LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
6.5km
   
1BRÝDL Pavel 293TRUTNOVM-3000:00:0200:36:44
2OLEKSIEWICZ Maurycy 502Trucht/Szakale BałutŁÓDŹM-3000:00:0200:37:08
3KLIMCZAK Mikołaj 512Juvenia GłuchołazyWROCŁAWM-2000:00:0300:38:42
4KITA Michał 234pędzący w miejscuWROCŁAWM-4000:00:0200:39:20
5KRUPA Marcin 201Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-4000:00:0100:40:46
6NOWAK Mariusz 528BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0200:42:52
7PRZYBYSZEWSKI Łukasz 561PCHSport ComplexBIELAWAM-3000:00:0900:42:55
8OLKIS Rafał 118RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-3000:00:0300:43:11
9CHODOROWSKI Krzysztof 14Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM-3000:00:0400:43:24
10MAZIARZ Artur 39Run For FunMIELECM-3000:00:0400:44:24
11ŻURAWSKI Kamil 162ZURAWSKI_ULTRAWARSZAWAM-2000:00:0300:44:31
12GUSTAW Łukasz 497Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-2000:00:0200:44:41
13GORCZYŃSKI Norbert 535KUDOWA-ZDRÓJM-2000:00:0200:44:57
14GŁÓD Mateusz 224RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-4000:00:0400:45:04
15TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 36MLKS RadkówMYSŁOWICEM-5000:00:0200:45:25
16PIĄTEK Karolina 285nogamidogory.plKRAKÓWK-3000:00:0500:45:30
17KOZIEŁ Tomasz 55Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-4000:00:0200:45:34
18KORCZ Daniel 560KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:0300:47:02
19SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 4WROCŁAWK-3000:00:0400:47:08
20BORKOWSKI Mariusz 84Naprzód MłocinyWYSZKÓWM-3000:00:0700:47:16
21MARTOWSKI Maciej 185Europa UbezpieczeniaWROCŁAWM-4000:00:0400:47:24
22MIKA Andrzej 416WROCŁAWM-3000:00:0500:47:30
23DETTLAFF Mariusz 499ĄĘ Tri ClubWILCZA GÓRAM-3000:00:0600:47:32
24HOŁYST Andrzej 81Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-3000:00:0200:48:02
25PIKUL Piotr 555ING RunningWARSZAWAM-3000:00:0200:48:05
26OPAŁKA Damian 489MyRaceWARSZAWAM-3000:00:0500:48:34
27EWERT-KRZEMIENIEWSKI Adam 344dobre judo dużo biegaćSZCZECINM-2000:00:0500:48:41
28BOSAKIEWICZ Tomasz 500OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3000:00:0500:48:42
29ŁAŹNIOWSKI Dawid 63Ebiegi.plKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0300:48:47
30KUBICKI Mariusz 207Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM-4000:00:0700:48:48
31KUŚNIERCZAK Wiesław 503SUCHY LASM-4000:00:0500:49:01
32SWORNOWSKA Anna 120POZNAŃK-2000:00:0400:49:06
33BRZĄKAŁA Katarzyna 305Przedwojewski mountain teamWROCŁAWK-2000:00:0400:49:06
34FERENC-SZMUC Edyta 526KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-3000:00:0200:49:09
35WIELOGÓRSKA Natalia 539WARSZAWAK-3000:00:0700:49:26
36PODOLAK Ula 531Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWK-2000:00:0200:49:57
37UCIEKLAK Dominik 554SKAWINAM-4000:00:0900:50:06
38TRZECIAKIEWICZ Marek 43MLKS RadkówMYSŁOWICEM-2000:00:0300:50:24
39BEDNARZ Paweł 255MIECZEWOM-4000:00:0500:50:36
40CHRZANOWSKI Paweł 145LĄDEK-ZDRÓJM-3000:00:1000:50:42
41JAKUBOWSKI Marcin 437gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM-3000:00:0300:51:03
42LIPCZAK Amadeusz 208OPOLEM-4000:00:2200:51:07
43DROBCZYŃSKI Bartosz 537Puszczyk BukowySZCZECINM-3000:00:3100:51:37
44RYCERSKI Rafał 169CZAPLINEKM-3000:00:0400:51:43
45JABŁOŃSKI Paweł 127KUDOWA-ZDRÓJM-4000:00:0300:51:46
46PIKOS Patryk 353POLSKA NOWA WIEŚM-3000:00:3200:51:50
47PIECUCH Karolina 559Lacho TeamPRZEWORSKK-3000:00:0400:52:00
48HETMAŃSKI Filip 452KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWAZDRÓJM-4000:00:0400:52:07
49STĘPIEŃ Małgorzata 391Stajnia BalonaKRAKÓWK-2000:00:0600:52:09
50GAJEWSKI Marek 556LUBIĄŻM-3000:00:5400:52:20
51MALINOWSKI Adrian 221#czeladzbiegaBĘDZINM-4000:00:1700:52:21
52DZIUBA Piotr 166WROCŁAWM-4000:00:2300:52:22
53SZYMANOWSKI Paweł 435OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0700:52:30
54MOCCHEGIAHI Andrea 557WARSZAWAM-5000:00:0800:52:34
55KUSZELA Mateusz 562STARGARDM-3000:00:0800:52:35
56CITKO Maciej 530Bieg OpolskiOPOLEM-3000:00:1100:52:36
NOWICKI Kamil 143KRAKÓWM-30DNF00:52:39 DNF
58PETA Rafał 427BIERNAM-4000:00:0900:52:45
59SIWEK Piotr 132MASZEWOM-3000:00:2500:52:50
60BIAŁOBŁOCKA Alicja 422WROCŁAWK-3000:00:0800:53:02
61MICHALAK Sylwester 389Dogoń Grodzisk MazowieckiSZCZĘSNEM-4000:00:0900:53:04
62JAWORSKA Magdalena 377GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-4000:00:0300:53:14
63GRZEGORCZYK Wojciech 429TriActiv RidleyWROCŁAWM-3000:00:0800:53:22
64GÓRKA Piotr 332TRZEMEŚNIAM-3000:00:1100:53:32
65ROSOCHACZ Krzysztof 275KĘSZYCA LEŚNAM-4000:00:2300:53:38
66PRZYBYSZ Ryszard 423ŻORYM-5000:00:3400:53:44
67LEŚNIEWSKA Justyna 48Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-3000:00:0200:53:49
68FILIPEK Wojciech 543WROCŁAWM-2000:00:0700:53:52
69MROWIEC Michal 35KordakiMRAGOWOM-4000:00:0900:53:57
70GARCZYŃSKI Darek 199KATOWICEM-4000:00:0700:54:17
71URBANIAK Daniel 496GDYNIAM-4000:00:3000:54:24
72POPIELA Sebastian 491LESZNOM-3000:00:4300:54:31
73CETNAROWSKI Kamil 379Szybkie StopyWROCŁAWM-4000:00:0900:54:47
74HERMAN Michał 313WARSZAWAM-2000:00:2600:54:56
75GROCHOWSKA Aleksandra 538WROCŁAWK-2000:00:2300:55:00
76WYWROT Grzegorz 188WARSZAWAM-3000:00:2900:55:02
77KAŁUŻNY Wojciech 3861977ŚWIDNICAM-4000:00:2100:55:04
78CHOROSTKOWSKI Bartosz 177Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-3000:00:2600:55:09
79SIPIERA Tomasz 104GIEBUŁTÓWM-4000:00:0300:55:15
80BARAN Grzegorz 167Naprzód MłocinyKOZIENICEM-4000:00:0900:55:20
81KOT Klaudia 548KRAKÓWK-2000:00:1100:55:42
82HOTAŁA Sylwia 517KUDOWIANKA RUN.KUDOWA-ZDRÓJK-3000:00:0300:55:48
83PAWELEC Mariusz 450Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0800:56:14
84DARIUSZ Hanas 251Drużyna WilkaOLSZTYNM-4000:00:2300:56:18
85BRODA Dominik 11WROCŁAWM-3000:00:0800:56:21
86PIĄTKOWSKI Wojciech 304WAŁBRZYCHM-3000:00:4000:56:29
87BIERNACIK Piotr 328LEWIN KŁODZKIM-4000:00:0800:56:32
88STRAUCHOLD Anna 242Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK-4000:00:0500:56:36
89GUTOWSKI Dariusz 306BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-5000:00:2700:56:36
BAŁA Anna 345Klub biegowy Kopyto OlsztynSZCZECINK-20DNF00:56:43 DNF
91WYBRANOWSKI Sylwester 480Dom Development Adventure TeamWARSZAWAM-4000:00:1000:56:46
92PIETRZYK Tomasz 312ŚWIDNICAM-4000:00:2000:57:07
93KOLANKO Sylwia 521Nysa BiegaNYSAK-3000:00:0700:57:20
94KLEJSZTA Grzegorz 463#czeladzbiegaMYSŁOWICEM-4000:00:1600:57:20
95STANKOWIAK Maciej 289STS BIEGATONMIKOŁÓWM-4000:00:1300:57:40
96ANTKOWIAK Sebastian 546Supermaraton KaliszKALISZM-4000:00:0600:57:54
97CĄKAŁA Zuzanna 116LUBINK-2000:00:3100:58:00
98PANEK Kuba 364KATOWICEM-4000:00:1200:58:01
99DĄBROWSKA Natalia 173Bieg OpolskiOPOLEK-3000:00:1600:58:01
100KUCZYŃSKI Szymon 3811978ZAWONIAM-4000:00:3000:58:10
101KASZUBA Łukasz 202#czeladzbiegaCZELADZM-4000:00:1700:58:13
102GOS Piotr 310Naramowice BiegająPOZNAŃM-4000:00:0900:58:27
103NARUCKI Wojciech 76WARZENKOM-4000:00:4200:58:38
104BADOWSKI Sebastian 142Zawonia TeamZAWONIAM-4000:00:2700:58:44
105SANDRYK Adam 504OŁAWAM-4000:00:3100:58:45
106ŁASZCZYŃSKI Szymon 18LESZNOM-3000:00:5500:58:50
107JASIŃSKI Marcin 67ROGOŹNOM-4000:00:1800:59:01
108DOLATA Maciej 469SKÓRZEWOM-4000:00:1100:59:04
109SKRZYPIŃSKA Olga 176Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-3000:00:2600:59:19
110CZUBAK Marcin 146Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA-ZDRÓJM-5000:00:2200:59:20
111LAR Bartosz 428Lecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEM-2000:00:4900:59:30
112CHOJNOWSKA Magdalena 451RogoźnikROGOŹNIKK-2000:00:4900:59:31
113LATOS Bartłomiej 100WYSOKAM-4000:00:3100:59:33
114KARCZYŃSKA Monika 498Power TrainingPOZNAŃK-3000:00:0601:00:11
115DOBROCHOWSKI Marek 2Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-3000:00:5301:00:12
116SIEJKOWSKI Krzysztof 342JEŻÓWM-3000:00:3801:00:13
117GIEL Jarosław 393NOWY TOMYŚLM-3000:00:3501:00:18
118TRAWICKI Patryk 297Pierogi AdamusaSTARE ZAŁUBICEM-2000:00:4101:00:20
119BEDNARZ Małgorzata 61OTM.bOTMUCHÓWK-4000:00:1201:00:38
120JAROSZUK Ania 172WROCŁAWK-3000:00:2501:00:39
121SROKA Marcin 520PLEWISKAM-4000:00:1401:00:41
122DUDA Monika 54RAZ SzczecinSZCZECINK-4000:00:1901:00:44
123ŁADOŃSKI Ryszard 259PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM-6000:00:0401:00:53
124ZIEWIEC Marcin 541GROBLICEM-3000:00:3801:00:55
125GŁOWACKA Edyta 424Matner Running TeamWILKSZYNK-4000:00:0301:00:57
126GŁOWACKI Maciej 425Matner Running TeamWILKSZYNM-4000:00:0401:00:57
127SKAŁECKI Przemysław Skałecki 3Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0601:00:57
128OSTROUCH Tymon 403GORZÓW WLKP.M-3000:00:0001:01:04
129TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 93Karkonosz RUNNING TEAMMIERZYNK-4000:00:1601:01:17
130MARTOWSKA Barbara 186WROCŁAWK-4000:00:1201:01:21
131KLIMCZAK Pawel 407WARSZAWAM-4000:00:1001:01:22
132KARCZYŃSKA Eliza 287MUD GOATSPOZNANK-3000:00:0701:01:24
133KONOPKA-LULEK Agnieszka 390RUN is FUNPOZNAŃK-3000:00:1001:01:24
134KOŁODZIEJCZYK Adam 246#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:2501:01:25
135WALA Patryk 506Załoga GórskaZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-2000:00:1601:01:27
136BŁOŃSKI Piotr 340SMOLECM-5000:00:0601:01:30
137GAJDOWSKI Przemysław 536WROCŁAWM-3000:00:4001:01:47
138KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 72SGB Samo się nie przebiegnieSŁAWKOWK-3000:00:3401:01:52
139BARAŃSKA Aleksandra 518WROCŁAWK-2000:00:1001:01:56
140MURZYN Krysia 355DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK-4000:00:2701:01:57
141SEKLECKI Bogumił 9WARSZAWAM-4000:00:4101:01:58
142ADAMCZYK Wojciech 144West Coast Runners CyprusBRZEZINYM-5000:00:3701:01:59
143GĘSIAREK Grzegorz 74KROTOSZYNM-4000:00:2001:02:04
144BIEDRZYŃSKI Michał 97SWARZĘDZM-3000:00:3101:02:09
145PAŹDZIOR Wojciech 515Active StrategyWROCŁAWM-3000:00:4201:02:09
146WIŚNIEWSKI Rafał 372NOWE GULCZEWOM-3000:00:2101:02:14
147PIĄTKOWSKI Tomasz 273ST RUNNERSPLEWISKAM-4000:00:1501:02:18
148TELEŃCZUK Tomasz 384Szybkie StopyWROCŁAWM-4000:00:0801:02:20
149MARCINKOWSKI Maciej 473UltimaCZERNIEJEWOM-4000:00:1501:02:27
150PUZICKI Tomasz 551DOMINOWOM-4000:00:0501:02:29
151NOWACKI Michał 190Morsy PoznańPOZNAŃM-4000:00:1501:02:30
152FURMANIAK Mateusz 248Husaria Race TeamMROWINOM-3000:00:1001:02:34
153KUBIAK Karolina 358excaliburWEJHEROWOK-4000:00:2401:02:55
154STEPANIUK Agneiszka 527Asics FrontRunner POLANDWARSZAWAK-3000:00:2201:02:57
155BUDNY Tomasz 564JÓZEFINM-4000:00:4401:03:14
156PAPROCKA Natalia 294Ruda i ŁysyPOLKOWICEK-4000:00:5101:03:27
157JAWORSKI Marcin 134POZNAŃM-4000:00:2401:03:36
158NOWAK Łukasz 60#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:2501:03:36
159ROLIŃSKI Radosław 191OLEŚNICAM-4000:00:2501:03:37
160LACHOWICZ Marta 129Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:03:49
161CHUDY Ariel 79R-teamRYDZYNAM-3000:00:4401:04:15
162MACKIEWICZ Magdalena 20DługobieganieSZCZECINK-4000:00:0801:04:22
163ULIKOWSKA Martyna 505Załoga GórskaGOŚCINOK-2000:00:3001:04:26
164ADAMSKI Piotr 151PKBI TeamHALINÓWM-4000:00:5601:04:26
165PACIOREK Paweł 436Biegaj Pod Okiem TreneraMARKIM-3000:00:0501:04:27
166WRONA Anna 278BRWINÓWK-3000:00:1401:04:36
167FRAŃSKI Łukasz 399Niby ChyżyNOWY TOMYŚLM-4000:00:3301:04:38
168KRUBA-WRÓBLEWSKA Beata 29Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-4000:00:2101:04:59
169GOLON Marlena 37Run PasjaSICIENKOK-4000:00:1201:05:04
170ABRAMCZYK Marta 323Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIK-2000:00:1701:05:10
171TAPEREK Mariusz 296Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-4000:00:1801:05:10
172ROKOSZ Robert 324BBKTSBOLESŁAWIECM-3000:00:3801:05:12
173SASIN Dariusz 153WARSZAWAM-2000:00:3201:05:16
174POCHWAŁA Maciej 286ŁOWICZM-2000:00:1501:05:18
175SASIN Marek 148BYDGOSZCZM-4000:00:3201:05:20
176BOROWCZYK Andrzej 124POZNAŃM-4000:00:1301:05:22
177BOROWIK Bożena 42Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-5000:00:2001:05:31
178BIELECKI Mariusz 325#czeladzbiegaCZELADŹM-5000:00:3601:05:32
179POCHWAŁA Justyna 53Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK-3000:00:1401:05:33
180ZIELIŃSKA Mirona 49Night runners WrocławWROCŁAWK-4000:00:2301:05:34
181LEŚNIEWSKI Sławomir 280WŁOCŁAWEKM-5000:00:1801:05:35
182KAZIMIERCZAK Filip 458TARNOWO PODGÓRNEM-3000:00:1101:05:36
183EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 302WROCLAWK-3000:00:1801:05:43
184MAJER Maja 130BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK-3000:00:2901:05:43
185PYŚKIEWICZ Jan 321Pierogi AdamusaSTARE ZAŁUBICEM-2000:00:4101:05:45
186NOWICKA Anna 157PKO Bank Polski S.A.KRAKÓWK-3000:00:0601:05:48
187OTRĘBA Maciej 311PIEROGI ADAMUSAPRUSZKÓWM-2000:00:4001:05:52
188NOWACZYK Dominika 485Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:0901:06:07
189SZYMAŃSKA Agata 138GDAŃSKK-3000:00:4701:06:10
190KOŚKA Aleksandra 226Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:0901:06:12
191ŁAŻEWSKA Sylwia 27CHWALECICEK-4000:00:1401:06:14
192SZKWAREK Anna 426GORZÓW WLKP.K-4000:00:1401:06:19
193MIKOŁAJCZYK Sławomir 139GDAŃSKM-3000:00:3201:06:22
194KEMPA Piotr 455KALISZM-4000:00:4701:06:23
195PIDANTY Grzegorz 96StrzegomSTRZEGOMM-4000:00:5401:06:27
196FONFERKO Daria 404Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-3000:00:3401:06:40
197IWANOWSKI Wojtek 249Opole G.R.U.OPOLEM-4000:00:3401:06:41
198TYŃSKA SITEK Aleksandra 235Droga Do UltraŁÓDŹK-3000:00:2701:06:42
199BADOWSKI Artur 236BURKATÓWM-4000:00:2801:06:44
200WIENCIS Małgorzata 209RAZ SZCZECINSZCZECINK-4000:00:1901:06:45
201BŁACHNIO Krzysztof 33RAZ SzczecinSZCZECINM-5000:00:1501:06:46
202SMOCZEK Marlena 156SZAMOTUŁYK-4000:00:2101:06:48
203SKRĘTEK Monika 103BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4000:00:3501:06:48
204KĘPSKI Grzegorz 62WROCŁAWM-3000:00:2901:06:52
205ŚWIATOWIEC Anna 445Imperium SportuKRAKÓWK-4000:00:5201:06:54
206BRANIEWSKA Paulina 392OŁAWAK-2000:00:2001:06:55
207NAJDEK Michał 192CapgeminiŚWIEBODZINM-2000:00:0801:06:58
208RAJCZAK Łukasz 214MODŁAM-3000:00:1301:07:05
209DYCZKA Jakub 256ŁÓDŹM-2000:00:5701:07:19
210CHOJECKI Paweł 110BRZÓZEM-4000:00:0701:07:20
211KOMOROWSKA Monika 17Dobromiejski Klub Biegacza ODCISKDOBRE MIASTOK-4000:00:2101:07:22
212BORUTA Marcin 106#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2401:07:23
213MARCINKIEWICZ Jerzy 99ELBLĄGM-5000:00:1501:07:31
214JARZĘBSKI Grzegorz 184WARSZAWAM-4000:00:5601:07:32
215KWIATKOWSKA Zuzanna 542SZCZYTNAK-4000:00:1001:07:37
216KRUSZYNA Adam 354-BYDGOSZCZM-5000:00:1501:07:38
217GARCZYŃSKA Ania 200KATOWICEK-4000:00:3401:07:40
218PARYSEK Arkadiusz 466BRZEG DOLNYM-4000:00:3001:08:00
219CHOLEWIŃSKI Wojciech 66Hernik TeamMUROWANA GOŚLINAM-5000:00:1201:08:12
220PASŁAWSKA Olga 119przebiega.plWROCŁAWK-3000:00:1301:08:15
221POMIANOWSKI Szymon 95KuracjuszeWROCŁAWM-3000:00:4901:08:17
222KAŹMIERCZAK-MOLIK Anna 56MMA Devil Międzychód / wkurw_teamSIERAKÓWK-3000:00:3201:08:18
223PYREK Krzysztof 11 RBLogWAŁCZM-3000:00:2101:08:23
224TKACZYK Mariusz 252STRZEGOMM-4000:00:5401:08:23
225SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 375Psi PatrolLESZNOM-4000:00:3001:08:24
226PYREK Iwona 23WAŁCZK-3000:00:2101:08:25
227DOŁASIŃSKI Jarek 154RunAttack ChocianówCHOCIANÓWM-3000:00:4301:08:27
228SURGIEL Dariusz 464CZĘSTOCHOWAM-5000:00:4801:08:32
229SZYMAŃSKA Jolanta 547MOSTYK-3000:00:1401:08:34
230BUJAK Marek 453#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:4101:08:42
231LECH Marcin 308WROCŁAWM-3000:00:4201:08:44
232NOWICKA Katarzyna 115MIŃSK MAZOWIECKIK-4000:00:0601:08:47
233JASICKI Krzysztof 331TYCHYM-3000:00:1201:08:47
234ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 339Infinity GymPROSZOWICEK-4000:00:3101:08:47
235CHOJECKA Agnieszka 108BRZÓZEK-4000:00:0701:08:49
236IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 456Witkowo BiegaGRODZIECK-4000:00:1601:08:49
237KORZENIOWSKI Krzysztof 269Maraton LesznoLESZNOM-4000:00:1901:08:49
238KOSMALSKI Rafał 525WROCŁAWM-4000:00:4401:08:50
239BUSS Jakub 31Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4000:00:4001:08:51
240SIANKIEWICZ Marzena 495Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYK-4000:00:1201:08:52
241OKRASKA Grzegorz 258BĘDZINM-3000:00:4301:08:52
242SZYCH Katarzyna 83RAZ-SZCZECINSZCZECINK-4000:00:2001:08:53
243JANCZAK Piotr 315ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4000:00:2101:08:54
244PAWLACZYK Tomasz 231KALISZM-4000:00:5001:08:54
245WOŹNIAK Łukasz 363Night RunnersPOZNAŃM-3000:00:3401:08:55
246NAPIERAŁA Marcin 361Piątkowo na BiegowoKOZIEGŁOWYM-3000:00:2101:09:07
247WACHOWSKI Piotr 418KORONOWOM-4000:00:1701:09:09
248ANUSZ Roksana 77Żarów BiegaIMBRAMOWICEK-3000:00:2101:09:10
249BISKUPSKI Jakub 362WROCŁAWM-4000:00:4701:09:10
250SKRZYPIEC Karol 80Żarów BiegaŻARÓWM-3000:00:2101:09:11
251ZYCHOWICZ Paweł 243OTM.bOTMUCHÓWM-4000:00:1301:09:15
252STRAMEK Łukasz 501TORUŃM-3000:00:1701:09:17
253BAJOŁEK Aleksandra 126night runnersKRAKÓWK-5000:00:2301:09:19
254PRZEMYSŁAW Żełobowski 441GNIECHOWICEM-3000:00:3901:09:20
255STARUCH Sylwia 123KUDOWA-ZDROJK-3000:00:1601:09:22
256BELOWSKI Dariusz 241TYCHYM-5000:00:3001:09:27
257STYCZEŃ Ewelina 239CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYK-3000:00:1901:09:35
258KALISZ Rafał 383SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-4000:00:4901:09:36
259MICHAŁOWSKI Marcin 19LUBINM-3000:00:5101:09:51
260SZYMCZAK Marcin 198MOSINAM-4000:00:4901:09:54
261ISASI Gorka 523BILBAOMARKIM-4000:00:4501:09:57
262KUCHARSKA Aleksandra 490Dream RunWARSZAWAK-3000:00:1601:09:59
263SZYMCZAK Zbigniew 400BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM-5000:00:3801:10:03
264MAK Hubert 442KALISZM-4000:00:4301:10:04
265OGÓRKIEWICZ Michał 421ŁĘCZYCAM-4000:00:5301:10:06
266GIEMZA Ewelina 254Miodowice.plWARSZAWAK-3000:00:3801:10:10
267WRZESIŃSKI Piotr 553GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1701:10:13
268ODOLIŃSKA Agnieszka 34Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK-4000:00:3701:10:13
269GUSTA Dominik 412GŁOGÓWM-4000:00:4801:10:18
270CHROSTEK Dorota 415POZNAŃK-4000:00:5301:10:18
271CHROSTEK Adam 417POZNAŃM-4000:00:5401:10:20
272KRZESIMOWSKI Damian 454KIELCEM-3000:00:2701:10:24
273NOWICKI Szymon 335SANTOKM-2000:00:3401:10:28
274ANTKOWIAK Katarzyna 484KALISZK-4000:00:0601:10:32
275FIJAK Karolina 219MUROWANA GOŚLINAK-3000:00:2601:10:34
276OLBRYCHOWSKA Małgorzata 87POZNANK-3000:00:2901:10:35
277FARION Marzena 117The FarionsSTRZEGOMK-3000:00:5501:10:44
278RADECKI Adam 430STRZEGOMM-3000:00:5401:10:45
279DURNOWSKI Paweł 329TARNOWO PODGÓRNEM-3000:00:4601:10:46
280KRAWIEC Piotr 263Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-3000:00:3601:10:54
281BĘC Dominika 279CB163MAKSYMILIANOWOK-2000:00:4801:10:54
282WOJCIECHOWSKA Anna 348Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK-4000:00:2101:11:07
283SOBIŃSKI Waldemar 16Biegamdlazdrowia.plJELENIA GÓRAM-5000:00:3201:11:14
284MARCZEWSKI Marcin 326RESILIA BEMOWOWARSZAWAM-4000:00:5201:11:23
285RĘBECKA Violetta 52BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-4000:00:3401:11:50
286SZCZEPAŃSKA Anna 277Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4000:00:1701:11:54
287MIERNICKI Tomasz 267Grupa Biegowa CHTMOJABŁONNAM-5000:00:2001:12:03
288ŁACHAN Patryk 210wkurw_teamWROCŁAWM-4000:00:3901:12:06
289FIJAK Remigiusz 220MUROWANA GOŚLINAM-3000:00:2601:12:14
290PAWLAK Małgorzata 274GNIEZNOK-4000:00:2601:12:21
291WACHOWSKA Katarzyna 545Smok TrójgłowyPOZNAŃK-3000:00:1801:12:35
292SUCHENIA Daniel 295WAŁBRZYCHM-4000:00:5401:12:37
293DUNAL Tomasz 343Sz jak GepardGORZÓW WLKP.M-2000:00:4901:12:39
294BABICKA Sylwia 149WARSZAWAK-4000:00:1901:12:49
295BRZEZIŃSKA Marta 21ZĄBKIK-4000:00:4001:12:49
296WINCZURA Leszek 158GDAŃSKM-4000:00:4101:13:10
297JUSZCZAK Natalia 228WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:1701:13:13
298SZYMAŃSKA Karolina 137SIERADZK-3000:00:2801:13:18
299MONASTYRSKYI Mykola 232WARSZAWAM-3000:00:2901:13:18
300BEDNAREK Dariusz 385BANIOCHAM-4000:00:4301:13:18
301BELOWSKA Anna 240TYCHYK-4000:00:3101:13:22
302BOJAROWSKI Marcin 351KATOWICEM-4000:00:2901:13:29
303STEC Aneta 8fcmisieniechceWYSOKAK-3000:00:4001:13:34
304LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 298Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3301:13:36
305GAŁĘSKA Katarzyna 300Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:13:37
306IDZIK Angelika 341Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:1001:13:38
307DRANKA-BOJAROWSKA Daria 350KATOWICEK-4000:00:3001:13:40
308BUDNY Aleksandra 402JÓZEFINK-4000:00:3701:13:41
309DĘBICKI Adrian 122Feniks LegnicaLEGNICAM-4000:00:5701:13:43
310PURWIN Karolina 431GRUDZIĄDZK-2000:00:5201:13:50
310ŚWIĄTEK Agnieszka 432MEŁNOK-2000:00:5101:13:52
312BŁAŻEJEWSKI Kacper 276CB163BYDGOSZCZM-3000:00:5001:13:54
313LEWANDOWSKA Ewelina 204Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:14:01
314KWIATKOWSKA Marta 288WROCŁAWK-3000:00:4701:14:02
315GRABOWICZ Paweł 196SIEKIERKI WIELKIEM-4000:00:5501:14:17
316SIWIASZCZYK Tomasz 376POZNAŃM-4000:00:4101:14:19
317NITA Katarzyna 213Village punk runPIECEWOK-4000:00:3301:14:20
318NITA Wiesław 212Village punk runPIECEWOM-4000:00:3401:14:20
319WRÓBLEWSKA Olga 349Vege RunnersWILCZA GÓRAK-4000:00:4701:14:22
320KRUSZKA Stanisław 374WŁOCŁAWEKM-4000:00:3301:14:24
321KACZMAREK Paulina 299Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3401:14:29
322ANTKOWIAK Monika 301Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:14:30
323GAPSKI Piotr 524LOFTteamEXTREMEROGALINM-3000:00:4301:14:30
324FABIAŃSKI Czesław 50SUPERMARATON KALISZKALISZM-6000:00:0701:14:34
325ROSZYK Sylwia 41parkrun PoznańKOZIEGŁOWYK-4000:00:1301:14:39
326TYRAŁA Gaweł 395WARSZAWAM-3000:00:4301:14:45
327FRYDRYCKI Dariusz 159LEGNICAM-4000:00:5501:14:49
328SZCZYPEK Ola 113Adrenalina TeamSZCZECINK-3000:00:0801:15:00
329BABICKI Adam 147WARSZAWAM-3000:00:1801:15:05
330GŁUCHOWSKI Jacek 160BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0501:15:06
331STASZAK Szymon 303Odloty Kruszyn KrajeńskiBYDGOSZCZM-3000:00:5701:15:26
332MATYJA Grzegorz 370OŚWIĘCIMM-4000:00:5701:15:29
333WRÓBLEWSKI Jarosław 6RAZ SzczecinSZCZECINM-4000:00:1801:15:30
334MAJEWSKA Anna 114AKG ŁÓDŹŁÓDŹK-2000:00:3701:15:34
335TYNIEC-TYRAŁA Helena 394POLANICA-ZDRÓJK-2000:00:4401:15:52
336SZPYT Dawid 414Wkurw_teamGUBINM-2000:00:4501:15:53
337PIĘTA Łukasz 225PROSZOWICEM-4000:00:5501:15:54
338BRYKSA Iwona 165OPOLEK-5000:00:1301:16:01
339KRAWIEC Marcin 89GOSTYŃM-3000:00:2101:16:01
340CENDER Magdalena 406DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:3401:16:03
341PORADA Małgorzata 178OPOLEK-4000:00:1301:16:05
342URBAŃSKA Agnieszka 266POZNAŃK-3000:00:1601:16:05
343STASZCZUK Jarek 281WATAHA-Łączy nas bieganieBRZEGM-4000:00:2701:16:06
344POKROP Agnieszka 68Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK-3000:00:1401:16:14
345SZYMCZAK Katarzyna 174KALISZK-5000:00:1201:16:23
346OLESZEK Krzysztof 549Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-3000:00:5501:16:40
347KRUPA Daniel 352Stargard.Ja się nie ścigam.STARGARDM-4000:00:5301:16:41
348FEDOROWICZ Jowita 73Kotwica BrzegBRZEGK-3000:00:3501:16:43
349KOPCZYŃSKI Michał 7GDAŃSKM-3000:00:5601:16:44
350KOZDROJ Wioletta 309Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:2701:17:06
351DOJS Aleksandra 511POZNAŃK-3000:00:3601:17:06
352STAŃCZYK Sławomir 367Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM-3000:00:5401:17:12
353WYSOCKI Marek 487BRZEGM-3000:00:5101:17:13
354PERKA Barbara 135Bieg OpolskiPRÓSZKÓWK-4000:00:1401:17:23
355DUDEK Mariola 69strzegomska dwunastkaUDANINK-4000:00:5201:17:30
356WOJCIECHOWSKA Dorota 366DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:2801:17:34
357WYSZKOWSKA Marzena 253Banana TeamTYCHYK-3000:00:5201:17:38
357BRODAWKA Olga 471WARSZAWAK-3000:00:4601:17:47
359PAWLIK Anna 216Ostróda RunnersOSTRÓDAK-4000:00:3701:17:51
360MACIAS Waldemar 419ZIELONA GÓRAM-6000:00:5101:18:02
361ADAMCZUK Piotr 470LEGNICAM-4000:00:5701:18:14
362BARTOSZEWSKA Katarzyna 534DŁUGOŁĘKAK-3000:00:2501:18:35
363STACHURSKI Daniel 28KOBYŁKIDRUŻBICEM-4000:00:5501:18:45
364PULKOWSKI Dariusz 179Ostróda RunnersOSTRÓDAM-5000:00:3501:19:08
365ŻBEL Michał 218HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEM-4000:00:2901:19:18
366ŻBEL Ania 217HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK-3000:00:2701:19:19
367SZCZĘŚNIAK Małgorzata 334#czeladzbiegaCZELADŹK-4000:00:4201:19:21
368PISOWŁODZKA Dagmara 552DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:00:2001:19:46
369JAMRÓZ Robert 45JamerkiMUROWANIECM-4000:00:4001:20:04
370SUDÓŁ Robert 483KOTWICA BRZEGBRZEGM-3000:00:3501:20:24
371FILIK Anna 260#czeladzbiegaCZELADŹK-2000:00:4201:20:34
372BARTOSZEWSKA Justyna 533KOSTOMŁOTYK-2000:00:5001:20:39
373SIARKIEWICZ Jola 111biegamdlazdrowia.plPODGÓRZYNK-5000:00:3101:20:51
374JAMRÓZ Joanna 51JamerkiMUROWANIECK-4000:00:4001:20:56
375OLEKSIEWICZ Beata 508Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK-3000:00:4501:20:56
376GOLON Leszek 88KRAV MAGASICIENKOM-3000:00:3701:20:58
377ŁAGOWSKA Agnieszka 513SULEJÓWEKK-3000:00:1901:21:01
378STACHURSKA Monika 13KOBYŁKIDRUŻBICEK-4000:00:5501:21:17
379WĄSIK Izabela 141WARSZAWAK-4000:00:4101:21:26
380LIPSKA Iwona 10ZĄBKIK-4000:00:3901:21:27
381MACH Dawid 271One Person TeamWEJHEROWOM-3000:00:4601:21:32
382PŁUCIENNIK Katarzyna 75PABIANICEK-4000:00:5001:21:32
383MACHNACKI Michał 272Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM-4000:00:2401:21:36
384BROKOS Tomasz 510DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKM-3000:00:5001:21:42
385KOPKA Tomasz 365WARSZAWAM-3000:00:3801:21:44
386KAMIŃSKA Magdalena 223MAŁE RUDYK-3000:00:4701:21:46
387WITKOWSKA-KOPKA Kaja 187WARSZAWAK-3000:00:3701:21:47
388SZUDERA Kamila 90Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINK-3000:00:1001:21:53
389SZYSZKA Konrad 82Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-3000:00:1001:21:53
390SKWAREK Sylwia 112GNIEZNOK-2000:00:1801:22:00
390WISNIEWSKA Aldona 409TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:1101:22:04
392DANIELAK Radosław 558Danielak and KruszynaNISZAWAM-4000:00:1501:22:04
393PATEREK Anna 382Skurcze ŁydekWARSZAWAK-3000:00:4901:22:07
394SZENKIN Michał 509SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-3000:00:4901:22:08
395DULIASZ Cezary 59WIELICZKAM-5000:00:2501:22:16
396KAMIŃSKI Łukasz 222MAŁE RUDYM-3000:00:4701:22:33
397KĘPA Jakub 519DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:22:40
398MIZGAJSKA-KĘPA Katarzyna 182DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:3601:22:40
399ZABOROWSKA Aleksandra 440WARSZAWAK-4000:00:3201:23:30
400SIERANT Marian 155ŻółtokrólewscyBYDGOSZCZM-6000:00:3601:23:38
401ŁADOŃSKA Ewa 261parkrun WrocławWROCŁAWK-6000:00:1901:23:55
402NASTAWSKA Monika 85KALISZK-4000:00:1401:23:58
403BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 30Mama biegaKALISZK-4000:00:1501:24:10
404KRZYWOKULSKI Krzysztof 180KLUCZBORKM-4000:00:4401:24:18
405OSZCZĘDA Marzena 105Zarazić PasjąŻORYK-4000:00:3301:24:24
406PIECUCH Małgorzata 15Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-5000:00:4801:24:28
407WISZNIOWSKA Agata 32NIght Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2301:24:41
408GAJOCHA Olga 516Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK-3000:00:3701:24:41
409LIS-MONASTYRSKA Katarzyna 233WARSZAWAK-3000:00:2901:24:44
410KURIATA Andżelika 492WILKSZYNK-3000:00:0601:25:05
411MACIEJEWSKI Piotr 161SUPERMARATON - KALISZKALISZM-6000:00:0701:25:16
412KRAINSKI Piotr 245#czeladzbiegaCZELADZM-4000:00:4501:25:36
413JACHYMSKA Zofia 479ŁÓDŹK-2000:00:3901:25:45
414KOCHMAN Iwona 522Vege RunnersWARSZAWAK-5000:00:5001:25:46
415CISZOWSKI Łukasz 262#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:3901:25:51
416ZAŁUCKA Agnieszka 474RADOMK-3000:00:2201:25:55
417ORZECHOWSKA Karolina 152Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK-3000:00:2301:26:01
418WIECZYŃSKI Jerzy 319Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAM-5000:00:3601:26:05
419SZYLIŃSKI Katarzyna 292Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAK-4000:00:3601:26:08
420GÓRNIAK Joanna 205STYRZYNIECK-4000:00:3801:26:43
421WTULICH Diana 24MŁAWAK-5000:00:4201:26:57
422CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 57POZNAŃ SIEROSŁAWK-5000:00:3901:27:10
423ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ Joanna 2441982PNIEWYK-3000:00:2901:27:17
424SZEWCZENKO Agnieszka 563BOLESŁAWIECK-3000:00:2901:27:17
425PRZYŁUSKA Miroslawa 136RAZ SzczecinSZCZECINK-6000:00:1801:27:18
426PIETROWSKA Hallik 47POZNAŃK-5000:00:4001:28:22
427WASZKIEWICZ Ewa 170Gang AnielicWARSZAWAK-4000:00:1001:28:54
428KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 462#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:06
429SAJDYK Justyna 54036-030 BŁAŻOWAK-2000:00:5501:29:10
430SAWICKA Izabela 38parkrunGORZÓW WLKPK-3000:00:4901:29:12
431BARTOSIK Monika 465#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:14
432BUJAK-KAPA Dorota 461#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4201:29:18
433GODZISZ Ewa 150Vege RunnersWARSZAWAK-3000:00:4901:29:27
434MICHALSKI Karol 282WARKAM-2000:00:2501:29:52
435ZIÓŁKOWSKI Krzysztof 58Zakochaj się w bieganiuWROCŁAWM-6000:00:1901:29:57
436WYSOCKA Edyta 163Husaria Race TeamWARSZAWAK-3000:00:2501:31:52
437WIŚNIEWSKA Magdalena 378ZmasakrowaniWILCZYNK-3000:00:1101:33:33
438KIERZKOWSKA Aniela 206Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-4000:00:5301:33:37
439WROTNIAK Sylwia 373BliźniacyBEŁCHATÓWK-4000:00:1101:33:42
440MACKIEWICZ Katarzyna 65GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4901:33:43
441WITKOWSKA Ania 40GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4801:33:45
442SOKOŁOWSKA Anna 457parkrun Gorzów WielkopolskiGORZÓW WLKP.K-4000:00:4801:33:46
443WIŚNIEWSKI Tomasz 229ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4000:00:2901:34:07
444WIŚNIEWSKA Dorota 230ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4000:00:2901:34:46
445OSSOWSKA Monika 327#TriLoszkiRUMIAK-3000:00:3601:36:39
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
446SZUMLAS Anna 337#szumiteamPOŁCHOWOK-3000:00:3701:37:46
447KLIMZA Andrzej 211DZIERŻONIÓWM-4000:00:00
448BONIEC Radosław 314ŻARYM-2000:00:00
449URBANOWICZ Andrzej 193WROCŁAWM-3000:00:00
450KROPIDŁOWSKA Magdalena 107Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIK-3000:00:00
451LE FELIC Monika 411Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-4000:00:00
452RASZCZUK Martyna 476Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHK-3000:00:00
453RZESZOT Łukasz 475Biegnę żeby Bartek mógł biegaćĆMIŃSKM-3000:00:22
CHORZĘPA Adam 507SZCZYTNAM-50DNF DNF
KOSTERKIEWICZ Ryszard 320PRZEMYŚLM-60DNF DNF
NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 5Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-30DNF DNF
STAMM Tomasz 330POZNAŃM-40DNF DNF
Znaleziono 457 wynik(ów)