LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
    
1KAISER Andrzej 22BYTÓWM4Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:19:44
2PRZYBYTEK Michał 12ASE Trek GdyniaGDYNIAM3ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:02
3DERHELD Łukasz 109M3ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:02
4RZESZUTEK Piotr 1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:03
5GIL Mariusz 91Euro Bike Kaczmarek Electric TeamSTRZELCE KRAJEŃSKIEM3Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:03
6EBERTOWSKI Przemysław 110M3ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:04
7SZTURO Rafał 4SISU-OWB team87-162 LUBICZM4SISU-OWB team00:00:0000:20:04
8PETKA Arek 8KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:05
9JAKUBOWSKI Dominik 118Sunrace MossoPolska.plM1Sunrace MossoPolska.pl00:00:0000:20:05
10RZESZUTEK Tomasz 2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM1KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:20:06
11TECŁAW Radek 23Rowertour.comBYDGOSZCZM3Rowertour.com00:00:0000:20:06
12GACA Pawel 57Metro Nieruchomości BydgoszczBYDGOSZCZM4Metro Nieruchomości Bydgoszcz00:00:0000:20:43
13GÓRSKI Zbigniew 5Euro Bike Kaczmarek Electric TeamBYDGOSZCZM4Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:44
14WYŻLIC Michał 14Komobike ScottLUBAWAM3 00:00:0000:20:44
15JANICKI Rafał 73Skra ParerekBYDGOSZCZM3Skra Paterek IT-ROS Team00:00:0000:21:39
16SMOLINSKI Artur 68N-Bike AcademyBYDGOSZCZM4N-BIKE Academy00:00:0000:21:39
17WENTA Krzysztof 6KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBOŻEPOLE WIELKIEM4KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:39
18MIGOWSKI Łukasz 99SISU-OWB TEAMPIECHCINM3SISU-OWB team00:00:0000:21:40
19GAWIŃSKI Michał 117M4CTbike.pl00:00:0000:21:40
20KLUSZCZYNSKI Maciej 13ASE TREK GDYNIASOPOTM2ASE Trek Gdynia00:00:0000:21:40
21TECŁAW Aleksandra 15Rowertour.comSTRZELCE GÓRNEK3Rowertour.com00:00:0000:21:41
22IDZIKOWSKI Mariusz 102WATTBIKEBYDGOSZCZM4 00:00:0000:21:41
23SZCZEPANIAK Sławomir 30Parasoling Cykling TeamBYDGOSZCZM4Parasoling Cykling Team00:00:0000:21:41
24PAWLAK Radosław 106SPORT SERWIS TEAMBYDGOSZCZM4 00:00:0000:21:47
25KOŁODZIEJSKI Adam 126M4GK STG00:00:0000:22:38
26SOBOLEWSKI Sławomir 87Zła PassaBYDGOSZCZM4Zła Passa00:00:0000:22:38
27DELIŃSKI Sławek 32BYDZIA POWER BIKE TEAMNIEMCZM2BYDZIA POWER BIKE TEAM00:00:0000:22:46
28LUTOBORSKI Adam 16SISU-OWB teamBYDGOSZCZM5SISU-OWB team00:00:0000:22:47
29SZOPA Krzysztof 97SISU-OWB teamINOWROCŁAWM3SISU-OWB team00:00:0000:22:48
30DOBROWOLSKI Wojciech 21M6Bike Boys PL00:00:0000:22:48
31BAUMGART Adam 10Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:49
32MIGOWSKI Ireneusz 125M4GK STG00:00:0000:22:49
33MACIEJEWSKI Sławomir 7KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM5KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:22:50
34MIKA Oskar 11Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:57
35PAPELBON Roman 113M3LTM Masters Team00:00:0000:22:58
36LASOWSKI Przemysław 66GRUDZIĄDZM400:04:1700:23:07
37KRUSZYŃSKI Kamil 81SISU-OWB teamTORUŃM4SISU-OWB team00:04:1700:23:07
38KULPA Aleksander 62CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:13
39FILIPIUK Tomasz 70SISU-OWB teamINOWROCŁAWM4SISU-OWB team00:04:1900:23:23
40BEJMA Sławek 45ŁOCHOWOM400:04:1800:23:25
41SADAJ Krzysztof 94Taurus-Technic teamBYDGOSZCZM3Taurus-Technic team00:02:5000:23:26
42KUCZYŃSKI Robert 105PIŁAM4 00:04:1600:23:26
43ŚWITAJ Waldemar 37SUPERCHIPŁOCHOWOM4SUPERCHIP00:04:1800:23:27
44SKOTAREK Filip 121M100:02:4400:23:33
45GRUBICH Artur 127M100:02:4500:23:33
46DZIEDZIC Grzegorz 95GrudziądzGRUDZIĄDZM3Grudziądz00:02:4600:23:44
47BIENIEK Miłosz 83StadmedicaBYDGOSZCZM3Stadmedica00:02:4700:23:46
48SADURSKI Maciej 33TORUŃM200:02:4500:23:47
49KOWSZEWICZ Szymon 64CSU Racing Team BydgoszczTRYSZCZYNM3CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:48
50WEBER Marek 60Sara Workwear Wheel Brothers RacingGRUDZIĄDZM4Sara Workwear Wheel Brothers Racing00:04:2400:23:48
51LASKOWSKI Piotr 104BIAŁE BŁOTAM1 00:02:4400:23:49
52FOGT Maciej 74CB163KRUSZYNM3CB16300:04:2100:23:54
53LEWANDOWSKI Andrzej 58POTULICEM500:04:2000:23:55
54ĆWIKŁA Sławomir 103Skra Paterek IT- ROS TeamNAKŁO NAD NOTECIĄM4 00:04:1900:23:57
55NEUMANN Jerzy 114M6Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:04:1600:24:21
56BRZEZIŃSKI Hubert 96BYDGOSZCZM400:04:1800:24:21
57MATUSZEWSKI Krzysztof 48LTM Masters TeamGRUDZIĄDZM6LTM Masters Team00:00:0000:24:22
58SEKRECKI Adam 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM4Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:22
59KUCZEWSKI Mateusz 7586-005 KRUSZYN KRAJEŃSKIM400:04:2000:24:36
60NOWACKA Małgorzata 18Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZK3Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:39
61KWIATKOWSKI Krzysztof 115M3Mogilno Team00:02:4600:24:39
62BAŁA Paweł 40DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM200:02:4400:24:41
63NOWAK Maciej 31PAŻPBYDGOSZCZM3PAŻP00:02:4500:24:41
64GAD Artur 120PIŁAM400:04:2300:24:41
65KUREK Dariusz 84CYKLO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM5Cyklo Bydgoszcz00:04:2400:24:45
66CHUDZYŃSKI Karol 108SISU-OWB teamSZUBINM4SISU-OWB team00:00:0000:24:46
67KOWALEWSKI Wojciech 92BROwerowyBYDGOSZCZM5BROwerowy00:04:2000:24:47
68ZUPA Wojciech 54SISU-OWB teamBYDGOSZCZM5SISU-OWB team00:04:2100:24:50
69BINIAKOWSKI Janusz 93Browerowy TeamBYDGOSZCZM4BROwerowy00:04:1700:24:51
70BANACH Marcin 673GravityBYDGOSZCZM33Gravity00:04:2500:25:10
71SZYKOWNY Marcin 46TARPOL TEAMBYDGOSZCZM4TARPOL TEAM00:04:2300:25:15
72PIEPER Agnieszka 3KLUB KOLARSKI LEW LĘBROKLĘBORKK2KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:25:24
73SŁOMKA Maciej 49może i powoli, ale za to byle jakBYDGOSZCZM3może i powoli ale za to byle jak00:02:5000:25:26
74GOGULSKI Grzegorz 100TORUŃM400:04:1800:25:28
75ROSMAN Sebastian 119M4Skra Paterek IT-ROS Team00:04:2200:25:35
76JANOWSKI Krzysztof 76CB163KRUSZYNM4CB16300:04:2400:25:35
77GOŁATA Piotr 65BYDGOSZCZM300:02:4900:25:45
78SZULC Dariusz 77BYDGOSZCZM500:04:1800:26:21
79JESIONOWSKI Mariusz 112M4MTB Eldar Świecie00:04:1900:26:35
80JAKUBOWSKA-OLECH Edyta 9ŚWIECIEK500:00:0000:26:43
81BERG Iwona 124K3THULE TEAM00:02:4700:26:49
82SMOLEŃ Adrian 50BAŁACHYM200:02:4400:26:50
83DOBROWOLSKI Grzegorz 44MUROWANIEC GM. BIAŁE BŁOTAM300:02:4900:26:51
84PIOTRKOWSKI Tomasz 35Mrówka BHPCHEŁMŻAM4Mrówka BHP00:04:2600:26:51
85KRĘCKI Łukasz 78Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM3Klub Kolarski Wda Świecie00:02:4600:26:57
86BRZOZOWSKI Marcin 38BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM3BRZOZA TRI TEAM00:02:4900:27:12
87ADAMOWICZ Arkadiusz 80SZCZECINEKM400:04:2000:27:20
88KRAWISZ Maciej 56LP500BYDGOSZCZUM4LP50000:04:2200:27:20
89KOŁNIERZAK Tadeusz 42NOWA WIEŚ WIELKAM500:04:2200:27:33
90ŁĄCZNY Jacek 71Zakręceni na Stale Nova Trading87-125 OSIEK N /WISŁĄM5Zakręceni na Stale Nova Trading00:04:2500:27:37
91KRYGER Łukasz 101BYDGOSZCZM300:04:2400:27:39
92JAŚKIEWICZ Maciej 111M300:04:2800:27:58
93WOROSZYŁO Wiktor 89BYDGOSZCZM300:02:5000:28:14
94KOŁACKI Jarosław 53BYDGOSZCZM300:04:5000:28:25
95WASZEWSKI Paweł 116MOGILNOM300:02:4700:28:30
96BRZOZOWSKI Jarosław 34BRZOZA TRI TEAM86-061 BRZOZAM5BRZOZA TRI TEAM00:04:2100:28:45
97KAMIŃSKA Agnieszka 20SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZK4SISU-OWB team00:00:0000:29:10
98DRYGALSKI Lech 72TORUŃM400:05:0400:29:25
99STASZKIEWICZ Radosław 39STASHKY TEAMBYDGOSZCZM5STASHKY TEAM00:04:2700:29:37
100MROZIK Andrzej 90BYDGOSZCZM400:04:2700:30:41
101BANICKI Marcin 79Baniak BaniakowskiBYDGOSZCZM3Baniak Baniakowski00:02:4900:30:48
KOWALSKI Jacek 86SOLEC KUJAWSKIM4DNF00:31:05 DNF
103ROLBIECKI Kamil 41BRT- Bike Rolbas TeamBYDGOSZCZM2BRT- Bike Rolbas Team00:02:4600:32:05
104BIAŁOWĄS Kacper 107DizirlBYDGOSZCZM2Dizirl00:02:4800:32:06
105SOBCZAK Szymon 88WARSZAWAM300:04:2300:32:08
106JARZĄBEK Tomasz 123M5Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:00
PECHE Daniel 85BYDGOSZCZM1DNF DNF
Znaleziono 107 wynik(ów)