LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
381
Wystartowało:
333
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
327
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
    
1LABUDA Hubert 309KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKŁĘCZYCEM1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:59
2ŁOWIGUS Adam 316rowertour.comŁOCHOWOM3ROWERTOUR.COM00:00:0000:22:00
3BETHKE Sławomir 303SISU-OWB teamBYDGOSZCZM3SISU OWB Team00:00:0000:22:13
4POLONIS Wiktor 445Płocki Klub KolarskiPŁOCKM4Płocki Klub Kolarski00:00:0000:22:36
5PIOTROWSKI Dariusz 509GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM4GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:13
6SOBIERALSKI Piotr 328V02maxTCZEWM4V02max00:00:0000:22:14
7PAWŁOWSKI Stanisław 304Lumac Like Bike WTR Włocławek87-800 WŁOCŁAWEKM5Lumac Like Bike WTR Włocławek00:00:0000:22:35
8NAMYSŁ Łukasz 570NikośbikeKOZIEGŁOWYM3Nikośbike00:00:0000:22:35
9SPRENGLEWSKI Janusz 343BYDGOSZCZM400:00:0000:22:37
10GRUBBA Marek 434Mrozbike TeamKORONOWOM4MrozBike Team00:00:0000:22:37
11STRZELECKI Paweł 305KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK84-300 LĘBORKM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:46
12GĘSICKI Remigiusz 329SISU OWB TeamGOLUB-DOBRZYŃM2SISU OWB Team00:00:0000:22:40
13DORSCH Filip 326NbikeAkademyBYDGOSZCZM1Nbike Academy00:00:0000:22:41
14DAMSKI Łukasz 612GardenFlora MTB TeamTRYSZCZYNM3GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:46
15PIOTRZKIEWICZ Dariusz 425sisu owb - team87-162 LUBICZM4SISU OWB Team00:00:0000:22:41
16RADTKE Paweł 477SISU-OWB teamWTELNOM3SISU OWB Team00:00:0000:22:41
17CHODKIEWICZ Tomasz 423GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM4GardenFlora MTB Team00:00:0000:23:12
18DORNIAK Sebastian 644GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZ85-858M4GardenFlora MTB Team00:00:0000:23:12
19BRATKOWSKI Jacek 426MrozBike TeamBYDGOSZCZM5MrozBike Team00:00:0000:22:45
20KUROWSKI Kamil 3513GravityBYDGOSZCZM33Gravity00:00:0000:23:31
21KOŁAKOWSKI Marcin 307KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM3KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:23:32
22KALISZEWSKI Mariusz 372OSTRÓDAM400:00:0000:23:53
23RUCIŃSKI Tymon 498Pryma SortTURM2Pryma Sort00:00:0000:23:52
24MIKULSKA Małgorzata 312Nbike AcademyNIEMCZK1 00:00:0000:26:03
25DUDA Grzegorz 660M4Nikośbike00:00:0000:24:51
26OSTROCHALSKI Bartek 308KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM4KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:25:52
27ŁYSIAK Tymon 314N-Bike AcademyNIEMCZM1 00:01:4500:24:33
28WICHROWSKI Antek 315N- Bike AcademyMYŚLĘCINEKM1 00:01:4500:24:33
29RYDELEK Justyna 313KS N-Bike AcademyOSIELSKOK1 00:01:4500:26:10
30ZNACZKO Aleksander 629Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM1Klub Kolarski WDA Świecie00:01:4500:26:09
31DONARSKI Franciszek 325MKS EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:01:4600:24:31
32REINHOLZ Tomasz 608MTB Eldar ŚwiecieTERESPOL POMORSKIM1MTB Eldar Swiecie00:01:4600:28:20
33ANDRYSZAK Vanessa 542ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK1Rowerowa Brzoza00:01:4600:30:23
34BOLIŃSKI Igor 651BYDGOSZCZM100:01:4700:26:07
35BOLESKI Maciej 555BYDGOSZCZM100:01:4700:28:10
36ROHDE Łukasz 454MKS EMDEKBYDGOSZCZM1MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:01:4700:27:41
37DUTKIEWICZ Maciej 61089-100 NAKŁO NAD NOTECIĄM100:01:4800:26:33
38STASZKIEWICZ Jakub 362STASHKY TEAMBYDGOSZCZM1STASHKY TEAM00:01:4800:28:04
39GACA Mikolaj 607METRO NIERUCHOMOSCIBYDGOSZCZM1METRO NIERUCHOMOSCI00:01:4800:28:12
40RUSS Maciej 377OSIELSKOM100:01:4900:27:19
41KUCHCIAK Jakub 361SISU-OWB teamOBODOWOM1SISU OWB Team00:01:4900:29:56
42GÓRSKA Marta 578GRUCZNOK200:03:0600:25:26
43RUBACH Mariusz 535CIMATBRZOZAM2CIMAT00:03:0600:26:01
44TROJANOWSKI Łukasz 534Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM2Klub Kolarski WDA Świecie00:03:0600:27:27
45BIŃCZAK Arkadiusz 618CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM4CYKLO KWIDZYN00:03:0700:22:22
46LEMAŃCZYK Jakub 500CIMATBYDGOSZCZM2CIMAT00:03:0700:28:10
47RUBACH Robert 504CIMATBRZOZAM2CIMAT00:03:0700:28:25
48TODYS Adrian 448BYDGOSZCZM200:03:0800:25:58
49SIEDLECKI Maciej 350BYDGOSZCZM200:03:0800:28:02
50WIECZOREK Szymon 497INOWROCŁAWM200:03:0800:30:37
51FAC Krzysztof 546KT MTB TeamBYDGOSZCZM2KT MTB TEAM00:03:0800:28:13
52KEMPA Jan 502CIMATBYDGOSZCZM2CIMAT00:03:0800:37:33
53LISEWSKI Wojciech 606KRUSZYNM200:03:0900:26:57
54LICA Szymon 550SISU OWB TeamGDAŃSKM2SISU OWB Team00:03:0900:25:53
55PIENIĄŻEK Dawid 545MedosPAPOWO BISKUPIEM2Medos00:03:0900:28:17
56FROICU Alexander 635CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM2CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0900:33:42
57DOBRZAŃSKI Dariusz 6543GravityBYDGOSZCZM23Gravity00:03:1000:26:57
58BARAŃCZAK Jerzy 496JANIKOWOM200:03:1000:28:15
59WIECZOREK Mateusz 508JANIKOWOM200:03:1000:29:33
60WYSOCKI Maciej 614Królowie LasuSOLEC KUJAWSKIM2Królowie Lasu00:03:1100:25:06
61ZIÓŁKOWSKI Dawid 617BYDGOSZCZM200:03:1100:30:18
62MODZELEWSKA Maria 590BYDGOSZCZK200:03:1100:30:52
63ZUPA Martyna 602SISU-OWB teamBYDGOSZCZK2SISU OWB Team00:03:1100:33:48
64ARENT Piotr 560BYDGOSZCZM200:03:1100:32:34
65MAROSZCZYK Maciej 487GDAŃSKM200:03:1200:28:03
66SKONIECZKA Mateusz 616BYDGOSZCZM200:03:1200:35:12
67TUSZYŃSKI Mikołaj 489MTB Racing TuszyńskiKOWALEWO POMORSKIEM3MTB Racing Tuszyński00:04:2500:23:28
68NIERZWICKI Piotr 625BART J-BIKESULNOWOM3BART J-BIKE00:04:2500:23:51
69KIELICH Krzysztof 431VolcanoKRUSZYN KRAJEŃSKIM3Volcano00:04:2500:26:05
70KUCHARSKA Wioletta 453GTR Golub-dobrzynGOLUB-DOBRZYNK3GTR Golub-dobrzyn00:04:2500:27:40
71KONIAIEV Volodymyr 632Tarpol teamKREMENCHUKM3Tarpol team00:04:2600:23:24
72LEWANDOWSKI Michał 490MrozBike TeamWĄBRZEŹNOM3MrozBike Team00:04:2600:24:22
73KONKEL Bartosz 440BYDGOSZCZM300:04:2600:24:25
74KEMPKA Dawid 669M300:04:2600:24:06
75POCZTÓŁ Paulina 399BYDGOSZCZK300:04:2600:32:09
76JASINKI Arkadiusz 411Rnew.pl MTB TeamBYDGOSZCZM3Rnew.pl MTB Team00:04:2700:23:24
77KRZEŚNIAK Roman 619BART J-BIKEŚWIECIEM3BART J-BIKE00:04:2700:23:49
78POCZTÓŁ Tomasz 400BYDGOSZCZM300:04:2700:32:23
79WRÓBLEWSKI Karol 370SISU-OWB teamSZUBINM3SISU OWB Team00:04:2800:25:03
80JANUSZ Jacek 650M300:04:2800:25:37
81SZCZEPANIAK Tomasz 341BYDGOSZCZM300:04:2800:27:56
82IWIŃSKI Patryk 543BYDGOSZCZM300:04:2800:29:03
83MARKOWSKI Dariusz 613RACK TEAM MTBGDAŃSKM3RACK TEAM MTB00:04:2900:23:24
84PIETRZAKOWSKI Patryk 624LadySi TeamBYDGOSZCZM3LadySi Team00:04:2900:25:03
85KULPIŃSKI Sławomir 547INOWROCŁAWM300:04:2900:25:35
86WIECZOREK Bartosz 587GNIEWKOWOM300:04:2900:26:19
87WAWRZYNIAK Łukasz 548SKULSKM300:04:2900:30:58
88RYDZEWSKI Sławomir 380NOWA WIEŚ WIELKAM300:04:3000:24:14
89MICHALSKI Michał 596Łapa JaguaraBYDGOSZCZM3Łapa Jaguara00:04:3000:26:01
90HENCLIK Szymon 505CIMATBYDGOSZCZM3CIMAT00:04:3000:26:58
91PIECZKA Robert 506CIMATKRUSZYNM3CIMAT00:04:3000:31:37
92JANIK Tomasz 537KT MTB TEAMBYDGOSZCZM3KT MTB TEAM00:04:3100:26:41
93ZIELIŃSKI Radosław 335BYDGOSZCZM300:04:3100:26:42
94GORZYNSKI Przemyslaw 410BYDGOSZCZM300:04:3100:30:56
95NOWACZYK Bartosz 340BYDGOSZCZM300:04:3100:25:37
96PRZYBYŁ Krzysztof 538KT MTB TEAMBYDGOSZCZM3KT MTB TEAM00:04:3200:25:24
97SZATTEN Michał 449TypygrubeBYDGOSZCZM3Typygrube00:04:3200:26:20
98WIELINSKI Wociech 360BYDGOSZCZM300:04:3200:27:26
99MALINOWSKI Marcin 499CIMATBYDGOSZCZM3CIMAT00:04:3200:31:04
100KRZEMKOWSKI Wojciech 345BYDGOSZCZM300:04:3300:24:58
101TOMECKI Teodor 359Iron Max TeamNIWYM3Iron Max Team00:04:3300:25:58
102HEINRICH Paweł 422BYDGOSZCZM300:04:3300:26:10
103JAWORSKI Bartosz 484Epidemia Cylkozy MTB SuszKWIDZYNM3Epidemia Cylkozy MTB Susz00:04:3300:26:27
104OLSZEWSKI Patryk 462BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM3BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3400:26:12
105BŁAŻKO Paweł 468BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM3BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3400:30:49
106BETLEJEWSKI Sebastian 446Cinka TeamBYDGOSZCZM3Cinka Team00:04:3400:30:54
107BEDNAREK Paweł 620'Nasz Zamość'ZAMOŚĆM3'Nasz Zamość'00:04:3400:33:29
108DEKOWSKI Bartosz 599BYDGOSZCZM300:04:3500:26:38
109SZPRĘGLEWSKI Bartosz 463zakręceni na stale-Nova TradingLISEWOM3zakręceni na stale-Nova Trading00:04:3500:27:10
110WYSMOLIŃSKI Łukasz 525BYDGOSZCZM300:04:3500:27:30
111MARCINIAK Paweł 647BYDGOSZCZM300:04:3600:26:30
112PRZEKWASIŃSKA Agnieszka 572BROwerowyBYDGOSZCZK3BROwerowy00:04:3600:26:48
113STUCZYŃSKI Paweł 483myModulo Bike TeamBYDGOSZCZM3myModulo Bike Team00:04:3600:29:53
114LEMKE Michał 643BYDGOSZCZM3 00:04:3600:36:20
115GRAJCZAK Adrian 461GDAŃSKM300:04:3700:27:17
116BRUSKI Dawid 622BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM3BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3700:29:23
117DEBA Bartłomiej 408NAKŁO NAD NOTECIĄM300:04:3800:25:27
118RUGE Przemysław 598RYNARZEWOM300:04:3800:27:46
119PÓŁGĘSEK Bartosz 383Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIM3Harpagan Team Bydgoszcz00:04:3800:28:49
120KRASICKI Michał 540TKKF Wodnik WięcborkWITUNIAM3TKKF Wodnik Więcbork00:04:3800:28:52
121KOSTRZEWSKI Tomasz 364BYDGOSZCZM300:04:3900:25:36
122JANUSZEWSKI Michał 353BYDGOSZCZM300:04:3900:25:41
123JANKOWSKI Damian 444BYDGOSZCZM300:04:3900:29:28
124PAPIEROWSKI Damian 645BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM3BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3900:28:38
125KAŹMIERSKI Łukasz 532BYDGOSZCZM300:04:4000:30:14
126WALENTYN Łukasz 661M3Bydzia Power Bike Team00:04:4100:24:49
127PIECHNA Jarosław 580ŚWIECIEM300:04:4100:29:25
128KOSAKOWSKI Krystian 611BYDGOSZCZM300:04:4100:31:43
129MAŁECKI Maciej 636BYDGOSZCZM3 00:04:4200:28:50
130NADOLNY Marek 658M300:04:4200:29:33
131SIERADZKI Adam 397Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM3Inowrocław Team MTB00:04:4300:25:58
132OJDOWSKI Krzysztof 441CB163KRUSZYN 86-014M3CB16300:04:4300:26:54
133SOBCZYŃSKI Michał 480Toyota BydgoszczBYDGOSZCZM3Toyota Bydgoszcz00:04:4400:27:48
134BOGUNIA Jakub 442BYDGOSZCZM300:04:4500:29:29
135PATERKA Karolina 663K300:04:4600:25:43
136KURKOWSKI Dawid 601TORUŃM300:04:4600:26:04
137LANGNER Kamil 593BYDGOSZCZM300:04:4800:27:40
138MUROS Dariusz 665M300:04:4800:29:02
139SNOWACKI Przemyslaw 566CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:4900:29:15
140KOTLENGA Krzysztof 447STRZELCE GÓRNEM300:04:5100:24:40
141SOŁDYGA Jolanta 521BYDGOSZCZK300:04:5100:37:58
142RUDZINSKI Dariusz 558BYDGOSZCZM300:04:5200:33:43
143OSMAŃSKI Marcin 553TORUŃM300:04:5300:27:03
144AFELT Jarosław 564BYDGOSZCZM300:04:5300:27:02
145LEWANDOWSKI Robert 554ZALESIEM300:04:5300:28:45
146JĘDRKIEWICZ Grzegorz 630BYDGOSZCZM3 00:04:5400:27:00
147WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 386BYDGOSZCZM300:04:5600:32:13
148SOBIECHOWSKI Andrzej 334BYDGOSZCZM300:04:5700:28:02
149VILCESCU Marian 634CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:5700:32:03
150CIESIELSKI Adam 384NAKŁO NAD NOTECIĄM300:04:5800:30:17
151ALMANSA ALARCON Angel 595BYDGOSZCZM300:04:5900:27:27
152URBANIAK Zbigniew 402BYDGOSZCZM300:04:5900:31:19
153LUCZAK Adrian 465OppaiBYDGOSZCZM3Oppai00:05:0000:31:48
154LECH Marek 429WHM polskaBYDGOSZCZM3WHM polska00:05:0300:31:50
155MELERSKI Filip 585BYDGOSZCZM300:05:0500:29:29
156PRZYBYŁ Marcin 591BYDGOSZCZM300:05:1200:29:38
157STREK Marek 623Lipa MTBLIPNOM4Lipa MTB00:06:0200:23:01
158ZAKROCKI Ronald 427SISU-OWB teamBYDGOSZCZM4SISU OWB Team00:06:0200:26:25
159TYLICKI Antoni 637TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM1TYLPOL Racing Team00:06:0300:23:46
160LANGE Tomasz 571RACK TEAM MTBGDAŃSKM4RACK TEAM MTB00:06:0300:23:46
161LUDWIKOWSKI Arkadiusz 597RACK TEAM MTBGDAŃSKM4RACK TEAM MTB00:06:0300:24:26
162TYLICKI Marek 638TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM4TYLPOL Racing Team00:06:0400:24:34
163GAWĘCKI Marcin 594SISU-OWB TeamBYDGOSZCZM4SISU OWB Team00:06:0400:24:34
164ORSZT Jarosław 368TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM4TYLPOL Racing Team00:06:0400:25:10
165KAMIŃSKI Marek 670M400:06:0400:29:22
166MELWIŃSKI Sławomir 430VolcanoBYDGOSZCZM4Volcano00:06:0500:24:35
167DORSCH Darek 327NbikeAkademyBYDGOSZCZM4Nbike Academy00:06:0500:24:32
168BUDZIAK Paweł 586BYDGOSZCZM400:06:0500:29:30
169HELMIN Robert 633TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM4TYLPOL Racing Team00:06:0600:24:34
170RUTKOWSKI Tomasz 565BYDGOSZCZM400:06:0600:24:20
171IGNASZAK Robert 456Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM4Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0600:25:28
172ROMPALSKI Dariusz 519Klub Kolarski Wda Świecie86-105 ŚWIECIEM4Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0600:26:10
173SAJDA Tomek 476MUROWANIECM400:06:0600:29:13
174ŻERDZIŃSKI Marcin 470BYDGOSZCZM300:06:0600:30:50
175GRZYBEK Marcin 628BrakŻNINM4Brak00:06:0700:25:05
176MRÓZ Adam 416MrozBike TeamOSIELSKOM4MrozBike Team00:06:0700:24:32
177MISZEWSKI Michał 457Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIE 86-105M4Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0700:28:01
178STASIŁOWICZ Jacek 562Szczur Decha TeamMUROWANIECM4Szczur Decha Team00:06:0700:31:34
179BOROWSKI Łukasz 567Ladysi TeamBYDGOSZCZM4LadySi Team00:06:0800:28:17
180WINKLEWSKI Piotr 559Skra Paterek IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM4Skra Paterek IT-ROS TEAM00:06:0800:28:05
181SUŁKOWSKI Tomek 652M400:06:0800:28:08
182WOJCIECHOWSKI Tomasz 495BYDGOSZCZM400:06:0800:28:16
183KUŹNIEWSKI Franciszek 640TYLPOL reacing teamSOLEC KUJAWSKIM1TYLPOL reacing team00:06:0900:28:01
184KAŁDON Maciej 626BYDGOSZCZM400:06:0900:28:01
185WEŁNITZ Piotr 475POZNAŃM400:06:1000:25:36
186FIEGEL Wojciech 354Byle przed ...TeamBYDGOSZCZM4Byle Przed....00:06:1000:26:49
187DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław 557BYDGOSZCZM400:06:1000:26:22
188KUŹNIEWSKI Mariusz 478TYLPOLRacingTeamSOLEC KUJAWSKI (KUJAWSKO-POMORSKIE)M4TYLPOL Racing Team00:06:1000:28:01
189KANIEWSKI Adam 55186-061 KOBYLARNIAM400:06:1000:28:02
190GRANOWSKI Paweł 435sisu owb teamNAKŁO NAD NOTECIĄM4SISU OWB Team00:06:1100:26:47
191PEPLIŃSKI Daniel 467BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM4BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:06:1100:26:58
192KONIEC Krzysztof 469WKKW WięcborkWIĘCBORKM4WKKW Więcbork00:06:1100:28:27
193GĄSIOREK Tomasz 657BRZOZAM500:06:1100:34:26
194CENKIER Julian 664M4SISU OWB Team00:06:1200:26:46
195RYBAK Mariusz 419SISU-OWB teamMAŁE RUDY GM.SZUBIN 89-200M4SISU OWB Team00:06:1200:27:30
196MIKOŁAJCZYK Łukasz 662M4BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:06:1200:27:49
197DOLECKI Tomasz 407Funbike ToruńTORUŃM4Funbike Toruń00:06:1200:28:26
198ŁUCZAK Krzysztof 398Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM4Inowrocław Team MTB00:06:1300:26:42
199CZERWINSKI Pawel 581BYDGOSZCZM300:06:1300:26:48
200WOJCIECHOWSKI Krzysztof 366PolskaJANIKOWOM4Polska00:06:1300:26:43
201SADOWSKI Jarosław 518BYDGOSZCZM400:06:1300:30:52
202POWALISZ Dariusz 355Byle Przed....BYDGOSZCZM4Byle Przed....00:06:1400:25:45
203JAWORSKI Tomasz 471JAWORYŚWIECIEM4JAWORY00:06:1400:26:50
204JAŃCZAK Krzysztof 575NIEMCZM400:06:1400:27:50
205PARZYJAGŁA Tomasz 536CZŁUCHÓWM400:06:1400:28:27
206KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 311Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZK4 00:06:1500:28:24
207SMOLARCZYK Wojciech 641BYDGOSZCZM4 00:06:1500:27:44
208BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA Joanna 413BYDGOSZCZK400:06:1600:28:17
209APPELT Krzysztof 515SISU-OWB team85-795 BYDGOSZCZM4SISU OWB Team00:06:1600:29:56
210FISCHER Filip 336N/dBIAŁE BŁOTAM4N/d00:06:1600:31:02
211JANKOWSKI Michal 439RESCUE BIKE MTBTORUŃM2RESCUE BIKE MTB00:06:1600:39:53
212DOLNY Marcin 332Forest GangBYDGOSZCZM4Forest Gang00:06:1700:25:43
213ZIÓŁKOWSKI Krystian 414BYDGOSZCZM400:06:1700:25:50
214DUTKIEWICZ Krzysztof 60989-100 NAKŁO NAD NOTECIĄM400:06:1700:28:21
215KARWICKI Łukasz 491KrejziRowerDABROWA CHELMINSKAM3KrejziRower00:06:1700:35:59
216ŁOBODA Piotr 373JW 1515 BydgoszczBYDGOSZCZM4JW 1515 Bydgoszcz00:06:1800:24:41
217KORALEWSKI Rafał 459BYDGOSZCZM400:06:1800:29:15
218IWICKI Rafał 438RESCUE BIKE MTBTORUŃM4RESCUE BIKE MTB00:06:1800:39:52
219JEZIOROWSKI Maciej 563BYDGOSZCZM400:06:1900:26:56
220MYK-KOPACZ Agnieszka 432BYDGOSZCZK400:06:1900:30:42
221DEMSKI Jarosław 481Zakręceni na staleŁYSOMICE 87-148M4zakręceni na stale-Nova Trading00:06:1900:30:43
222STAPF Tomasz 666M4Gromada włóczęgów00:06:2000:26:09
223REIN Marek 503BYDGOSZCZM400:06:2000:29:55
224MŁODZIK Arkadiusz 510TORUŃM400:06:2000:29:54
225GORZECHOWSKI Przemek 385666BYDGOSZCZM466600:06:2100:28:59
226PRZYBYSZEWSKI Piotr 349ZENISOLEC KUJAWSKIM4ZENI00:06:2100:28:26
227KOŁAKOWSKI Andrzej 409BYDGOSZCZM400:06:2100:33:44
228GERLACH Waldemar 520INOWROCŁAWM400:06:2200:28:37
229WOŁKIEWICZ Marcin 404mastka teamBYDGOSZCZ 85-822M3mastka team00:06:2200:34:27
230DRZEWIECKA Ewelina 395BYDGOSZCZK300:06:2200:34:35
231BOROWICZ Sławomir 655Tarpol teamGZINM4TARPOL TEAM00:06:2300:27:49
232BIAŁY Szymon 479BYDGOSZCZM300:06:2300:30:15
233POLITOWICZ Remigiusz 451BYDGOSZCZM400:06:2300:30:20
234ZAMORA Krzysztof 667M300:06:2400:26:47
235ARNDT Jakub 568BYDGOSZCZM400:06:2400:27:09
236NAGOW Michał 615BYDGOSZZCZM400:06:2400:30:37
237GÓRSKI Bartosz 529CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:06:2400:34:15
238CIRUG Artur 6001977BYDGOSZCZM4197700:06:2500:27:57
239MATUSZEWSKI Robert 369Francuski Kolarz Pidone85-326 BYDGOSZCZM4Francuski Kolarz Pidone00:06:2600:26:24
240SMEJA Marcin 5391972MAKSYMILIANOWOM4197200:06:2600:29:40
241BŁAŻEJAK Marcin 649BYDGOSZCZM400:06:2600:30:49
242CHYBOWSKI Przemysław 396BYDGODZCZM300:06:2600:30:41
243SIEDLECKI Gerard 344BYDGOSZCZM300:06:2700:29:05
244ŚWIECIAK Przemysław 393PeeŚ TeaMBYDGOSZCZM4PeeŚ TeaM00:06:2800:34:17
245SZAFRAŃSKI Grzegorz 418FRANKFURT ODERM400:06:2800:29:54
246GŁODOWSKI Rafał 333BYDGOSZCZM400:06:2900:27:01
247KNAPIK Piotr 382BYDGOSZCZM400:06:2900:32:07
248GLAZIŃSKI Paweł 514KORONOWOM300:06:3000:32:41
249SZAFRAŃSKI Marek 415BYDGOSZCZM400:06:3100:34:31
250DEJA Tomasz 466BYDGOSZCZM400:06:3400:29:24
251KORUS Grzegorz 391MTB MEDIC TEAMŚWIECIEM4MTB MEDIC TEAM00:06:3400:33:20
252OŻÓG Jarosław 574OSIELSKOM400:06:3400:36:19
253KARWACKI Paweł 401Solano/TrispaceZIELONKAM3Solano/Trispace00:06:3500:26:21
254ZMUDA Waldemar 390ŚWIECIEM400:06:3500:30:58
255MOŚ Rafał 627B4SPORTBYDGOSZCZM4B4SPORT00:06:3600:32:12
256WOLSKI Krzysztof 458MTB MEDIC TEAMCHEŁMNOM4MTB MEDIC TEAM00:06:3700:33:18
257SKRZĄTEK Anna 531PRZYŁĘKIK400:06:3700:35:18
258LITWIŃCZUK Mariusz 389ŚWIECIEM400:06:3800:30:20
259JOPEK Tadeusz 648M4BIO ACTIVE00:06:3800:32:43
260NOWAKOWSKI Grzegorz 436DEAF GARMINBYDGOSZCZM3DEAF00:06:3900:35:21
261MELWIŃSKI Paweł 417BYDGOSZCZM4Volcano00:06:4000:30:25
262JASZAK Grzegorz 375WĄSOSZM400:06:4000:34:18
263NOWICKI Andrzej 592Jastrzębi LasBYDGOSZCZM4Jastrzębi Las00:06:4100:32:10
264ORNOWSKI Marcin 530CB163 / BGFBYDGOSZCZM4CB163 / BGF00:06:4300:26:10
265OSIŃSKI Wojciech 569TOTUŃM400:06:4300:30:56
266IGNATOWSKI Mariusz 420BYDGOSZCZM300:06:4300:36:09
267KUBIAK Filip 421DEAFBYDGOSZCZM3DEAF00:06:4400:29:51
268BUCHOLC Sławomir 443OSIELSKOM400:06:4500:32:12
269BURZYCH Sławomir 52885-138 BYDGOSZCZM400:06:4900:31:04
270PANKOWSKI Przemysław 588Harpagany z KujawBYDGOSZCZM4Harpagany z Kujaw00:07:0700:29:27
271MAŃCZAK Adam 552KLUB FORMAGRUDZIADZM5KLUB FORMA00:08:2900:24:26
272SKOWROŃSKI Tadeusz 656tadeo karateKOWARYM5tadeo karate00:08:2900:24:26
273WIŚNIEWSKI Zbigniew 347Rowerowa BrzozaOLIMPINM5Rowerowa Brzoza00:08:2900:24:54
274TECŁAW Czesław 603BKTR GRYFBYDGOSZCZM5BKTR GRYF00:08:2900:24:55
275GAŁGAŃSKI Krzysztof 357SISU-OWB TEAMOSIELSKOM5SISU OWB Team00:08:3000:25:43
276KANIA Dariusz 371ŻNIN 88-400M500:08:3000:27:32
277BRAUN Stanisław 668M100:08:3000:31:53
278LICA Krzysztof 642SISU OWB TeamBYDGOSZCZM5SISU OWB Team00:08:3100:26:38
279MIKLAS Konrad 403brakJANIKOWOM5brak00:08:3100:28:06
280BYCZYŃSKI Marek 485ŻNINM500:08:3100:29:14
281BRAUN Kamil 604SOLEC KUJAWSKIM400:08:3100:31:52
282LEKTARSKI Krzysztof 517PomarańczarniaPOZNAŃM6Pomarańczarnia00:08:3200:27:41
283BĄKOWSKA Jolanta 494WIĘCBORKK500:08:3200:34:24
284MARECKI Jarosław 348BYDGOSZCZM500:08:3200:41:36
285DERDA Rafał 582BydgoszczBYDGOSZCZM5Bydgoszcz00:08:3300:27:38
286MAROSZCZYK Marek 556BYDGOSZCZM500:08:3300:28:27
287KOZŁOWSKI Jerzy 330SISU-OWB teamSZUBINM6SISU OWB Team00:08:3300:29:51
288FABIANOWSKI Krzysztof 516BYDGOSZCZM500:08:3300:30:25
289LEWANDOWSKI Włodzimierz 576NiezrzeszonyWŁOCŁAWEKM6Niezrzeszony00:08:3400:27:51
290KUCZYŃSKI Adam 561WŁOCŁAWEKM500:08:3400:27:53
291UFNAL Marian 579BYDGOSZCZM500:08:3400:30:21
292WIZNER Krzysztof 482KORONOWOM600:08:3500:26:35
293RUJNER Marek 488KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM5KTR Masa Turystyczna00:08:3500:29:07
294BRYNSKI Bartek 512RADOMM500:08:3600:28:42
295CZUK Marek 412TORUŃM600:08:3700:27:30
296WYRĄBKIEWICZ Piotr 387KTR Masa TurystycznaBYDGOSZCZM5KTR Masa Turystyczna00:08:3700:31:51
297RADACH Stanisław 381amatorJANIKOWOM6amator00:08:3700:33:31
298WOJTALIK Leszek 339BYDGOSZCZM500:08:3700:33:57
299LIPECKI Tomasz 394BYDGOSZCZM500:08:3800:27:41
300DOMŻALSKI Marek 346ŁOCHOWOM500:08:3800:29:48
301PIÓRKOWSKI Dariusz 376BYDGOSZCZM500:08:3800:30:38
302SKIBA Roman 378JARE TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM5JARE TEAM00:08:3900:28:30
303WOJCIECHOWSKI Maciej 486BYDGOSZCZM400:08:3900:33:36
304TRIEBWASSER Mirosław 358BYDGOSZCZM500:08:4000:30:39
305FERENZ Lech 392amator85-858 BYDGOSZCZM6amator00:08:4000:30:16
306MELWIŃSKI Kazimierz 405BYDOSZCZM6Volcano00:08:4000:32:20
307RYBKA Jacek 659M500:08:4000:30:34
308JUREK Sławomir 331BYDGOSZCZM500:08:4100:27:22
309WIŚNIEWSKI Maksymilian 460SPCTORUŃM1SPC00:08:4100:33:29
310GAGAJEK Mikołaj 424BYDGOSZCZM300:08:4200:35:07
311WIŚNIEWSKI Włodzimierz 452SPCTORUŃM5SPC00:08:4200:39:03
312KASIERSKI Grzegorz 541Fitserwis MTB TeamBYDGOSZCZM6Fitserwis MTB Team00:08:4300:32:07
313TREPANOWSKI Tomasz 338PRZYŁĘKIM500:08:4300:33:13
314SADURSKI Stanisław 367TORUŃM500:08:4400:32:08
315WYKRZYKOWSKI Andrzej 356kcl286-200 CHEŁMNOM6kcl200:08:4500:33:01
316WRÓBEL Marta 464Byle do metyBYDGOSZCZK2Byle do mety00:08:4600:35:30
317MARKIEWICZ Jakub 523BYDGOSZCZM300:08:4600:33:21
318GRZYWIŃSKI Jakub 653GOLUB-DOBRZYŃM200:08:4700:30:28
319WACHOWSKI Dominik 524GOLUB-DOBRZYŃM200:08:4700:32:07
320HEIDRICH Tadeusz 577KK '' Wda'' SwiecieŚWIECIE 86-100M6Klub Kolarski WDA Świecie00:08:5000:33:22
321OKONIEWICZ Patryk 522GDAŃSKM300:09:5100:32:41
322JAMRYCH Marcin 639BYDGOSZCZM3 00:09:5500:33:19
323CHILLA Wiktor 573SąsiedziBYDGOSZCZM4Sąsiedzi00:13:1800:30:56
324MUSIALSKI Tomek 493BORÓWNOM400:13:2100:33:13
325TOŁYSZ Michał 527BYDGOSZCZM400:15:0000:28:33
326RAMBOWICZ Andrzej 363Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:16:1500:40:16
327SIRY Rafał 583BYDGOSZCZM200:17:2400:32:45
STEC Roman 122M4DNF00:30:26 DNF
PORZYCH Filip 584WTELNOM3DNF DNF
BEDNAREK Tomasz 352BYDGOSZCZM4DNF00:28:33 DNF
TYMCZAK Marta 473BYDGOSZCZK3DNF00:59:01 DNF
MĄKA Beata 474BYDGOSZCZK4DNF00:57:54 DNF
KWINTA Anika 472BYDGOSZCZK3DNF00:59:08 DNF
Znaleziono 333 wynik(ów)