Organizator : | Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o. |
Data : | 2021-11-20 |
Miejsce : | Nadleśnictwo Mielec |
Dystans : | 25 km |
Zgłoszonych : | 237 |
Wystartowało : | 203 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 203 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Klasyfikacja Leśników | K16-35 | M16-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WICHEREK Maciej | 252 | ITMBW | KRAKÓW | M50+ | 00:00:00 | |
2 | PARADOWSKI Paweł | 288 | ByleDoMety | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | |
3 | SOJA Tomek | 293 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
4 | SIDOWSKI Krzysztof | 330 | BBL Ostrowiec Świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50+ | 00:00:00 | |
5 | KRAWCZYNSKI Janusz | 358 | OstroBiec | GROMADZICE | M50+ | 00:00:00 | |
6 | ADAMCZYK Janusz | 365 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
7 | SROKA Zbigniew | 374 | SKRZYSZÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
8 | BALICKI Hubert | 373 | CIOSOWA | M50+ | 00:00:00 | ||
9 | WITEK Bogdan | 415 | Water Team | BARYCZKA | M50+ | 00:00:00 | |
10 | DEC Piotr | 426 | :) | LUBYCZA KRÓLEWSKA | M50+ | 00:00:00 | |
11 | SZAL Marcin | 433 | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
12 | SIEK Kazimierz | 436 | ZABRNIE | M50+ | 00:00:00 | ||
13 | KRÓL Robert | 226 | Skrzydlaci Dzieciom | KIELCE | M50+ | 00:00:00 | |
14 | BĘBEN Robert | 235 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50+ | 00:00:00 | |
15 | BEDNARZ Krzysztof | 271 | 4K Team Tarnów | TARNÓW | M50+ | 00:00:00 | |
16 | ŻUROWSKI Krzysztof | 279 | Nocny Bór Team | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M50+ | 00:00:00 | |
17 | SIEDLACZEK Zbigniew | 319 | LUBLIN | M50+ | 00:00:00 | ||
18 | SMAGACZ Henryk | 346 | Dębickie Gepardy | STARA JASTRZĄBKA | M50+ | 00:00:00 | |
19 | NAUKA Wiesław | 356 | Dębickie Gepardy | DĘBICA | M50+ | 00:00:00 | |
20 | MARSZAŁEK Dariusz | 362 | MCP Team | RZEZAWA | M50+ | 00:00:00 | |
21 | SKRZYPEK Adam | 372 | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | ||
22 | CHAJDAŚ Robert | 379 | Zabiegani Mielec | MIELEC | M50+ | 00:00:00 | |
23 | WODZIEŃ Andrzej | 383 | PAKO Team | RZESZÓW | M50+ | 00:00:00 | |
24 | POŁEĆ Grzegorz | 388 | PRZYGOŃ | M50+ | 00:00:00 | ||
25 | ORZECHOWSKI Marek | 404 | TakLubieSandomierz | SANDOMIERZ | M50+ | 00:00:00 | |
26 | NOSAL Sławomir | 405 | TARNÓW | M50+ | 00:00:00 | ||
27 | CZYŻ Grzegorz | 421 | Grupa Azoty -Automatyka Tarnów | BOGUMIŁOWICE | M50+ | 00:00:00 |
Znaleziono 27 wynik(ów)