LIGHT SGS 21KM

Organizator:
Fundacja Maratony Górskie
Data:
2019-06-30
Miejsce:
Karłów
Dystans:
21 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
564
Wystartowało:
457
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
446
Na trasie:
5
Pełne wyniki dla 6.5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 6.5km | 13.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuParking
6.5km
   
1PIĄTEK Karolina 285nogamidogory.plKRAKÓWK-3000:00:0500:45:30
2SOBCZAK-PAŁASZEWSKA Karolina 4WROCŁAWK-3000:00:0400:47:08
3SWORNOWSKA Anna 120POZNAŃK-2000:00:0400:49:06
4BRZĄKAŁA Katarzyna 305Przedwojewski mountain teamWROCŁAWK-2000:00:0400:49:06
5FERENC-SZMUC Edyta 526KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-3000:00:0200:49:09
6WIELOGÓRSKA Natalia 539WARSZAWAK-3000:00:0700:49:26
7PODOLAK Ula 531Przedwojewski Mountain TeamWROCŁAWK-2000:00:0200:49:57
8PIECUCH Karolina 559Lacho TeamPRZEWORSKK-3000:00:0400:52:00
9STĘPIEŃ Małgorzata 391Stajnia BalonaKRAKÓWK-2000:00:0600:52:09
10BIAŁOBŁOCKA Alicja 422WROCŁAWK-3000:00:0800:53:02
11JAWORSKA Magdalena 377GB Wielkopolscy BiegaczePOZNAŃK-4000:00:0300:53:14
12LEŚNIEWSKA Justyna 48Aktywna Nowa RudaRADKÓWK-3000:00:0200:53:49
13GROCHOWSKA Aleksandra 538WROCŁAWK-2000:00:2300:55:00
14KOT Klaudia 548KRAKÓWK-2000:00:1100:55:42
15HOTAŁA Sylwia 517KUDOWIANKA RUN.KUDOWA-ZDRÓJK-3000:00:0300:55:48
16STRAUCHOLD Anna 242Pro-Run WrocławKAMIENIEC WROCŁAWSKIK-4000:00:0500:56:36
BAŁA Anna 345Klub biegowy Kopyto OlsztynSZCZECINK-20DNF00:56:43 DNF
18KOLANKO Sylwia 521Nysa BiegaNYSAK-3000:00:0700:57:20
19CĄKAŁA Zuzanna 116LUBINK-2000:00:3100:58:00
20DĄBROWSKA Natalia 173Bieg OpolskiOPOLEK-3000:00:1600:58:01
21SKRZYPIŃSKA Olga 176Chata Biegacza K34 ZakopaneWROCŁAWK-3000:00:2600:59:19
22CHOJNOWSKA Magdalena 451RogoźnikROGOŹNIKK-2000:00:4900:59:31
23KARCZYŃSKA Monika 498Power TrainingPOZNAŃK-3000:00:0601:00:11
24BEDNARZ Małgorzata 61OTM.bOTMUCHÓWK-4000:00:1201:00:38
25JAROSZUK Ania 172WROCŁAWK-3000:00:2501:00:39
26DUDA Monika 54RAZ SzczecinSZCZECINK-4000:00:1901:00:44
27GŁOWACKA Edyta 424Matner Running TeamWILKSZYNK-4000:00:0301:00:57
28TOMCZAK-CZUWAŁ Sylwia 93Karkonosz RUNNING TEAMMIERZYNK-4000:00:1601:01:17
29MARTOWSKA Barbara 186WROCŁAWK-4000:00:1201:01:21
30KARCZYŃSKA Eliza 287MUD GOATSPOZNANK-3000:00:0701:01:24
31KONOPKA-LULEK Agnieszka 390RUN is FUNPOZNAŃK-3000:00:1001:01:24
32KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna 72SGB Samo się nie przebiegnieSŁAWKOWK-3000:00:3401:01:52
33BARAŃSKA Aleksandra 518WROCŁAWK-2000:00:1001:01:56
34MURZYN Krysia 355DOBCZYCKI KLUB BIEGACZALIPNIKK-4000:00:2701:01:57
35KUBIAK Karolina 358excaliburWEJHEROWOK-4000:00:2401:02:55
36STEPANIUK Agneiszka 527Asics FrontRunner POLANDWARSZAWAK-3000:00:2201:02:57
37PAPROCKA Natalia 294Ruda i ŁysyPOLKOWICEK-4000:00:5101:03:27
38LACHOWICZ Marta 129Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:03:49
39MACKIEWICZ Magdalena 20DługobieganieSZCZECINK-4000:00:0801:04:22
40ULIKOWSKA Martyna 505Załoga GórskaGOŚCINOK-2000:00:3001:04:26
41WRONA Anna 278BRWINÓWK-3000:00:1401:04:36
42KRUBA-WRÓBLEWSKA Beata 29Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-4000:00:2101:04:59
43GOLON Marlena 37Run PasjaSICIENKOK-4000:00:1201:05:04
44ABRAMCZYK Marta 323Husaria Race TeamNOWY DWÓR MAZOWIECKIK-2000:00:1701:05:10
45BOROWIK Bożena 42Dobromiejski Klub Biegacza 'Odcisk'DOBRE MIASTOK-5000:00:2001:05:31
46POCHWAŁA Justyna 53Natalia Tomasiak Górski Styl TeamŁOWICZK-3000:00:1401:05:33
47ZIELIŃSKA Mirona 49Night runners WrocławWROCŁAWK-4000:00:2301:05:34
48EWERT-KRZEMIENIEWSKA Katarzyna 302WROCLAWK-3000:00:1801:05:43
49MAJER Maja 130BIEGAMDLAZDROWIA.PLSZKLARSKA PORĘBAK-3000:00:2901:05:43
50NOWICKA Anna 157PKO Bank Polski S.A.KRAKÓWK-3000:00:0601:05:48
51NOWACZYK Dominika 485Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:0901:06:07
52SZYMAŃSKA Agata 138GDAŃSKK-3000:00:4701:06:10
53KOŚKA Aleksandra 226Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:0901:06:12
54ŁAŻEWSKA Sylwia 27CHWALECICEK-4000:00:1401:06:14
55SZKWAREK Anna 426GORZÓW WLKP.K-4000:00:1401:06:19
56FONFERKO Daria 404Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-3000:00:3401:06:40
57TYŃSKA SITEK Aleksandra 235Droga Do UltraŁÓDŹK-3000:00:2701:06:42
58WIENCIS Małgorzata 209RAZ SZCZECINSZCZECINK-4000:00:1901:06:45
59SMOCZEK Marlena 156SZAMOTUŁYK-4000:00:2101:06:48
60SKRĘTEK Monika 103BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4000:00:3501:06:48
61ŚWIATOWIEC Anna 445Imperium SportuKRAKÓWK-4000:00:5201:06:54
62BRANIEWSKA Paulina 392OŁAWAK-2000:00:2001:06:55
63KOMOROWSKA Monika 17Dobromiejski Klub Biegacza ODCISKDOBRE MIASTOK-4000:00:2101:07:22
64KWIATKOWSKA Zuzanna 542SZCZYTNAK-4000:00:1001:07:37
65GARCZYŃSKA Ania 200KATOWICEK-4000:00:3401:07:40
66PASŁAWSKA Olga 119przebiega.plWROCŁAWK-3000:00:1301:08:15
67KAŹMIERCZAK-MOLIK Anna 56MMA Devil Międzychód / wkurw_teamSIERAKÓWK-3000:00:3201:08:18
68PYREK Iwona 23WAŁCZK-3000:00:2101:08:25
69SZYMAŃSKA Jolanta 547MOSTYK-3000:00:1401:08:34
70NOWICKA Katarzyna 115MIŃSK MAZOWIECKIK-4000:00:0601:08:47
71ŁÓJ-KONIECZNA Edyta 339Infinity GymPROSZOWICEK-4000:00:3101:08:47
72CHOJECKA Agnieszka 108BRZÓZEK-4000:00:0701:08:49
73IWANIEC-KOPACZEWSKA Anna 456Witkowo BiegaGRODZIECK-4000:00:1601:08:49
74SIANKIEWICZ Marzena 495Czerwonak BiegaKOZIEGŁOWYK-4000:00:1201:08:52
75SZYCH Katarzyna 83RAZ-SZCZECINSZCZECINK-4000:00:2001:08:53
76ANUSZ Roksana 77Żarów BiegaIMBRAMOWICEK-3000:00:2101:09:10
77BAJOŁEK Aleksandra 126night runnersKRAKÓWK-5000:00:2301:09:19
78STARUCH Sylwia 123KUDOWA-ZDROJK-3000:00:1601:09:22
79STYCZEŃ Ewelina 239CK_Babcie\WoźniakRunningTeamCHĘCINYK-3000:00:1901:09:35
80KUCHARSKA Aleksandra 490Dream RunWARSZAWAK-3000:00:1601:09:59
81GIEMZA Ewelina 254Miodowice.plWARSZAWAK-3000:00:3801:10:10
82ODOLIŃSKA Agnieszka 34Pszczółkowski TeamOSTRÓDAK-4000:00:3701:10:13
83CHROSTEK Dorota 415POZNAŃK-4000:00:5301:10:18
84ANTKOWIAK Katarzyna 484KALISZK-4000:00:0601:10:32
85FIJAK Karolina 219MUROWANA GOŚLINAK-3000:00:2601:10:34
86OLBRYCHOWSKA Małgorzata 87POZNANK-3000:00:2901:10:35
87FARION Marzena 117The FarionsSTRZEGOMK-3000:00:5501:10:44
88BĘC Dominika 279CB163MAKSYMILIANOWOK-2000:00:4801:10:54
89WOJCIECHOWSKA Anna 348Piątkowo na BiegowoPOZNAŃK-4000:00:2101:11:07
90RĘBECKA Violetta 52BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-4000:00:3401:11:50
91SZCZEPAŃSKA Anna 277Czerwonak BiegaCZERWONAKK-4000:00:1701:11:54
92PAWLAK Małgorzata 274GNIEZNOK-4000:00:2601:12:21
93WACHOWSKA Katarzyna 545Smok TrójgłowyPOZNAŃK-3000:00:1801:12:35
94BABICKA Sylwia 149WARSZAWAK-4000:00:1901:12:49
95BRZEZIŃSKA Marta 21ZĄBKIK-4000:00:4001:12:49
96JUSZCZAK Natalia 228WRodzinieSiłaGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:1701:13:13
97SZYMAŃSKA Karolina 137SIERADZK-3000:00:2801:13:18
98BELOWSKA Anna 240TYCHYK-4000:00:3101:13:22
99STEC Aneta 8fcmisieniechceWYSOKAK-3000:00:4001:13:34
100LIBERACKA-KOPYTEK Ewa 298Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3301:13:36
101GAŁĘSKA Katarzyna 300Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:13:37
102IDZIK Angelika 341Husaria Race TeamPOZNAŃK-2000:00:1001:13:38
103DRANKA-BOJAROWSKA Daria 350KATOWICEK-4000:00:3001:13:40
104BUDNY Aleksandra 402JÓZEFINK-4000:00:3701:13:41
105PURWIN Karolina 431GRUDZIĄDZK-2000:00:5201:13:50
106ŚWIĄTEK Agnieszka 432MEŁNOK-2000:00:5101:13:52
107LEWANDOWSKA Ewelina 204Night Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2401:14:01
108KWIATKOWSKA Marta 288WROCŁAWK-3000:00:4701:14:02
109NITA Katarzyna 213Village punk runPIECEWOK-4000:00:3301:14:20
110WRÓBLEWSKA Olga 349Vege RunnersWILCZA GÓRAK-4000:00:4701:14:22
111KACZMAREK Paulina 299Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3401:14:29
112ANTKOWIAK Monika 301Dzikie MałżonyMUROWANA GOŚLINAK-3000:00:3201:14:30
113ROSZYK Sylwia 41parkrun PoznańKOZIEGŁOWYK-4000:00:1301:14:39
114SZCZYPEK Ola 113Adrenalina TeamSZCZECINK-3000:00:0801:15:00
115MAJEWSKA Anna 114AKG ŁÓDŹŁÓDŹK-2000:00:3701:15:34
116TYNIEC-TYRAŁA Helena 394POLANICA-ZDRÓJK-2000:00:4401:15:52
117BRYKSA Iwona 165OPOLEK-5000:00:1301:16:01
118CENDER Magdalena 406DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:3401:16:03
119PORADA Małgorzata 178OPOLEK-4000:00:1301:16:05
120URBAŃSKA Agnieszka 266POZNAŃK-3000:00:1601:16:05
121POKROP Agnieszka 68Natalia Tomasiak Górski Styl TeamSKIERNIEWICEK-3000:00:1401:16:14
122SZYMCZAK Katarzyna 174KALISZK-5000:00:1201:16:23
123FEDOROWICZ Jowita 73Kotwica BrzegBRZEGK-3000:00:3501:16:43
124KOZDROJ Wioletta 309Dogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:2701:17:06
125DOJS Aleksandra 511POZNAŃK-3000:00:3601:17:06
126PERKA Barbara 135Bieg OpolskiPRÓSZKÓWK-4000:00:1401:17:23
127DUDEK Mariola 69strzegomska dwunastkaUDANINK-4000:00:5201:17:30
128WOJCIECHOWSKA Dorota 366DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:2801:17:34
129WYSZKOWSKA Marzena 253Banana TeamTYCHYK-3000:00:5201:17:38
130BRODAWKA Olga 471WARSZAWAK-3000:00:4601:17:47
131PAWLIK Anna 216Ostróda RunnersOSTRÓDAK-4000:00:3701:17:51
132BARTOSZEWSKA Katarzyna 534DŁUGOŁĘKAK-3000:00:2501:18:35
133ŻBEL Ania 217HRmax ŻoryZEBRZYDOWICEK-3000:00:2701:19:19
134SZCZĘŚNIAK Małgorzata 334#czeladzbiegaCZELADŹK-4000:00:4201:19:21
135PISOWŁODZKA Dagmara 552DĄBROWA GÓRNICZAK-4000:00:2001:19:46
136FILIK Anna 260#czeladzbiegaCZELADŹK-2000:00:4201:20:34
137BARTOSZEWSKA Justyna 533KOSTOMŁOTYK-2000:00:5001:20:39
138SIARKIEWICZ Jola 111biegamdlazdrowia.plPODGÓRZYNK-5000:00:3101:20:51
139JAMRÓZ Joanna 51JamerkiMUROWANIECK-4000:00:4001:20:56
140OLEKSIEWICZ Beata 508Szakale Bałut ŁódźŁÓDŹK-3000:00:4501:20:56
141ŁAGOWSKA Agnieszka 513SULEJÓWEKK-3000:00:1901:21:01
142STACHURSKA Monika 13KOBYŁKIDRUŻBICEK-4000:00:5501:21:17
143WĄSIK Izabela 141WARSZAWAK-4000:00:4101:21:26
144LIPSKA Iwona 10ZĄBKIK-4000:00:3901:21:27
145PŁUCIENNIK Katarzyna 75PABIANICEK-4000:00:5001:21:32
146KAMIŃSKA Magdalena 223MAŁE RUDYK-3000:00:4701:21:46
147WITKOWSKA-KOPKA Kaja 187WARSZAWAK-3000:00:3701:21:47
148SZUDERA Kamila 90Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINK-3000:00:1001:21:53
149SKWAREK Sylwia 112GNIEZNOK-2000:00:1801:22:00
150WISNIEWSKA Aldona 409TARNOWSKIE GÓRYK-4000:00:1101:22:04
151PATEREK Anna 382Skurcze ŁydekWARSZAWAK-3000:00:4901:22:07
152MIZGAJSKA-KĘPA Katarzyna 182DOGOŃ Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIK-4000:00:3601:22:40
153ZABOROWSKA Aleksandra 440WARSZAWAK-4000:00:3201:23:30
154ŁADOŃSKA Ewa 261parkrun WrocławWROCŁAWK-6000:00:1901:23:55
155NASTAWSKA Monika 85KALISZK-4000:00:1401:23:58
156BERNAS-KUJAWIŃSKA Magdalena 30Mama biegaKALISZK-4000:00:1501:24:10
157OSZCZĘDA Marzena 105Zarazić PasjąŻORYK-4000:00:3301:24:24
158PIECUCH Małgorzata 15Przeworska Grupa BiegowaPRZEWORSKK-5000:00:4801:24:28
159WISZNIOWSKA Agata 32NIght Runners WrocławWROCŁAWK-3000:00:2301:24:41
160GAJOCHA Olga 516Harpagan SosnowiecSOSNOWIECK-3000:00:3701:24:41
161LIS-MONASTYRSKA Katarzyna 233WARSZAWAK-3000:00:2901:24:44
162KURIATA Andżelika 492WILKSZYNK-3000:00:0601:25:05
163JACHYMSKA Zofia 479ŁÓDŹK-2000:00:3901:25:45
164KOCHMAN Iwona 522Vege RunnersWARSZAWAK-5000:00:5001:25:46
165ZAŁUCKA Agnieszka 474RADOMK-3000:00:2201:25:55
166ORZECHOWSKA Karolina 152Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćSUCHEDNIÓWK-3000:00:2301:26:01
167SZYLIŃSKI Katarzyna 292Twardziele Team BogatyniaBOGATYNIAK-4000:00:3601:26:08
168GÓRNIAK Joanna 205STYRZYNIECK-4000:00:3801:26:43
169WTULICH Diana 24MŁAWAK-5000:00:4201:26:57
170CHWIAŁKOWSKA Elżbieta 57POZNAŃ SIEROSŁAWK-5000:00:3901:27:10
171ŚWIDER-KRÓLIKIEWICZ Joanna 2441982PNIEWYK-3000:00:2901:27:17
172SZEWCZENKO Agnieszka 563BOLESŁAWIECK-3000:00:2901:27:17
173PRZYŁUSKA Miroslawa 136RAZ SzczecinSZCZECINK-6000:00:1801:27:18
174PIETROWSKA Hallik 47POZNAŃK-5000:00:4001:28:22
175WASZKIEWICZ Ewa 170Gang AnielicWARSZAWAK-4000:00:1001:28:54
176KUBACZKA-LIGENZA Sylwia 462#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:06
177SAJDYK Justyna 54036-030 BŁAŻOWAK-2000:00:5501:29:10
178SAWICKA Izabela 38parkrunGORZÓW WLKPK-3000:00:4901:29:12
179BARTOSIK Monika 465#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4401:29:14
180BUJAK-KAPA Dorota 461#czeladzbiegaCZELADŹK-3000:00:4201:29:18
181GODZISZ Ewa 150Vege RunnersWARSZAWAK-3000:00:4901:29:27
182WYSOCKA Edyta 163Husaria Race TeamWARSZAWAK-3000:00:2501:31:52
183WIŚNIEWSKA Magdalena 378ZmasakrowaniWILCZYNK-3000:00:1101:33:33
184KIERZKOWSKA Aniela 206Białostocka Sekta BiegaczyBIAŁYSTOKK-4000:00:5301:33:37
185WROTNIAK Sylwia 373BliźniacyBEŁCHATÓWK-4000:00:1101:33:42
186MACKIEWICZ Katarzyna 65GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4901:33:43
187WITKOWSKA Ania 40GORZÓW WIELKOPOLSKIK-3000:00:4801:33:45
188SOKOŁOWSKA Anna 457parkrun Gorzów WielkopolskiGORZÓW WLKP.K-4000:00:4801:33:46
189WIŚNIEWSKA Dorota 230ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-4000:00:2901:34:46
190OSSOWSKA Monika 327#TriLoszkiRUMIAK-3000:00:3601:36:39
Przekroczony limit czasu: 05:00:00
191SZUMLAS Anna 337#szumiteamPOŁCHOWOK-3000:00:3701:37:46
192KROPIDŁOWSKA Magdalena 107Oceloty KRUSZYN KrajeńskiPRĄDKIK-3000:00:00
193LE FELIC Monika 411Adidas Runners WarsawWARSZAWAK-4000:00:00
194RASZCZUK Martyna 476Pomidorowa AlternatywaWAŁBRZYCHK-3000:00:00
NOWACKA-WOŁCZEK Jagoda 5Grupa Biegowa 'beZ GRANIc'STRZEGOMK-30DNF DNF
Znaleziono 195 wynik(ów)