LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuParking
6.5km
Skaly
13.33km
Czas
netto
20.3km
Czas
brutto
20.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1PIĄTEK Karolina 285nogamidogory.plKRAKÓWK-301K 100:00:0500:45:3001:28:2102:12:35.0002:12:40.10 6:319.2
2SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 4WROCŁAWK-302K 200:00:0400:47:0801:30:2202:18:12.3502:18:16.60+00:05:366:488.8
3SWORNOWSKA Anna 120POZNAŃK-201K 300:00:0400:49:0601:34:3902:25:30.8502:25:35.80+00:12:557:108.4
4BIAŁOBŁOCKA Alicja 422WROCŁAWK-303K 400:00:0800:53:0202:26:07.7002:26:16.20+00:13:367:118.3
5BRZĄKAŁA Katarzyna 305Przedwojewski mountain teamWROCŁAWK-202K 500:00:0400:49:0601:35:4502:26:54.6502:26:59.50+00:14:197:148.3
6WIELOGÓRSKA Natalia 539WARSZAWAK-304K 600:00:0700:49:2601:36:2002:28:32.4502:28:39.70+00:15:597:198.2
7PODOLAK Ula 531Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWK-203K 700:00:0200:49:5701:39:3202:29:28.1502:29:30.80+00:16:507:218.1
8STĘPIEŃ Małgorzata 391Stajnia BalonaKRAKÓWK-204K 800:00:0600:52:0901:39:1702:30:09.4002:30:16.15+00:17:367:238.1
9GROCHOWSKA Aleksandra 538WROCŁAWK-205K 900:00:2300:55:0001:41:1402:29:57.3002:30:20.80+00:17:407:238.1
10PIECUCH Karolina 559Lacho TeamPRZEWORSKK-305K 1000:00:0400:52:0001:41:2502:32:52.1502:32:56.35+00:20:167:318
11FERENC-SZMUC Edyta 526KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-306K 1100:00:0200:49:0902:34:16.1002:34:19.05+00:21:387:367.9
12JAWORSKA Magdalena 377GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-401K 1200:00:0300:53:1401:43:4102:37:34.2002:37:37.95+00:24:577:457.7
13KOT Klaudia 548KRAKÓWK-206K 1300:00:1100:55:4201:48:0102:39:54.2002:40:05.25+00:27:257:527.6
14CHOJNOWSKA Magdalena 451RogoźnikROGOŹNIKK-207K 1400:00:4900:59:3102:39:16.9002:40:06.85+00:27:267:507.6
15LEŚNIEWSKA Justyna 48Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-307K 1500:00:0200:53:4901:47:4002:44:36.0002:44:38.50+00:31:588:067.4
16SKRZYPIŃSKA Olga 176Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-308K 1600:00:2600:59:1901:49:4302:46:00.2502:46:26.80+00:33:468:107.3
17CĄKAŁA Zuzanna 116LUBINK-208K 1700:00:3100:58:0001:49:4502:46:11.2502:46:42.80+00:34:028:117.3
18KARCZYŃSKA Monika 498Power TrainingPOZNAŃK-309K 1800:00:0601:00:1101:52:2402:47:45.1002:47:51.75+00:35:118:157.3
19STRAUCHOLD Anna 242Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK-402K 1900:00:0500:56:3601:50:3802:48:02.4002:48:07.95+00:35:278:167.2
20KOLANKO Sylwia 521Nysa BiegaNYSAK-3010K 2000:00:0700:57:2001:52:3102:48:38.0002:48:45.25+00:36:058:187.2
21DUDA Monika 54RAZ SzczecinSZCZECINK-403K 2100:00:1901:00:4401:53:0202:48:57.5502:49:16.60+00:36:368:197.2
22DĄBROWSKA Natalia 173Bieg OpolskiOPOLEK-3011K 2200:00:1600:58:0101:52:4702:50:33.8002:50:49.90+00:38:098:247.1
23TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 93Karkonosz RUNNING TEAMMIERZYNK-404K 2300:00:1601:01:1701:54:0802:51:36.3002:51:52.80+00:39:128:277.1
24HOTAŁA Sylwia 517KUDOWIANKA RUN.KUDOWA-ZDRÓJK-3012K 2400:00:0300:55:4801:51:3302:52:09.8002:52:12.85+00:39:328:287.1
25KONOPKA-LULEK Agnieszka 390RUN is FUNPOZNAŃK-3013K 2500:00:1001:01:2401:55:3902:52:33.2502:52:43.45+00:40:038:307.1
26MURZYN Krysia 355DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK-405K 2600:00:2701:01:5701:55:1302:52:51.1502:53:18.80+00:40:388:307
27SZYMAŃSKA Agata 138GDAŃSKK-3014K 2700:00:4701:06:1001:58:4202:52:33.0002:53:20.50+00:40:408:307.1
28GŁOWACKA Edyta 424Matner Running TeamWILKSZYNK-406K 2800:00:0301:00:5701:56:2202:55:25.7502:55:29.45+00:42:498:386.9
29KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 72SGB Samo się nie przebiegnieSŁAWKOWK-3015K 2900:00:3401:01:5201:56:4102:56:46.6002:57:20.85+00:44:408:426.9
30KUBIAK Karolina 358excaliburWEJHEROWOK-407K 3000:00:2401:02:5502:00:1402:59:05.8002:59:30.40+00:46:508:496.8
31GOLON Marlena 37Run PasjaSICIENKOK-408K 3100:00:1201:05:0402:02:1203:00:48.7503:01:01.40+00:48:218:546.7
32WRONA Anna 278BRWINÓWK-3016K 3200:00:1401:04:3602:00:5903:01:52.1503:02:06.90+00:49:268:576.7
33KRUBA-WRÓBLEWSKA Beata 29Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-409K 3300:00:2101:04:5902:02:0803:02:12.8503:02:33.90+00:49:538:586.7
34MARTOWSKA Barbara 186WROCŁAWK-4010K 3400:00:1201:01:2101:57:5803:02:45.9503:02:58.90+00:50:189:006.7
35TYŃSKA SITEK Aleksandra 235Droga Do UltraŁÓDŹK-3017K 3500:00:2701:06:4202:04:5303:02:46.0003:03:13.75+00:50:339:006.7
36ŚWIATOWIEC Anna 445Imperium SportuKRAKÓWK-4011K 3600:00:5201:06:5402:04:1803:03:23.6503:04:16.30+00:51:369:026.6
37GARCZYŃSKA Ania 200KATOWICEK-4012K 3700:00:3401:07:4003:03:49.2503:04:23.25+00:51:439:036.6
38PAPROCKA Natalia 294Ruda i ŁysyPOLKOWICEK-4013K 3800:00:5101:03:2702:02:1303:04:14.2003:05:05.50+00:52:259:046.6
39MAJER Maja 130BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK-3018K 3900:00:2901:05:4302:04:5803:04:44.2003:05:14.10+00:52:349:066.6
40BEDNARZ Małgorzata 61OTM.bOTMUCHÓWK-4014K 4000:00:1201:00:3801:57:4803:05:46.1003:05:58.25+00:53:189:096.6
41BOROWIK Bożena 42Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-501K 4100:00:2001:05:3102:02:1303:05:39.0503:05:59.60+00:53:199:086.6
42JAROSZUK Ania 172WROCŁAWK-3019K 4200:00:2501:00:3901:59:3503:05:45.5003:06:11.10+00:53:319:096.6
43LACHOWICZ Marta 129Night Runners WrocławWROCŁAWK-3020K 4300:00:2401:03:4902:01:1603:06:05.0003:06:29.70+00:53:499:106.5
44POCHWAŁA Justyna 53Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK-3021K 4400:00:1401:05:3302:03:4403:06:21.0503:06:35.35+00:53:559:106.5
45SKRĘTEK Monika 103BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4015K 4500:00:3501:06:4802:05:5203:06:24.2003:06:59.35+00:54:199:106.5
46MACKIEWICZ Magdalena 20DługobieganieSZCZECINK-4016K 4600:00:0801:04:2202:03:1603:06:55.4503:07:03.95+00:54:239:126.5
47WIENCIS Małgorzata 209RAZ SZCZECINSZCZECINK-4017K 4700:00:1901:06:4502:04:1403:06:59.7003:07:19.20+00:54:399:126.5
48IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 456Witkowo BiegaGRODZIECK-4018K 4800:00:1601:08:4902:07:0803:09:20.8503:09:37.50+00:56:579:196.4
49KUCHARSKA Aleksandra 490Dream RunWARSZAWAK-3022K 4900:00:1601:09:5903:10:41.0003:10:57.75+00:58:179:236.4
50ULIKOWSKA Martyna 505Załoga GórskaGOŚCINOK-209K 5000:00:3001:04:2602:04:3403:10:44.4503:11:15.30+00:58:359:236.4
51SZKWAREK Anna 426GORZÓW WLKP.K-4019K 5100:00:1401:06:1902:07:4403:11:18.8503:11:32.85+00:58:529:256.4
52ZIELIŃSKA Mirona 49Night runners WrocławWROCŁAWK-4020K 5200:00:2301:05:3401:31:5303:12:29.5503:12:52.70+01:00:129:286.3
53BARAŃSKA Aleksandra 518WROCŁAWK-2010K 5300:00:1001:01:5603:13:14.2003:13:24.95+01:00:449:316.3
54OLBRYCHOWSKA Małgorzata 87POZNANK-3023K 5400:00:2901:10:3502:09:0303:12:56.0503:13:25.05+01:00:449:306.3
55STEPANIUK Agneiszka 527Asics FrontRunner POLANDWARSZAWAK-3024K 5500:00:2201:02:5702:05:3003:13:26.7003:13:49.25+01:01:099:316.3
56FONFERKO Daria 404Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-3025K 5600:00:3401:06:4002:06:4503:13:42.1503:14:16.15+01:01:369:326.3
57ABRAMCZYK Marta 323Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIK-2011K 5700:00:1701:05:1002:05:4703:14:02.6503:14:20.40+01:01:409:336.3
58STARUCH Sylwia 123KUDOWA-ZDROJK-3026K 5800:00:1601:09:2202:09:2503:14:05.5503:14:21.65+01:01:419:336.3
59STYCZEŃ Ewelina 239CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYK-3027K 5900:00:1901:09:3502:10:1303:14:04.0003:14:23.00+01:01:429:336.3
60GAŁĘSKA Katarzyna 300Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3028K 6000:00:3201:13:3702:12:5403:13:54.9003:14:27.25+01:01:479:336.3
61ANTKOWIAK Monika 301Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3029K 6100:00:3201:14:3003:13:55.3003:14:27.65+01:01:479:336.3
62KAŹMIERCZAK-MOLIK Anna 56MMA Devil Międzychód / wkurw_teamSIERAKÓWK-3030K 6200:00:3201:08:1802:10:0303:13:58.0003:14:30.95+01:01:509:336.3
63KARCZYŃSKA Eliza 287MUD GOATSPOZNANK-3031K 6300:00:0701:01:2401:52:2703:14:53.2003:15:00.75+01:02:209:366.2
64NOWICKA Anna 157PKO Bank Polski S.A.KRAKÓWK-3032K 6400:00:0601:05:4802:11:2203:15:25.8003:15:32.35+01:02:529:376.2
65PYREK Iwona 23WAŁCZK-3033K 6500:00:2101:08:2502:10:4703:16:10.4503:16:32.40+01:03:529:396.2
66EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 302WROCLAWK-3034K 6600:00:1801:05:4302:08:4703:16:23.1503:16:41.45+01:04:019:406.2
67SMOCZEK Marlena 156SZAMOTUŁYK-4021K 6700:00:2101:06:4802:08:1003:16:21.3503:16:43.20+01:04:039:406.2
68KOMOROWSKA Monika 17Dobromiejski Klub Biegacza ODCISKDOBRE MIASTOK-4022K 6800:00:2101:07:2202:09:0103:16:22.8503:16:43.95+01:04:039:406.2
69PASŁAWSKA Olga 119przebiega.plWROCŁAWK-3035K 6900:00:1301:08:1502:08:3903:16:52.4503:17:05.50+01:04:259:416.2
70FIJAK Karolina 219MUROWANA GOŚLINAK-3036K 7000:00:2601:10:3402:11:3903:16:41.6503:17:07.65+01:04:279:416.2
71SZYMAŃSKA Jolanta 547MOSTYK-3037K 7100:00:1401:08:3402:11:0603:18:18.1503:18:32.65+01:05:529:466.1
72ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 339Infinity GymPROSZOWICEK-4023K 7200:00:3101:08:4703:18:09.0503:18:40.75+01:06:009:456.1
73KWIATKOWSKA Zuzanna 542SZCZYTNAK-4024K 7300:00:1001:07:3702:09:5503:18:52.0503:19:02.80+01:06:229:476.1
74WACHOWSKA Katarzyna 545Smok TrójgłowyPOZNAŃK-3038K 7400:00:1801:12:3502:15:4703:19:11.5503:19:30.30+01:06:509:486.1
75FARION Marzena 117The FarionsSTRZEGOMK-3039K 7500:00:5501:10:4402:13:2803:19:24.2003:20:19.50+01:07:399:496.1
76BABICKA Sylwia 149WARSZAWAK-4025K 7600:00:1901:12:4902:14:3503:20:51.8503:21:11.35+01:08:319:536.1
77LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 298Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3040K 7700:00:3301:13:3603:21:25.0503:21:58.30+01:09:189:556
78SZYCH Katarzyna 83RAZ-SZCZECINSZCZECINK-4026K 7800:00:2001:08:5302:10:0903:21:44.3003:22:04.40+01:09:249:566
79ŁAŻEWSKA Sylwia 27CHWALECICEK-4027K 7900:00:1401:06:1402:11:1703:21:56.7503:22:11.05+01:09:309:566
80CHROSTEK Dorota 415POZNAŃK-4028K 8000:00:5301:10:1802:12:3703:21:25.0003:22:18.35+01:09:389:556
81LEWANDOWSKA Ewelina 204Night Runners WrocławWROCŁAWK-3041K 8100:00:2401:14:0103:22:54.5003:23:19.10+01:10:399:596
82GIEMZA Ewelina 254Miodowice.plWARSZAWAK-3042K 8200:00:3801:10:1002:12:3103:22:55.2503:23:33.40+01:10:539:596
83BELOWSKA Anna 240TYCHYK-4029K 8300:00:3101:13:2202:17:1003:23:27.9003:23:59.35+01:11:1910:016
84NOWACZYK Dominika 485Husaria Race TeamPOZNAŃK-2012K 8400:00:0901:06:0703:24:18.2503:24:27.50+01:11:4710:036
85KOŚKA Aleksandra 226Husaria Race TeamPOZNAŃK-2013K 8500:00:0901:06:1202:12:3603:24:17.9503:24:27.70+01:11:4710:036
86ŚWIĄTEK Agnieszka 432MEŁNOK-2014K 8600:00:5101:13:5202:16:4303:23:39.2003:24:30.65+01:11:5010:016
87PURWIN Karolina 431GRUDZIĄDZK-2015K 8700:00:5201:13:5002:16:4603:23:38.4503:24:30.65+01:11:5010:016
88SZYMAŃSKA Karolina 137SIERADZK-3043K 8800:00:2801:13:1802:17:2003:24:24.2003:24:53.00+01:12:1210:046
89NOWICKA Katarzyna 115MIŃSK MAZOWIECKIK-4030K 8900:00:0601:08:4702:13:1403:25:06.8503:25:13.20+01:12:3310:065.9
90CHOJECKA Agnieszka 108BRZÓZEK-4031K 9000:00:0701:08:4902:13:1003:25:09.1503:25:17.00+01:12:3610:065.9
91BRZEZIŃSKA Marta 21ZĄBKIK-4032K 9100:00:4001:12:4902:13:4603:25:16.2503:25:56.85+01:13:1610:065.9
92STEC Aneta 8fcmisieniechceWYSOKAK-3044K 9200:00:4001:13:3403:26:06.2503:26:47.00+01:14:0610:095.9
93ANTKOWIAK Katarzyna 484KALISZK-4033K 9300:00:0601:10:3202:14:4503:27:22.2503:27:28.60+01:14:4810:125.9
94BRANIEWSKA Paulina 392OŁAWAK-2016K 9400:00:2001:06:5502:13:1303:27:17.5003:27:38.05+01:14:5710:125.9
95DOJS Aleksandra 511POZNAŃK-3045K 9500:00:3601:17:0602:20:3103:27:56.8003:28:33.40+01:15:5310:145.9
96ODOLIŃSKA Agnieszka 34Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK-4034K 9600:00:3701:10:1302:16:4303:28:04.5003:28:41.50+01:16:0110:145.9
97BUDNY Aleksandra 402JÓZEFINK-4035K 9700:00:3701:13:4102:18:3803:28:48.6003:29:25.65+01:16:4510:175.8
98SZCZEPAŃSKA Anna 277Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4036K 9800:00:1701:11:5402:18:2603:29:16.3503:29:33.50+01:16:5310:185.8
99SIANKIEWICZ Marzena 495Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYK-4037K 9900:00:1201:08:5202:12:4403:29:21.2503:29:33.80+01:16:5310:185.8
100ANUSZ Roksana 77Żarów BiegaIMBRAMOWICEK-3046K 10000:00:2101:09:1002:12:2103:29:14.8003:29:36.75+01:16:5610:185.8
101BAJOŁEK Aleksandra 126night runnersKRAKÓWK-502K 10100:00:2301:09:1902:17:0603:29:15.8503:29:39.40+01:16:5910:185.8
102WRÓBLEWSKA Olga 349Vege RunnersWILCZA GÓRAK-4038K 10200:00:4701:14:2202:19:3403:29:12.8503:30:00.80+01:17:2010:185.8
103POKROP Agnieszka 68Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK-3047K 10300:00:1401:16:1402:20:1403:32:06.2503:32:20.90+01:19:4010:265.7
104PAWLAK Małgorzata 274GNIEZNOK-4039K 10400:00:2601:12:2102:18:3603:31:54.6003:32:21.15+01:19:4110:265.7
105RĘBECKA Violetta 52BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-4040K 10500:00:3401:11:5002:19:1703:33:33.5003:34:08.15+01:21:2810:315.7
106BRYKSA Iwona 165OPOLEK-503K 10600:00:1301:16:0102:24:1503:35:25.9003:35:39.70+01:22:5910:365.7
107PORADA Małgorzata 178OPOLEK-4041K 10700:00:1301:16:0502:24:2603:35:26.4003:35:39.90+01:22:5910:365.7
108TYNIEC-TYRAŁA Helena 394POLANICA-ZDRÓJK-2017K 10800:00:4401:15:5202:19:5503:35:52.6003:36:37.05+01:23:5610:385.6
109KWIATKOWSKA Marta 288WROCŁAWK-3048K 10900:00:4701:14:0202:20:3703:36:45.2503:37:32.70+01:24:5210:405.6
110CENDER Magdalena 406DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4042K 11000:00:3401:16:0302:24:0303:37:01.8503:37:36.65+01:24:5610:415.6
111SZCZYPEK Ola 113Adrenalina TeamSZCZECINK-3049K 11100:00:0801:15:0002:23:5103:37:32.6003:37:40.80+01:25:0010:425.6
112BĘC Dominika 279CB163MAKSYMILIANOWOK-2018K 11200:00:4801:10:5402:20:0203:37:23.3003:38:12.00+01:25:3110:425.6
113FEDOROWICZ Jowita 73Kotwica BrzegBRZEGK-3050K 11300:00:3501:16:4302:26:0703:37:48.3503:38:24.05+01:25:4310:435.6
114KOZDROJ Wioletta 309Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4043K 11400:00:2701:17:0602:26:1303:38:04.1003:38:31.35+01:25:5110:445.6
115NITA Katarzyna 213Village punk runPIECEWOK-4044K 11500:00:3301:14:2002:22:0103:38:37.0503:39:10.80+01:26:3010:465.6
116JUSZCZAK Natalia 228WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3051K 11600:00:1701:13:1303:39:04.9503:39:22.00+01:26:4110:475.6
117WYSZKOWSKA Marzena 253Banana TeamTYCHYK-3052K 11700:00:5201:17:3802:25:1303:38:32.3503:39:24.85+01:26:4410:455.6
118BRODAWKA Olga 471WARSZAWAK-3053K 11800:00:4601:17:4702:26:2003:38:38.4503:39:24.85+01:26:4410:465.6
119RASZCZUK Martyna 476Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHK-3054K 11900:00:0002:23:1403:39:25.0003:39:25.00+01:26:4410:485.6
120DUDEK Mariola 69strzegomska dwunastkaUDANINK-4045K 12000:00:5201:17:3002:26:5103:38:54.3003:39:46.30+01:27:0610:465.6
121ZABOROWSKA Aleksandra 440WARSZAWAK-4046K 12100:00:3201:23:3002:32:1003:39:35.3503:40:08.30+01:27:2810:495.5
122PISOWŁODZKA Dagmara 552DĄBROWA GÓRNICZAK-4047K 12200:00:2001:19:4602:28:1703:40:55.8003:41:16.25+01:28:3610:535.5
123WOJCIECHOWSKA Anna 348Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK-4048K 12300:00:2101:11:0702:22:2203:40:57.7003:41:19.05+01:28:3810:535.5
124WOJCIECHOWSKA Dorota 366DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4049K 12400:00:2801:17:3402:26:1803:41:39.7003:42:08.25+01:29:2810:555.5
125BARTOSZEWSKA Justyna 533KOSTOMŁOTYK-2019K 12500:00:5001:20:3902:26:5203:42:41.3003:43:32.00+01:30:5110:585.5
126DRANKA-BOJAROWSKA Daria 350KATOWICEK-4050K 12600:00:3001:13:4002:24:5703:43:20.5003:43:51.00+01:31:1011:005.5
127OLEKSIEWICZ Beata 508Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK-3055K 12700:00:4501:20:5602:30:3603:43:34.4003:44:20.05+01:31:3911:005.4
128LE FELIC Monika 411Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-4051K 12800:00:0002:32:4403:44:20.8503:44:20.85+01:31:4011:035.4
129SZYMCZAK Katarzyna 174KALISZK-504K 12900:00:1201:16:2302:27:2403:46:06.0003:46:18.35+01:33:3811:085.4
130MAJEWSKA Anna 114AKG ŁÓDŹŁÓDŹK-2020K 13000:00:3701:15:3402:26:5703:45:41.2503:46:19.00+01:33:3811:075.4
131ROSZYK Sylwia 41parkrun PoznańKOZIEGŁOWYK-4052K 13100:00:1301:14:3902:25:0703:46:47.6503:47:00.80+01:34:2011:105.4
132SIARKIEWICZ Jola 111biegamdlazdrowia.plPODGÓRZYNK-505K 13200:00:3101:20:5102:31:5703:47:06.3503:47:37.50+01:34:5711:115.4
133PŁUCIENNIK Katarzyna 75PABIANICEK-4053K 13300:00:5001:21:3202:31:5703:49:18.2503:50:09.15+01:37:2911:175.3
134BARTOSZEWSKA Katarzyna 534DŁUGOŁĘKAK-3056K 13400:00:2501:18:3502:30:5303:49:43.7503:50:09.50+01:37:2911:195.3
135PERKA Barbara 135Bieg OpolskiPRÓSZKÓWK-4054K 13500:00:1401:17:2302:33:4203:50:20.5003:50:35.40+01:37:5511:205.3
136FILIK Anna 260#czeladzbiegaCZELADŹK-2021K 13600:00:4201:20:3402:31:2203:51:19.7003:52:02.65+01:39:2211:235.3
137SZCZĘŚNIAK Małgorzata 334#czeladzbiegaCZELADŹK-4055K 13700:00:4201:19:2102:31:2403:51:20.6003:52:03.15+01:39:2311:235.3
138KACZMAREK Paulina 299Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3057K 13800:00:3401:14:2902:26:5503:51:37.5003:52:11.70+01:39:3111:245.3
139SZUDERA Kamila 90Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINK-3058K 13900:00:1001:21:5302:36:1303:52:04.9503:52:15.35+01:39:3511:255.2
140JAMRÓZ Joanna 51JamerkiMUROWANIECK-4056K 14000:00:4001:20:5602:36:5803:52:49.4003:53:29.70+01:40:4911:285.2
141URBAŃSKA Agnieszka 266POZNAŃK-3059K 14100:00:1601:16:0502:25:0803:53:49.9003:54:06.40+01:41:2611:315.2
142STACHURSKA Monika 13KOBYŁKIDRUŻBICEK-4057K 14200:00:5501:21:1702:34:0503:53:32.5003:54:27.80+01:41:4711:305.2
143WĄSIK Izabela 141WARSZAWAK-4058K 14300:00:4101:21:2602:33:2203:55:10.1503:55:51.55+01:43:1111:355.2
144LIPSKA Iwona 10ZĄBKIK-4059K 14400:00:3901:21:2702:34:0303:56:02.6003:56:42.10+01:44:0211:375.2
145ŻBEL Ania 217HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK-3060K 14500:00:2701:19:1902:34:1103:56:15.4003:56:42.95+01:44:0211:385.2
146IDZIK Angelika 341Husaria Race TeamPOZNAŃK-2022K 14600:00:1001:13:3802:32:1703:57:29.3503:57:39.45+01:44:5911:415.1
147WTULICH Diana 24MŁAWAK-506K 14700:00:4201:26:5702:17:5703:57:09.6003:57:51.70+01:45:1111:405.1
148SAWICKA Izabela 38parkrunGORZÓW WLKPK-3061K 14800:00:4901:29:1202:42:1503:57:57.9003:58:47.35+01:46:0711:435.1
149JACHYMSKA Zofia 479ŁÓDŹK-2023K 14900:00:3901:25:4502:41:1103:58:46.1503:59:25.85+01:46:4511:455.1
150KAMIŃSKA Magdalena 223MAŁE RUDYK-3062K 15000:00:4701:21:4602:35:4003:58:48.6503:59:35.65+01:46:5511:455.1
151ŁAGOWSKA Agnieszka 513SULEJÓWEKK-3063K 15100:00:1901:21:0102:36:0303:59:25.1503:59:44.50+01:47:0411:475.1
152ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ Joanna 2441982PNIEWYK-3064K 15200:00:2901:27:1702:40:5404:02:32.7504:03:02.05+01:50:2111:565
153SZEWCZENKO Agnieszka 563BOLESŁAWIECK-3065K 15300:00:2901:27:1702:41:0604:02:32.4004:03:02.15+01:50:2211:565
154MIZGAJSKA-KĘPA Katarzyna 182DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4060K 15400:00:3601:22:4002:38:3004:02:29.1004:03:05.40+01:50:2511:565
155WITKOWSKA-KOPKA Kaja 187WARSZAWAK-3066K 15500:00:3701:21:4702:42:0404:02:28.2504:03:05.70+01:50:2511:565
156GAJOCHA Olga 516Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK-3067K 15600:00:3701:24:4102:37:5104:02:34.3004:03:11.65+01:50:3111:565
157KURIATA Andżelika 492WILKSZYNK-3068K 15700:00:0601:25:0504:03:41.1504:03:48.10+01:51:0812:005
158WISZNIOWSKA Agata 32NIght Runners WrocławWROCŁAWK-3069K 15800:00:2301:24:4102:38:4004:04:14.1004:04:37.70+01:51:5712:015
159ŁADOŃSKA Ewa 261parkrun WrocławWROCŁAWK-601K 15900:00:1901:23:5502:43:0604:05:44.7004:06:04.65+01:53:2412:065
160PRZYŁUSKA Miroslawa 136RAZ SzczecinSZCZECINK-602K 16000:00:1801:27:1802:41:4904:05:52.2504:06:10.35+01:53:3012:065
161PATEREK Anna 382Skurcze ŁydekWARSZAWAK-3070K 16100:00:4901:22:0702:34:1504:06:26.4004:07:16.25+01:54:3612:084.9
162LIS-MONASTYRSKA Katarzyna 233WARSZAWAK-3071K 16200:00:2901:24:4402:44:0404:06:53.4004:07:23.00+01:54:4212:094.9
163GÓRNIAK Joanna 205STYRZYNIECK-4061K 16300:00:3801:26:4302:42:5204:08:29.9004:09:07.95+01:56:2712:144.9
164ORZECHOWSKA Karolina 152Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK-3072K 16400:00:2301:26:0102:45:0104:08:55.5504:09:18.85+01:56:3812:154.9
165ZAŁUCKA Agnieszka 474RADOMK-3073K 16500:00:2201:25:5502:45:1104:09:18.5504:09:41.30+01:57:0112:164.9
166SZYLIŃSKI Katarzyna 292Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAK-4062K 16600:00:3601:26:0802:47:3804:10:28.3004:11:04.90+01:58:2412:204.9
167NASTAWSKA Monika 85KALISZK-4063K 16700:00:1401:23:5802:44:0804:12:12.5004:12:27.10+01:59:4712:254.8
168BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 30Mama biegaKALISZK-4064K 16800:00:1501:24:1002:44:0304:12:11.4004:12:27.35+01:59:4712:254.8
169GODZISZ Ewa 150Vege RunnersWARSZAWAK-3074K 16900:00:4901:29:2702:42:4504:12:10.7504:12:59.80+02:00:1912:254.8
170KOCHMAN Iwona 522Vege RunnersWARSZAWAK-507K 17000:00:5001:25:4602:41:2804:12:09.4004:13:00.10+02:00:2012:254.8
171OSZCZĘDA Marzena 105Zarazić PasjąŻORYK-4065K 17100:00:3301:24:2402:46:4704:15:16.1504:15:49.50+02:03:0912:344.8
172BARTOSIK Monika 465#czeladzbiegaCZELADŹK-3075K 17200:00:4401:29:1402:47:4004:16:35.5504:17:20.20+02:04:4012:384.7
173KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 462#czeladzbiegaCZELADŹK-3076K 17300:00:4401:29:0602:47:4804:16:35.2504:17:20.20+02:04:4012:384.7
174BUJAK-KAPA Dorota 461#czeladzbiegaCZELADŹK-3077K 17400:00:4201:29:1802:47:4704:16:37.7004:17:20.65+02:04:4012:384.7
175SKWAREK Sylwia 112GNIEZNOK-2024K 17500:00:1801:22:0002:43:3404:17:53.1504:18:11.25+02:05:3112:424.7
176WISNIEWSKA Aldona 409TARNOWSKIE GÓRYK-4066K 17600:00:1101:22:0402:53:5304:18:00.0004:18:11.25+02:05:3112:424.7
177PIECUCH Małgorzata 15Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-508K 17700:00:4801:24:2802:39:5204:18:58.2504:19:46.80+02:07:0612:454.7
178CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 57POZNAŃ SIEROSŁAWK-509K 17800:00:3901:27:1002:50:0704:22:13.0004:22:52.85+02:10:1212:554.6
179WASZKIEWICZ Ewa 170Gang AnielicWARSZAWAK-4067K 17900:00:1001:28:5402:53:2904:26:25.0004:26:35.00+02:13:5413:074.6
180WYSOCKA Edyta 163Husaria Race TeamWARSZAWAK-3078K 18000:00:2501:31:5202:57:0404:27:53.9004:28:19.20+02:15:3913:114.5
181SAJDYK Justyna 54036-030 BŁAŻOWAK-2025K 18100:00:5501:29:1002:52:1104:28:28.5004:29:23.60+02:16:4313:134.5
182WIŚNIEWSKA Dorota 230ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4068K 18200:00:2901:34:4603:01:3504:29:04.3504:29:33.35+02:16:5313:154.5
183KIERZKOWSKA Aniela 206Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-4069K 18300:00:5301:33:3702:59:5004:29:17.5504:30:11.50+02:17:3113:154.5
184WIŚNIEWSKA Magdalena 378ZmasakrowaniWILCZYNK-3079K 18400:00:1101:33:3302:56:1104:32:43.6004:32:55.45+02:20:1513:264.5
185PIETROWSKA Hallik 47POZNAŃK-5010K 18500:00:4001:28:2202:54:2504:34:51.7504:35:31.90+02:22:5113:324.4
186WROTNIAK Sylwia 373BliźniacyBEŁCHATÓWK-4070K 18600:00:1101:33:4203:00:0304:37:32.1504:37:43.45+02:25:0313:404.4
187MACKIEWICZ Katarzyna 65GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3080K 18700:00:4901:33:4302:59:5704:40:45.3004:41:34.35+02:28:5413:494.3
188SOKOŁOWSKA Anna 457parkrun Gorzów WielkopolskiGORZÓW WLKP.K-4071K 18800:00:4801:33:4603:00:4004:40:46.1504:41:34.60+02:28:5413:494.3
189WITKOWSKA Ania 40GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3081K 18900:00:4801:33:4503:00:3304:40:45.8504:41:34.70+02:28:5413:494.3
190PAWLIK Anna 216Ostróda RunnersOSTRÓDAK-4072K 19000:00:3701:17:5102:53:1404:54:53.3004:55:30.60+02:42:5014:314.1
191OSSOWSKA Monika 327#TriLoszkiRUMIAK-3082K 19100:00:3601:36:3903:15:0904:55:07.0004:55:43.35+02:43:0314:324.1
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
192SZUMLAS Anna 337#szumiteamPOŁCHOWOK-3083K 19200:00:3701:37:4603:16:3905:05:05.7505:05:43.00+02:53:0215:014
193KROPIDŁOWSKA Magdalena 107Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIK-3084K 19300:00:0002:21:02+00:52:3610:345.7
BAŁA Anna 345Klub biegowy Kopyto OlsztynSZCZECINK-20DNF00:56:43 DNF DNF DNF DNF--
NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 5Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-30DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 195 wynik(ów)