LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
381
Wystartowało:
333
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
327
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
    
1LABUDA Hubert 309KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKŁĘCZYCEM1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:59
2ŁOWIGUS Adam 316rowertour.comŁOCHOWOM3ROWERTOUR.COM00:00:0000:22:00
3BETHKE Sławomir 303SISU-OWB teamBYDGOSZCZM3SISU OWB Team00:00:0000:22:13
4PIOTROWSKI Dariusz 509GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM4GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:13
5SOBIERALSKI Piotr 328V02maxTCZEWM4V02max00:00:0000:22:14
6BIŃCZAK Arkadiusz 618CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM4CYKLO KWIDZYN00:03:0700:22:22
7PAWŁOWSKI Stanisław 304Lumac Like Bike WTR Włocławek87-800 WŁOCŁAWEKM5Lumac Like Bike WTR Włocławek00:00:0000:22:35
8NAMYSŁ Łukasz 570NikośbikeKOZIEGŁOWYM3Nikośbike00:00:0000:22:35
9POLONIS Wiktor 445Płocki Klub KolarskiPŁOCKM4Płocki Klub Kolarski00:00:0000:22:36
10SPRENGLEWSKI Janusz 343BYDGOSZCZM400:00:0000:22:37
11GRUBBA Marek 434Mrozbike TeamKORONOWOM4MrozBike Team00:00:0000:22:37
12GĘSICKI Remigiusz 329SISU OWB TeamGOLUB-DOBRZYŃM2SISU OWB Team00:00:0000:22:40
13DORSCH Filip 326NbikeAkademyBYDGOSZCZM1Nbike Academy00:00:0000:22:41
14PIOTRZKIEWICZ Dariusz 425sisu owb - team87-162 LUBICZM4SISU OWB Team00:00:0000:22:41
15RADTKE Paweł 477SISU-OWB teamWTELNOM3SISU OWB Team00:00:0000:22:41
16BRATKOWSKI Jacek 426MrozBike TeamBYDGOSZCZM5MrozBike Team00:00:0000:22:45
17STRZELECKI Paweł 305KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK84-300 LĘBORKM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:46
18DAMSKI Łukasz 612GardenFlora MTB TeamTRYSZCZYNM3GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:46
19STREK Marek 623Lipa MTBLIPNOM4Lipa MTB00:06:0200:23:01
20CHODKIEWICZ Tomasz 423GardenFlora MTB TeamBYDGOSZCZM4GardenFlora MTB Team00:00:0000:23:12
21DORNIAK Sebastian 644GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZ85-858M4GardenFlora MTB Team00:00:0000:23:12
22KONIAIEV Volodymyr 632Tarpol teamKREMENCHUKM3Tarpol team00:04:2600:23:24
23JASINKI Arkadiusz 411Rnew.pl MTB TeamBYDGOSZCZM3Rnew.pl MTB Team00:04:2700:23:24
24MARKOWSKI Dariusz 613RACK TEAM MTBGDAŃSKM3RACK TEAM MTB00:04:2900:23:24
25TUSZYŃSKI Mikołaj 489MTB Racing TuszyńskiKOWALEWO POMORSKIEM3MTB Racing Tuszyński00:04:2500:23:28
26KUROWSKI Kamil 3513GravityBYDGOSZCZM33Gravity00:00:0000:23:31
27KOŁAKOWSKI Marcin 307KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM3KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:23:32
28TYLICKI Antoni 637TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM1TYLPOL Racing Team00:06:0300:23:46
29LANGE Tomasz 571RACK TEAM MTBGDAŃSKM4RACK TEAM MTB00:06:0300:23:46
30KRZEŚNIAK Roman 619BART J-BIKEŚWIECIEM3BART J-BIKE00:04:2700:23:49
31NIERZWICKI Piotr 625BART J-BIKESULNOWOM3BART J-BIKE00:04:2500:23:51
32RUCIŃSKI Tymon 498Pryma SortTURM2Pryma Sort00:00:0000:23:52
33KALISZEWSKI Mariusz 372OSTRÓDAM400:00:0000:23:53
34KEMPKA Dawid 669M300:04:2600:24:06
35RYDZEWSKI Sławomir 380NOWA WIEŚ WIELKAM300:04:3000:24:14
36RUTKOWSKI Tomasz 565BYDGOSZCZM400:06:0600:24:20
37LEWANDOWSKI Michał 490MrozBike TeamWĄBRZEŹNOM3MrozBike Team00:04:2600:24:22
38KONKEL Bartosz 440BYDGOSZCZM300:04:2600:24:25
39LUDWIKOWSKI Arkadiusz 597RACK TEAM MTBGDAŃSKM4RACK TEAM MTB00:06:0300:24:26
40MAŃCZAK Adam 552KLUB FORMAGRUDZIADZM5KLUB FORMA00:08:2900:24:26
41SKOWROŃSKI Tadeusz 656tadeo karateKOWARYM5tadeo karate00:08:2900:24:26
42DONARSKI Franciszek 325MKS EMDEK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM1MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:01:4600:24:31
43DORSCH Darek 327NbikeAkademyBYDGOSZCZM4Nbike Academy00:06:0500:24:32
44MRÓZ Adam 416MrozBike TeamOSIELSKOM4MrozBike Team00:06:0700:24:32
45ŁYSIAK Tymon 314N-Bike AcademyNIEMCZM1 00:01:4500:24:33
46WICHROWSKI Antek 315N- Bike AcademyMYŚLĘCINEKM1 00:01:4500:24:33
47TYLICKI Marek 638TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM4TYLPOL Racing Team00:06:0400:24:34
48GAWĘCKI Marcin 594SISU-OWB TeamBYDGOSZCZM4SISU OWB Team00:06:0400:24:34
49HELMIN Robert 633TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM4TYLPOL Racing Team00:06:0600:24:34
50MELWIŃSKI Sławomir 430VolcanoBYDGOSZCZM4Volcano00:06:0500:24:35
51KOTLENGA Krzysztof 447STRZELCE GÓRNEM300:04:5100:24:40
52ŁOBODA Piotr 373JW 1515 BydgoszczBYDGOSZCZM4JW 1515 Bydgoszcz00:06:1800:24:41
53WALENTYN Łukasz 661M3Bydzia Power Bike Team00:04:4100:24:49
54DUDA Grzegorz 660M4Nikośbike00:00:0000:24:51
55WIŚNIEWSKI Zbigniew 347Rowerowa BrzozaOLIMPINM5Rowerowa Brzoza00:08:2900:24:54
56TECŁAW Czesław 603BKTR GRYFBYDGOSZCZM5BKTR GRYF00:08:2900:24:55
57KRZEMKOWSKI Wojciech 345BYDGOSZCZM300:04:3300:24:58
58WRÓBLEWSKI Karol 370SISU-OWB teamSZUBINM3SISU OWB Team00:04:2800:25:03
59PIETRZAKOWSKI Patryk 624LadySi TeamBYDGOSZCZM3LadySi Team00:04:2900:25:03
60GRZYBEK Marcin 628BrakŻNINM4Brak00:06:0700:25:05
61WYSOCKI Maciej 614Królowie LasuSOLEC KUJAWSKIM2Królowie Lasu00:03:1100:25:06
62ORSZT Jarosław 368TYLPOL Racing TeamBYDGOSZCZM4TYLPOL Racing Team00:06:0400:25:10
63PRZYBYŁ Krzysztof 538KT MTB TEAMBYDGOSZCZM3KT MTB TEAM00:04:3200:25:24
64GÓRSKA Marta 578GRUCZNOK200:03:0600:25:26
65DEBA Bartłomiej 408NAKŁO NAD NOTECIĄM300:04:3800:25:27
66IGNASZAK Robert 456Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM4Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0600:25:28
67KULPIŃSKI Sławomir 547INOWROCŁAWM300:04:2900:25:35
68KOSTRZEWSKI Tomasz 364BYDGOSZCZM300:04:3900:25:36
69WEŁNITZ Piotr 475POZNAŃM400:06:1000:25:36
70JANUSZ Jacek 650M300:04:2800:25:37
71NOWACZYK Bartosz 340BYDGOSZCZM300:04:3100:25:37
72JANUSZEWSKI Michał 353BYDGOSZCZM300:04:3900:25:41
73PATERKA Karolina 663K300:04:4600:25:43
74DOLNY Marcin 332Forest GangBYDGOSZCZM4Forest Gang00:06:1700:25:43
75GAŁGAŃSKI Krzysztof 357SISU-OWB TEAMOSIELSKOM5SISU OWB Team00:08:3000:25:43
76POWALISZ Dariusz 355Byle Przed....BYDGOSZCZM4Byle Przed....00:06:1400:25:45
77ZIÓŁKOWSKI Krystian 414BYDGOSZCZM400:06:1700:25:50
78OSTROCHALSKI Bartek 308KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM4KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:25:52
79LICA Szymon 550SISU OWB TeamGDAŃSKM2SISU OWB Team00:03:0900:25:53
80TODYS Adrian 448BYDGOSZCZM200:03:0800:25:58
81TOMECKI Teodor 359Iron Max TeamNIWYM3Iron Max Team00:04:3300:25:58
82SIERADZKI Adam 397Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM3Inowrocław Team MTB00:04:4300:25:58
83RUBACH Mariusz 535CIMATBRZOZAM2CIMAT00:03:0600:26:01
84MICHALSKI Michał 596Łapa JaguaraBYDGOSZCZM3Łapa Jaguara00:04:3000:26:01
85MIKULSKA Małgorzata 312Nbike AcademyNIEMCZK1 00:00:0000:26:03
86KURKOWSKI Dawid 601TORUŃM300:04:4600:26:04
87KIELICH Krzysztof 431VolcanoKRUSZYN KRAJEŃSKIM3Volcano00:04:2500:26:05
88BOLIŃSKI Igor 651BYDGOSZCZM100:01:4700:26:07
89ZNACZKO Aleksander 629Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM1Klub Kolarski WDA Świecie00:01:4500:26:09
90STAPF Tomasz 666M4Gromada włóczęgów00:06:2000:26:09
91RYDELEK Justyna 313KS N-Bike AcademyOSIELSKOK1 00:01:4500:26:10
92HEINRICH Paweł 422BYDGOSZCZM300:04:3300:26:10
93ROMPALSKI Dariusz 519Klub Kolarski Wda Świecie86-105 ŚWIECIEM4Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0600:26:10
94ORNOWSKI Marcin 530CB163 / BGFBYDGOSZCZM4CB163 / BGF00:06:4300:26:10
95OLSZEWSKI Patryk 462BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM3BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3400:26:12
96WIECZOREK Bartosz 587GNIEWKOWOM300:04:2900:26:19
97SZATTEN Michał 449TypygrubeBYDGOSZCZM3Typygrube00:04:3200:26:20
98KARWACKI Paweł 401Solano/TrispaceZIELONKAM3Solano/Trispace00:06:3500:26:21
99DZIĘCIOŁOWSKI Przemysław 557BYDGOSZCZM400:06:1000:26:22
100MATUSZEWSKI Robert 369Francuski Kolarz Pidone85-326 BYDGOSZCZM4Francuski Kolarz Pidone00:06:2600:26:24
101ZAKROCKI Ronald 427SISU-OWB teamBYDGOSZCZM4SISU OWB Team00:06:0200:26:25
102JAWORSKI Bartosz 484Epidemia Cylkozy MTB SuszKWIDZYNM3Epidemia Cylkozy MTB Susz00:04:3300:26:27
103MARCINIAK Paweł 647BYDGOSZCZM300:04:3600:26:30
104DUTKIEWICZ Maciej 61089-100 NAKŁO NAD NOTECIĄM100:01:4800:26:33
105WIZNER Krzysztof 482KORONOWOM600:08:3500:26:35
106DEKOWSKI Bartosz 599BYDGOSZCZM300:04:3500:26:38
107LICA Krzysztof 642SISU OWB TeamBYDGOSZCZM5SISU OWB Team00:08:3100:26:38
108JANIK Tomasz 537KT MTB TEAMBYDGOSZCZM3KT MTB TEAM00:04:3100:26:41
109ZIELIŃSKI Radosław 335BYDGOSZCZM300:04:3100:26:42
110ŁUCZAK Krzysztof 398Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM4Inowrocław Team MTB00:06:1300:26:42
111WOJCIECHOWSKI Krzysztof 366PolskaJANIKOWOM4Polska00:06:1300:26:43
112CENKIER Julian 664M4SISU OWB Team00:06:1200:26:46
113GRANOWSKI Paweł 435sisu owb teamNAKŁO NAD NOTECIĄM4SISU OWB Team00:06:1100:26:47
114ZAMORA Krzysztof 667M300:06:2400:26:47
115PRZEKWASIŃSKA Agnieszka 572BROwerowyBYDGOSZCZK3BROwerowy00:04:3600:26:48
116CZERWINSKI Pawel 581BYDGOSZCZM300:06:1300:26:48
117FIEGEL Wojciech 354Byle przed ...TeamBYDGOSZCZM4Byle Przed....00:06:1000:26:49
118JAWORSKI Tomasz 471JAWORYŚWIECIEM4JAWORY00:06:1400:26:50
119OJDOWSKI Krzysztof 441CB163KRUSZYN 86-014M3CB16300:04:4300:26:54
120JEZIOROWSKI Maciej 563BYDGOSZCZM400:06:1900:26:56
121LISEWSKI Wojciech 606KRUSZYNM200:03:0900:26:57
122DOBRZAŃSKI Dariusz 6543GravityBYDGOSZCZM23Gravity00:03:1000:26:57
123HENCLIK Szymon 505CIMATBYDGOSZCZM3CIMAT00:04:3000:26:58
124PEPLIŃSKI Daniel 467BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM4BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:06:1100:26:58
125JĘDRKIEWICZ Grzegorz 630BYDGOSZCZM3 00:04:5400:27:00
126GŁODOWSKI Rafał 333BYDGOSZCZM400:06:2900:27:01
127AFELT Jarosław 564BYDGOSZCZM300:04:5300:27:02
128OSMAŃSKI Marcin 553TORUŃM300:04:5300:27:03
129ARNDT Jakub 568BYDGOSZCZM400:06:2400:27:09
130SZPRĘGLEWSKI Bartosz 463zakręceni na stale-Nova TradingLISEWOM3zakręceni na stale-Nova Trading00:04:3500:27:10
131GRAJCZAK Adrian 461GDAŃSKM300:04:3700:27:17
132RUSS Maciej 377OSIELSKOM100:01:4900:27:19
133JUREK Sławomir 331BYDGOSZCZM500:08:4100:27:22
134WIELINSKI Wociech 360BYDGOSZCZM300:04:3200:27:26
135TROJANOWSKI Łukasz 534Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM2Klub Kolarski WDA Świecie00:03:0600:27:27
136ALMANSA ALARCON Angel 595BYDGOSZCZM300:04:5900:27:27
137WYSMOLIŃSKI Łukasz 525BYDGOSZCZM300:04:3500:27:30
138RYBAK Mariusz 419SISU-OWB teamMAŁE RUDY GM.SZUBIN 89-200M4SISU OWB Team00:06:1200:27:30
139CZUK Marek 412TORUŃM600:08:3700:27:30
140KANIA Dariusz 371ŻNIN 88-400M500:08:3000:27:32
141DERDA Rafał 582BydgoszczBYDGOSZCZM5Bydgoszcz00:08:3300:27:38
142KUCHARSKA Wioletta 453GTR Golub-dobrzynGOLUB-DOBRZYNK3GTR Golub-dobrzyn00:04:2500:27:40
143LANGNER Kamil 593BYDGOSZCZM300:04:4800:27:40
144ROHDE Łukasz 454MKS EMDEKBYDGOSZCZM1MKS EMDEK BYDGOSZCZ00:01:4700:27:41
145LEKTARSKI Krzysztof 517PomarańczarniaPOZNAŃM6Pomarańczarnia00:08:3200:27:41
146LIPECKI Tomasz 394BYDGOSZCZM500:08:3800:27:41
147SMOLARCZYK Wojciech 641BYDGOSZCZM4 00:06:1500:27:44
148RUGE Przemysław 598RYNARZEWOM300:04:3800:27:46
149SOBCZYŃSKI Michał 480Toyota BydgoszczBYDGOSZCZM3Toyota Bydgoszcz00:04:4400:27:48
150MIKOŁAJCZYK Łukasz 662M4BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:06:1200:27:49
151BOROWICZ Sławomir 655Tarpol teamGZINM4TARPOL TEAM00:06:2300:27:49
152JAŃCZAK Krzysztof 575NIEMCZM400:06:1400:27:50
153LEWANDOWSKI Włodzimierz 576NiezrzeszonyWŁOCŁAWEKM6Niezrzeszony00:08:3400:27:51
154KUCZYŃSKI Adam 561WŁOCŁAWEKM500:08:3400:27:53
155SZCZEPANIAK Tomasz 341BYDGOSZCZM300:04:2800:27:56
156CIRUG Artur 6001977BYDGOSZCZM4197700:06:2500:27:57
157MISZEWSKI Michał 457Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIE 86-105M4Klub Kolarski WDA Świecie00:06:0700:28:01
158KUŹNIEWSKI Franciszek 640TYLPOL reacing teamSOLEC KUJAWSKIM1TYLPOL reacing team00:06:0900:28:01
159KAŁDON Maciej 626BYDGOSZCZM400:06:0900:28:01
160KUŹNIEWSKI Mariusz 478TYLPOLRacingTeamSOLEC KUJAWSKI (KUJAWSKO-POMORSKIE)M4TYLPOL Racing Team00:06:1000:28:01
161SIEDLECKI Maciej 350BYDGOSZCZM200:03:0800:28:02
162SOBIECHOWSKI Andrzej 334BYDGOSZCZM300:04:5700:28:02
163KANIEWSKI Adam 55186-061 KOBYLARNIAM400:06:1000:28:02
164MAROSZCZYK Maciej 487GDAŃSKM200:03:1200:28:03
165STASZKIEWICZ Jakub 362STASHKY TEAMBYDGOSZCZM1STASHKY TEAM00:01:4800:28:04
166WINKLEWSKI Piotr 559Skra Paterek IT-ROS TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM4Skra Paterek IT-ROS TEAM00:06:0800:28:05
167MIKLAS Konrad 403brakJANIKOWOM5brak00:08:3100:28:06
168SUŁKOWSKI Tomek 652M400:06:0800:28:08
169BOLESKI Maciej 555BYDGOSZCZM100:01:4700:28:10
170LEMAŃCZYK Jakub 500CIMATBYDGOSZCZM2CIMAT00:03:0700:28:10
171GACA Mikolaj 607METRO NIERUCHOMOSCIBYDGOSZCZM1METRO NIERUCHOMOSCI00:01:4800:28:12
172FAC Krzysztof 546KT MTB TeamBYDGOSZCZM2KT MTB TEAM00:03:0800:28:13
173BARAŃCZAK Jerzy 496JANIKOWOM200:03:1000:28:15
174WOJCIECHOWSKI Tomasz 495BYDGOSZCZM400:06:0800:28:16
175PIENIĄŻEK Dawid 545MedosPAPOWO BISKUPIEM2Medos00:03:0900:28:17
176BOROWSKI Łukasz 567Ladysi TeamBYDGOSZCZM4LadySi Team00:06:0800:28:17
177BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA Joanna 413BYDGOSZCZK400:06:1600:28:17
178REINHOLZ Tomasz 608MTB Eldar ŚwiecieTERESPOL POMORSKIM1MTB Eldar Swiecie00:01:4600:28:20
179DUTKIEWICZ Krzysztof 60989-100 NAKŁO NAD NOTECIĄM400:06:1700:28:21
180KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 311Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZK4 00:06:1500:28:24
181RUBACH Robert 504CIMATBRZOZAM2CIMAT00:03:0700:28:25
182DOLECKI Tomasz 407Funbike ToruńTORUŃM4Funbike Toruń00:06:1200:28:26
183PRZYBYSZEWSKI Piotr 349ZENISOLEC KUJAWSKIM4ZENI00:06:2100:28:26
184KONIEC Krzysztof 469WKKW WięcborkWIĘCBORKM4WKKW Więcbork00:06:1100:28:27
185PARZYJAGŁA Tomasz 536CZŁUCHÓWM400:06:1400:28:27
186MAROSZCZYK Marek 556BYDGOSZCZM500:08:3300:28:27
187SKIBA Roman 378JARE TEAMNAKŁO NAD NOTECIĄM5JARE TEAM00:08:3900:28:30
188TOŁYSZ Michał 527BYDGOSZCZM400:15:0000:28:33
BEDNAREK Tomasz 352BYDGOSZCZM4DNF00:28:33 DNF
190GERLACH Waldemar 520INOWROCŁAWM400:06:2200:28:37
191PAPIEROWSKI Damian 645BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM3BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3900:28:38
192BRYNSKI Bartek 512RADOMM500:08:3600:28:42
193LEWANDOWSKI Robert 554ZALESIEM300:04:5300:28:45
194PÓŁGĘSEK Bartosz 383Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIM3Harpagan Team Bydgoszcz00:04:3800:28:49
195MAŁECKI Maciej 636BYDGOSZCZM3 00:04:4200:28:50
196KRASICKI Michał 540TKKF Wodnik WięcborkWITUNIAM3TKKF Wodnik Więcbork00:04:3800:28:52
197GORZECHOWSKI Przemek 385666BYDGOSZCZM466600:06:2100:28:59
198MUROS Dariusz 665M300:04:4800:29:02
199IWIŃSKI Patryk 543BYDGOSZCZM300:04:2800:29:03
200SIEDLECKI Gerard 344BYDGOSZCZM300:06:2700:29:05
201RUJNER Marek 488KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZM5KTR Masa Turystyczna00:08:3500:29:07
202SAJDA Tomek 476MUROWANIECM400:06:0600:29:13
203BYCZYŃSKI Marek 485ŻNINM500:08:3100:29:14
204SNOWACKI Przemyslaw 566CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:4900:29:15
205KORALEWSKI Rafał 459BYDGOSZCZM400:06:1800:29:15
206KAMIŃSKI Marek 670M400:06:0400:29:22
207BRUSKI Dawid 622BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM3BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3700:29:23
208DEJA Tomasz 466BYDGOSZCZM400:06:3400:29:24
209PIECHNA Jarosław 580ŚWIECIEM300:04:4100:29:25
210PANKOWSKI Przemysław 588Harpagany z KujawBYDGOSZCZM4Harpagany z Kujaw00:07:0700:29:27
211JANKOWSKI Damian 444BYDGOSZCZM300:04:3900:29:28
212BOGUNIA Jakub 442BYDGOSZCZM300:04:4500:29:29
213MELERSKI Filip 585BYDGOSZCZM300:05:0500:29:29
214BUDZIAK Paweł 586BYDGOSZCZM400:06:0500:29:30
215WIECZOREK Mateusz 508JANIKOWOM200:03:1000:29:33
216NADOLNY Marek 658M300:04:4200:29:33
217PRZYBYŁ Marcin 591BYDGOSZCZM300:05:1200:29:38
218SMEJA Marcin 5391972MAKSYMILIANOWOM4197200:06:2600:29:40
219DOMŻALSKI Marek 346ŁOCHOWOM500:08:3800:29:48
220KUBIAK Filip 421DEAFBYDGOSZCZM3DEAF00:06:4400:29:51
221KOZŁOWSKI Jerzy 330SISU-OWB teamSZUBINM6SISU OWB Team00:08:3300:29:51
222STUCZYŃSKI Paweł 483myModulo Bike TeamBYDGOSZCZM3myModulo Bike Team00:04:3600:29:53
223MŁODZIK Arkadiusz 510TORUŃM400:06:2000:29:54
224SZAFRAŃSKI Grzegorz 418FRANKFURT ODERM400:06:2800:29:54
225REIN Marek 503BYDGOSZCZM400:06:2000:29:55
226KUCHCIAK Jakub 361SISU-OWB teamOBODOWOM1SISU OWB Team00:01:4900:29:56
227APPELT Krzysztof 515SISU-OWB team85-795 BYDGOSZCZM4SISU OWB Team00:06:1600:29:56
228KAŹMIERSKI Łukasz 532BYDGOSZCZM300:04:4000:30:14
229BIAŁY Szymon 479BYDGOSZCZM300:06:2300:30:15
230FERENZ Lech 392amator85-858 BYDGOSZCZM6amator00:08:4000:30:16
231CIESIELSKI Adam 384NAKŁO NAD NOTECIĄM300:04:5800:30:17
232ZIÓŁKOWSKI Dawid 617BYDGOSZCZM200:03:1100:30:18
233POLITOWICZ Remigiusz 451BYDGOSZCZM400:06:2300:30:20
234LITWIŃCZUK Mariusz 389ŚWIECIEM400:06:3800:30:20
235UFNAL Marian 579BYDGOSZCZM500:08:3400:30:21
236ANDRYSZAK Vanessa 542ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK1Rowerowa Brzoza00:01:4600:30:23
237MELWIŃSKI Paweł 417BYDGOSZCZM4Volcano00:06:4000:30:25
238FABIANOWSKI Krzysztof 516BYDGOSZCZM500:08:3300:30:25
STEC Roman 122M4DNF00:30:26 DNF
240GRZYWIŃSKI Jakub 653GOLUB-DOBRZYŃM200:08:4700:30:28
241RYBKA Jacek 659M500:08:4000:30:34
242WIECZOREK Szymon 497INOWROCŁAWM200:03:0800:30:37
243NAGOW Michał 615BYDGOSZZCZM400:06:2400:30:37
244PIÓRKOWSKI Dariusz 376BYDGOSZCZM500:08:3800:30:38
245TRIEBWASSER Mirosław 358BYDGOSZCZM500:08:4000:30:39
246CHYBOWSKI Przemysław 396BYDGODZCZM300:06:2600:30:41
247MYK-KOPACZ Agnieszka 432BYDGOSZCZK400:06:1900:30:42
248DEMSKI Jarosław 481Zakręceni na staleŁYSOMICE 87-148M4zakręceni na stale-Nova Trading00:06:1900:30:43
249BŁAŻKO Paweł 468BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM3BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3400:30:49
250BŁAŻEJAK Marcin 649BYDGOSZCZM400:06:2600:30:49
251ŻERDZIŃSKI Marcin 470BYDGOSZCZM300:06:0600:30:50
252MODZELEWSKA Maria 590BYDGOSZCZK200:03:1100:30:52
253SADOWSKI Jarosław 518BYDGOSZCZM400:06:1300:30:52
254BETLEJEWSKI Sebastian 446Cinka TeamBYDGOSZCZM3Cinka Team00:04:3400:30:54
255GORZYNSKI Przemyslaw 410BYDGOSZCZM300:04:3100:30:56
256OSIŃSKI Wojciech 569TOTUŃM400:06:4300:30:56
257CHILLA Wiktor 573SąsiedziBYDGOSZCZM4Sąsiedzi00:13:1800:30:56
258WAWRZYNIAK Łukasz 548SKULSKM300:04:2900:30:58
259ZMUDA Waldemar 390ŚWIECIEM400:06:3500:30:58
260FISCHER Filip 336N/dBIAŁE BŁOTAM4N/d00:06:1600:31:02
261MALINOWSKI Marcin 499CIMATBYDGOSZCZM3CIMAT00:04:3200:31:04
262BURZYCH Sławomir 52885-138 BYDGOSZCZM400:06:4900:31:04
263URBANIAK Zbigniew 402BYDGOSZCZM300:04:5900:31:19
264STASIŁOWICZ Jacek 562Szczur Decha TeamMUROWANIECM4Szczur Decha Team00:06:0700:31:34
265PIECZKA Robert 506CIMATKRUSZYNM3CIMAT00:04:3000:31:37
266KOSAKOWSKI Krystian 611BYDGOSZCZM300:04:4100:31:43
267LUCZAK Adrian 465OppaiBYDGOSZCZM3Oppai00:05:0000:31:48
268LECH Marek 429WHM polskaBYDGOSZCZM3WHM polska00:05:0300:31:50
269WYRĄBKIEWICZ Piotr 387KTR Masa TurystycznaBYDGOSZCZM5KTR Masa Turystyczna00:08:3700:31:51
270BRAUN Kamil 604SOLEC KUJAWSKIM400:08:3100:31:52
271BRAUN Stanisław 668M100:08:3000:31:53
272VILCESCU Marian 634CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:5700:32:03
273KNAPIK Piotr 382BYDGOSZCZM400:06:2900:32:07
274KASIERSKI Grzegorz 541Fitserwis MTB TeamBYDGOSZCZM6Fitserwis MTB Team00:08:4300:32:07
275WACHOWSKI Dominik 524GOLUB-DOBRZYŃM200:08:4700:32:07
276SADURSKI Stanisław 367TORUŃM500:08:4400:32:08
277POCZTÓŁ Paulina 399BYDGOSZCZK300:04:2600:32:09
278NOWICKI Andrzej 592Jastrzębi LasBYDGOSZCZM4Jastrzębi Las00:06:4100:32:10
279MOŚ Rafał 627B4SPORTBYDGOSZCZM4B4SPORT00:06:3600:32:12
280BUCHOLC Sławomir 443OSIELSKOM400:06:4500:32:12
281WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 386BYDGOSZCZM300:04:5600:32:13
282MELWIŃSKI Kazimierz 405BYDOSZCZM6Volcano00:08:4000:32:20
283POCZTÓŁ Tomasz 400BYDGOSZCZM300:04:2700:32:23
284ARENT Piotr 560BYDGOSZCZM200:03:1100:32:34
285GLAZIŃSKI Paweł 514KORONOWOM300:06:3000:32:41
286OKONIEWICZ Patryk 522GDAŃSKM300:09:5100:32:41
287JOPEK Tadeusz 648M4BIO ACTIVE00:06:3800:32:43
288SIRY Rafał 583BYDGOSZCZM200:17:2400:32:45
289WYKRZYKOWSKI Andrzej 356kcl286-200 CHEŁMNOM6kcl200:08:4500:33:01
290TREPANOWSKI Tomasz 338PRZYŁĘKIM500:08:4300:33:13
291MUSIALSKI Tomek 493BORÓWNOM400:13:2100:33:13
292WOLSKI Krzysztof 458MTB MEDIC TEAMCHEŁMNOM4MTB MEDIC TEAM00:06:3700:33:18
293JAMRYCH Marcin 639BYDGOSZCZM3 00:09:5500:33:19
294KORUS Grzegorz 391MTB MEDIC TEAMŚWIECIEM4MTB MEDIC TEAM00:06:3400:33:20
295MARKIEWICZ Jakub 523BYDGOSZCZM300:08:4600:33:21
296HEIDRICH Tadeusz 577KK '' Wda'' SwiecieŚWIECIE 86-100M6Klub Kolarski WDA Świecie00:08:5000:33:22
297BEDNAREK Paweł 620'Nasz Zamość'ZAMOŚĆM3'Nasz Zamość'00:04:3400:33:29
298WIŚNIEWSKI Maksymilian 460SPCTORUŃM1SPC00:08:4100:33:29
299RADACH Stanisław 381amatorJANIKOWOM6amator00:08:3700:33:31
300WOJCIECHOWSKI Maciej 486BYDGOSZCZM400:08:3900:33:36
301FROICU Alexander 635CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM2CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0900:33:42
302RUDZINSKI Dariusz 558BYDGOSZCZM300:04:5200:33:43
303KOŁAKOWSKI Andrzej 409BYDGOSZCZM400:06:2100:33:44
304ZUPA Martyna 602SISU-OWB teamBYDGOSZCZK2SISU OWB Team00:03:1100:33:48
305WOJTALIK Leszek 339BYDGOSZCZM500:08:3700:33:57
306GÓRSKI Bartosz 529CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM4CSU Racing Team Bydgoszcz00:06:2400:34:15
307ŚWIECIAK Przemysław 393PeeŚ TeaMBYDGOSZCZM4PeeŚ TeaM00:06:2800:34:17
308JASZAK Grzegorz 375WĄSOSZM400:06:4000:34:18
309BĄKOWSKA Jolanta 494WIĘCBORKK500:08:3200:34:24
310GĄSIOREK Tomasz 657BRZOZAM500:06:1100:34:26
311WOŁKIEWICZ Marcin 404mastka teamBYDGOSZCZ 85-822M3mastka team00:06:2200:34:27
312SZAFRAŃSKI Marek 415BYDGOSZCZM400:06:3100:34:31
313DRZEWIECKA Ewelina 395BYDGOSZCZK300:06:2200:34:35
314GAGAJEK Mikołaj 424BYDGOSZCZM300:08:4200:35:07
315SKONIECZKA Mateusz 616BYDGOSZCZM200:03:1200:35:12
316SKRZĄTEK Anna 531PRZYŁĘKIK400:06:3700:35:18
317NOWAKOWSKI Grzegorz 436DEAF GARMINBYDGOSZCZM3DEAF00:06:3900:35:21
318WRÓBEL Marta 464Byle do metyBYDGOSZCZK2Byle do mety00:08:4600:35:30
319KARWICKI Łukasz 491KrejziRowerDABROWA CHELMINSKAM3KrejziRower00:06:1700:35:59
320IGNATOWSKI Mariusz 420BYDGOSZCZM300:06:4300:36:09
321OŻÓG Jarosław 574OSIELSKOM400:06:3400:36:19
322LEMKE Michał 643BYDGOSZCZM3 00:04:3600:36:20
323KEMPA Jan 502CIMATBYDGOSZCZM2CIMAT00:03:0800:37:33
324SOŁDYGA Jolanta 521BYDGOSZCZK300:04:5100:37:58
325WIŚNIEWSKI Włodzimierz 452SPCTORUŃM5SPC00:08:4200:39:03
326IWICKI Rafał 438RESCUE BIKE MTBTORUŃM4RESCUE BIKE MTB00:06:1800:39:52
327JANKOWSKI Michal 439RESCUE BIKE MTBTORUŃM2RESCUE BIKE MTB00:06:1600:39:53
328RAMBOWICZ Andrzej 363Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:16:1500:40:16
329MARECKI Jarosław 348BYDGOSZCZM500:08:3200:41:36
MĄKA Beata 474BYDGOSZCZK4DNF00:57:54 DNF
TYMCZAK Marta 473BYDGOSZCZK3DNF00:59:01 DNF
KWINTA Anika 472BYDGOSZCZK3DNF00:59:08 DNF
PORZYCH Filip 584WTELNOM3DNF DNF
Znaleziono 333 wynik(ów)