LOTTO - XI METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM

Organizator:
Rowerowa Brzoza
Data:
2019-06-16
Miejsce:
Bydgoszcz
Dystans:
50 km
Zgłoszonych:
126
Wystartowało:
107
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
105
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 32km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Teams | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5 | M5 | M6

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Piecki
12km
P2_Solec
32km
Czas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KAISER Andrzej 22BYTÓWM41M 1Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:19:4400:38:5101:34:18.1501:34:18.15 1:5331.8
2SZTURO Rafał 4SISU-OWB team87-162 LUBICZM42M 9SISU-OWB team00:00:0000:20:0400:39:5001:38:20.0001:38:20.00+00:04:011:5830.5
3GÓRSKI Zbigniew 5Euro Bike Kaczmarek Electric TeamBYDGOSZCZM43M 10Euro Bike Kaczmarek Electric Team00:00:0000:20:4400:39:5201:39:51.8501:39:51.85+00:05:331:5930
4GACA Pawel 57Metro Nieruchomości BydgoszczBYDGOSZCZM44M 13Metro Nieruchomości Bydgoszcz00:00:0000:20:4300:42:4201:43:37.1501:43:37.15+00:09:192:0429
5SMOLINSKI Artur 68N-Bike AcademyBYDGOSZCZM45M 16N-BIKE Academy00:00:0000:21:3900:43:1201:44:53.7001:44:53.70+00:10:352:0528.6
6WENTA Krzysztof 6KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKBOŻEPOLE WIELKIEM46M 17KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK00:00:0000:21:3900:43:1201:46:07.0501:46:07.05+00:11:482:0728.3
7GAWIŃSKI Michał 117M47M 20CTbike.pl00:00:0000:21:4000:43:0901:47:21.4501:47:21.45+00:13:032:0827.9
8IDZIKOWSKI Mariusz 102WATTBIKEBYDGOSZCZM48M 21 00:00:0000:21:4100:43:5201:48:12.4001:48:12.40+00:13:542:0927.7
9PAWLAK Radosław 106SPORT SERWIS TEAMBYDGOSZCZM49M 22 00:00:0000:21:4700:43:5301:48:24.7501:48:24.75+00:14:062:1027.7
10SZCZEPANIAK Sławomir 30Parasoling Cykling TeamBYDGOSZCZM410M 23Parasoling Cykling Team00:00:0000:21:4100:43:5201:50:05.4001:50:05.40+00:15:472:1227.3
11KOŁODZIEJSKI Adam 126M411M 25GK STG00:00:0000:22:3800:45:3001:51:29.8501:51:29.85+00:17:112:1326.9
12SOBOLEWSKI Sławomir 87Zła PassaBYDGOSZCZM412M 28Zła Passa00:00:0000:22:3800:45:2901:51:56.2501:51:56.25+00:17:382:1426.8
13LASOWSKI Przemysław 66GRUDZIĄDZM413M 2900:04:1700:23:0700:46:0101:52:09.4001:56:26.45+00:17:512:1426.7
14KRUSZYŃSKI Kamil 81SISU-OWB teamTORUŃM414M 30SISU-OWB team00:04:1700:23:0700:45:5501:53:27.2001:57:44.90+00:19:092:1626.4
15MIKA Oskar 11Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM415M 34Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:5700:45:4001:53:39.8501:53:39.85+00:19:212:1626.4
16WEBER Marek 60Sara Workwear Wheel Brothers RacingGRUDZIĄDZM416M 35Sara Workwear Wheel Brothers Racing00:04:2400:23:4800:47:0601:55:44.9502:00:09.10+00:21:262:1825.9
17KUCZYŃSKI Robert 105PIŁAM417M 36 00:04:1600:23:2600:47:1301:55:47.9002:00:04.75+00:21:292:1825.9
18BAUMGART Adam 10Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM418M 43Rowerowa Brzoza00:00:0000:22:4900:46:4501:57:41.8501:57:41.85+00:23:232:2125.5
19FILIPIUK Tomasz 70SISU-OWB teamINOWROCŁAWM419M 45SISU-OWB team00:04:1900:23:2300:47:1101:58:16.0002:02:35.25+00:23:572:2125.4
20ŚWITAJ Waldemar 37SUPERCHIPŁOCHOWOM420M 46SUPERCHIP00:04:1800:23:2700:48:0101:58:20.9002:02:39.10+00:24:022:2225.3
21BEJMA Sławek 45ŁOCHOWOM421M 4700:04:1800:23:2500:47:1001:58:22.0002:02:40.45+00:24:032:2225.3
22ĆWIKŁA Sławomir 103Skra Paterek IT- ROS TeamNAKŁO NAD NOTECIĄM422M 56 00:04:1900:23:5700:48:2602:02:02.7502:06:22.65+00:27:442:2624.6
23SEKRECKI Adam 19ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM423M 57Rowerowa Brzoza00:00:0000:24:2200:49:4302:02:38.6502:02:38.65+00:28:202:2724.5
23GAD Artur 120PIŁAM424M 5800:04:2300:24:4100:49:5402:02:38.6502:07:02.55+00:28:202:2724.5
25KUCZEWSKI Mateusz 7586-005 KRUSZYN KRAJEŃSKIM425M 5900:04:2000:24:3600:49:4502:02:42.4002:07:03.05+00:28:242:2724.4
26CHUDZYŃSKI Karol 108SISU-OWB teamSZUBINM426M 64SISU-OWB team00:00:0000:24:4600:49:2402:05:09.7502:05:09.75+00:30:512:3024
27ROSMAN Sebastian 119M427M 66Skra Paterek IT-ROS Team00:04:2200:25:3500:51:5102:06:05.1002:10:27.45+00:31:462:3123.8
28SZYKOWNY Marcin 46TARPOL TEAMBYDGOSZCZM428M 67TARPOL TEAM00:04:2300:25:1500:51:4702:06:17.5002:10:40.95+00:31:592:3123.8
29MIGOWSKI Ireneusz 125M429M 68GK STG00:00:0000:22:4900:48:3802:09:15.0002:09:15.00+00:34:562:3523.2
30BINIAKOWSKI Janusz 93Browerowy TeamBYDGOSZCZM430M 69BROwerowy00:04:1700:24:5100:50:0202:09:18.5502:13:35.70+00:35:002:3523.2
31GOGULSKI Grzegorz 100TORUŃM431M 7100:04:1800:25:2800:51:4302:10:02.2502:14:21.00+00:35:442:3623.1
32BRZEZIŃSKI Hubert 96BYDGOSZCZM432M 7300:04:1800:24:2100:50:4102:11:07.4002:15:25.90+00:36:492:3722.9
33JANOWSKI Krzysztof 76CB163KRUSZYNM433M 76CB16300:04:2400:25:3500:52:4102:16:36.4002:21:00.45+00:42:182:4322
34JESIONOWSKI Mariusz 112M434M 78MTB Eldar Świecie00:04:1900:26:3500:54:2802:20:14.1002:24:33.85+00:45:552:4821.4
35PIOTRKOWSKI Tomasz 35Mrówka BHPCHEŁMŻAM435M 83Mrówka BHP00:04:2600:26:5101:00:3302:23:13.5502:27:39.75+00:48:552:5120.9
36DRYGALSKI Lech 72TORUŃM436M 8500:05:0400:29:2500:58:2602:25:54.3502:30:59.15+00:51:362:5520.6
37KRAWISZ Maciej 56LP500BYDGOSZCZUM437M 88LP50000:04:2200:27:2001:02:4302:28:27.7002:32:50.45+00:54:092:5820.2
38MROZIK Andrzej 90BYDGOSZCZM438M 9200:04:2700:30:4101:03:4502:37:25.1502:41:52.45+01:03:073:0819.1
39ADAMOWICZ Arkadiusz 80SZCZECINEKM439M 9400:04:2000:27:2001:03:0602:46:58.8002:51:19.00+01:12:403:2018
KOWALSKI Jacek 86SOLEC KUJAWSKIM4DNF00:31:05 DNF01:05:57 DNF DNF DNF--
Znaleziono 40 wynik(ów)