LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
P2_Solec
32km
     
1RZESZUTEK Piotr 1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:0300:39:48
2GIL Mariusz 91Euro Bike Kaczmarek Electric TeamSTRZELCE KRAJEŃSKIEM3Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:0300:39:49
3PETKA Arek 8KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:0500:39:51
4EBERTOWSKI Przemysław 110M3ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0400:39:47
5SZTURO Rafał 4SISU-OWB team87-162 LUBICZM4SISU-OWB team00:00:0000:20:0400:39:50
6GÓRSKI Zbigniew 5Euro Bike Kaczmarek Electric TeamBYDGOSZCZM4Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:4400:39:52
7RZESZUTEK Tomasz 2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:0600:39:51
8MIGOWSKI Łukasz 99SISU-OWB TEAMPIECHCINM3SISU-OWB team00:00:0000:21:4000:43:10
9GACA Pawel 57Metro Nieruchomości BydgoszczBYDGOSZCZM4Metro Nieruchomości Bydgoszcz00:00:0000:20:4300:42:42
10TECŁAW Aleksandra 15Rowertour.comSTRZELCE GÓRNEK3Rowertour.com00:00:0000:21:4100:43:11
11JANICKI Rafał 73Skra ParerekBYDGOSZCZM3Skra Paterek IT-ROS Team00:00:0000:21:3900:43:10
12SMOLINSKI Artur 68N-Bike AcademyBYDGOSZCZM4N-BIKE Academy00:00:0000:21:3900:43:12
13WENTA Krzysztof 6KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBOŻEPOLE WIELKIEM4KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:3900:43:12
14TECŁAW Radek 23Rowertour.comBYDGOSZCZM3Rowertour.com00:00:0000:20:0600:42:10
15WYŻLIC Michał 14Komobike ScottLUBAWAM3 00:00:0000:20:4400:40:44
16GAWIŃSKI Michał 117M4CTbike.pl00:00:0000:21:4000:43:09
17IDZIKOWSKI Mariusz 102WATTBIKEBYDGOSZCZM4 00:00:0000:21:4100:43:52
18PAWLAK Radosław 106SPORT SERWIS TEAMBYDGOSZCZM4 00:00:0000:21:4700:43:53
19SZCZEPANIAK Sławomir 30Parasoling Cykling TeamBYDGOSZCZM4Parasoling Cykling Team00:00:0000:21:4100:43:52
20SZOPA Krzysztof 97SISU-OWB teamINOWROCŁAWM3SISU-OWB team00:00:0000:22:4800:45:28
21DELIŃSKI Sławek 32BYDZIA POWER BIKE TEAMNIEMCZM2BYDZIA POWER BIKE TEAM00:00:0000:22:4600:45:29
22KOŁODZIEJSKI Adam 126M4GK STG00:00:0000:22:3800:45:30
23SOBOLEWSKI Sławomir 87Zła PassaBYDGOSZCZM4Zła Passa00:00:0000:22:3800:45:29
24MACIEJEWSKI Sławomir 7KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM5KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:5000:45:32
25MIKA Oskar 11Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:5700:45:40
26DOBROWOLSKI Wojciech 21M6Bike Boys PL00:00:0000:22:4800:45:33
27LUTOBORSKI Adam 16SISU-OWB teamBYDGOSZCZM5SISU-OWB team00:00:0000:22:4700:48:38
28PAPELBON Roman 113M3LTM Masters Team00:00:0000:22:5800:46:44
29BAUMGART Adam 10Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:4900:46:45
30JARZĄBEK Tomasz 123M5Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:00
31KAISER Andrzej 22BYTÓWM4Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:19:4400:38:51
32NOWACKA Małgorzata 18Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZK3Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:3900:49:20
33MATUSZEWSKI Krzysztof 48LTM Masters TeamGRUDZIĄDZM6LTM Masters Team00:00:0000:24:2200:49:03
34SEKRECKI Adam 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:2200:49:43
35CHUDZYŃSKI Karol 108SISU-OWB teamSZUBINM4SISU-OWB team00:00:0000:24:4600:49:24
36PIEPER Agnieszka 3KLUB KOLARSKI LEW LĘBROKLĘBORKK2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:25:2400:51:08
37MIGOWSKI Ireneusz 125M4GK STG00:00:0000:22:4900:48:38
38JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 9ŚWIECIEK500:00:0000:26:4300:53:28
39KAMIŃSKA Agnieszka 20SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZK4SISU-OWB team00:00:0000:29:1000:59:45
40JAKUBOWSKI Dominik 118Sunrace MossoPolska.plM1Sunrace MossoPolska.pl00:00:0000:20:0500:39:50
41PRZYBYTEK Michał 12ASE Trek GdyniaGDYNIAM3ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0200:39:48
42KLUSZCZYNSKI Maciej 13ASE TREK GDYNIASOPOTM2ASE Trek Gdynia00:00:0000:21:4000:43:11
43DERHELD Łukasz 109M3ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0200:39:49
44SKOTAREK Filip 121M100:02:4400:23:3300:47:18
45BAŁA Paweł 40DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM200:02:4400:24:4100:48:47
46LASKOWSKI Piotr 104BIAŁE BŁOTAM1 00:02:4400:23:4900:48:47
47SMOLEŃ Adrian 50BAŁACHYM200:02:4400:26:5000:54:11
48SADURSKI Maciej 33TORUŃM200:02:4500:23:4700:47:16
49NOWAK Maciej 31PAŻPBYDGOSZCZM3PAŻP00:02:4500:24:4100:49:21
50GRUBICH Artur 127M100:02:4500:23:3300:47:19
51DZIEDZIC Grzegorz 95GrudziądzGRUDZIĄDZM3Grudziądz00:02:4600:23:4400:47:50
52KWIATKOWSKI Krzysztof 115M3Mogilno Team00:02:4600:24:3900:48:44
53KRĘCKI Łukasz 78Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM3Klub Kolarski Wda Świecie00:02:4600:26:5700:54:46
54ROLBIECKI Kamil 41BRT- Bike Rolbas TeamBYDGOSZCZM2BRT- Bike Rolbas Team00:02:4600:32:0501:05:17
55BIENIEK Miłosz 83StadmedicaBYDGOSZCZM3Stadmedica00:02:4700:23:4600:47:49
56BERG Iwona 124K3THULE TEAM00:02:4700:26:4900:54:09
57WASZEWSKI Paweł 116MOGILNOM300:02:4700:28:3001:05:11
58KULPA Aleksander 62CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:1300:45:59
59KOWSZEWICZ Szymon 64CSU Racing Team BydgoszczTRYSZCZYNM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:4800:48:31
60BIAŁOWĄS Kacper 107DizirlBYDGOSZCZM2Dizirl00:02:4800:32:0601:08:24
61GOŁATA Piotr 65BYDGOSZCZM300:02:4900:25:4500:52:44
62DOBROWOLSKI Grzegorz 44MUROWANIEC GM. BIAŁE BŁOTAM300:02:4900:26:5100:54:22
63BRZOZOWSKI Marcin 38BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM3BRZOZA TRI TEAM00:02:4900:27:1200:55:59
64BANICKI Marcin 79Baniak BaniakowskiBYDGOSZCZM3Baniak Baniakowski00:02:4900:30:4801:07:23
65SADAJ Krzysztof 94Taurus-Technic teamBYDGOSZCZM3Taurus-Technic team00:02:5000:23:2600:47:13
66SŁOMKA Maciej 49może i powoli, ale za to byle jakBYDGOSZCZM3może i powoli ale za to byle jak00:02:5000:25:2600:51:28
67WOROSZYŁO Wiktor 89BYDGOSZCZM300:02:5000:28:1401:14:15
68KUCZYŃSKI Robert 105PIŁAM4 00:04:1600:23:2600:47:13
69NEUMANN Jerzy 114M6Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:04:1600:24:2100:48:30
70LASOWSKI Przemysław 66GRUDZIĄDZM400:04:1700:23:0700:46:01
71KRUSZYŃSKI Kamil 81SISU-OWB teamTORUŃM4SISU-OWB team00:04:1700:23:0700:45:55
72BINIAKOWSKI Janusz 93Browerowy TeamBYDGOSZCZM4BROwerowy00:04:1700:24:5100:50:02
73ŚWITAJ Waldemar 37SUPERCHIPŁOCHOWOM4SUPERCHIP00:04:1800:23:2700:48:01
74BEJMA Sławek 45ŁOCHOWOM400:04:1800:23:2500:47:10
75GOGULSKI Grzegorz 100TORUŃM400:04:1800:25:2800:51:43
76BRZEZIŃSKI Hubert 96BYDGOSZCZM400:04:1800:24:2100:50:41
77SZULC Dariusz 77BYDGOSZCZM500:04:1800:26:2100:54:31
78FILIPIUK Tomasz 70SISU-OWB teamINOWROCŁAWM4SISU-OWB team00:04:1900:23:2300:47:11
79ĆWIKŁA Sławomir 103Skra Paterek IT- ROS TeamNAKŁO NAD NOTECIĄM4 00:04:1900:23:5700:48:26
80JESIONOWSKI Mariusz 112M4MTB Eldar Świecie00:04:1900:26:3500:54:28
81LEWANDOWSKI Andrzej 58POTULICEM500:04:2000:23:5500:48:24
82KUCZEWSKI Mateusz 7586-005 KRUSZYN KRAJEŃSKIM400:04:2000:24:3600:49:45
83KOWALEWSKI Wojciech 92BROwerowyBYDGOSZCZM5BROwerowy00:04:2000:24:4700:49:57
84ADAMOWICZ Arkadiusz 80SZCZECINEKM400:04:2000:27:2001:03:06
85FOGT Maciej 74CB163KRUSZYNM3CB16300:04:2100:23:5400:47:41
86ZUPA Wojciech 54SISU-OWB teamBYDGOSZCZM5SISU-OWB team00:04:2100:24:5000:49:54
87BRZOZOWSKI Jarosław 34BRZOZA TRI TEAM86-061 BRZOZAM5BRZOZA TRI TEAM00:04:2100:28:4500:59:10
88ROSMAN Sebastian 119M4Skra Paterek IT-ROS Team00:04:2200:25:3500:51:51
89KOŁNIERZAK Tadeusz 42NOWA WIEŚ WIELKAM500:04:2200:27:3300:56:27
90KRAWISZ Maciej 56LP500BYDGOSZCZUM4LP50000:04:2200:27:2001:02:43
91GAD Artur 120PIŁAM400:04:2300:24:4100:49:54
92SZYKOWNY Marcin 46TARPOL TEAMBYDGOSZCZM4TARPOL TEAM00:04:2300:25:1500:51:47
93SOBCZAK Szymon 88WARSZAWAM300:04:2300:32:0801:10:00
94WEBER Marek 60Sara Workwear Wheel Brothers RacingGRUDZIĄDZM4Sara Workwear Wheel Brothers Racing00:04:2400:23:4800:47:06
95KUREK Dariusz 84CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5Cyklo Bydgoszcz00:04:2400:24:4500:49:52
96JANOWSKI Krzysztof 76CB163KRUSZYNM4CB16300:04:2400:25:3500:52:41
97KRYGER Łukasz 101BYDGOSZCZM300:04:2400:27:3900:56:51
98BANACH Marcin 673GravityBYDGOSZCZM33Gravity00:04:2500:25:1000:51:02
99ŁĄCZNY Jacek 71Zakręceni na Stale Nova Trading87-125 OSIEK N /WISŁĄM5Zakręceni na Stale Nova Trading00:04:2500:27:3700:56:16
100PIOTRKOWSKI Tomasz 35Mrówka BHPCHEŁMŻAM4Mrówka BHP00:04:2600:26:5101:00:33
101STASZKIEWICZ Radosław 39STASHKY TEAMBYDGOSZCZM5STASHKY TEAM00:04:2700:29:3701:00:14
102MROZIK Andrzej 90BYDGOSZCZM400:04:2700:30:4101:03:45
103JAŚKIEWICZ Maciej 111M300:04:2800:27:5801:03:59
104KOŁACKI Jarosław 53BYDGOSZCZM300:04:5000:28:2500:56:23
105DRYGALSKI Lech 72TORUŃM400:05:0400:29:2500:58:26
PECHE Daniel 85BYDGOSZCZM1DNF DNF DNF
KOWALSKI Jacek 86SOLEC KUJAWSKIM4DNF00:31:05 DNF01:05:57 DNF
Znaleziono 107 wynik(ów)