LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
6.5km
   
1KITA Michał 234pędzący w miejscuWROCŁAWM-4000:00:0200:39:20
2KRUPA Marcin 201Aktywna Nowa RudaNOWA RUDAM-4000:00:0100:40:46
3GŁÓD Mateusz 224RateMyTrail.com TeamWROCŁAWM-4000:00:0400:45:04
4KOZIEŁ Tomasz 55Kudowianka RunKUDOWA-ZDRÓJM-4000:00:0200:45:34
5KORCZ Daniel 560KB MCKiS JaworznoJAWORZNOM-4000:00:0300:47:02
6MARTOWSKI Maciej 185Europa UbezpieczeniaWROCŁAWM-4000:00:0400:47:24
7KUBICKI Mariusz 207Kluczborska Grupa BiegowaKLUCZBORKM-4000:00:0700:48:48
8KUŚNIERCZAK Wiesław 503SUCHY LASM-4000:00:0500:49:01
9UCIEKLAK Dominik 554SKAWINAM-4000:00:0900:50:06
10BEDNARZ Paweł 255MIECZEWOM-4000:00:0500:50:36
11LIPCZAK Amadeusz 208OPOLEM-4000:00:2200:51:07
12JABŁOŃSKI Paweł 127KUDOWA-ZDRÓJM-4000:00:0300:51:46
13HETMAŃSKI Filip 452KUDOWSCY MIŁOSNICY BIEGANIAKUDOWAZDRÓJM-4000:00:0400:52:07
14MALINOWSKI Adrian 221#czeladzbiegaBĘDZINM-4000:00:1700:52:21
15DZIUBA Piotr 166WROCŁAWM-4000:00:2300:52:22
16PETA Rafał 427BIERNAM-4000:00:0900:52:45
17MICHALAK Sylwester 389Dogoń Grodzisk MazowieckiSZCZĘSNEM-4000:00:0900:53:04
18ROSOCHACZ Krzysztof 275KĘSZYCA LEŚNAM-4000:00:2300:53:38
19MROWIEC Michal 35KordakiMRAGOWOM-4000:00:0900:53:57
20GARCZYŃSKI Darek 199KATOWICEM-4000:00:0700:54:17
21URBANIAK Daniel 496GDYNIAM-4000:00:3000:54:24
22CETNAROWSKI Kamil 379Szybkie StopyWROCŁAWM-4000:00:0900:54:47
23KAŁUŻNY Wojciech 3861977ŚWIDNICAM-4000:00:2100:55:04
24SIPIERA Tomasz 104GIEBUŁTÓWM-4000:00:0300:55:15
25BARAN Grzegorz 167Naprzód MłocinyKOZIENICEM-4000:00:0900:55:20
26DARIUSZ Hanas 251Drużyna WilkaOLSZTYNM-4000:00:2300:56:18
27BIERNACIK Piotr 328LEWIN KŁODZKIM-4000:00:0800:56:32
28WYBRANOWSKI Sylwester 480Dom Development Adventure TeamWARSZAWAM-4000:00:1000:56:46
29PIETRZYK Tomasz 312ŚWIDNICAM-4000:00:2000:57:07
30KLEJSZTA Grzegorz 463#czeladzbiegaMYSŁOWICEM-4000:00:1600:57:20
31STANKOWIAK Maciej 289STS BIEGATONMIKOŁÓWM-4000:00:1300:57:40
32ANTKOWIAK Sebastian 546Supermaraton KaliszKALISZM-4000:00:0600:57:54
33PANEK Kuba 364KATOWICEM-4000:00:1200:58:01
34KUCZYŃSKI Szymon 3811978ZAWONIAM-4000:00:3000:58:10
35KASZUBA Łukasz 202#czeladzbiegaCZELADZM-4000:00:1700:58:13
36GOS Piotr 310Naramowice BiegająPOZNAŃM-4000:00:0900:58:27
37NARUCKI Wojciech 76WARZENKOM-4000:00:4200:58:38
38BADOWSKI Sebastian 142Zawonia TeamZAWONIAM-4000:00:2700:58:44
39SANDRYK Adam 504OŁAWAM-4000:00:3100:58:45
40JASIŃSKI Marcin 67ROGOŹNOM-4000:00:1800:59:01
41DOLATA Maciej 469SKÓRZEWOM-4000:00:1100:59:04
42LATOS Bartłomiej 100WYSOKAM-4000:00:3100:59:33
43SROKA Marcin 520PLEWISKAM-4000:00:1401:00:41
44GŁOWACKI Maciej 425Matner Running TeamWILKSZYNM-4000:00:0401:00:57
45KLIMCZAK Pawel 407WARSZAWAM-4000:00:1001:01:22
46SEKLECKI Bogumił 9WARSZAWAM-4000:00:4101:01:58
47GĘSIAREK Grzegorz 74KROTOSZYNM-4000:00:2001:02:04
48PIĄTKOWSKI Tomasz 273ST RUNNERSPLEWISKAM-4000:00:1501:02:18
49TELEŃCZUK Tomasz 384Szybkie StopyWROCŁAWM-4000:00:0801:02:20
50MARCINKOWSKI Maciej 473UltimaCZERNIEJEWOM-4000:00:1501:02:27
51PUZICKI Tomasz 551DOMINOWOM-4000:00:0501:02:29
52NOWACKI Michał 190Morsy PoznańPOZNAŃM-4000:00:1501:02:30
53BUDNY Tomasz 564JÓZEFINM-4000:00:4401:03:14
54JAWORSKI Marcin 134POZNAŃM-4000:00:2401:03:36
55ROLIŃSKI Radosław 191OLEŚNICAM-4000:00:2501:03:37
56ADAMSKI Piotr 151PKBI TeamHALINÓWM-4000:00:5601:04:26
57FRAŃSKI Łukasz 399Niby ChyżyNOWY TOMYŚLM-4000:00:3301:04:38
58TAPEREK Mariusz 296Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-4000:00:1801:05:10
59SASIN Marek 148BYDGOSZCZM-4000:00:3201:05:20
60BOROWCZYK Andrzej 124POZNAŃM-4000:00:1301:05:22
61KEMPA Piotr 455KALISZM-4000:00:4701:06:23
62PIDANTY Grzegorz 96StrzegomSTRZEGOMM-4000:00:5401:06:27
63IWANOWSKI Wojtek 249Opole G.R.U.OPOLEM-4000:00:3401:06:41
64BADOWSKI Artur 236BURKATÓWM-4000:00:2801:06:44
65CHOJECKI Paweł 110BRZÓZEM-4000:00:0701:07:20
66BORUTA Marcin 106#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2401:07:23
67JARZĘBSKI Grzegorz 184WARSZAWAM-4000:00:5601:07:32
68PARYSEK Arkadiusz 466BRZEG DOLNYM-4000:00:3001:08:00
69TKACZYK Mariusz 252STRZEGOMM-4000:00:5401:08:23
70SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 375Psi PatrolLESZNOM-4000:00:3001:08:24
71BUJAK Marek 453#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:4101:08:42
72KORZENIOWSKI Krzysztof 269Maraton LesznoLESZNOM-4000:00:1901:08:49
73KOSMALSKI Rafał 525WROCŁAWM-4000:00:4401:08:50
74BUSS Jakub 31Kudowscy Miłośnicy BieganiaKUDOWA ZDRÓJM-4000:00:4001:08:51
75JANCZAK Piotr 315ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-4000:00:2101:08:54
76PAWLACZYK Tomasz 231KALISZM-4000:00:5001:08:54
77WACHOWSKI Piotr 418KORONOWOM-4000:00:1701:09:09
78BISKUPSKI Jakub 362WROCŁAWM-4000:00:4701:09:10
79ZYCHOWICZ Paweł 243OTM.bOTMUCHÓWM-4000:00:1301:09:15
80KALISZ Rafał 383SKURCZE ŁYDEKWARSZAWAM-4000:00:4901:09:36
81SZYMCZAK Marcin 198MOSINAM-4000:00:4901:09:54
82ISASI Gorka 523BILBAOMARKIM-4000:00:4501:09:57
83MAK Hubert 442KALISZM-4000:00:4301:10:04
84OGÓRKIEWICZ Michał 421ŁĘCZYCAM-4000:00:5301:10:06
85WRZESIŃSKI Piotr 553GAPPAG TeamCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1701:10:13
86GUSTA Dominik 412GŁOGÓWM-4000:00:4801:10:18
87CHROSTEK Adam 417POZNAŃM-4000:00:5401:10:20
88MARCZEWSKI Marcin 326RESILIA BEMOWOWARSZAWAM-4000:00:5201:11:23
89ŁACHAN Patryk 210wkurw_teamWROCŁAWM-4000:00:3901:12:06
90SUCHENIA Daniel 295WAŁBRZYCHM-4000:00:5401:12:37
91WINCZURA Leszek 158GDAŃSKM-4000:00:4101:13:10
92BEDNAREK Dariusz 385BANIOCHAM-4000:00:4301:13:18
93BOJAROWSKI Marcin 351KATOWICEM-4000:00:2901:13:29
94DĘBICKI Adrian 122Feniks LegnicaLEGNICAM-4000:00:5701:13:43
95GRABOWICZ Paweł 196SIEKIERKI WIELKIEM-4000:00:5501:14:17
96SIWIASZCZYK Tomasz 376POZNAŃM-4000:00:4101:14:19
97NITA Wiesław 212Village punk runPIECEWOM-4000:00:3401:14:20
98KRUSZKA Stanisław 374WŁOCŁAWEKM-4000:00:3301:14:24
99FRYDRYCKI Dariusz 159LEGNICAM-4000:00:5501:14:49
100GŁUCHOWSKI Jacek 160BB RunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0501:15:06
101MATYJA Grzegorz 370OŚWIĘCIMM-4000:00:5701:15:29
102WRÓBLEWSKI Jarosław 6RAZ SzczecinSZCZECINM-4000:00:1801:15:30
103PIĘTA Łukasz 225PROSZOWICEM-4000:00:5501:15:54
104STASZCZUK Jarek 281WATAHA-Łączy nas bieganieBRZEGM-4000:00:2701:16:06
105KRUPA Daniel 352Stargard.Ja się nie ścigam.STARGARDM-4000:00:5301:16:41
106ADAMCZUK Piotr 470LEGNICAM-4000:00:5701:18:14
107STACHURSKI Daniel 28KOBYŁKIDRUŻBICEM-4000:00:5501:18:45
108ŻBEL Michał 218HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEM-4000:00:2901:19:18
109JAMRÓZ Robert 45JamerkiMUROWANIECM-4000:00:4001:20:04
110MACHNACKI Michał 272Grupa Biegowa CHTMOLEGIONOWOM-4000:00:2401:21:36
111DANIELAK Radosław 558Danielak and KruszynaNISZAWAM-4000:00:1501:22:04
112KĘPA Jakub 519DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM-4000:00:3501:22:40
113KRZYWOKULSKI Krzysztof 180KLUCZBORKM-4000:00:4401:24:18
114KRAINSKI Piotr 245#czeladzbiegaCZELADZM-4000:00:4501:25:36
115WIŚNIEWSKI Tomasz 229ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-4000:00:2901:34:07
116KLIMZA Andrzej 211DZIERŻONIÓWM-4000:00:00
STAMM Tomasz 330POZNAŃM-40DNF DNF
Znaleziono 117 wynik(ów)