LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
6.5km
   
1BRÝDL Pavel 293TRUTNOVM-3000:00:0200:36:44
2OLEKSIEWICZ Maurycy 502Trucht/Szakale BałutŁÓDŹM-3000:00:0200:37:08
3NOWAK Mariusz 528BIELSKO-BIAŁAM-3000:00:0200:42:52
4PRZYBYSZEWSKI Łukasz 561PCHSport ComplexBIELAWAM-3000:00:0900:42:55
5OLKIS Rafał 118RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-3000:00:0300:43:11
6CHODOROWSKI Krzysztof 14Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWM-3000:00:0400:43:24
7MAZIARZ Artur 39Run For FunMIELECM-3000:00:0400:44:24
8BORKOWSKI Mariusz 84Naprzód MłocinyWYSZKÓWM-3000:00:0700:47:16
9MIKA Andrzej 416WROCŁAWM-3000:00:0500:47:30
10DETTLAFF Mariusz 499ĄĘ Tri ClubWILCZA GÓRAM-3000:00:0600:47:32
11HOŁYST Andrzej 81Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-3000:00:0200:48:02
12PIKUL Piotr 555ING RunningWARSZAWAM-3000:00:0200:48:05
13OPAŁKA Damian 489MyRaceWARSZAWAM-3000:00:0500:48:34
14BOSAKIEWICZ Tomasz 500OLAWS ZłotoryjaZŁOTORYJAM-3000:00:0500:48:42
15ŁAŹNIOWSKI Dawid 63Ebiegi.plKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0300:48:47
16CHRZANOWSKI Paweł 145LĄDEK-ZDRÓJM-3000:00:1000:50:42
17JAKUBOWSKI Marcin 437gRUNwald Team PoznańPOZNAŃM-3000:00:0300:51:03
18DROBCZYŃSKI Bartosz 537Puszczyk BukowySZCZECINM-3000:00:3100:51:37
19RYCERSKI Rafał 169CZAPLINEKM-3000:00:0400:51:43
20PIKOS Patryk 353POLSKA NOWA WIEŚM-3000:00:3200:51:50
21GAJEWSKI Marek 556LUBIĄŻM-3000:00:5400:52:20
22SZYMANOWSKI Paweł 435OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0700:52:30
23KUSZELA Mateusz 562STARGARDM-3000:00:0800:52:35
24CITKO Maciej 530Bieg OpolskiOPOLEM-3000:00:1100:52:36
NOWICKI Kamil 143KRAKÓWM-30DNF00:52:39 DNF
26SIWEK Piotr 132MASZEWOM-3000:00:2500:52:50
27GRZEGORCZYK Wojciech 429TriActiv RidleyWROCŁAWM-3000:00:0800:53:22
28GÓRKA Piotr 332TRZEMEŚNIAM-3000:00:1100:53:32
29POPIELA Sebastian 491LESZNOM-3000:00:4300:54:31
30WYWROT Grzegorz 188WARSZAWAM-3000:00:2900:55:02
31CHOROSTKOWSKI Bartosz 177Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWM-3000:00:2600:55:09
32PAWELEC Mariusz 450Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJM-3000:00:0800:56:14
33BRODA Dominik 11WROCŁAWM-3000:00:0800:56:21
34PIĄTKOWSKI Wojciech 304WAŁBRZYCHM-3000:00:4000:56:29
35ŁASZCZYŃSKI Szymon 18LESZNOM-3000:00:5500:58:50
36DOBROCHOWSKI Marek 2Strzegomska DwunastkaSTRZEGOMM-3000:00:5301:00:12
37SIEJKOWSKI Krzysztof 342JEŻÓWM-3000:00:3801:00:13
38GIEL Jarosław 393NOWY TOMYŚLM-3000:00:3501:00:18
39ZIEWIEC Marcin 541GROBLICEM-3000:00:3801:00:55
40SKAŁECKI Przemysław Skałecki 3Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0601:00:57
41OSTROUCH Tymon 403GORZÓW WLKP.M-3000:00:0001:01:04
42KOŁODZIEJCZYK Adam 246#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:2501:01:25
43GAJDOWSKI Przemysław 536WROCŁAWM-3000:00:4001:01:47
44BIEDRZYŃSKI Michał 97SWARZĘDZM-3000:00:3101:02:09
45PAŹDZIOR Wojciech 515Active StrategyWROCŁAWM-3000:00:4201:02:09
46WIŚNIEWSKI Rafał 372NOWE GULCZEWOM-3000:00:2101:02:14
47FURMANIAK Mateusz 248Husaria Race TeamMROWINOM-3000:00:1001:02:34
48NOWAK Łukasz 60#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:2501:03:36
49CHUDY Ariel 79R-teamRYDZYNAM-3000:00:4401:04:15
50PACIOREK Paweł 436Biegaj Pod Okiem TreneraMARKIM-3000:00:0501:04:27
51ROKOSZ Robert 324BBKTSBOLESŁAWIECM-3000:00:3801:05:12
52KAZIMIERCZAK Filip 458TARNOWO PODGÓRNEM-3000:00:1101:05:36
53MIKOŁAJCZYK Sławomir 139GDAŃSKM-3000:00:3201:06:22
54KĘPSKI Grzegorz 62WROCŁAWM-3000:00:2901:06:52
55RAJCZAK Łukasz 214MODŁAM-3000:00:1301:07:05
56POMIANOWSKI Szymon 95KuracjuszeWROCŁAWM-3000:00:4901:08:17
57PYREK Krzysztof 11 RBLogWAŁCZM-3000:00:2101:08:23
58DOŁASIŃSKI Jarek 154RunAttack ChocianówCHOCIANÓWM-3000:00:4301:08:27
59LECH Marcin 308WROCŁAWM-3000:00:4201:08:44
60JASICKI Krzysztof 331TYCHYM-3000:00:1201:08:47
61OKRASKA Grzegorz 258BĘDZINM-3000:00:4301:08:52
62WOŹNIAK Łukasz 363Night RunnersPOZNAŃM-3000:00:3401:08:55
63NAPIERAŁA Marcin 361Piątkowo na BiegowoKOZIEGŁOWYM-3000:00:2101:09:07
64SKRZYPIEC Karol 80Żarów BiegaŻARÓWM-3000:00:2101:09:11
65STRAMEK Łukasz 501TORUŃM-3000:00:1701:09:17
66PRZEMYSŁAW Żełobowski 441GNIECHOWICEM-3000:00:3901:09:20
67MICHAŁOWSKI Marcin 19LUBINM-3000:00:5101:09:51
68KRZESIMOWSKI Damian 454KIELCEM-3000:00:2701:10:24
69RADECKI Adam 430STRZEGOMM-3000:00:5401:10:45
70DURNOWSKI Paweł 329TARNOWO PODGÓRNEM-3000:00:4601:10:46
71KRAWIEC Piotr 263Kotwica BrzegŻŁOBIZNAM-3000:00:3601:10:54
72FIJAK Remigiusz 220MUROWANA GOŚLINAM-3000:00:2601:12:14
73MONASTYRSKYI Mykola 232WARSZAWAM-3000:00:2901:13:18
74BŁAŻEJEWSKI Kacper 276CB163BYDGOSZCZM-3000:00:5001:13:54
75GAPSKI Piotr 524LOFTteamEXTREMEROGALINM-3000:00:4301:14:30
76TYRAŁA Gaweł 395WARSZAWAM-3000:00:4301:14:45
77BABICKI Adam 147WARSZAWAM-3000:00:1801:15:05
78STASZAK Szymon 303Odloty Kruszyn KrajeńskiBYDGOSZCZM-3000:00:5701:15:26
79KRAWIEC Marcin 89GOSTYŃM-3000:00:2101:16:01
80OLESZEK Krzysztof 549Stargard Ja się nie ścigamSTARGARDM-3000:00:5501:16:40
81KOPCZYŃSKI Michał 7GDAŃSKM-3000:00:5601:16:44
82STAŃCZYK Sławomir 367Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM-3000:00:5401:17:12
83WYSOCKI Marek 487BRZEGM-3000:00:5101:17:13
84SUDÓŁ Robert 483KOTWICA BRZEGBRZEGM-3000:00:3501:20:24
85GOLON Leszek 88KRAV MAGASICIENKOM-3000:00:3701:20:58
86MACH Dawid 271One Person TeamWEJHEROWOM-3000:00:4601:21:32
87BROKOS Tomasz 510DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKM-3000:00:5001:21:42
88KOPKA Tomasz 365WARSZAWAM-3000:00:3801:21:44
89SZYSZKA Konrad 82Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-3000:00:1001:21:53
90SZENKIN Michał 509SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-3000:00:4901:22:08
91KAMIŃSKI Łukasz 222MAŁE RUDYM-3000:00:4701:22:33
92CISZOWSKI Łukasz 262#czeladzbiegaCZELADŹM-3000:00:3901:25:51
93URBANOWICZ Andrzej 193WROCŁAWM-3000:00:00
94RZESZOT Łukasz 475Biegnę żeby Bartek mógł biegaćĆMIŃSKM-3000:00:22
Znaleziono 94 wynik(ów)