LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
6.5km
Skaly
13.33km
Czas
netto
20.3km
Czas
brutto
20.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JAWORSKA Magdalena 377GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-401K 1200:00:0300:53:1401:43:4102:37:34.2002:37:37.95 7:457.7
2STRAUCHOLD Anna 242Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK-402K 1900:00:0500:56:3601:50:3802:48:02.4002:48:07.95+00:10:308:167.2
3DUDA Monika 54RAZ SzczecinSZCZECINK-403K 2100:00:1901:00:4401:53:0202:48:57.5502:49:16.60+00:11:388:197.2
4TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 93Karkonosz RUNNING TEAMMIERZYNK-404K 2300:00:1601:01:1701:54:0802:51:36.3002:51:52.80+00:14:148:277.1
5MURZYN Krysia 355DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK-405K 2600:00:2701:01:5701:55:1302:52:51.1502:53:18.80+00:15:408:307
6GŁOWACKA Edyta 424Matner Running TeamWILKSZYNK-406K 2800:00:0301:00:5701:56:2202:55:25.7502:55:29.45+00:17:518:386.9
7KUBIAK Karolina 358excaliburWEJHEROWOK-407K 3000:00:2401:02:5502:00:1402:59:05.8002:59:30.40+00:21:528:496.8
8GOLON Marlena 37Run PasjaSICIENKOK-408K 3100:00:1201:05:0402:02:1203:00:48.7503:01:01.40+00:23:238:546.7
9KRUBA-WRÓBLEWSKA Beata 29Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-409K 3300:00:2101:04:5902:02:0803:02:12.8503:02:33.90+00:24:558:586.7
10MARTOWSKA Barbara 186WROCŁAWK-4010K 3400:00:1201:01:2101:57:5803:02:45.9503:02:58.90+00:25:209:006.7
11ŚWIATOWIEC Anna 445Imperium SportuKRAKÓWK-4011K 3600:00:5201:06:5402:04:1803:03:23.6503:04:16.30+00:26:389:026.6
12GARCZYŃSKA Ania 200KATOWICEK-4012K 3700:00:3401:07:4003:03:49.2503:04:23.25+00:26:459:036.6
13PAPROCKA Natalia 294Ruda i ŁysyPOLKOWICEK-4013K 3800:00:5101:03:2702:02:1303:04:14.2003:05:05.50+00:27:279:046.6
14BEDNARZ Małgorzata 61OTM.bOTMUCHÓWK-4014K 4000:00:1201:00:3801:57:4803:05:46.1003:05:58.25+00:28:209:096.6
15SKRĘTEK Monika 103BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4015K 4500:00:3501:06:4802:05:5203:06:24.2003:06:59.35+00:29:219:106.5
16MACKIEWICZ Magdalena 20DługobieganieSZCZECINK-4016K 4600:00:0801:04:2202:03:1603:06:55.4503:07:03.95+00:29:269:126.5
17WIENCIS Małgorzata 209RAZ SZCZECINSZCZECINK-4017K 4700:00:1901:06:4502:04:1403:06:59.7003:07:19.20+00:29:419:126.5
18IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 456Witkowo BiegaGRODZIECK-4018K 4800:00:1601:08:4902:07:0803:09:20.8503:09:37.50+00:31:599:196.4
19SZKWAREK Anna 426GORZÓW WLKP.K-4019K 5100:00:1401:06:1902:07:4403:11:18.8503:11:32.85+00:33:549:256.4
20ZIELIŃSKA Mirona 49Night runners WrocławWROCŁAWK-4020K 5200:00:2301:05:3401:31:5303:12:29.5503:12:52.70+00:35:149:286.3
21SMOCZEK Marlena 156SZAMOTUŁYK-4021K 6700:00:2101:06:4802:08:1003:16:21.3503:16:43.20+00:39:059:406.2
22KOMOROWSKA Monika 17Dobromiejski Klub Biegacza ODCISKDOBRE MIASTOK-4022K 6800:00:2101:07:2202:09:0103:16:22.8503:16:43.95+00:39:069:406.2
23ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 339Infinity GymPROSZOWICEK-4023K 7200:00:3101:08:4703:18:09.0503:18:40.75+00:41:029:456.1
24KWIATKOWSKA Zuzanna 542SZCZYTNAK-4024K 7300:00:1001:07:3702:09:5503:18:52.0503:19:02.80+00:41:249:476.1
25BABICKA Sylwia 149WARSZAWAK-4025K 7600:00:1901:12:4902:14:3503:20:51.8503:21:11.35+00:43:339:536.1
26SZYCH Katarzyna 83RAZ-SZCZECINSZCZECINK-4026K 7800:00:2001:08:5302:10:0903:21:44.3003:22:04.40+00:44:269:566
27ŁAŻEWSKA Sylwia 27CHWALECICEK-4027K 7900:00:1401:06:1402:11:1703:21:56.7503:22:11.05+00:44:339:566
28CHROSTEK Dorota 415POZNAŃK-4028K 8000:00:5301:10:1802:12:3703:21:25.0003:22:18.35+00:44:409:556
29BELOWSKA Anna 240TYCHYK-4029K 8300:00:3101:13:2202:17:1003:23:27.9003:23:59.35+00:46:2110:016
30NOWICKA Katarzyna 115MIŃSK MAZOWIECKIK-4030K 8900:00:0601:08:4702:13:1403:25:06.8503:25:13.20+00:47:3510:065.9
31CHOJECKA Agnieszka 108BRZÓZEK-4031K 9000:00:0701:08:4902:13:1003:25:09.1503:25:17.00+00:47:3910:065.9
32BRZEZIŃSKA Marta 21ZĄBKIK-4032K 9100:00:4001:12:4902:13:4603:25:16.2503:25:56.85+00:48:1810:065.9
33ANTKOWIAK Katarzyna 484KALISZK-4033K 9300:00:0601:10:3202:14:4503:27:22.2503:27:28.60+00:49:5010:125.9
34ODOLIŃSKA Agnieszka 34Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK-4034K 9600:00:3701:10:1302:16:4303:28:04.5003:28:41.50+00:51:0310:145.9
35BUDNY Aleksandra 402JÓZEFINK-4035K 9700:00:3701:13:4102:18:3803:28:48.6003:29:25.65+00:51:4710:175.8
36SZCZEPAŃSKA Anna 277Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4036K 9800:00:1701:11:5402:18:2603:29:16.3503:29:33.50+00:51:5510:185.8
37SIANKIEWICZ Marzena 495Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYK-4037K 9900:00:1201:08:5202:12:4403:29:21.2503:29:33.80+00:51:5510:185.8
38WRÓBLEWSKA Olga 349Vege RunnersWILCZA GÓRAK-4038K 10200:00:4701:14:2202:19:3403:29:12.8503:30:00.80+00:52:2210:185.8
39PAWLAK Małgorzata 274GNIEZNOK-4039K 10400:00:2601:12:2102:18:3603:31:54.6003:32:21.15+00:54:4310:265.7
40RĘBECKA Violetta 52BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-4040K 10500:00:3401:11:5002:19:1703:33:33.5003:34:08.15+00:56:3010:315.7
41PORADA Małgorzata 178OPOLEK-4041K 10700:00:1301:16:0502:24:2603:35:26.4003:35:39.90+00:58:0110:365.7
42CENDER Magdalena 406DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4042K 11000:00:3401:16:0302:24:0303:37:01.8503:37:36.65+00:59:5810:415.6
43KOZDROJ Wioletta 309Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4043K 11400:00:2701:17:0602:26:1303:38:04.1003:38:31.35+01:00:5310:445.6
44NITA Katarzyna 213Village punk runPIECEWOK-4044K 11500:00:3301:14:2002:22:0103:38:37.0503:39:10.80+01:01:3210:465.6
45DUDEK Mariola 69strzegomska dwunastkaUDANINK-4045K 12000:00:5201:17:3002:26:5103:38:54.3003:39:46.30+01:02:0810:465.6
46ZABOROWSKA Aleksandra 440WARSZAWAK-4046K 12100:00:3201:23:3002:32:1003:39:35.3503:40:08.30+01:02:3010:495.5
47PISOWŁODZKA Dagmara 552DĄBROWA GÓRNICZAK-4047K 12200:00:2001:19:4602:28:1703:40:55.8003:41:16.25+01:03:3810:535.5
48WOJCIECHOWSKA Anna 348Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK-4048K 12300:00:2101:11:0702:22:2203:40:57.7003:41:19.05+01:03:4110:535.5
49WOJCIECHOWSKA Dorota 366DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4049K 12400:00:2801:17:3402:26:1803:41:39.7003:42:08.25+01:04:3010:555.5
50DRANKA-BOJAROWSKA Daria 350KATOWICEK-4050K 12600:00:3001:13:4002:24:5703:43:20.5003:43:51.00+01:06:1311:005.5
51LE FELIC Monika 411Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-4051K 12800:00:0002:32:4403:44:20.8503:44:20.85+01:06:4211:035.4
52ROSZYK Sylwia 41parkrun PoznańKOZIEGŁOWYK-4052K 13100:00:1301:14:3902:25:0703:46:47.6503:47:00.80+01:09:2211:105.4
53PŁUCIENNIK Katarzyna 75PABIANICEK-4053K 13300:00:5001:21:3202:31:5703:49:18.2503:50:09.15+01:12:3111:175.3
54PERKA Barbara 135Bieg OpolskiPRÓSZKÓWK-4054K 13500:00:1401:17:2302:33:4203:50:20.5003:50:35.40+01:12:5711:205.3
55SZCZĘŚNIAK Małgorzata 334#czeladzbiegaCZELADŹK-4055K 13700:00:4201:19:2102:31:2403:51:20.6003:52:03.15+01:14:2511:235.3
56JAMRÓZ Joanna 51JamerkiMUROWANIECK-4056K 14000:00:4001:20:5602:36:5803:52:49.4003:53:29.70+01:15:5111:285.2
57STACHURSKA Monika 13KOBYŁKIDRUŻBICEK-4057K 14200:00:5501:21:1702:34:0503:53:32.5003:54:27.80+01:16:4911:305.2
58WĄSIK Izabela 141WARSZAWAK-4058K 14300:00:4101:21:2602:33:2203:55:10.1503:55:51.55+01:18:1311:355.2
59LIPSKA Iwona 10ZĄBKIK-4059K 14400:00:3901:21:2702:34:0303:56:02.6003:56:42.10+01:19:0411:375.2
60MIZGAJSKA-KĘPA Katarzyna 182DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4060K 15400:00:3601:22:4002:38:3004:02:29.1004:03:05.40+01:25:2711:565
61GÓRNIAK Joanna 205STYRZYNIECK-4061K 16300:00:3801:26:4302:42:5204:08:29.9004:09:07.95+01:31:3012:144.9
62SZYLIŃSKI Katarzyna 292Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAK-4062K 16600:00:3601:26:0802:47:3804:10:28.3004:11:04.90+01:33:2612:204.9
63NASTAWSKA Monika 85KALISZK-4063K 16700:00:1401:23:5802:44:0804:12:12.5004:12:27.10+01:34:4912:254.8
64BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 30Mama biegaKALISZK-4064K 16800:00:1501:24:1002:44:0304:12:11.4004:12:27.35+01:34:4912:254.8
65OSZCZĘDA Marzena 105Zarazić PasjąŻORYK-4065K 17100:00:3301:24:2402:46:4704:15:16.1504:15:49.50+01:38:1112:344.8
66WISNIEWSKA Aldona 409TARNOWSKIE GÓRYK-4066K 17600:00:1101:22:0402:53:5304:18:00.0004:18:11.25+01:40:3312:424.7
67WASZKIEWICZ Ewa 170Gang AnielicWARSZAWAK-4067K 17900:00:1001:28:5402:53:2904:26:25.0004:26:35.00+01:48:5713:074.6
68WIŚNIEWSKA Dorota 230ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4068K 18200:00:2901:34:4603:01:3504:29:04.3504:29:33.35+01:51:5513:154.5
69KIERZKOWSKA Aniela 206Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-4069K 18300:00:5301:33:3702:59:5004:29:17.5504:30:11.50+01:52:3313:154.5
70WROTNIAK Sylwia 373BliźniacyBEŁCHATÓWK-4070K 18600:00:1101:33:4203:00:0304:37:32.1504:37:43.45+02:00:0513:404.4
71SOKOŁOWSKA Anna 457parkrun Gorzów WielkopolskiGORZÓW WLKP.K-4071K 18800:00:4801:33:4603:00:4004:40:46.1504:41:34.60+02:03:5613:494.3
72PAWLIK Anna 216Ostróda RunnersOSTRÓDAK-4072K 19000:00:3701:17:5102:53:1404:54:53.3004:55:30.60+02:17:5214:314.1
Znaleziono 72 wynik(ów)