LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
6.5km
Skaly
13.33km
Czas
netto
20.3km
Czas
brutto
20.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KITA Michał 234pędzący w miejscuWROCŁAWM-401M 300:00:0200:39:2001:15:5801:54:50.5001:54:52.70 5:3910.6
2KRUPA Marcin 201Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-402M 500:00:0100:40:4601:20:0902:02:04.2002:02:05.95+00:07:136:0010
3KOZIEŁ Tomasz 55Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-403M 1000:00:0200:45:3401:28:1802:12:05.6002:12:08.15+00:17:156:309.2
4GŁÓD Mateusz 224RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-404M 1600:00:0400:45:0401:30:2502:18:08.0002:18:12.00+00:23:196:488.8
5KORCZ Daniel 560KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-405M 2100:00:0300:47:0201:33:5602:22:19.1502:22:22.45+00:27:297:008.6
6MARTOWSKI Maciej 185Europa UbezpieczeniaWROCŁAWM-406M 2200:00:0400:47:2401:33:5902:24:33.2502:24:37.90+00:29:457:078.4
7KAŁUŻNY Wojciech 3861977ŚWIDNICAM-407M 2400:00:2100:55:0401:39:3902:25:26.8002:25:48.00+00:30:557:098.4
8MALINOWSKI Adrian 221#czeladzbiegaBĘDZINM-408M 2800:00:1700:52:2101:39:1002:27:39.3002:27:56.40+00:33:037:168.2
9KUBICKI Mariusz 207Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM-409M 3000:00:0700:48:4801:37:1502:29:47.8002:29:55.25+00:35:027:228.1
10URBANIAK Daniel 496GDYNIAM-4010M 3100:00:3000:54:2401:39:4202:29:33.0502:30:03.60+00:35:107:228.1
11LIPCZAK Amadeusz 208OPOLEM-4011M 3200:00:2200:51:0701:38:4702:29:56.6502:30:19.50+00:35:267:238.1
12PETA Rafał 427BIERNAM-4012M 3500:00:0900:52:4501:40:2202:31:47.1502:31:56.70+00:37:047:288
13KUŚNIERCZAK Wiesław 503SUCHY LASM-4013M 3600:00:0500:49:0101:35:1702:31:54.0502:31:59.20+00:37:067:288
14HETMAŃSKI Filip 452KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWAZDRÓJM-4014M 4300:00:0400:52:0701:41:2702:33:52.6502:33:57.35+00:39:047:347.9
15BEDNARZ Paweł 255MIECZEWOM-4015M 4600:00:0500:50:3601:39:5102:34:15.6002:34:20.60+00:39:277:357.9
16UCIEKLAK Dominik 554SKAWINAM-4016M 5300:00:0900:50:0601:38:4802:36:58.1502:37:08.05+00:42:157:437.8
17ROSOCHACZ Krzysztof 275KĘSZYCA LEŚNAM-4017M 5400:00:2300:53:3801:43:5602:37:12.6002:37:36.55+00:42:437:447.7
18WYBRANOWSKI Sylwester 480Dom Development Adventure TeamWARSZAWAM-4018M 5700:00:1000:56:4601:47:0502:39:24.2002:39:34.50+00:44:417:517.6
19MROWIEC Michal 35KordakiMRAGOWOM-4019M 5900:00:0900:53:5701:45:3802:39:38.6502:39:47.75+00:44:557:517.6
20DZIUBA Piotr 166WROCŁAWM-4020M 6000:00:2300:52:2201:42:4802:39:28.7502:39:52.35+00:44:597:517.6
21BIERNACIK Piotr 328LEWIN KŁODZKIM-4021M 6300:00:0800:56:3201:48:3302:43:37.1002:43:45.90+00:48:538:037.4
22JABŁOŃSKI Paweł 127KUDOWA-ZDRÓJM-4022M 6600:00:0300:51:4601:44:0502:44:26.5502:44:29.95+00:49:378:067.4
23KASZUBA Łukasz 202#czeladzbiegaCZELADZM-4023M 6800:00:1700:58:1301:49:4502:44:49.0002:45:06.35+00:50:138:077.4
24SROKA Marcin 520PLEWISKAM-4024M 6900:00:1401:00:4101:50:1602:45:07.9502:45:22.55+00:50:298:087.4
25GARCZYŃSKI Darek 199KATOWICEM-4025M 7000:00:0700:54:1701:48:3602:45:41.8002:45:49.35+00:50:568:097.4
26SIPIERA Tomasz 104GIEBUŁTÓWM-4026M 7200:00:0300:55:1501:47:5102:46:07.2502:46:11.15+00:51:188:117.3
27PIETRZYK Tomasz 312ŚWIDNICAM-4027M 7400:00:2000:57:0701:49:1802:47:08.5502:47:29.10+00:52:368:147.3
28NARUCKI Wojciech 76WARZENKOM-4028M 7700:00:4200:58:3801:50:0402:46:56.9002:47:39.10+00:52:468:137.3
29ANTKOWIAK Sebastian 546Supermaraton KaliszKALISZM-4029M 7800:00:0600:57:5401:51:3902:48:11.4002:48:17.55+00:53:248:177.2
30STANKOWIAK Maciej 289STS BIEGATONMIKOŁÓWM-4030M 7900:00:1300:57:4001:51:3402:48:16.3502:48:30.05+00:53:378:177.2
31CETNAROWSKI Kamil 379Szybkie StopyWROCŁAWM-4031M 8000:00:0900:54:4701:46:5302:49:34.0002:49:43.10+00:54:508:217.2
32MARCINKOWSKI Maciej 473UltimaCZERNIEJEWOM-4032M 8100:00:1501:02:2702:49:31.6502:49:47.50+00:54:548:217.2
33NOWACKI Michał 190Morsy PoznańPOZNAŃM-4033M 8200:00:1501:02:3002:49:37.1502:49:52.85+00:55:008:217.2
34DOLATA Maciej 469SKÓRZEWOM-4034M 8300:00:1100:59:0401:51:2702:49:41.8502:49:53.80+00:55:018:217.2
35GOS Piotr 310Naramowice BiegająPOZNAŃM-4035M 8400:00:0900:58:2701:52:0202:49:54.3002:50:03.70+00:55:118:227.2
36KUCZYŃSKI Szymon 3811978ZAWONIAM-4036M 8500:00:3000:58:1001:53:1802:50:15.8002:50:46.20+00:55:538:237.2
37BARAN Grzegorz 167Naprzód MłocinyKOZIENICEM-4037M 8700:00:0900:55:2001:50:1802:51:13.4502:51:23.05+00:56:308:267.1
38PANEK Kuba 364KATOWICEM-4038M 9000:00:1200:58:0101:51:4202:52:09.2502:52:21.85+00:57:298:287.1
39KLEJSZTA Grzegorz 463#czeladzbiegaMYSŁOWICEM-4039M 9100:00:1600:57:2001:49:5502:52:55.8002:53:12.60+00:58:198:317
40MICHALAK Sylwester 389Dogoń Grodzisk MazowieckiSZCZĘSNEM-4040M 9500:00:0900:53:0401:48:4202:54:58.0502:55:07.50+01:00:148:377
41SANDRYK Adam 504OŁAWAM-4041M 9600:00:3100:58:4502:55:02.1502:55:33.55+01:00:408:377
42DARIUSZ Hanas 251Drużyna WilkaOLSZTYNM-4042M 9700:00:2300:56:1801:51:1002:55:21.1502:55:44.80+01:00:528:386.9
43JARZĘBSKI Grzegorz 184WARSZAWAM-4043M 9800:00:5601:07:3201:58:5702:56:08.5002:57:04.85+01:02:128:406.9
44JASIŃSKI Marcin 67ROGOŹNOM-4044M 10000:00:1800:59:0101:54:3402:57:15.7002:57:34.05+01:02:418:436.9
45PIĄTKOWSKI Tomasz 273ST RUNNERSPLEWISKAM-4045M 10300:00:1501:02:1801:58:0702:59:39.7002:59:55.00+01:05:028:516.8
46ADAMSKI Piotr 151PKBI TeamHALINÓWM-4046M 10500:00:5601:04:2601:59:0503:00:00.3003:00:56.65+01:06:038:526.8
47KEMPA Piotr 455KALISZM-4047M 10600:00:4701:06:2303:00:11.5503:00:59.50+01:06:068:526.8
48FRAŃSKI Łukasz 399Niby ChyżyNOWY TOMYŚLM-4048M 10700:00:3301:04:3802:00:3203:01:16.1503:01:49.90+01:06:578:556.7
49SEKLECKI Bogumił 9WARSZAWAM-4049M 10800:00:4101:01:5801:58:0703:02:04.9003:02:46.80+01:07:548:586.7
50LATOS Bartłomiej 100WYSOKAM-4050M 10900:00:3100:59:3301:55:2003:02:29.2503:03:00.75+01:08:088:596.7
51KLIMCZAK Pawel 407WARSZAWAM-4051M 11100:00:1001:01:2201:59:2403:02:59.2503:03:10.20+01:08:179:006.7
52BADOWSKI Artur 236BURKATÓWM-4052M 11200:00:2801:06:4403:02:45.6503:03:13.85+01:08:219:006.7
53BUDNY Tomasz 564JÓZEFINM-4053M 11600:00:4401:03:1401:59:1303:03:06.8503:03:51.55+01:08:589:016.7
54TKACZYK Mariusz 252STRZEGOMM-4054M 11800:00:5401:08:2303:04:53.1003:05:47.85+01:10:559:066.6
55KOSMALSKI Rafał 525WROCŁAWM-4055M 12000:00:4401:08:5002:06:3203:06:04.9003:06:49.80+01:11:579:106.5
56BADOWSKI Sebastian 142Zawonia TeamZAWONIAM-4056M 12100:00:2700:58:4401:58:5703:06:38.7003:07:05.75+01:12:139:116.5
57IWANOWSKI Wojtek 249Opole G.R.U.OPOLEM-4057M 12300:00:3401:06:4102:05:4203:06:47.9503:07:22.15+01:12:299:126.5
58BISKUPSKI Jakub 362WROCŁAWM-4058M 12600:00:4701:09:1002:06:3903:07:33.5003:08:20.85+01:13:289:146.5
59OGÓRKIEWICZ Michał 421ŁĘCZYCAM-4059M 12800:00:5301:10:0603:07:48.1003:08:41.85+01:13:499:156.5
60SASIN Marek 148BYDGOSZCZM-4060M 12900:00:3201:05:2002:04:0603:08:25.9003:08:58.60+01:14:059:166.5
61GĘSIAREK Grzegorz 74KROTOSZYNM-4061M 13000:00:2001:02:0401:59:4403:08:40.3003:09:00.60+01:14:079:176.5
62KALISZ Rafał 383SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-4062M 13100:00:4901:09:3602:07:3603:08:52.7503:09:41.90+01:14:499:186.4
63JAWORSKI Marcin 134POZNAŃM-4063M 13300:00:2401:03:3602:03:0703:09:57.7503:10:22.35+01:15:299:216.4
64ROLIŃSKI Radosław 191OLEŚNICAM-4064M 13600:00:2501:03:3702:03:1203:10:23.8003:10:49.00+01:15:569:226.4
65PIDANTY Grzegorz 96StrzegomSTRZEGOMM-4065M 14000:00:5401:06:2702:07:5503:11:47.8003:12:42.35+01:17:499:266.4
66SUCHENIA Daniel 295WAŁBRZYCHM-4066M 14200:00:5401:12:3703:12:16.5503:13:11.00+01:18:189:286.3
67TAPEREK Mariusz 296Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-4067M 14400:00:1801:05:1002:05:3803:14:03.0003:14:21.10+01:19:289:336.3
68PARYSEK Arkadiusz 466BRZEG DOLNYM-4068M 14600:00:3001:08:0002:07:4103:13:58.7503:14:29.70+01:19:379:336.3
69PAWLACZYK Tomasz 231KALISZM-4069M 14900:00:5001:08:5402:08:3903:14:26.2003:15:16.70+01:20:249:346.3
70SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 375Psi PatrolLESZNOM-4070M 15000:00:3001:08:2402:09:1903:14:50.8503:15:21.70+01:20:299:356.3
71BUJAK Marek 453#czeladzbiegaCZELADŹM-4071M 15100:00:4101:08:4202:07:3203:14:52.5003:15:34.10+01:20:419:366.2
72TELEŃCZUK Tomasz 384Szybkie StopyWROCŁAWM-4072M 15300:00:0801:02:2002:04:3603:16:17.1003:16:25.90+01:21:339:406.2
73MATYJA Grzegorz 370OŚWIĘCIMM-4073M 15500:00:5701:15:2902:13:2303:16:08.6503:17:06.25+01:22:139:396.2
74DĘBICKI Adrian 122Feniks LegnicaLEGNICAM-4074M 15600:00:5701:13:4303:16:13.8503:17:11.10+01:22:189:406.2
75WINCZURA Leszek 158GDAŃSKM-4075M 15700:00:4101:13:1002:16:2903:17:01.3503:17:43.20+01:22:509:426.2
76FRYDRYCKI Dariusz 159LEGNICAM-4076M 15800:00:5501:14:4902:13:1203:16:52.8503:17:48.80+01:22:569:416.2
77GUSTA Dominik 412GŁOGÓWM-4077M 16000:00:4801:10:1802:11:2303:18:18.9003:19:07.35+01:24:149:466.1
78BUSS Jakub 31Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4078M 16100:00:4001:08:5102:10:0103:18:33.6003:19:13.60+01:24:209:466.1
79SZYMCZAK Marcin 198MOSINAM-4079M 16200:00:4901:09:5402:10:4503:18:26.1503:19:16.05+01:24:239:466.1
80BORUTA Marcin 106#czeladzbiegaCZELADŹM-4080M 16600:00:2401:07:2302:10:1003:20:49.2003:21:14.10+01:26:219:536.1
81GRABOWICZ Paweł 196SIEKIERKI WIELKIEM-4081M 16800:00:5501:14:1702:18:2203:20:34.0503:21:29.40+01:26:369:526.1
82PUZICKI Tomasz 551DOMINOWOM-4082M 17100:00:0501:02:2902:06:3303:22:02.8003:22:08.20+01:27:159:576
83CHROSTEK Adam 417POZNAŃM-4083M 17200:00:5401:10:2002:12:3503:21:26.7003:22:20.85+01:27:289:556
84MAK Hubert 442KALISZM-4084M 17600:00:4301:10:0402:12:2103:22:23.6003:23:07.40+01:28:149:586
85BEDNAREK Dariusz 385BANIOCHAM-4085M 18100:00:4301:13:1803:24:28.5003:25:12.25+01:30:1910:046
86SIWIASZCZYK Tomasz 376POZNAŃM-4086M 18900:00:4101:14:1902:16:2203:27:20.0503:28:01.40+01:33:0810:125.9
87KRUPA Daniel 352Stargard.Ja się nie ścigam.STARGARDM-4087M 19300:00:5301:16:4102:22:2803:28:39.4503:29:32.90+01:34:4010:165.8
88BOROWCZYK Andrzej 124POZNAŃM-4088M 19700:00:1301:05:2202:13:4303:29:45.6003:29:59.30+01:35:0610:205.8
89MARCZEWSKI Marcin 326RESILIA BEMOWOWARSZAWAM-4089M 19800:00:5201:11:2302:17:0603:29:14.1003:30:06.40+01:35:1310:185.8
90JANCZAK Piotr 315ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4090M 19900:00:2101:08:5402:11:4103:30:34.0503:30:55.25+01:36:0210:225.8
91ISASI Gorka 523BILBAOMARKIM-4091M 20000:00:4501:09:5702:16:2903:31:36.2503:32:21.95+01:37:2910:255.8
92ZYCHOWICZ Paweł 243OTM.bOTMUCHÓWM-4092M 20100:00:1301:09:1502:15:2403:33:00.0003:33:13.40+01:38:2010:295.7
93KORZENIOWSKI Krzysztof 269Maraton LesznoLESZNOM-4093M 20300:00:1901:08:4902:11:4103:33:49.6003:34:09.40+01:39:1610:325.7
94WACHOWSKI Piotr 418KORONOWOM-4094M 20400:00:1701:09:0903:34:02.1003:34:19.55+01:39:2610:325.7
95STACHURSKI Daniel 28KOBYŁKIDRUŻBICEM-4095M 20700:00:5501:18:4502:26:4303:34:35.6503:35:31.30+01:40:3810:345.7
96PIĘTA Łukasz 225PROSZOWICEM-4096M 20800:00:5501:15:5402:22:0203:34:40.9003:35:36.50+01:40:4310:345.7
97NITA Wiesław 212Village punk runPIECEWOM-4097M 21000:00:3401:14:2002:21:5103:35:15.7503:35:50.40+01:40:5710:365.7
98ŁACHAN Patryk 210wkurw_teamWROCŁAWM-4098M 21500:00:3901:12:0602:23:3303:36:52.8503:37:31.95+01:42:3910:405.6
99WRÓBLEWSKI Jarosław 6RAZ SzczecinSZCZECINM-4099M 21600:00:1801:15:3002:21:5203:37:20.8503:37:39.60+01:42:4610:425.6
100KRUSZKA Stanisław 374WŁOCŁAWEKM-40100M 21800:00:3301:14:2402:21:4403:39:03.9503:39:37.10+01:44:4410:475.6
101ADAMCZUK Piotr 470LEGNICAM-40101M 21900:00:5701:18:1402:24:5803:39:50.5503:40:47.80+01:45:5510:495.5
102GŁUCHOWSKI Jacek 160BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM-40102M 22000:00:0501:15:0602:26:5603:42:14.5003:42:19.50+01:47:2610:565.5
103STASZCZUK Jarek 281WATAHA-Łączy nas bieganieBRZEGM-40103M 22200:00:2701:16:0602:25:2703:42:19.4003:42:46.85+01:47:5410:575.5
104BOJAROWSKI Marcin 351KATOWICEM-40104M 22500:00:2901:13:2902:25:0003:43:22.1503:43:51.45+01:48:5811:005.5
105CHOJECKI Paweł 110BRZÓZEM-40105M 22600:00:0701:07:2002:23:1903:45:16.3003:45:23.35+01:50:3011:055.4
106WRZESIŃSKI Piotr 553GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-40106M 22700:00:1701:10:1302:20:0803:48:06.4503:48:23.90+01:53:3111:145.3
107KĘPA Jakub 519DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-40107M 23000:00:3501:22:4002:37:4103:51:27.9003:52:03.65+01:57:1011:245.3
108JAMRÓZ Robert 45JamerkiMUROWANIECM-40108M 23300:00:4001:20:0402:36:5603:51:36.9003:52:16.90+01:57:2411:245.3
109ŻBEL Michał 218HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEM-40109M 23400:00:2901:19:1802:34:0103:52:33.4503:53:03.20+01:58:1011:275.2
110DANIELAK Radosław 558Danielak and KruszynaNISZAWAM-40110M 23800:00:1501:22:0404:02:02.4004:02:18.00+02:07:2511:555
111MACHNACKI Michał 272Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM-40111M 24300:00:2401:21:3602:38:2504:06:49.6504:07:13.75+02:12:2112:094.9
112KRZYWOKULSKI Krzysztof 180KLUCZBORKM-40112M 24500:00:4401:24:1802:43:4404:09:17.1004:10:01.20+02:15:0812:164.9
113KRAINSKI Piotr 245#czeladzbiegaCZELADZM-40113M 24800:00:4501:25:3602:42:4704:09:25.0004:10:10.30+02:15:1712:174.9
114WIŚNIEWSKI Tomasz 229ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-40114M 25300:00:2901:34:0703:01:0504:29:03.9504:29:32.95+02:34:4013:154.5
115GŁOWACKI Maciej 425Matner Running TeamWILKSZYNM-40115M 25500:00:0401:00:5701:56:19+00:40:238:436.9
116KLIMZA Andrzej 211DZIERŻONIÓWM-40116M 25600:00:0001:56:19+00:40:198:436.9
STAMM Tomasz 330POZNAŃM-40DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)