LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
6.5km
   
1PIĄTEK Karolina 285nogamidogory.plKRAKÓWK-3000:00:0500:45:30
2SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 4WROCŁAWK-3000:00:0400:47:08
3FERENC-SZMUC Edyta 526KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-3000:00:0200:49:09
4WIELOGÓRSKA Natalia 539WARSZAWAK-3000:00:0700:49:26
5PIECUCH Karolina 559Lacho TeamPRZEWORSKK-3000:00:0400:52:00
6BIAŁOBŁOCKA Alicja 422WROCŁAWK-3000:00:0800:53:02
7LEŚNIEWSKA Justyna 48Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-3000:00:0200:53:49
8HOTAŁA Sylwia 517KUDOWIANKA RUN.KUDOWA-ZDRÓJK-3000:00:0300:55:48
9KOLANKO Sylwia 521Nysa BiegaNYSAK-3000:00:0700:57:20
10DĄBROWSKA Natalia 173Bieg OpolskiOPOLEK-3000:00:1600:58:01
11SKRZYPIŃSKA Olga 176Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-3000:00:2600:59:19
12KARCZYŃSKA Monika 498Power TrainingPOZNAŃK-3000:00:0601:00:11
13JAROSZUK Ania 172WROCŁAWK-3000:00:2501:00:39
14KARCZYŃSKA Eliza 287MUD GOATSPOZNANK-3000:00:0701:01:24
15KONOPKA-LULEK Agnieszka 390RUN is FUNPOZNAŃK-3000:00:1001:01:24
16KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 72SGB Samo się nie przebiegnieSŁAWKOWK-3000:00:3401:01:52
17STEPANIUK Agneiszka 527Asics FrontRunner POLANDWARSZAWAK-3000:00:2201:02:57
18LACHOWICZ Marta 129Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:03:49
19WRONA Anna 278BRWINÓWK-3000:00:1401:04:36
20POCHWAŁA Justyna 53Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK-3000:00:1401:05:33
21EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 302WROCLAWK-3000:00:1801:05:43
22MAJER Maja 130BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK-3000:00:2901:05:43
23NOWICKA Anna 157PKO Bank Polski S.A.KRAKÓWK-3000:00:0601:05:48
24SZYMAŃSKA Agata 138GDAŃSKK-3000:00:4701:06:10
25FONFERKO Daria 404Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-3000:00:3401:06:40
26TYŃSKA SITEK Aleksandra 235Droga Do UltraŁÓDŹK-3000:00:2701:06:42
27PASŁAWSKA Olga 119przebiega.plWROCŁAWK-3000:00:1301:08:15
28KAŹMIERCZAK-MOLIK Anna 56MMA Devil Międzychód / wkurw_teamSIERAKÓWK-3000:00:3201:08:18
29PYREK Iwona 23WAŁCZK-3000:00:2101:08:25
30SZYMAŃSKA Jolanta 547MOSTYK-3000:00:1401:08:34
31ANUSZ Roksana 77Żarów BiegaIMBRAMOWICEK-3000:00:2101:09:10
32STARUCH Sylwia 123KUDOWA-ZDROJK-3000:00:1601:09:22
33STYCZEŃ Ewelina 239CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYK-3000:00:1901:09:35
34KUCHARSKA Aleksandra 490Dream RunWARSZAWAK-3000:00:1601:09:59
35GIEMZA Ewelina 254Miodowice.plWARSZAWAK-3000:00:3801:10:10
36FIJAK Karolina 219MUROWANA GOŚLINAK-3000:00:2601:10:34
37OLBRYCHOWSKA Małgorzata 87POZNANK-3000:00:2901:10:35
38FARION Marzena 117The FarionsSTRZEGOMK-3000:00:5501:10:44
39WACHOWSKA Katarzyna 545Smok TrójgłowyPOZNAŃK-3000:00:1801:12:35
40JUSZCZAK Natalia 228WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:1701:13:13
41SZYMAŃSKA Karolina 137SIERADZK-3000:00:2801:13:18
42STEC Aneta 8fcmisieniechceWYSOKAK-3000:00:4001:13:34
43LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 298Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3301:13:36
44GAŁĘSKA Katarzyna 300Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:13:37
45LEWANDOWSKA Ewelina 204Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:14:01
46KWIATKOWSKA Marta 288WROCŁAWK-3000:00:4701:14:02
47KACZMAREK Paulina 299Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3401:14:29
48ANTKOWIAK Monika 301Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:14:30
49SZCZYPEK Ola 113Adrenalina TeamSZCZECINK-3000:00:0801:15:00
50URBAŃSKA Agnieszka 266POZNAŃK-3000:00:1601:16:05
51POKROP Agnieszka 68Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK-3000:00:1401:16:14
52FEDOROWICZ Jowita 73Kotwica BrzegBRZEGK-3000:00:3501:16:43
53DOJS Aleksandra 511POZNAŃK-3000:00:3601:17:06
54WYSZKOWSKA Marzena 253Banana TeamTYCHYK-3000:00:5201:17:38
55BRODAWKA Olga 471WARSZAWAK-3000:00:4601:17:47
56BARTOSZEWSKA Katarzyna 534DŁUGOŁĘKAK-3000:00:2501:18:35
57ŻBEL Ania 217HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK-3000:00:2701:19:19
58OLEKSIEWICZ Beata 508Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK-3000:00:4501:20:56
59ŁAGOWSKA Agnieszka 513SULEJÓWEKK-3000:00:1901:21:01
60KAMIŃSKA Magdalena 223MAŁE RUDYK-3000:00:4701:21:46
61WITKOWSKA-KOPKA Kaja 187WARSZAWAK-3000:00:3701:21:47
62SZUDERA Kamila 90Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINK-3000:00:1001:21:53
63PATEREK Anna 382Skurcze ŁydekWARSZAWAK-3000:00:4901:22:07
64WISZNIOWSKA Agata 32NIght Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2301:24:41
65GAJOCHA Olga 516Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK-3000:00:3701:24:41
66LIS-MONASTYRSKA Katarzyna 233WARSZAWAK-3000:00:2901:24:44
67KURIATA Andżelika 492WILKSZYNK-3000:00:0601:25:05
68ZAŁUCKA Agnieszka 474RADOMK-3000:00:2201:25:55
69ORZECHOWSKA Karolina 152Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK-3000:00:2301:26:01
70ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ Joanna 2441982PNIEWYK-3000:00:2901:27:17
71SZEWCZENKO Agnieszka 563BOLESŁAWIECK-3000:00:2901:27:17
72KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 462#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:06
73SAWICKA Izabela 38parkrunGORZÓW WLKPK-3000:00:4901:29:12
74BARTOSIK Monika 465#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:14
75BUJAK-KAPA Dorota 461#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4201:29:18
76GODZISZ Ewa 150Vege RunnersWARSZAWAK-3000:00:4901:29:27
77WYSOCKA Edyta 163Husaria Race TeamWARSZAWAK-3000:00:2501:31:52
78WIŚNIEWSKA Magdalena 378ZmasakrowaniWILCZYNK-3000:00:1101:33:33
79MACKIEWICZ Katarzyna 65GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4901:33:43
80WITKOWSKA Ania 40GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4801:33:45
81OSSOWSKA Monika 327#TriLoszkiRUMIAK-3000:00:3601:36:39
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
82SZUMLAS Anna 337#szumiteamPOŁCHOWOK-3000:00:3701:37:46
83KROPIDŁOWSKA Magdalena 107Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIK-3000:00:00
84RASZCZUK Martyna 476Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHK-3000:00:00
NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 5Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-30DNF DNF
Znaleziono 85 wynik(ów)