LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
381
Wystartowało:
333
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
327
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GÓRSKA Marta 578GRUCZNOK21K 100:03:0600:25:2601:17:53.9501:21:00.75 2:3523,1
2MIKULSKA Małgorzata 312Nbike AcademyNIEMCZK11K 2 00:00:0000:26:0301:18:52.8001:18:52.80+00:00:582:3722,8
3PATERKA Karolina 663K31K 300:04:4600:25:4301:19:11.0001:23:57.65+00:01:172:3822,7
4RYDELEK Justyna 313KS N-Bike AcademyOSIELSKOK12K 4 00:01:4500:26:1001:22:13.5501:23:59.20+00:04:192:4421,9
5PRZEKWASIŃSKA Agnieszka 572BROwerowyBYDGOSZCZK32K 5BROwerowy00:04:3600:26:4801:25:43.8501:30:20.50+00:07:492:5121,0
6KRZYŻELEWSKA - SUŚ Anna 311Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZK41K 6 00:06:1500:28:2401:26:38.0501:32:53.50+00:08:442:5320,8
7KUCHARSKA Wioletta 453GTR Golub-dobrzynGOLUB-DOBRZYNK33K 7GTR Golub-dobrzyn00:04:2500:27:4001:27:27.6001:31:52.95+00:09:332:5420,6
8BRZUSTEWICZ-ZIÓŁKOWSKA Joanna 413BYDGOSZCZK42K 800:06:1600:28:1701:28:59.1501:35:15.70+00:11:052:5720,2
9ANDRYSZAK Vanessa 542ROWEROWA BRZOZANOWA WIEŚ WIELKAK13K 9Rowerowa Brzoza00:01:4600:30:2301:37:34.9501:39:21.35+00:19:413:1518,4
10MYK-KOPACZ Agnieszka 432BYDGOSZCZK43K 1000:06:1900:30:4201:38:05.0001:44:24.35+00:20:113:1618,4
11POCZTÓŁ Paulina 399BYDGOSZCZK34K 1100:04:2600:32:0901:42:13.4501:46:40.15+00:24:193:2417,6
12MODZELEWSKA Maria 590BYDGOSZCZK22K 1200:03:1100:30:5201:48:38.3501:51:49.50+00:30:443:3716,6
13ZUPA Martyna 602SISU-OWB teamBYDGOSZCZK23K 13SISU OWB Team00:03:1100:33:4801:49:02.2001:52:13.75+00:31:083:3816,5
14WRÓBEL Marta 464Byle do metyBYDGOSZCZK24K 14Byle do mety00:08:4600:35:3001:54:26.2002:03:13.05+00:36:323:4815,7
15SKRZĄTEK Anna 531PRZYŁĘKIK44K 1500:06:3700:35:1801:56:57.2002:03:34.25+00:39:033:5315,4
16DRZEWIECKA Ewelina 395BYDGOSZCZK35K 1600:06:2200:34:3501:57:24.1502:03:46.50+00:39:303:5415,3
17BĄKOWSKA Jolanta 494WIĘCBORKK51K 1700:08:3200:34:2401:58:53.7502:07:26.15+00:40:593:5715,1
18SOŁDYGA Jolanta 521BYDGOSZCZK36K 1800:04:5100:37:5802:09:05.3002:13:57.00+00:51:114:1813,9
MĄKA Beata 474BYDGOSZCZK4DNF00:57:54 DNF DNF DNF--
TYMCZAK Marta 473BYDGOSZCZK3DNF00:59:01 DNF DNF DNF--
KWINTA Anika 472BYDGOSZCZK3DNF00:59:08 DNF DNF DNF--
Znaleziono 21 wynik(ów)