LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
381
Wystartowało:
333
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
327
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1ŁOWIGUS Adam 316rowertour.comŁOCHOWOM31M 3ROWERTOUR.COM00:00:0000:22:0001:09:25.0001:09:25.00 2:1825,9
2BETHKE Sławomir 303SISU-OWB teamBYDGOSZCZM32M 4SISU OWB Team00:00:0000:22:1301:10:00.1501:10:00.15+00:00:352:2025,7
3NAMYSŁ Łukasz 570NikośbikeKOZIEGŁOWYM33M 9Nikośbike00:00:0000:22:3501:10:33.5501:10:33.55+00:01:082:2125,5
4DAMSKI Łukasz 612GardenFlora MTB TeamTRYSZCZYNM34M 15GardenFlora MTB Team00:00:0000:22:4601:11:32.0001:11:32.00+00:02:072:2325,2
5TUSZYŃSKI Mikołaj 489MTB Racing TuszyńskiKOWALEWO POMORSKIEM35M 18MTB Racing Tuszyński00:04:2500:23:2801:12:15.4001:16:40.65+00:02:502:2424,9
6JASINKI Arkadiusz 411Rnew.pl MTB TeamBYDGOSZCZM36M 19Rnew.pl MTB Team00:04:2700:23:2401:12:32.9501:17:00.55+00:03:072:2524,8
7KONIAIEV Volodymyr 632Tarpol teamKREMENCHUKM37M 20Tarpol team00:04:2600:23:2401:12:35.0501:17:01.45+00:03:102:2524,8
8MARKOWSKI Dariusz 613RACK TEAM MTBGDAŃSKM38M 21RACK TEAM MTB00:04:2900:23:2401:12:39.8001:17:09.20+00:03:142:2524,8
9RADTKE Paweł 477SISU-OWB teamWTELNOM39M 22SISU OWB Team00:00:0000:22:4101:12:52.8001:12:52.80+00:03:272:2524,7
10KUROWSKI Kamil 3513GravityBYDGOSZCZM310M 273Gravity00:00:0000:23:3101:14:16.2501:14:16.25+00:04:512:2824,2
11KRZEŚNIAK Roman 619BART J-BIKEŚWIECIEM311M 28BART J-BIKE00:04:2700:23:4901:14:22.9001:18:50.50+00:04:572:2824,2
12NIERZWICKI Piotr 625BART J-BIKESULNOWOM312M 29BART J-BIKE00:04:2500:23:5101:14:25.3001:18:50.45+00:05:002:2824,2
13KOŁAKOWSKI Marcin 307KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM313M 31KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:23:3201:14:41.2001:14:41.20+00:05:162:2924,1
14PIETRZAKOWSKI Patryk 624LadySi TeamBYDGOSZCZM314M 39LadySi Team00:04:2900:25:0301:15:42.4501:20:12.40+00:06:172:3123,8
15LEWANDOWSKI Michał 490MrozBike TeamWĄBRZEŹNOM315M 42MrozBike Team00:04:2600:24:2201:15:52.1001:20:18.65+00:06:272:3123,7
16KONKEL Bartosz 440BYDGOSZCZM316M 4400:04:2600:24:2501:15:54.4501:20:21.40+00:06:292:3123,7
17KEMPKA Dawid 669M317M 4700:04:2600:24:0601:16:07.0001:20:33.65+00:06:422:3223,6
18RYDZEWSKI Sławomir 380NOWA WIEŚ WIELKAM318M 4800:04:3000:24:1401:16:21.2501:20:52.05+00:06:562:3223,6
19KRZEMKOWSKI Wojciech 345BYDGOSZCZM319M 5000:04:3300:24:5801:16:33.4501:21:06.75+00:07:082:3323,5
20KOTLENGA Krzysztof 447STRZELCE GÓRNEM320M 5300:04:5100:24:4001:17:16.2001:22:07.85+00:07:512:3423,3
21WALENTYN Łukasz 661M321M 57Bydzia Power Bike Team00:04:4100:24:4901:17:45.7001:22:27.25+00:08:202:3523,1
22DEBA Bartłomiej 408NAKŁO NAD NOTECIĄM322M 5800:04:3800:25:2701:17:53.8001:22:31.80+00:08:282:3523,1
23KOSTRZEWSKI Tomasz 364BYDGOSZCZM323M 6200:04:3900:25:3601:19:03.4001:23:43.35+00:09:382:3822,8
24WRÓBLEWSKI Karol 370SISU-OWB teamSZUBINM324M 63SISU OWB Team00:04:2800:25:0301:19:03.5501:23:31.85+00:09:382:3822,8
25JANUSZEWSKI Michał 353BYDGOSZCZM325M 6900:04:3900:25:4101:19:58.0501:24:37.50+00:10:332:3922,5
26TOMECKI Teodor 359Iron Max TeamNIWYM326M 70Iron Max Team00:04:3300:25:5801:20:00.3501:24:34.25+00:10:352:4022,5
27KULPIŃSKI Sławomir 547INOWROCŁAWM327M 7100:04:2900:25:3501:20:06.8501:24:35.90+00:10:412:4022,5
28MICHALSKI Michał 596Łapa JaguaraBYDGOSZCZM328M 72Łapa Jaguara00:04:3000:26:0101:20:07.9501:24:38.10+00:10:422:4022,5
29KARWACKI Paweł 401Solano/TrispaceZIELONKAM329M 74Solano/Trispace00:06:3500:26:2101:20:21.2001:26:56.90+00:10:562:4022,4
30SIERADZKI Adam 397Inowrocław Team MTBINOWROCŁAWM330M 80Inowrocław Team MTB00:04:4300:25:5801:21:12.0001:25:55.65+00:11:472:4222,2
31PRZYBYŁ Krzysztof 538KT MTB TEAMBYDGOSZCZM331M 81KT MTB TEAM00:04:3200:25:2401:21:18.4501:25:50.95+00:11:532:4222,1
32HEINRICH Paweł 422BYDGOSZCZM332M 8200:04:3300:26:1001:21:28.1501:26:01.45+00:12:032:4222,1
33JAWORSKI Bartosz 484Epidemia Cylkozy MTB SuszKWIDZYNM333M 84Epidemia Cylkozy MTB Susz00:04:3300:26:2701:21:31.1501:26:04.15+00:12:062:4322,1
34ALMANSA ALARCON Angel 595BYDGOSZCZM334M 8900:04:5900:27:2701:22:30.8501:27:30.70+00:13:052:4521,8
35KIELICH Krzysztof 431VolcanoKRUSZYN KRAJEŃSKIM335M 90Volcano00:04:2500:26:0501:22:54.3501:27:19.90+00:13:292:4521,7
36MARCINIAK Paweł 647BYDGOSZCZM336M 9300:04:3600:26:3001:23:05.8001:27:42.70+00:13:402:4621,7
37OSMAŃSKI Marcin 553TORUŃM337M 9400:04:5300:27:0301:23:07.8501:28:00.90+00:13:422:4621,7
38JANUSZ Jacek 650M338M 9600:04:2800:25:3701:23:31.3001:27:59.45+00:14:062:4721,6
39JANIK Tomasz 537KT MTB TEAMBYDGOSZCZM339M 98KT MTB TEAM00:04:3100:26:4101:23:41.5501:28:13.15+00:14:162:4721,5
40HENCLIK Szymon 505CIMATBYDGOSZCZM340M 99CIMAT00:04:3000:26:5801:23:42.3001:28:12.40+00:14:172:4721,5
41DEKOWSKI Bartosz 599BYDGOSZCZM341M 10000:04:3500:26:3801:23:50.3501:28:26.05+00:14:252:4721,5
42CZERWINSKI Pawel 581BYDGOSZCZM342M 10600:06:1300:26:4801:24:30.4001:30:44.05+00:15:052:4921,3
43ZAMORA Krzysztof 667M343M 11400:06:2400:26:4701:25:10.2501:31:35.05+00:15:452:5021,1
44KURKOWSKI Dawid 601TORUŃM344M 11700:04:4600:26:0401:25:37.1501:30:24.10+00:16:122:5121,0
45ZIELIŃSKI Radosław 335BYDGOSZCZM345M 11800:04:3100:26:4201:25:41.5501:30:13.15+00:16:162:5121,0
46GRAJCZAK Adrian 461GDAŃSKM346M 12400:04:3700:27:1701:26:15.0501:30:52.75+00:16:502:5220,9
47SZATTEN Michał 449TypygrubeBYDGOSZCZM347M 130Typygrube00:04:3200:26:2001:26:37.4501:31:10.30+00:17:122:5320,8
48OJDOWSKI Krzysztof 441CB163KRUSZYN 86-014M348M 133CB16300:04:4300:26:5401:26:42.9501:31:26.05+00:17:172:5320,8
49JĘDRKIEWICZ Grzegorz 630BYDGOSZCZM349M 134 00:04:5400:27:0001:26:48.3001:31:42.95+00:17:232:5320,7
50WIECZOREK Bartosz 587GNIEWKOWOM350M 13500:04:2900:26:1901:26:50.2001:31:19.75+00:17:252:5320,7
51SZPRĘGLEWSKI Bartosz 463zakręceni na stale-Nova TradingLISEWOM351M 136zakręceni na stale-Nova Trading00:04:3500:27:1001:26:54.9501:31:30.00+00:17:292:5320,7
52OLSZEWSKI Patryk 462BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM352M 139BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3400:26:1201:27:07.4001:31:41.50+00:17:422:5420,7
53SOBIECHOWSKI Andrzej 334BYDGOSZCZM353M 14200:04:5700:28:0201:27:17.8501:32:15.00+00:17:522:5420,6
54LANGNER Kamil 593BYDGOSZCZM354M 14400:04:4800:27:4001:27:33.6001:32:21.80+00:18:082:5520,6
55SOBCZYŃSKI Michał 480Toyota BydgoszczBYDGOSZCZM355M 148Toyota Bydgoszcz00:04:4400:27:4801:27:40.9501:32:24.95+00:18:152:5520,5
56AFELT Jarosław 564BYDGOSZCZM356M 14900:04:5300:27:0201:27:46.7501:32:40.65+00:18:212:5520,5
57SZCZEPANIAK Tomasz 341BYDGOSZCZM357M 15000:04:2800:27:5601:27:50.1501:32:18.25+00:18:252:5520,5
58RUGE Przemysław 598RYNARZEWOM358M 15600:04:3800:27:4601:28:43.7001:33:22.35+00:19:182:5720,3
59MAŁECKI Maciej 636BYDGOSZCZM359M 167 00:04:4200:28:5001:30:52.1501:35:34.75+00:21:273:0119,8
60PÓŁGĘSEK Bartosz 383Harpagan Team BydgoszczSOLEC KUJAWSKIM360M 175Harpagan Team Bydgoszcz00:04:3800:28:4901:31:38.3501:36:16.95+00:22:133:0319,6
61WYSMOLIŃSKI Łukasz 525BYDGOSZCZM361M 17700:04:3500:27:3001:31:44.4501:36:19.50+00:22:193:0319,6
62WIELINSKI Wociech 360BYDGOSZCZM362M 18400:04:3200:27:2601:34:00.5001:38:32.85+00:24:353:0819,1
63NADOLNY Marek 658M363M 18500:04:4200:29:3301:34:01.4501:38:44.15+00:24:363:0819,1
64JANKOWSKI Damian 444BYDGOSZCZM364M 18900:04:3900:29:2801:34:12.4001:38:51.40+00:24:473:0819,1
65MUROS Dariusz 665M365M 19100:04:4800:29:0201:34:33.9501:39:22.70+00:25:083:0919,0
66PIECHNA Jarosław 580ŚWIECIEM366M 19400:04:4100:29:2501:35:11.9501:39:53.40+00:25:463:1018,9
67KAŹMIERSKI Łukasz 532BYDGOSZCZM367M 19700:04:4000:30:1401:35:33.6001:40:14.05+00:26:083:1118,8
68CIESIELSKI Adam 384NAKŁO NAD NOTECIĄM368M 19800:04:5800:30:1701:35:34.1501:40:32.80+00:26:093:1118,8
69SIEDLECKI Gerard 344BYDGOSZCZM369M 20100:06:2700:29:0501:35:42.0001:42:09.95+00:26:173:1118,8
70KRASICKI Michał 540TKKF Wodnik WięcborkWITUNIAM370M 202TKKF Wodnik Więcbork00:04:3800:28:5201:35:43.5001:40:21.50+00:26:183:1118,8
71PRZYBYŁ Marcin 591BYDGOSZCZM371M 20300:05:1200:29:3801:35:47.6001:40:59.65+00:26:223:1118,8
72SNOWACKI Przemyslaw 566CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM372M 205CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:4900:29:1501:36:45.2001:41:35.00+00:27:203:1318,6
73BŁAŻKO Paweł 468BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM373M 210BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3400:30:4901:37:23.0501:41:57.15+00:27:583:1418,5
74MALINOWSKI Marcin 499CIMATBYDGOSZCZM374M 211CIMAT00:04:3200:31:0401:37:26.4501:41:58.70+00:28:013:1418,5
75BIAŁY Szymon 479BYDGOSZCZM375M 21200:06:2300:30:1501:37:29.1001:43:52.55+00:28:043:1418,5
76BOGUNIA Jakub 442BYDGOSZCZM376M 21600:04:4500:29:2901:38:02.1501:42:48.10+00:28:373:1618,4
77MELERSKI Filip 585BYDGOSZCZM377M 21900:05:0500:29:2901:38:32.1501:43:37.25+00:29:073:1718,3
78STUCZYŃSKI Paweł 483myModulo Bike TeamBYDGOSZCZM378M 223myModulo Bike Team00:04:3600:29:5301:38:54.9501:43:31.05+00:29:293:1718,2
79ŻERDZIŃSKI Marcin 470BYDGOSZCZM379M 22400:06:0600:30:5001:39:00.6501:45:07.60+00:29:353:1818,2
80LEWANDOWSKI Robert 554ZALESIEM380M 22800:04:5300:28:4501:39:29.3001:44:22.90+00:30:043:1818,1
81LECH Marek 429WHM polskaBYDGOSZCZM381M 230WHM polska00:05:0300:31:5001:39:44.9501:44:48.85+00:30:193:1918,0
82KUBIAK Filip 421DEAFBYDGOSZCZM382M 232DEAF00:06:4400:29:5101:40:13.4501:46:57.45+00:30:483:2018,0
83URBANIAK Zbigniew 402BYDGOSZCZM383M 23800:04:5900:31:1901:41:24.5001:46:24.15+00:31:593:2217,7
84WAWRZYNIAK Łukasz 548SKULSKM384M 23900:04:2900:30:5801:42:10.2501:46:40.05+00:32:453:2417,6
85IWIŃSKI Patryk 543BYDGOSZCZM385M 24000:04:2800:29:0301:42:24.9001:46:53.60+00:32:593:2417,6
86GORZYNSKI Przemyslaw 410BYDGOSZCZM386M 24100:04:3100:30:5601:43:00.3501:47:31.80+00:33:353:2617,5
87GLAZIŃSKI Paweł 514KORONOWOM387M 24500:06:3000:32:4101:43:37.2001:50:07.90+00:34:123:2717,4
88KOSAKOWSKI Krystian 611BYDGOSZCZM388M 25000:04:4100:31:4301:44:24.8501:49:05.90+00:34:593:2817,2
89BETLEJEWSKI Sebastian 446Cinka TeamBYDGOSZCZM389M 252Cinka Team00:04:3400:30:5401:44:31.4001:49:06.35+00:35:063:2917,2
90PAPIEROWSKI Damian 645BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEŚWIECIEM390M 253BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE00:04:3900:28:3801:44:32.9501:49:12.75+00:35:073:2917,2
91JAMRYCH Marcin 639BYDGOSZCZM391M 256 00:09:5500:33:1901:45:10.1501:55:05.70+00:35:453:3017,1
92PIECZKA Robert 506CIMATKRUSZYNM392M 257CIMAT00:04:3000:31:3701:45:48.1001:50:18.90+00:36:233:3117,0
93CHYBOWSKI Przemysław 396BYDGODZCZM393M 26000:06:2600:30:4101:46:20.4501:52:46.90+00:36:553:3216,9
94WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 386BYDGOSZCZM394M 26700:04:5600:32:1301:48:49.0501:53:45.35+00:39:243:3716,5
95OKONIEWICZ Patryk 522GDAŃSKM395M 26900:09:5100:32:4101:49:15.9501:59:07.20+00:39:503:3816,5
96LUCZAK Adrian 465OppaiBYDGOSZCZM396M 270Oppai00:05:0000:31:4801:49:41.3501:54:41.90+00:40:163:3916,4
97WOŁKIEWICZ Marcin 404mastka teamBYDGOSZCZ 85-822M397M 271mastka team00:06:2200:34:2701:50:01.1501:56:23.35+00:40:363:4016,4
98POCZTÓŁ Tomasz 400BYDGOSZCZM398M 28000:04:2700:32:2301:53:08.8501:57:36.40+00:43:433:4615,9
99BEDNAREK Paweł 620'Nasz Zamość'ZAMOŚĆM399M 281'Nasz Zamość'00:04:3400:33:2901:53:52.9001:58:27.35+00:44:273:4715,8
100NOWACZYK Bartosz 340BYDGOSZCZM3100M 28300:04:3100:25:3701:54:29.8001:59:00.85+00:45:043:4815,7
101KARWICKI Łukasz 491KrejziRowerDABROWA CHELMINSKAM3101M 284KrejziRower00:06:1700:35:5901:54:37.4502:00:54.90+00:45:123:4915,7
102BRUSKI Dawid 622BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAMBYDGOSZCZM3102M 288BIKEBOYS.PL ORIENTUJEMY TEAM00:04:3700:29:2301:55:44.7002:00:21.85+00:46:193:5115,6
103RUDZINSKI Dariusz 558BYDGOSZCZM3103M 29200:04:5200:33:4301:56:55.2002:01:47.95+00:47:303:5315,4
104MARKIEWICZ Jakub 523BYDGOSZCZM3104M 29500:08:4600:33:2101:57:41.0002:06:27.60+00:48:163:5515,3
105GAGAJEK Mikołaj 424BYDGOSZCZM3105M 29700:08:4200:35:0702:01:38.9502:10:21.25+00:52:134:0314,8
106VILCESCU Marian 634CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3106M 298CSU Racing Team Bydgoszcz00:04:5700:32:0302:02:06.0002:07:03.55+00:52:414:0414,7
107IGNATOWSKI Mariusz 420BYDGOSZCZM3107M 30000:06:4300:36:0902:02:55.0002:09:38.10+00:53:304:0514,6
108NOWAKOWSKI Grzegorz 436DEAF GARMINBYDGOSZCZM3108M 301DEAF00:06:3900:35:2102:04:46.9002:11:26.05+00:55:214:0914,4
109LEMKE Michał 643BYDGOSZCZM3109M 302 00:04:3600:36:2002:05:14.7002:09:50.80+00:55:494:1014,4
PORZYCH Filip 584WTELNOM3DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 110 wynik(ów)