35CHODOROWSKI Krzysztof 14Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM-3000:00:0400:43:2401:23:07
36MAZIARZ Artur 39Run For FunMIELECM-3000:00:0400:44:2401:28:10
37GŁÓD Mateusz 224RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-4000:00:0400:45:0401:30:25
38SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 4WROCŁAWK-3000:00:0400:47:0801:30:22
39MARTOWSKI Maciej 185Europa UbezpieczeniaWROCŁAWM-4000:00:0400:47:2401:33:59
40SWORNOWSKA Anna 120POZNAŃK-2000:00:0400:49:0601:34:39
41BRZĄKAŁA Katarzyna 305Przedwojewski mountain teamWROCŁAWK-2000:00:0400:49:0601:35:45
42PIECUCH Karolina 559Lacho TeamPRZEWORSKK-3000:00:0400:52:0001:41:25
43HETMAŃSKI Filip 452KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWAZDRÓJM-4000:00:0400:52:0701:41:27
44RYCERSKI Rafał 169CZAPLINEKM-3000:00:0400:51:4301:42:19
45ŁADOŃSKI Ryszard 259PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-6000:00:0401:00:5302:07:14
46PIĄTEK Karolina 285nogamidogory.plKRAKÓWK-3000:00:0500:45:3001:28:21
47EWERT-KRZEMIENIEWSKI Adam 344dobre judo dużo biegaćSZCZECINM-2000:00:0500:48:4101:33:42
48BOSAKIEWICZ Tomasz 500OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3000:00:0500:48:4201:34:36
49KUŚNIERCZAK Wiesław 503SUCHY LASM-4000:00:0500:49:0101:35:17
50BEDNARZ Paweł 255MIECZEWOM-4000:00:0500:50:3601:39:51
51MIKA Andrzej 416WROCŁAWM-3000:00:0500:47:3001:34:22
52OPAŁKA Damian 489MyRaceWARSZAWAM-3000:00:0500:48:3401:36:55
53STRAUCHOLD Anna 242Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK-4000:00:0500:56:3601:50:38
54PACIOREK Paweł 436Biegaj Pod Okiem TreneraMARKIM-3000:00:0501:04:2702:07:50
55PUZICKI Tomasz 551DOMINOWOM-4000:00:0501:02:2902:06:33
56GŁUCHOWSKI Jacek 160BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0501:15:0602:26:56
57DETTLAFF Mariusz 499ĄĘ Tri ClubWILCZA GÓRAM-3000:00:0600:47:3201:32:13
58STĘPIEŃ Małgorzata 391Stajnia BalonaKRAKÓWK-2000:00:0600:52:0901:39:17
59KARCZYŃSKA Monika 498Power TrainingPOZNAŃK-3000:00:0601:00:1101:52:24
60ANTKOWIAK Sebastian 546Supermaraton KaliszKALISZM-4000:00:0600:57:5401:51:39
61SKAŁECKI Przemysław Skałecki 3Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0601:00:5701:56:44
62BŁOŃSKI Piotr 340SMOLECM-5000:00:0601:01:3002:03:14
63NOWICKA Anna 157PKO Bank Polski S.A.KRAKÓWK-3000:00:0601:05:4802:11:22
64NOWICKA Katarzyna 115MIŃSK MAZOWIECKIK-4000:00:0601:08:4702:13:14
65ANTKOWIAK Katarzyna 484KALISZK-4000:00:0601:10:3202:14:45
66KURIATA Andżelika 492WILKSZYNK-3000:00:0601:25:05
67BORKOWSKI Mariusz 84Naprzód MłocinyWYSZKÓWM-3000:00:0700:47:16
68WIELOGÓRSKA Natalia 539WARSZAWAK-3000:00:0700:49:2601:36:20
69SZYMANOWSKI Paweł 435OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0700:52:3001:41:01
70KUBICKI Mariusz 207Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM-4000:00:0700:48:4801:37:15
71FILIPEK Wojciech 543WROCŁAWM-2000:00:0700:53:5201:43:50
72GARCZYŃSKI Darek 199KATOWICEM-4000:00:0700:54:1701:48:36
73KOLANKO Sylwia 521Nysa BiegaNYSAK-3000:00:0700:57:2001:52:31
74KARCZYŃSKA Eliza 287MUD GOATSPOZNANK-3000:00:0701:01:2401:52:27
75CHOJECKA Agnieszka 108BRZÓZEK-4000:00:0701:08:4902:13:10
76FABIAŃSKI Czesław 50SUPERMARATON KALISZKALISZM-6000:00:0701:14:3402:23:09
77CHOJECKI Paweł 110BRZÓZEM-4000:00:0701:07:2002:23:19
78MACIEJEWSKI Piotr 161SUPERMARATON - KALISZKALISZM-6000:00:0701:25:1602:49:31
79BIAŁOBŁOCKA Alicja 422WROCŁAWK-3000:00:0800:53:02
80MOCCHEGIAHI Andrea 557WARSZAWAM-5000:00:0800:52:34
81PAWELEC Mariusz 450Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0800:56:1401:44:56
82GRZEGORCZYK Wojciech 429TriActiv RidleyWROCŁAWM-3000:00:0800:53:2201:43:30
83KUSZELA Mateusz 562STARGARDM-3000:00:0800:52:3501:44:04
84BRODA Dominik 11WROCŁAWM-3000:00:0800:56:2101:47:09
85BIERNACIK Piotr 328LEWIN KŁODZKIM-4000:00:0800:56:3201:48:33
86MACKIEWICZ Magdalena 20DługobieganieSZCZECINK-4000:00:0801:04:2202:03:16
87TELEŃCZUK Tomasz 384Szybkie StopyWROCŁAWM-4000:00:0801:02:2002:04:36
88NAJDEK Michał 192CapgeminiŚWIEBODZINM-2000:00:0801:06:5802:12:09
89SZCZYPEK Ola 113Adrenalina TeamSZCZECINK-3000:00:0801:15:0002:23:51
90PRZYBYSZEWSKI Łukasz 561PCHSport ComplexBIELAWAM-3000:00:0900:42:5501:23:54
91PETA Rafał 427BIERNAM-4000:00:0900:52:4501:40:22
92UCIEKLAK Dominik 554SKAWINAM-4000:00:0900:50:0601:38:48
93MROWIEC Michal 35KordakiMRAGOWOM-4000:00:0900:53:5701:45:38
94CETNAROWSKI Kamil 379Szybkie StopyWROCŁAWM-4000:00:0900:54:4701:46:53
95GOS Piotr 310Naramowice BiegająPOZNAŃM-4000:00:0900:58:2701:52:02
96BARAN Grzegorz 167Naprzód MłocinyKOZIENICEM-4000:00:0900:55:2001:50:18
97MICHALAK Sylwester 389Dogoń Grodzisk MazowieckiSZCZĘSNEM-4000:00:0900:53:0401:48:42
98NOWACZYK Dominika 485Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:0901:06:07
99KOŚKA Aleksandra 226Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:0901:06:1202:12:36
100CHRZANOWSKI Paweł 145LĄDEK-ZDRÓJM-3000:00:1000:50:4201:39:51
101WYBRANOWSKI Sylwester 480Dom Development Adventure TeamWARSZAWAM-4000:00:1000:56:4601:47:05
102KONOPKA-LULEK Agnieszka 390RUN is FUNPOZNAŃK-3000:00:1001:01:2401:55:39
103KLIMCZAK Pawel 407WARSZAWAM-4000:00:1001:01:2201:59:24
104FURMANIAK Mateusz 248Husaria Race TeamMROWINOM-3000:00:1001:02:3402:02:08
105BARAŃSKA Aleksandra 518WROCŁAWK-2000:00:1001:01:56
106KWIATKOWSKA Zuzanna 542SZCZYTNAK-4000:00:1001:07:3702:09:55
107SZUDERA Kamila 90Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINK-3000:00:1001:21:5302:36:13
108SZYSZKA Konrad 82Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-3000:00:1001:21:5302:36:10
109IDZIK Angelika 341Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:1001:13:3802:32:17
110WASZKIEWICZ Ewa 170Gang AnielicWARSZAWAK-4000:00:1001:28:5402:53:29
111CITKO Maciej 530Bieg OpolskiOPOLEM-3000:00:1100:52:3601:39:33
112KOT Klaudia 548KRAKÓWK-2000:00:1100:55:4201:48:01
113GÓRKA Piotr 332TRZEMEŚNIAM-3000:00:1100:53:3201:47:45
114DOLATA Maciej 469SKÓRZEWOM-4000:00:1100:59:0401:51:27
115KAZIMIERCZAK Filip 458TARNOWO PODGÓRNEM-3000:00:1101:05:3602:05:31
116WISNIEWSKA Aldona 409TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:1101:22:0402:53:53
117WIŚNIEWSKA Magdalena 378ZmasakrowaniWILCZYNK-3000:00:1101:33:3302:56:11
118WROTNIAK Sylwia 373BliźniacyBEŁCHATÓWK-4000:00:1101:33:4203:00:03
119PANEK Kuba 364KATOWICEM-4000:00:1200:58:0101:51:42
120GOLON Marlena 37Run PasjaSICIENKOK-4000:00:1201:05:0402:02:12
121MARTOWSKA Barbara 186WROCŁAWK-4000:00:1201:01:2101:57:58
122BEDNARZ Małgorzata 61OTM.bOTMUCHÓWK-4000:00:1201:00:3801:57:48
123JASICKI Krzysztof 331TYCHYM-3000:00:1201:08:47
124CHOLEWIŃSKI Wojciech 66Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAM-5000:00:1201:08:1202:13:41
125SIANKIEWICZ Marzena 495Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYK-4000:00:1201:08:5202:12:44
126SZYMCZAK Katarzyna 174KALISZK-5000:00:1201:16:2302:27:24
127STANKOWIAK Maciej 289STS BIEGATONMIKOŁÓWM-4000:00:1300:57:4001:51:34
128PASŁAWSKA Olga 119przebiega.plWROCŁAWK-3000:00:1301:08:1502:08:39
129ZYCHOWICZ Paweł 243OTM.bOTMUCHÓWM-4000:00:1301:09:1502:15:24
130BOROWCZYK Andrzej 124POZNAŃM-4000:00:1301:05:2202:13:43
131PORADA Małgorzata 178OPOLEK-4000:00:1301:16:0502:24:26
132BRYKSA Iwona 165OPOLEK-5000:00:1301:16:0102:24:15
133RAJCZAK Łukasz 214MODŁAM-3000:00:1301:07:0502:07:52
134ROSZYK Sylwia 41parkrun PoznańKOZIEGŁOWYK-4000:00:1301:14:3902:25:07
135SROKA Marcin 520PLEWISKAM-4000:00:1401:00:4101:50:16
136WRONA Anna 278BRWINÓWK-3000:00:1401:04:3602:00:59
137POCHWAŁA Justyna 53Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK-3000:00:1401:05:3302:03:44
138SZKWAREK Anna 426GORZÓW WLKP.K-4000:00:1401:06:1902:07:44
139SZYMAŃSKA Jolanta 547MOSTYK-3000:00:1401:08:3402:11:06
140ŁAŻEWSKA Sylwia 27CHWALECICEK-4000:00:1401:06:1402:11:17
141POKROP Agnieszka 68Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK-3000:00:1401:16:1402:20:14
142PERKA Barbara 135Bieg OpolskiPRÓSZKÓWK-4000:00:1401:17:2302:33:42
143NASTAWSKA Monika 85KALISZK-4000:00:1401:23:5802:44:08
144MARCINKOWSKI Maciej 473UltimaCZERNIEJEWOM-4000:00:1501:02:27
145NOWACKI Michał 190Morsy PoznańPOZNAŃM-4000:00:1501:02:30
146PIĄTKOWSKI Tomasz 273ST RUNNERSPLEWISKAM-4000:00:1501:02:1801:58:07
147MARCINKIEWICZ Jerzy 99ELBLĄGM-5000:00:1501:07:3102:11:37
148BŁACHNIO Krzysztof 33RAZ SzczecinSZCZECINM-5000:00:1501:06:4602:10:12
149KRUSZYNA Adam 354-BYDGOSZCZM-5000:00:1501:07:3802:11:42
150POCHWAŁA Maciej 286ŁOWICZM-2000:00:1501:05:1802:13:26
151DANIELAK Radosław 558Danielak and KruszynaNISZAWAM-4000:00:1501:22:04
152BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 30Mama biegaKALISZK-4000:00:1501:24:1002:44:03
153DĄBROWSKA Natalia 173Bieg OpolskiOPOLEK-3000:00:1600:58:0101:52:47
154TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 93Karkonosz RUNNING TEAMMIERZYNK-4000:00:1601:01:1701:54:08
155KLEJSZTA Grzegorz 463#czeladzbiegaMYSŁOWICEM-4000:00:1600:57:2001:49:55
156IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 456Witkowo BiegaGRODZIECK-4000:00:1601:08:4902:07:08
157STARUCH Sylwia 123KUDOWA-ZDROJK-3000:00:1601:09:2202:09:25
158KUCHARSKA Aleksandra 490Dream RunWARSZAWAK-3000:00:1601:09:59
159WALA Patryk 506Załoga GórskaZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:1601:01:27
160URBAŃSKA Agnieszka 266POZNAŃK-3000:00:1601:16:0502:25:08
161MALINOWSKI Adrian 221#czeladzbiegaBĘDZINM-4000:00:1700:52:2101:39:10
162KASZUBA Łukasz 202#czeladzbiegaCZELADZM-4000:00:1700:58:1301:49:45
163ABRAMCZYK Marta 323Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIK-2000:00:1701:05:1002:05:47
164STRAMEK Łukasz 501TORUŃM-3000:00:1701:09:1702:13:52
165SZCZEPAŃSKA Anna 277Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4000:00:1701:11:5402:18:26
166WACHOWSKI Piotr 418KORONOWOM-4000:00:1701:09:09
167JUSZCZAK Natalia 228WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:1701:13:13
168WRZESIŃSKI Piotr 553GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1701:10:1302:20:08
169JASIŃSKI Marcin 67ROGOŹNOM-4000:00:1800:59:0101:54:34
170TAPEREK Mariusz 296Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-4000:00:1801:05:1002:05:38
171EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 302WROCLAWK-3000:00:1801:05:4302:08:47
172WACHOWSKA Katarzyna 545Smok TrójgłowyPOZNAŃK-3000:00:1801:12:3502:15:47
173LEŚNIEWSKI Sławomir 280WŁOCŁAWEKM-5000:00:1801:05:3502:08:02
174BABICKI Adam 147WARSZAWAM-3000:00:1801:15:0502:21:33
175WRÓBLEWSKI Jarosław 6RAZ SzczecinSZCZECINM-4000:00:1801:15:3002:21:52
176PRZYŁUSKA Miroslawa 136RAZ SzczecinSZCZECINK-6000:00:1801:27:1802:41:49
177SKWAREK Sylwia 112GNIEZNOK-2000:00:1801:22:0002:43:34
178DUDA Monika 54RAZ SzczecinSZCZECINK-4000:00:1901:00:4401:53:02
179WIENCIS Małgorzata 209RAZ SZCZECINSZCZECINK-4000:00:1901:06:4502:04:14
180STYCZEŃ Ewelina 239CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYK-3000:00:1901:09:3502:10:13
181BABICKA Sylwia 149WARSZAWAK-4000:00:1901:12:4902:14:35
182KORZENIOWSKI Krzysztof 269Maraton LesznoLESZNOM-4000:00:1901:08:4902:11:41
183ŁADOŃSKA Ewa 261parkrun WrocławWROCŁAWK-6000:00:1901:23:5502:43:06
184ŁAGOWSKA Agnieszka 513SULEJÓWEKK-3000:00:1901:21:0102:36:03
185ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 58Zakochaj się w bieganiuWROCŁAWM-6000:00:1901:29:5702:52:37
186PIETRZYK Tomasz 312ŚWIDNICAM-4000:00:2000:57:0701:49:18
187BOROWIK Bożena 42Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-5000:00:2001:05:3102:02:13
188GĘSIAREK Grzegorz 74KROTOSZYNM-4000:00:2001:02:0401:59:44
189MIERNICKI Tomasz 267Grupa Biegowa CHTMOJABŁONNAM-5000:00:2001:12:03
190BRANIEWSKA Paulina 392OŁAWAK-2000:00:2001:06:5502:13:13
191SZYCH Katarzyna 83RAZ-SZCZECINSZCZECINK-4000:00:2001:08:5302:10:09
192PISOWŁODZKA Dagmara 552DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:00:2001:19:4602:28:17
193KAŁUŻNY Wojciech 3861977ŚWIDNICAM-4000:00:2100:55:0401:39:39
194WIŚNIEWSKI Rafał 372NOWE GULCZEWOM-3000:00:2101:02:1401:59:50
195KRUBA-WRÓBLEWSKA Beata 29Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-4000:00:2101:04:5902:02:08
196PYREK Iwona 23WAŁCZK-3000:00:2101:08:2502:10:47
197PYREK Krzysztof 11 RBLogWAŁCZM-3000:00:2101:08:2302:10:25
198KOMOROWSKA Monika 17Dobromiejski Klub Biegacza ODCISKDOBRE MIASTOK-4000:00:2101:07:2202:09:01
199NAPIERAŁA Marcin 361Piątkowo na BiegowoKOZIEGŁOWYM-3000:00:2101:09:0702:20:44
200SMOCZEK Marlena 156SZAMOTUŁYK-4000:00:2101:06:4802:08:10
201ANUSZ Roksana 77Żarów BiegaIMBRAMOWICEK-3000:00:2101:09:1002:12:21
202SKRZYPIEC Karol 80Żarów BiegaŻARÓWM-3000:00:2101:09:1102:12:13
203JANCZAK Piotr 315ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4000:00:2101:08:5402:11:41
204WOJCIECHOWSKA Anna 348Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK-4000:00:2101:11:0702:22:22
205KRAWIEC Marcin 89GOSTYŃM-3000:00:2101:16:0102:36:33
206LIPCZAK Amadeusz 208OPOLEM-4000:00:2200:51:0701:38:47
207RZESZOT Łukasz 475Biegnę żeby Bartek mógł biegaćĆMIŃSKM-3000:00:22
208CZUBAK Marcin 146Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA-ZDRÓJM-5000:00:2200:59:2001:54:10
209STEPANIUK Agneiszka 527Asics FrontRunner POLANDWARSZAWAK-3000:00:2201:02:5702:05:30
210ZAŁUCKA Agnieszka 474RADOMK-3000:00:2201:25:5502:45:11
211GROCHOWSKA Aleksandra 538WROCŁAWK-2000:00:2300:55:0001:41:14
212ROSOCHACZ Krzysztof 275KĘSZYCA LEŚNAM-4000:00:2300:53:3801:43:56
213DZIUBA Piotr 166WROCŁAWM-4000:00:2300:52:2201:42:48
214DARIUSZ Hanas 251Drużyna WilkaOLSZTYNM-4000:00:2300:56:1801:51:10
215ZIELIŃSKA Mirona 49Night runners WrocławWROCŁAWK-4000:00:2301:05:3401:31:53
216BAJOŁEK Aleksandra 126night runnersKRAKÓWK-5000:00:2301:09:1902:17:06
217WISZNIOWSKA Agata 32NIght Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2301:24:4102:38:40
218ORZECHOWSKA Karolina 152Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK-3000:00:2301:26:0102:45:01
219KUBIAK Karolina 358excaliburWEJHEROWOK-4000:00:2401:02:5502:00:14
220JAWORSKI Marcin 134POZNAŃM-4000:00:2401:03:3602:03:07
221LACHOWICZ Marta 129Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:03:4902:01:16
222BORUTA Marcin 106#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2401:07:2302:10:10
223LEWANDOWSKA Ewelina 204Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:14:01
224MACHNACKI Michał 272Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM-4000:00:2401:21:3602:38:25
225SIWEK Piotr 132MASZEWOM-3000:00:2500:52:5001:42:05
226NOWAK Łukasz 60#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:2501:03:3602:02:43
227JAROSZUK Ania 172WROCŁAWK-3000:00:2501:00:3901:59:35
228ROLIŃSKI Radosław 191OLEŚNICAM-4000:00:2501:03:3702:03:12
229KOŁODZIEJCZYK Adam 246#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:2501:01:2502:01:04
230BARTOSZEWSKA Katarzyna 534DŁUGOŁĘKAK-3000:00:2501:18:3502:30:53
231MICHALSKI Karol 282WARKAM-2000:00:2501:29:5202:55:28
232WYSOCKA Edyta 163Husaria Race TeamWARSZAWAK-3000:00:2501:31:5202:57:04
233DULIASZ Cezary 59WIELICZKAM-5000:00:2501:22:1602:51:50
234CHOROSTKOWSKI Bartosz 177Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-3000:00:2600:55:0901:43:26
235HERMAN Michał 313WARSZAWAM-2000:00:2600:54:5601:43:44
236SKRZYPIŃSKA Olga 176Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-3000:00:2600:59:1901:49:43
237FIJAK Karolina 219MUROWANA GOŚLINAK-3000:00:2601:10:3402:11:39
238FIJAK Remigiusz 220MUROWANA GOŚLINAM-3000:00:2601:12:1402:13:24
239PAWLAK Małgorzata 274GNIEZNOK-4000:00:2601:12:2102:18:36
240MURZYN Krysia 355DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK-4000:00:2701:01:5701:55:13
241GUTOWSKI Dariusz 306BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-5000:00:2700:56:3601:50:49
242TYŃSKA SITEK Aleksandra 235Droga Do UltraŁÓDŹK-3000:00:2701:06:4202:04:53
243BADOWSKI Sebastian 142Zawonia TeamZAWONIAM-4000:00:2700:58:4401:58:57
244STASZCZUK Jarek 281WATAHA-Łączy nas bieganieBRZEGM-4000:00:2701:16:0602:25:27
245KRZESIMOWSKI Damian 454KIELCEM-3000:00:2701:10:2402:21:00
246ŻBEL Ania 217HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK-3000:00:2701:19:1902:34:11
247KOZDROJ Wioletta 309Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:2701:17:0602:26:13
248BADOWSKI Artur 236BURKATÓWM-4000:00:2801:06:44
249SZYMAŃSKA Karolina 137SIERADZK-3000:00:2801:13:1802:17:20
250WOJCIECHOWSKA Dorota 366DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:2801:17:3402:26:18
251WYWROT Grzegorz 188WARSZAWAM-3000:00:2900:55:0201:46:31
252MAJER Maja 130BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK-3000:00:2901:05:4302:04:58
253OLBRYCHOWSKA Małgorzata 87POZNANK-3000:00:2901:10:3502:09:03
254KĘPSKI Grzegorz 62WROCŁAWM-3000:00:2901:06:5202:11:39
255MONASTYRSKYI Mykola 232WARSZAWAM-3000:00:2901:13:1802:17:22
256BOJAROWSKI Marcin 351KATOWICEM-4000:00:2901:13:2902:25:00
257ŻBEL Michał 218HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEM-4000:00:2901:19:1802:34:01
258ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ Joanna 2441982PNIEWYK-3000:00:2901:27:1702:40:54
259SZEWCZENKO Agnieszka 563BOLESŁAWIECK-3000:00:2901:27:1702:41:06
260LIS-MONASTYRSKA Katarzyna 233WARSZAWAK-3000:00:2901:24:4402:44:04
261WIŚNIEWSKI Tomasz 229ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4000:00:2901:34:0703:01:05
262WIŚNIEWSKA Dorota 230ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4000:00:2901:34:4603:01:35
263URBANIAK Daniel 496GDYNIAM-4000:00:3000:54:2401:39:42
264KUCZYŃSKI Szymon 3811978ZAWONIAM-4000:00:3000:58:1001:53:18
265BELOWSKI Dariusz 241TYCHYM-5000:00:3001:09:2702:06:51
266ULIKOWSKA Martyna 505Załoga GórskaGOŚCINOK-2000:00:3001:04:2602:04:34
267PARYSEK Arkadiusz 466BRZEG DOLNYM-4000:00:3001:08:0002:07:41
268SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 375Psi PatrolLESZNOM-4000:00:3001:08:2402:09:19
269DRANKA-BOJAROWSKA Daria 350KATOWICEK-4000:00:3001:13:4002:24:57
270DROBCZYŃSKI Bartosz 537Puszczyk BukowySZCZECINM-3000:00:3100:51:3701:39:23
271CĄKAŁA Zuzanna 116LUBINK-2000:00:3100:58:0001:49:45
272BIEDRZYŃSKI Michał 97SWARZĘDZM-3000:00:3101:02:0901:55:58
273SANDRYK Adam 504OŁAWAM-4000:00:3100:58:45
274LATOS Bartłomiej 100WYSOKAM-4000:00:3100:59:3301:55:20
275ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 339Infinity GymPROSZOWICEK-4000:00:3101:08:47
276BELOWSKA Anna 240TYCHYK-4000:00:3101:13:2202:17:10
277SIARKIEWICZ Jola 111biegamdlazdrowia.plPODGÓRZYNK-5000:00:3101:20:5102:31:57
278PIKOS Patryk 353POLSKA NOWA WIEŚM-3000:00:3200:51:5001:39:14
279SASIN Marek 148BYDGOSZCZM-4000:00:3201:05:2002:04:06
280SASIN Dariusz 153WARSZAWAM-2000:00:3201:05:1602:04:10
281MIKOŁAJCZYK Sławomir 139GDAŃSKM-3000:00:3201:06:2202:05:37
282GAŁĘSKA Katarzyna 300Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:13:3702:12:54
283ANTKOWIAK Monika 301Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:14:30
284KAŹMIERCZAK-MOLIK Anna 56MMA Devil Międzychód / wkurw_teamSIERAKÓWK-3000:00:3201:08:1802:10:03
285SOBIŃSKI Waldemar 16Biegamdlazdrowia.plJELENIA GÓRAM-5000:00:3201:11:1402:19:34
286ZABOROWSKA Aleksandra 440WARSZAWAK-4000:00:3201:23:3002:32:10
287FRAŃSKI Łukasz 399Niby ChyżyNOWY TOMYŚLM-4000:00:3301:04:3802:00:32
288LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 298Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3301:13:36
289NITA Katarzyna 213Village punk runPIECEWOK-4000:00:3301:14:2002:22:01
290KRUSZKA Stanisław 374WŁOCŁAWEKM-4000:00:3301:14:2402:21:44
291OSZCZĘDA Marzena 105Zarazić PasjąŻORYK-4000:00:3301:24:2402:46:47
292PRZYBYSZ Ryszard 423ŻORYM-5000:00:3400:53:4401:41:17
293KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 72SGB Samo się nie przebiegnieSŁAWKOWK-3000:00:3401:01:5201:56:41
294GARCZYŃSKA Ania 200KATOWICEK-4000:00:3401:07:40
295IWANOWSKI Wojtek 249Opole G.R.U.OPOLEM-4000:00:3401:06:4102:05:42
296WOŹNIAK Łukasz 363Night RunnersPOZNAŃM-3000:00:3401:08:5502:10:56
297FONFERKO Daria 404Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-3000:00:3401:06:4002:06:45
298NOWICKI Szymon 335SANTOKM-2000:00:3401:10:2802:12:19
299RĘBECKA Violetta 52BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-4000:00:3401:11:5002:19:17
300NITA Wiesław 212Village punk runPIECEWOM-4000:00:3401:14:2002:21:51
301CENDER Magdalena 406DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:3401:16:0302:24:03
302KACZMAREK Paulina 299Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3401:14:2902:26:55
303GIEL Jarosław 393NOWY TOMYŚLM-3000:00:3501:00:1801:51:29
304SKRĘTEK Monika 103BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4000:00:3501:06:4802:05:52
305FEDOROWICZ Jowita 73Kotwica BrzegBRZEGK-3000:00:3501:16:4302:26:07
306KĘPA Jakub 519DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:22:4002:37:41
307PULKOWSKI Dariusz 179Ostróda RunnersOSTRÓDAM-5000:00:3501:19:0802:42:24
308SUDÓŁ Robert 483KOTWICA BRZEGBRZEGM-3000:00:3501:20:2402:34:42
309BIELECKI Mariusz 325#czeladzbiegaCZELADŹM-5000:00:3601:05:3202:03:58
310KRAWIEC Piotr 263Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-3000:00:3601:10:54
311DOJS Aleksandra 511POZNAŃK-3000:00:3601:17:0602:20:31
312MIZGAJSKA-KĘPA Katarzyna 182DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:3601:22:4002:38:30
313SZYLIŃSKI Katarzyna 292Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAK-4000:00:3601:26:0802:47:38
314WIECZYŃSKI Jerzy 319Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAM-5000:00:3601:26:0502:47:40
315SIERANT Marian 155ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZM-6000:00:3601:23:3802:37:47
316OSSOWSKA Monika 327#TriLoszkiRUMIAK-3000:00:3601:36:3903:15:09
317ADAMCZYK Wojciech 144West Coast Runners CyprusBRZEZINYM-5000:00:3701:01:5902:00:32
318ODOLIŃSKA Agnieszka 34Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK-4000:00:3701:10:1302:16:43
319BUDNY Aleksandra 402JÓZEFINK-4000:00:3701:13:4102:18:38
320MAJEWSKA Anna 114AKG ŁÓDŹŁÓDŹK-2000:00:3701:15:3402:26:57
321GOLON Leszek 88KRAV MAGASICIENKOM-3000:00:3701:20:5802:36:14
322WITKOWSKA-KOPKA Kaja 187WARSZAWAK-3000:00:3701:21:4702:42:04
323GAJOCHA Olga 516Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK-3000:00:3701:24:4102:37:51
324PAWLIK Anna 216Ostróda RunnersOSTRÓDAK-4000:00:3701:17:5102:53:14
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
325SZUMLAS Anna 337#szumiteamPOŁCHOWOK-3000:00:3701:37:4603:16:39
326ZIEWIEC Marcin 541GROBLICEM-3000:00:3801:00:5501:52:20
327SIEJKOWSKI Krzysztof 342JEŻÓWM-3000:00:3801:00:1301:57:10
328ROKOSZ Robert 324BBKTSBOLESŁAWIECM-3000:00:3801:05:1202:02:49
329GIEMZA Ewelina 254Miodowice.plWARSZAWAK-3000:00:3801:10:1002:12:31
330SZYMCZAK Zbigniew 400BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-5000:00:3801:10:0302:16:55
331KOPKA Tomasz 365WARSZAWAM-3000:00:3801:21:4402:41:58
332GÓRNIAK Joanna 205STYRZYNIECK-4000:00:3801:26:4302:42:52
333PRZEMYSŁAW Żełobowski 441GNIECHOWICEM-3000:00:3901:09:2002:17:21
334ŁACHAN Patryk 210wkurw_teamWROCŁAWM-4000:00:3901:12:0602:23:33
335LIPSKA Iwona 10ZĄBKIK-4000:00:3901:21:2702:34:03
336JACHYMSKA Zofia 479ŁÓDŹK-2000:00:3901:25:4502:41:11
337CISZOWSKI Łukasz 262#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:3901:25:5102:48:07
338CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 57POZNAŃ SIEROSŁAWK-5000:00:3901:27:1002:50:07
339PIĄTKOWSKI Wojciech 304WAŁBRZYCHM-3000:00:4000:56:2901:47:39
340GAJDOWSKI Przemysław 536WROCŁAWM-3000:00:4001:01:4701:54:17
341OTRĘBA Maciej 311PIEROGI ADAMUSAPRUSZKÓWM-2000:00:4001:05:5202:01:46
342BUSS Jakub 31Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4000:00:4001:08:5102:10:01
343BRZEZIŃSKA Marta 21ZĄBKIK-4000:00:4001:12:4902:13:46
344STEC Aneta 8fcmisieniechceWYSOKAK-3000:00:4001:13:34
345JAMRÓZ Robert 45JamerkiMUROWANIECM-4000:00:4001:20:0402:36:56
346JAMRÓZ Joanna 51JamerkiMUROWANIECK-4000:00:4001:20:5602:36:58
347PIETROWSKA Hallik 47POZNAŃK-5000:00:4001:28:2202:54:25
348TRAWICKI Patryk 297Pierogi AdamusaSTARE ZAŁUBICEM-2000:00:4101:00:2001:49:38
349PYŚKIEWICZ Jan 321Pierogi AdamusaSTARE ZAŁUBICEM-2000:00:4101:05:4502:02:01
350SEKLECKI Bogumił 9WARSZAWAM-4000:00:4101:01:5801:58:07
351BUJAK Marek 453#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:4101:08:4202:07:32
352WINCZURA Leszek 158GDAŃSKM-4000:00:4101:13:1002:16:29
353SIWIASZCZYK Tomasz 376POZNAŃM-4000:00:4101:14:1902:16:22
354WĄSIK Izabela 141WARSZAWAK-4000:00:4101:21:2602:33:22
355NARUCKI Wojciech 76WARZENKOM-4000:00:4200:58:3801:50:04
356PAŹDZIOR Wojciech 515Active StrategyWROCŁAWM-3000:00:4201:02:0901:59:07
357LECH Marcin 308WROCŁAWM-3000:00:4201:08:4402:08:39
358FILIK Anna 260#czeladzbiegaCZELADŹK-2000:00:4201:20:3402:31:22
359SZCZĘŚNIAK Małgorzata 334#czeladzbiegaCZELADŹK-4000:00:4201:19:2102:31:24
360WTULICH Diana 24MŁAWAK-5000:00:4201:26:5702:17:57
361BUJAK-KAPA Dorota 461#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4201:29:1802:47:47
362POPIELA Sebastian 491LESZNOM-3000:00:4300:54:3101:45:08
363OKRASKA Grzegorz 258BĘDZINM-3000:00:4301:08:52
364DOŁASIŃSKI Jarek 154RunAttack ChocianówCHOCIANÓWM-3000:00:4301:08:27
365MAK Hubert 442KALISZM-4000:00:4301:10:0402:12:21
366GAPSKI Piotr 524LOFTteamEXTREMEROGALINM-3000:00:4301:14:30
367BEDNAREK Dariusz 385BANIOCHAM-4000:00:4301:13:18
368TYRAŁA Gaweł 395WARSZAWAM-3000:00:4301:14:4502:19:35
369CHUDY Ariel 79R-teamRYDZYNAM-3000:00:4401:04:1501:58:42
370BUDNY Tomasz 564JÓZEFINM-4000:00:4401:03:1401:59:13
371KOSMALSKI Rafał 525WROCŁAWM-4000:00:4401:08:5002:06:32
372TYNIEC-TYRAŁA Helena 394POLANICA-ZDRÓJK-2000:00:4401:15:5202:19:55
373KRZYWOKULSKI Krzysztof 180KLUCZBORKM-4000:00:4401:24:1802:43:44
374BARTOSIK Monika 465#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:1402:47:40
374KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 462#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:0602:47:48
376ISASI Gorka 523BILBAOMARKIM-4000:00:4501:09:5702:16:29
377SZPYT Dawid 414Wkurw_teamGUBINM-2000:00:4501:15:5302:23:07
378OLEKSIEWICZ Beata 508Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK-3000:00:4501:20:5602:30:36
379KRAINSKI Piotr 245#czeladzbiegaCZELADZM-4000:00:4501:25:3602:42:47
380DURNOWSKI Paweł 329TARNOWO PODGÓRNEM-3000:00:4601:10:4602:12:14
381BRODAWKA Olga 471WARSZAWAK-3000:00:4601:17:4702:26:20
382MACH Dawid 271One Person TeamWEJHEROWOM-3000:00:4601:21:3202:34:35
383SZYMAŃSKA Agata 138GDAŃSKK-3000:00:4701:06:1001:58:42
384BISKUPSKI Jakub 362WROCŁAWM-4000:00:4701:09:1002:06:39
385KEMPA Piotr 455KALISZM-4000:00:4701:06:23
386WRÓBLEWSKA Olga 349Vege RunnersWILCZA GÓRAK-4000:00:4701:14:2202:19:34
387KWIATKOWSKA Marta 288WROCŁAWK-3000:00:4701:14:0202:20:37
388KAMIŃSKA Magdalena 223MAŁE RUDYK-3000:00:4701:21:4602:35:40
389KAMIŃSKI Łukasz 222MAŁE RUDYM-3000:00:4701:22:3302:35:41
390SURGIEL Dariusz 464CZĘSTOCHOWAM-5000:00:4801:08:32
391GUSTA Dominik 412GŁOGÓWM-4000:00:4801:10:1802:11:23
392BĘC Dominika 279CB163MAKSYMILIANOWOK-2000:00:4801:10:5402:20:02
393PIECUCH Małgorzata 15Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-5000:00:4801:24:2802:39:52
394WITKOWSKA Ania 40GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4801:33:4503:00:33
395SOKOŁOWSKA Anna 457parkrun Gorzów WielkopolskiGORZÓW WLKP.K-4000:00:4801:33:4603:00:40
396LAR Bartosz 428Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:4900:59:30
397CHOJNOWSKA Magdalena 451RogoźnikROGOŹNIKK-2000:00:4900:59:31
398KALISZ Rafał 383SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-4000:00:4901:09:3602:07:36
399POMIANOWSKI Szymon 95KuracjuszeWROCŁAWM-3000:00:4901:08:1702:09:54
400SZYMCZAK Marcin 198MOSINAM-4000:00:4901:09:5402:10:45
401DUNAL Tomasz 343Sz jak GepardGORZÓW WLKP.M-2000:00:4901:12:3902:11:50
402SAWICKA Izabela 38parkrunGORZÓW WLKPK-3000:00:4901:29:1202:42:15
403PATEREK Anna 382Skurcze ŁydekWARSZAWAK-3000:00:4901:22:0702:34:15
404SZENKIN Michał 509SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-3000:00:4901:22:0802:34:18
405GODZISZ Ewa 150Vege RunnersWARSZAWAK-3000:00:4901:29:2702:42:45
406MACKIEWICZ Katarzyna 65GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4901:33:4302:59:57
407PAWLACZYK Tomasz 231KALISZM-4000:00:5001:08:5402:08:39
408BŁAŻEJEWSKI Kacper 276CB163BYDGOSZCZM-3000:00:5001:13:5402:20:23
409PŁUCIENNIK Katarzyna 75PABIANICEK-4000:00:5001:21:3202:31:57
410BARTOSZEWSKA Justyna 533KOSTOMŁOTYK-2000:00:5001:20:3902:26:52
411BROKOS Tomasz 510DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKM-3000:00:5001:21:4202:36:43
412KOCHMAN Iwona 522Vege RunnersWARSZAWAK-5000:00:5001:25:4602:41:28
413PAPROCKA Natalia 294Ruda i ŁysyPOLKOWICEK-4000:00:5101:03:2702:02:13
414MICHAŁOWSKI Marcin 19LUBINM-3000:00:5101:09:5102:13:09
415ŚWIĄTEK Agnieszka 432MEŁNOK-2000:00:5101:13:5202:16:43
416MACIAS Waldemar 419ZIELONA GÓRAM-6000:00:5101:18:0202:24:50
417WYSOCKI Marek 487BRZEGM-3000:00:5101:17:1302:28:27
418ŚWIATOWIEC Anna 445Imperium SportuKRAKÓWK-4000:00:5201:06:5402:04:18
419PURWIN Karolina 431GRUDZIĄDZK-2000:00:5201:13:5002:16:46
420MARCZEWSKI Marcin 326RESILIA BEMOWOWARSZAWAM-4000:00:5201:11:2302:17:06
421WYSZKOWSKA Marzena 253Banana TeamTYCHYK-3000:00:5201:17:3802:25:13
422DUDEK Mariola 69strzegomska dwunastkaUDANINK-4000:00:5201:17:3002:26:51
423DOBROCHOWSKI Marek 2Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-3000:00:5301:00:1201:56:43
424OGÓRKIEWICZ Michał 421ŁĘCZYCAM-4000:00:5301:10:06
425CHROSTEK Dorota 415POZNAŃK-4000:00:5301:10:1802:12:37
426KRUPA Daniel 352Stargard.Ja się nie ścigam.STARGARDM-4000:00:5301:16:4102:22:28
427KIERZKOWSKA Aniela 206Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-4000:00:5301:33:3702:59:50
428GAJEWSKI Marek 556LUBIĄŻM-3000:00:5400:52:2001:41:09
429TKACZYK Mariusz 252STRZEGOMM-4000:00:5401:08:23
430SUCHENIA Daniel 295WAŁBRZYCHM-4000:00:5401:12:37
431RADECKI Adam 430STRZEGOMM-3000:00:5401:10:4502:13:31
432CHROSTEK Adam 417POZNAŃM-4000:00:5401:10:2002:12:35
433PIDANTY Grzegorz 96StrzegomSTRZEGOMM-4000:00:5401:06:2702:07:55
434STAŃCZYK Sławomir 367Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM-3000:00:5401:17:1202:22:25
435ŁASZCZYŃSKI Szymon 18LESZNOM-3000:00:5500:58:5001:51:27
436FRYDRYCKI Dariusz 159LEGNICAM-4000:00:5501:14:4902:13:12
437FARION Marzena 117The FarionsSTRZEGOMK-3000:00:5501:10:4402:13:28
438GRABOWICZ Paweł 196SIEKIERKI WIELKIEM-4000:00:5501:14:1702:18:22
439OLESZEK Krzysztof 549Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-3000:00:5501:16:4002:22:33
440STACHURSKI Daniel 28KOBYŁKIDRUŻBICEM-4000:00:5501:18:4502:26:43
441PIĘTA Łukasz 225PROSZOWICEM-4000:00:5501:15:5402:22:02
442STACHURSKA Monika 13KOBYŁKIDRUŻBICEK-4000:00:5501:21:1702:34:05
443SAJDYK Justyna 54036-030 BŁAŻOWAK-2000:00:5501:29:1002:52:11
444JARZĘBSKI Grzegorz 184WARSZAWAM-4000:00:5601:07:3201:58:57
445ADAMSKI Piotr 151PKBI TeamHALINÓWM-4000:00:5601:04:2601:59:05
446KOPCZYŃSKI Michał 7GDAŃSKM-3000:00:5601:16:4402:26:28
447DYCZKA Jakub 256ŁÓDŹM-2000:00:5701:07:1902:08:30
448MATYJA Grzegorz 370OŚWIĘCIMM-4000:00:5701:15:2902:13:23
449DĘBICKI Adrian 122Feniks LegnicaLEGNICAM-4000:00:5701:13:43
450STASZAK Szymon 303Odloty Kruszyn KrajeńskiBYDGOSZCZM-3000:00:5701:15:2602:19:48
451ADAMCZUK Piotr 470LEGNICAM-4000:00:5701:18:1402:24:58
BAŁA Anna 345Klub biegowy Kopyto OlsztynSZCZECINK-20DNF00:56:43 DNF DNF
CHORZĘPA Adam 507SZCZYTNAM-50DNF DNF DNF
KOSTERKIEWICZ Ryszard 320PRZEMYŚLM-60DNF DNF DNF
NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 5Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-30DNF DNF DNF
STAMM Tomasz 330POZNAŃM-40DNF DNF DNF
NOWICKI Kamil 143KRAKÓWM-30DNF00:52:39 DNF DNF
Znaleziono 457 wynik(ów)