Organizator : | Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o. |
Data : | 2021-11-20 |
Miejsce : | Nadleśnictwo Mielec |
Dystans : | 25 km |
Zgłoszonych : | 237 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 203 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Klasyfikacja Leśników | K16-35 | M16-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OPALIŃSKI Michał | 225 | KB Maratończyk Dębica | PUSTYNIA | M16-35 | 00:00:00 | |
2 | KOZIARA Patryk | 317 | Dzikie Mustangi | PASZCZYNA | M16-35 | 00:00:00 | |
3 | SURMAN Mariusz | 334 | Dzikie Mustangi | PUSTKÓW OSIEDLE | M16-35 | 00:00:00 | |
4 | SKOLARCZYK Bartłomiej | 340 | PRZEMYŚL | M16-35 | 00:00:00 | ||
5 | BRUDZ Krzysztof | 350 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M16-35 | 00:00:00 | |
6 | ŁOJCZYK Marcin | 375 | Podium | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
7 | STEC Michał | 386 | DĘBICA | M16-35 | 00:00:00 | ||
8 | MIŁOS Łukasz | 396 | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | ||
9 | LEWANDOWSKI Miłosz | 437 | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
10 | BARAN Arkadiusz | 206 | Hunters OCR Team | ŻABNO | M16-35 | 00:00:00 | |
11 | KIELASZEWSKI Karol | 237 | LeszNO LIMITS RUNNERS | LESZNO | M16-35 | 00:00:00 | |
12 | KUŁACZKOWSKI Konrad | 243 | STALOWA WOLA | M16-35 | 00:00:00 | ||
13 | SMACZNY Bartłomiej | 255 | WTM | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
14 | FLESZAR Łukasz | 264 | KRAKÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
15 | KARAŚ Łukasz | 284 | TARNÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
16 | ROKITA Adam | 291 | Wkurw_Team | PROSZOWICE | M16-35 | 00:00:00 | |
17 | KOZIOŁ Marcin | 302 | TARNÓW | M16-35 | 00:00:00 | ||
18 | DZIERLIŃSKI Paweł | 341 | Mondi Bags | ŚWIECIE | M16-35 | 00:00:00 | |
19 | BIDAS Michał | 378 | Fizjoaccess | LUBLIN | M16-35 | 00:00:00 | |
20 | KAMENCZAK Kamil | 395 | Dzikie Mustangi | PUSTKÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
21 | DULIK Bartosz | 410 | Miej wybiegane a będzie ci dane | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
22 | TELESZ Mateusz | 413 | POŁOMIA | M16-35 | 00:00:00 | ||
23 | MAZURKIEWICZ Wojciech | 414 | Grubo albo wcale | MIELEC | M16-35 | 00:00:00 | |
24 | HANULAK Paweł | 422 | PODIUM | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
25 | HANULAK Kuba | 423 | PODIUM | RZESZÓW | M16-35 | 00:00:00 | |
26 | KNAPIK Sebastian | 429 | Butyjana | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | M16-35 | 00:00:00 |
Znaleziono 26 wynik(ów)