LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
381
Wystartowało:
333
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
327
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1STRZELECKI Paweł 305KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK84-300 LĘBORKM21M 12KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:4601:10:35.9501:10:35.95 2:2125,5
2GĘSICKI Remigiusz 329SISU OWB TeamGOLUB-DOBRZYŃM22M 13SISU OWB Team00:00:0000:22:4001:10:39.2501:10:39.25+00:00:032:2125,5
3RUCIŃSKI Tymon 498Pryma SortTURM23M 38Pryma Sort00:00:0000:23:5201:15:30.7501:15:30.75+00:04:542:3123,8
4WYSOCKI Maciej 614Królowie LasuSOLEC KUJAWSKIM24M 51Królowie Lasu00:03:1100:25:0601:17:00.0501:20:11.70+00:06:242:3423,4
5RUBACH Mariusz 535CIMATBRZOZAM25M 83CIMAT00:03:0600:26:0101:21:29.8001:24:36.70+00:10:532:4322,1
6TODYS Adrian 448BYDGOSZCZM26M 8600:03:0800:25:5801:21:57.4501:25:05.45+00:11:212:4322,0
7DOBRZAŃSKI Dariusz 6543GravityBYDGOSZCZM27M 1013Gravity00:03:1000:26:5701:23:52.7501:27:02.90+00:13:162:4721,5
8TROJANOWSKI Łukasz 534Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM28M 104Klub Kolarski WDA Świecie00:03:0600:27:2701:24:25.0501:27:31.65+00:13:492:4821,3
9LISEWSKI Wojciech 606KRUSZYNM29M 10900:03:0900:26:5701:24:52.6501:28:02.45+00:14:162:4921,2
10LICA Szymon 550SISU OWB TeamGDAŃSKM210M 110SISU OWB Team00:03:0900:25:5301:24:57.8501:28:07.25+00:14:212:4921,2
11MAROSZCZYK Maciej 487GDAŃSKM211M 14700:03:1200:28:0301:27:36.8501:30:49.40+00:17:002:5520,5
12PIENIĄŻEK Dawid 545MedosPAPOWO BISKUPIEM212M 155Medos00:03:0900:28:1701:28:38.9501:31:48.35+00:18:032:5720,3
13BARAŃCZAK Jerzy 496JANIKOWOM213M 17100:03:1000:28:1501:31:18.5501:34:29.10+00:20:423:0219,7
14SIEDLECKI Maciej 350BYDGOSZCZM214M 17400:03:0800:28:0201:31:36.4001:34:44.75+00:21:003:0319,7
15LEMAŃCZYK Jakub 500CIMATBYDGOSZCZM215M 180CIMAT00:03:0700:28:1001:32:40.6501:35:47.85+00:22:043:0519,4
16RUBACH Robert 504CIMATBRZOZAM216M 188CIMAT00:03:0700:28:2501:34:09.1001:37:16.95+00:23:333:0819,1
17ZIÓŁKOWSKI Dawid 617BYDGOSZCZM217M 20400:03:1100:30:1801:36:44.4001:39:55.45+00:26:083:1318,6
18WIECZOREK Mateusz 508JANIKOWOM218M 20600:03:1000:29:3301:36:50.8001:40:01.05+00:26:143:1318,6
19GRZYWIŃSKI Jakub 653GOLUB-DOBRZYŃM219M 23500:08:4700:30:2801:40:46.7001:49:34.35+00:30:103:2117,9
20WIECZOREK Szymon 497INOWROCŁAWM220M 24600:03:0800:30:3701:43:46.4001:46:54.55+00:33:103:2717,3
21FAC Krzysztof 546KT MTB TeamBYDGOSZCZM221M 258KT MTB TEAM00:03:0800:28:1301:46:11.9001:49:20.75+00:35:353:3216,9
22WACHOWSKI Dominik 524GOLUB-DOBRZYŃM222M 25900:08:4700:32:0701:46:14.9001:55:01.90+00:35:383:3216,9
23SIRY Rafał 583BYDGOSZCZM223M 26300:17:2400:32:4501:46:58.1002:04:22.70+00:36:223:3316,8
24ARENT Piotr 560BYDGOSZCZM224M 27900:03:1100:32:3401:53:05.9001:56:17.85+00:42:293:4615,9
25FROICU Alexander 635CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM225M 289CSU Racing Team Bydgoszcz00:03:0900:33:4201:55:55.3001:59:05.15+00:45:193:5115,5
26SKONIECZKA Mateusz 616BYDGOSZCZM226M 29600:03:1200:35:1201:58:40.8502:01:53.40+00:48:043:5715,2
27KEMPA Jan 502CIMATBYDGOSZCZM227M 299CIMAT00:03:0800:37:3302:02:34.1002:05:42.45+00:51:584:0514,7
28JANKOWSKI Michal 439RESCUE BIKE MTBTORUŃM228M 309RESCUE BIKE MTB00:06:1600:39:5302:33:33.6502:39:49.95+01:22:575:0711,7
Znaleziono 28 wynik(ów)