MAŁY JULEK RUN 300M

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Biomaszyna
Data:
2018-04-15
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
0.3 km
Zgłoszonych:
98
Wystartowało:
83
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
82
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1ARCZEWSKA Marcjanna 802SZCZECINDz-201100:00:00
2BŁACHUT Karol 805SZCZECINCh-201000:00:00
3CEGLAREK Jan 806KSPSZCZECINCh-201000:00:00
4CEGLAREK Michał 807PRZEDSZKOLE FIGIELEKSZCZECINCh-201200:00:00
5CHOMONT Antonina 809SP 5 GOLENIÓWKRĘPSKODz-201100:00:00
6CICHOCKA Michalina 810HKS SKAUT SZCZECINSZCZECINDz-201200:00:00
7DOLOT Natalia 811ADTAXSZCZECINDz-200900:00:00
8DUL Zuzanna 813BINOWODz-201000:00:00
9DUL Olivier 814BINOWOCh-201200:00:00
10FELCZEREK Julian 815SZCZECINCh-200800:00:00
11FRONCALA Michał 816SZCZECINCh-201200:00:00
12FRONCALA Adam 817SZCZECINCh-200900:00:00
13GONERKO Mikołaj 818SZCZECINCh-200900:00:00
14GÓRNY Filip 822SZCZECINCh-201000:00:00
15GRUGEL Filip 823FITNESS I ZDROWIEROSINYCh-201100:00:00
16HERUDZIŃSKI Michał 824SZCZECINCh-201000:00:00
17HUMENIUK Nina 825UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-201100:00:00
18JÓŹWIK Ida 829ZAŁOMDz-2013_i_młodsze00:00:00
19JUSZCZYŃSKI Wiktor 831BIOMASZYNA, KLUB WILKI MORSKIESZCZECINCh-200900:00:00
20JUSZCZYŃSKI Mikołaj 832BIOMASZYNA, POGOŃ PRAWOBRZEŻESZCZECINCh-201200:00:00
21KAJPER Justyna 833SZCZECINDz-201000:00:00
22KARSKA Lena 834SP 33SZCZECINDz-201000:00:00
23KLYSZCZ Krzyś 837SZCZECINCh-2013_i_młodsi00:00:00
24KOTKOWSKA Łucja 838SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
25KOZŁOWSKA Alicja 839UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-201000:00:00
26KUŹBIK Weronika 840MONIA GYMSZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
27KUŹBIK Zuzanna 841SZCZECINDz-201100:00:00
28KWIATKOWSKA Zofia 842SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
29ŁAZAR Bartosz 845SZCZECINCh-200800:00:00
30MACHOLA Marcin 846MONIAJIMSZCZECINCh-201100:00:00
31MARAS Julian 847SZCZECINCh-201100:00:00
32MARAS Feliks 848SZCZECINCh-200800:00:00
33MARMURA Mariusz Tomasz 849STARGARD JA SIE NIE ŚCIGAMSTARGARDCh-201000:00:00
34MŁYNARCZYK Alicja 851SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
35MŁYNARCZYK Nikodem 852UKS MKL SZCZECINSZCZECINCh-201200:00:00
36MUCHA Marta 853FIZJOKIDSSZCZECINDz-201000:00:00
37OLESZKIEWICZ Ewa 854SZCZECINDz-201200:00:00
38ORSZULAK Filip 855SZCZECINCh-201200:00:00
39PIETRZKIEWICZ Antoni 857BEZRZECZECh-2013_i_młodsi00:00:00
40PODKRÓLEWICZ Joanna 859ADTAXSZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
41RESZKE Kacper 860KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWASZCZECINCh-200800:00:00
42SZCZYPEK Maja 863SZCZECINDz-201100:00:00
43SZYSZKO Łucja 864UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-200800:00:00
44SZYSZKO Zofia 865UKS MKL SZCZECINSZCZECINDz-201000:00:00
45SZYSZKO Wincenty 866BIOMASZYNA TEAMSZCZECINCh-201200:00:00
46SZYSZKO Ksawery 867BIOMASZYNA TEAMSZCZECINCh-2013_i_młodsi00:00:00
47ŚLIWA Kajetan 868BEZRZECZECh-201200:00:00
48TARNAWSKA Zosia 870SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
49TOMASZEWSKA Ola 872SP 37SZCZECINDz-201100:00:00
50TRĘTKIEWICZ Hania 874SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:00
51WŁODARCZAK Adam 878SZCZECINCh-201200:00:00
52WÓJCIK Wojtek 879SZCZECINCh-200900:00:00
53WÓJCIK Adam 880SZCZECINCh-201100:00:00
54WYKA Aleksander 881SZCZECINCh-201000:00:00
55WYSOCKA Alicja 882SZCZECINDz-200900:00:00
56ZAJĄC Bartłomiej 883SZCZECINCh-201200:00:00
57ZIELIŃSKA Dorota 884SZCZECINDz-200900:00:00
58ĆWIRKO Martyna 886OBIF CKSSZCZECINDz-200900:00:00
59MALINOWSKI Dawid 889UKS MKLSZCZECINCh-200800:00:00
60MORAWIAK Maja 890SZCZECINDz-201200:00:00
61MORAWIAK Maksymilian 891SP 74SZCZECINCh-200800:00:00
62PUCHEŁA Karol 892Ch-2013_i_młodsi00:00:00
63PUCHEŁA Wojtek 893Ch-200900:00:00
64REDZIK Julia 894SCZECINDz-201200:00:00
65REDZIK Dawid 895SZCZECINCh-200900:00:00
66DWOJACKI Dawid 896SZCZECINCh-200800:00:00
67WÓJCIK Karolina 898SZCZECINDz-200900:00:00
68ZIEMBA Igor 899SZCZECINCh-200800:00:00
69CEWKA Nikola 808SZCZECINDz-200800:00:01
70WITWICKA Aleksandra 877SZCZECINDz-201200:00:02
71DWOJACKA Zuzanna 897SZCZECINDz-200800:00:02
72DOMAŃSKA Natalia 887OBIF CKSSZCZECINDz-200800:00:04
73BEKIER Mateusz 804SP 24SZCZECINCh-200800:00:05
74JANKOWIAK Maja 826UKS MKLSZCZECINDz-200800:00:06
75ŚLIWA Jakub 869BEZRZECZECh-2013_i_młodsi00:00:08
76WIECZOREK Monika 875SZCZECINDz-200800:00:09
77KWIATKOWSKI Antoni 843SZCZECINCh-2013_i_młodsi00:00:12
78ŁAZAR Mateusz 844SZCZECINCh-2013_i_młodsi00:00:13
79PIETRZKIEWICZ Mieczysław 858BEZRZECZECh-2013_i_młodsi00:00:14
80ARCZEWSKI Leopold 803SZCZECINCh-2013_i_młodsi00:00:15
81JUSTYŃSKA Mila 830SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:42
82SZCZYPEK Tosia 862SZCZECINDz-2013_i_młodsze00:00:42
83SIEMIĄTKOWSKA Marta 888Dz-201200:46:10
Znaleziono 83 wynik(ów)