MANHATTAN RUN - EDYCJA III

Organizator:
Black And Yellow
Data:
2019-10-19
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
1.85 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
87
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.85km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SOWIŃSKI Patryk 147M-Open1M 100:05:42.45 3:0519,4
2KOPCZYŃSKI Szymon 70M-Open2M 200:06:04.70+00:00:223:1718,2
3POŁEĆ Arkadiusz 145M-Open3M 300:06:06.35+00:00:233:1718,2
4OSTASZEWSKI Arkadiusz 116DecathlonM-Open4M 400:06:08.70+00:00:263:1918,0
5GUMKOWSKI Szymon 20M-Open5M 500:06:10.60+00:00:283:2018,0
6KOWALSKI Waldemar 142M-Open6M 600:06:11.00+00:00:283:2018,0
7RAKOCZY Marcin 146M-Open7M 700:06:18.25+00:00:353:2417,6
8KALINOWSKI Maciej 23M-Open8M 800:06:26.20+00:00:433:2917,2
9BĄK Daniel 65M-Open9M 900:06:32.25+00:00:493:3117,0
10DUBIELA Monika 152LUBICHAWEK-Open1K 100:06:38.00+00:00:553:3516,7
11KOŚCIECHA Mateusz 124M-Open10M 1000:06:38.05+00:00:553:3516,7
12STEFANIAK Damian 80M-Open11M 1100:06:38.20+00:00:553:3516,7
13GÓRSKI Mateusz 18M-Open12M 1200:06:50.00+00:01:073:4116,2
14KALICA Paweł 151M-Open13M 1300:06:59.40+00:01:163:4615,9
15MATEREK Kacper 77M-Open14M 1400:07:01.40+00:01:183:4715,8
16BAKIERA Miłosz 62M-Open15M 1500:07:03.05+00:01:203:4815,7
17DAWIDOWICZ Mateusz 58GDAŃSKM-Open16M 1600:07:10.40+00:01:273:5215,5
18JAKUBOWSKI Marcin 115GDAŃSKM-Open17M 1700:07:12.10+00:01:293:5315,4
19ROZMUS Wiktor 44M-Open18M 1800:07:14.25+00:01:313:5415,3
20TUWALSKA Małgorzata 130K-Open2K 200:07:16.80+00:01:343:5615,2
21TUWALSKA Elżbieta 148K-Open3K 300:07:19.55+00:01:373:5715,1
22MAGIEROWSKI Michał 150M-Open19M 1900:07:22.15+00:01:393:5815,1
23BIEGAŃSKI Bogumił 1M-Open20M 2000:07:29.75+00:01:474:0314,8
24KRAWIEC Joanna 125K-Open4K 400:07:37.10+00:01:544:0714,6
25KOWALIK Hubert 72M-Open21M 2100:07:38.20+00:01:554:0714,5
26GAJDA Patryk 122M-Open22M 2200:07:39.50+00:01:574:0814,5
27LEJK Weronika 30K-Open5K 500:07:43.30+00:02:004:1014,4
28BUTOWSKA Katarzyna 5K-Open6K 600:07:44.45+00:02:024:1114,3
29PĘŚKO Michał 40M-Open23M 2300:07:45.00+00:02:024:1114,3
30DRAGAN Karol 10M-Open24M 2400:07:48.80+00:02:064:1214,2
31DYMEK Sebastian 14M-Open25M 2500:07:49.55+00:02:074:1314,2
32KUROWSKI Wojciech 74M-Open26M 2600:08:00.60+00:02:184:2013,8
33SKOROWSKA Sylwia 120HASKAK-Open7K 700:08:01.30+00:02:184:2013,8
34KRZYŻANOWSKI Grzegorz 73M-Open27M 2700:08:01.90+00:02:194:2013,8
35URBANIAK Marek 53M-Open28M 2800:08:02.90+00:02:204:2013,8
36SZATKOWSKI Marcin 60M-Open29M 2900:08:03.50+00:02:214:2113,8
37DUBAS Bartosz 11M-Open30M 3000:08:04.40+00:02:214:2213,7
38MACH Dawid 32M-Open31M 3100:08:05.85+00:02:234:2213,7
39KUROWSKI Michał 75M-Open32M 3200:08:09.65+00:02:274:2413,6
40ŁĘCKI Krzysztof 143M-Open33M 3300:08:17.45+00:02:354:2913,4
41CHILKA Lalit 113GDAŃSKM-Open34M 3400:08:20.60+00:02:384:3013,3
42CIEŚLA Grzegorz 7M-Open35M 3500:08:24.75+00:02:424:3213,2
43FILIP Krzysztof 15M-Open36M 3600:08:35.50+00:02:534:3812,9
44RYŃSKA Karolina 46K-Open8K 800:08:38.10+00:02:554:4012,9
45SZLAGOWSKA Oliwia Szlagowska 50K-Open9K 900:08:38.65+00:02:564:4012,8
46POCHOPIEŃ Mira 127K-Open10K 1000:08:44.45+00:03:024:4312,7
47ŚNIEG Aleksandra 128K-Open11K 1100:08:45.60+00:03:034:4312,7
48WASILEWSKI Marcin 54M-Open37M 3700:08:49.80+00:03:074:4612,6
49BIEGANSKA Sandra 66K-Open12K 1200:08:52.85+00:03:104:4812,5
50RUTKOWSKI Łukasz 118GDAŃSKM-Open38M 3800:08:53.25+00:03:104:4812,5
51BIEGANSKI Konrad 67M-Open39M 3900:08:53.55+00:03:114:4812,5
52BOGALECKI Marek 3M-Open40M 4000:08:54.45+00:03:124:4812,5
53AJCHNER OLENDER Agnieszka 61K-Open13K 1300:08:56.80+00:03:144:4912,4
54GRUSZKIEWICZ Radosław 59M-Open41M 4100:08:58.00+00:03:154:5012,4
55SHTONDA Viktoriia 47K-Open14K 1400:09:01.95+00:03:194:5212,3
56TURZYŃSKI Wacław 81M-Open42M 4200:09:02.25+00:03:194:5312,3
57WIOSNA Tomasz 82M-Open43M 4300:09:03.30+00:03:204:5312,3
58LIPIŃSKA Dominika 31K-Open15K 1500:09:05.90+00:03:234:5412,2
59BIEGANOWSKI Jacek 111GDAŃSKM-Open44M 4400:09:12.45+00:03:304:5812,1
60GITNER Marcin 16M-Open45M 4500:09:13.70+00:03:314:5912,0
61KUBJATKO Michal 28M-Open46M 4600:09:14.00+00:03:314:5912,0
62KOTŁOWSKA Marlena 71K-Open16K 1600:09:16.85+00:03:345:0012,0
63PIOTROWSKA Mirosława 41K-Open17K 1700:09:18.70+00:03:365:0211,9
64ILCZUK Jagoda 22K-Open18K 1800:09:20.30+00:03:375:0211,9
65OKULSKA Anna Okulska 37K-Open19K 1900:09:20.65+00:03:385:0211,9
66MIKOŁAJCZYK Anna 78K-Open20K 2000:09:21.35+00:03:385:0311,9
67JODŁOWSKA Martyna 119GDAŃSKK-Open21K 2100:09:24.80+00:03:425:0511,8
68PROKOPOWICZ Marta 42K-Open22K 2200:09:36.25+00:03:535:1111,6
69BIEGANOWSKA Joanna 112GDAŃSKK-Open23K 2300:09:39.65+00:03:575:1211,5
70BARTSCH Aleksandra 63K-Open24K 2400:09:41.65+00:03:595:1411,4
71JANUSZCZYK Jolanta 114GDAŃSKK-Open25K 2500:09:42.00+00:03:595:1411,4
72BIEGANOWSKA Justyna 110GDAŃSKK-Open26K 2600:09:42.15+00:03:595:1511,4
73MARKOWSKA Ewa 34K-Open27K 2700:09:53.70+00:04:115:2011,2
74BŁAŃSKA-MECNER Magdalena 109ŻUKOWOK-Open28K 2800:09:55.45+00:04:135:2111,2
75CZARNECKA Anita 8K-Open29K 2900:09:59.30+00:04:165:2311,1
76TOMASZ Banasik Tomasz 129M-Open47M 4700:10:01.75+00:04:195:2411,1
77PERUCKI Piotr 39M-Open48M 4800:10:11.90+00:04:295:3010,9
78BĄK Sybilla 64K-Open30K 3000:10:14.75+00:04:325:3210,8
79PEREIRA FONTELES Gustavo 38M-Open49M 4900:10:20.85+00:04:385:3510,7
80WRÓBEL Małgorzata 131K-Open31K 3100:10:28.30+00:04:455:3910,6
81ZIELIŃSKI Tomasz 84M-Open50M 5000:10:31.20+00:04:485:4110,6
82LENARTOWSKI Sebastian 117M-Open51M 5100:11:13.80+00:05:316:049,9
83MACIOCH Martyna 33K-Open32K 3200:11:25.30+00:05:426:109,7
84SULEK Karolina 48K-Open33K 3300:11:54.00+00:06:116:259,3
85KLASA Jan 107M-Open52M 5200:12:48.15+00:07:056:558,7
86PIOTROWSKI Marek 106M-Open53M 5300:13:10.20+00:07:277:078,4
87BŁASZCZUK Maja 2K-Open34K 3400:13:12.70+00:07:307:088,4
Znaleziono 87 wynik(ów)