LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
P2_Solec
32km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1GIL Mariusz 91Euro Bike Kaczmarek Electric TeamSTRZELCE KRAJEŃSKIEM31M 3Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:0300:39:4901:37:06.1501:37:06.15 1:5630.9
2PRZYBYTEK Michał 12ASE Trek GdyniaGDYNIAM32M 4ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0200:39:4801:37:10.9501:37:10.95+00:00:041:5630.9
3DERHELD Łukasz 109M33M 5ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0200:39:4901:37:20.7001:37:20.70+00:00:141:5630.8
4EBERTOWSKI Przemysław 110M34M 8ASE Trek Gdynia00:00:0000:20:0400:39:4701:37:43.3001:37:43.30+00:00:371:5730.7
5MIGOWSKI Łukasz 99SISU-OWB TEAMPIECHCINM35M 12SISU-OWB team00:00:0000:21:4000:43:1001:43:36.0501:43:36.05+00:06:292:0429
6JANICKI Rafał 73Skra ParerekBYDGOSZCZM36M 14Skra Paterek IT-ROS Team00:00:0000:21:3900:43:1001:44:52.4501:44:52.45+00:07:462:0528.6
7TECŁAW Radek 23Rowertour.comBYDGOSZCZM37M 18Rowertour.com00:00:0000:20:0600:42:1001:46:48.3001:46:48.30+00:09:422:0828.1
8WYŻLIC Michał 14Komobike ScottLUBAWAM38M 19 00:00:0000:20:4400:40:4401:47:11.8001:47:11.80+00:10:052:0828
9SZOPA Krzysztof 97SISU-OWB teamINOWROCŁAWM39M 24SISU-OWB team00:00:0000:22:4800:45:2801:51:29.4501:51:29.45+00:14:232:1326.9
10KULPA Aleksander 62CSU Racing Team BydgoszczBYDGOSZCZM310M 33CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:1300:45:5901:53:36.9001:56:25.65+00:16:302:1626.4
11SADAJ Krzysztof 94Taurus-Technic teamBYDGOSZCZM311M 41Taurus-Technic team00:02:5000:23:2600:47:1301:57:19.5002:00:10.35+00:20:132:2025.6
12PAPELBON Roman 113M312M 42LTM Masters Team00:00:0000:22:5800:46:4401:57:20.8501:57:20.85+00:20:142:2025.6
13DZIEDZIC Grzegorz 95GrudziądzGRUDZIĄDZM313M 44Grudziądz00:02:4600:23:4400:47:5001:58:11.7502:00:58.40+00:21:052:2125.4
14BIENIEK Miłosz 83StadmedicaBYDGOSZCZM314M 48Stadmedica00:02:4700:23:4600:47:4901:59:14.7002:02:02.45+00:22:082:2325.2
15KWIATKOWSKI Krzysztof 115M315M 49Mogilno Team00:02:4600:24:3900:48:4401:59:16.1002:02:02.45+00:22:092:2325.2
16FOGT Maciej 74CB163KRUSZYNM316M 50CB16300:04:2100:23:5400:47:4101:59:16.9502:03:38.70+00:22:102:2325.2
17KOWSZEWICZ Szymon 64CSU Racing Team BydgoszczTRYSZCZYNM317M 52CSU Racing Team Bydgoszcz00:02:4800:23:4800:48:3102:00:19.2002:03:07.65+00:23:132:2424.9
18NOWAK Maciej 31PAŻPBYDGOSZCZM318M 61PAŻP00:02:4500:24:4100:49:2102:03:45.9002:06:31.00+00:26:392:2824.2
19BANACH Marcin 673GravityBYDGOSZCZM319M 653Gravity00:04:2500:25:1000:51:0202:05:22.8002:09:48.45+00:28:162:3023.9
20GOŁATA Piotr 65BYDGOSZCZM320M 7200:02:4900:25:4500:52:4402:10:45.7002:13:35.55+00:33:392:3622.9
21SŁOMKA Maciej 49może i powoli, ale za to byle jakBYDGOSZCZM321M 74może i powoli ale za to byle jak00:02:5000:25:2600:51:2802:11:08.0502:13:58.90+00:34:012:3722.9
22DOBROWOLSKI Grzegorz 44MUROWANIEC GM. BIAŁE BŁOTAM322M 7500:02:4900:26:5100:54:2202:12:18.3502:15:07.80+00:35:122:3822.7
23KRĘCKI Łukasz 78Klub Kolarski Wda ŚwiecieŚWIECIEM323M 77Klub Kolarski Wda Świecie00:02:4600:26:5700:54:4602:17:14.9002:20:01.05+00:40:082:4421.9
24KRYGER Łukasz 101BYDGOSZCZM324M 8000:04:2400:27:3900:56:5102:21:29.5502:25:54.45+00:44:232:4921.2
25BRZOZOWSKI Marcin 38BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZM325M 81BRZOZA TRI TEAM00:02:4900:27:1200:55:5902:21:58.5502:24:48.00+00:44:522:5021.1
26KOŁACKI Jarosław 53BYDGOSZCZM326M 8700:04:5000:28:2500:56:2302:27:19.2002:32:09.85+00:50:132:5620.4
27WASZEWSKI Paweł 116MOGILNOM327M 9100:02:4700:28:3001:05:1102:36:14.2002:39:01.50+00:59:083:0719.2
28WOROSZYŁO Wiktor 89BYDGOSZCZM328M 9300:02:5000:28:1401:14:1502:45:30.3502:48:21.10+01:08:243:1818.1
29BANICKI Marcin 79Baniak BaniakowskiBYDGOSZCZM329M 96Baniak Baniakowski00:02:4900:30:4801:07:2302:49:40.6502:52:30.50+01:12:343:2317.7
30JAŚKIEWICZ Maciej 111M330M 9800:04:2800:27:5801:03:5902:55:59.7003:00:28.60+01:18:533:3117
31SOBCZAK Szymon 88WARSZAWAM331M 9900:04:2300:32:0801:10:0002:59:08.4503:03:31.65+01:22:023:3416.7
Znaleziono 31 wynik(ów)