MANHATTAN RUN - EDYCJA III

Organizator:
Black And Yellow
Data:
2019-10-19
Miejsce:
Gdańsk
Dystans:
1.85 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
87
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
87
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KLASA Jan 107M-Open
2BŁASZCZUK Maja 2K-Open
3BOGALECKI Marek 3M-Open
4BUTOWSKA Katarzyna 5K-Open
5CIEŚLA Grzegorz 7M-Open
6CZARNECKA Anita 8K-Open
7DRAGAN Karol 10M-Open
8DUBAS Bartosz 11M-Open
9DYMEK Sebastian 14M-Open
10FILIP Krzysztof 15M-Open
11GITNER Marcin 16M-Open
12GÓRSKI Mateusz 18M-Open
13GUMKOWSKI Szymon 20M-Open
14ILCZUK Jagoda 22K-Open
15KALINOWSKI Maciej 23M-Open
16KUBJATKO Michal 28M-Open
17LEJK Weronika 30K-Open
18LIPIŃSKA Dominika 31K-Open
19MACH Dawid 32M-Open
20MACIOCH Martyna 33K-Open
21MARKOWSKA Ewa 34K-Open
22OKULSKA Anna Okulska 37K-Open
23PEREIRA FONTELES Gustavo 38M-Open
24PERUCKI Piotr 39M-Open
25PĘŚKO Michał 40M-Open
26PIOTROWSKA Mirosława 41K-Open
27PROKOPOWICZ Marta 42K-Open
28ROZMUS Wiktor 44M-Open
29RYŃSKA Karolina 46K-Open
30SHTONDA Viktoriia 47K-Open
31SULEK Karolina 48K-Open
32SZLAGOWSKA Oliwia Szlagowska 50K-Open
33URBANIAK Marek 53M-Open
34WASILEWSKI Marcin 54M-Open
35DAWIDOWICZ Mateusz 58GDAŃSKM-Open
36SZATKOWSKI Marcin 60M-Open
37GRUSZKIEWICZ Radosław 59M-Open
38AJCHNER OLENDER Agnieszka 61K-Open
39BAKIERA Miłosz 62M-Open
40BARTSCH Aleksandra 63K-Open
41BĄK Sybilla 64K-Open
42BĄK Daniel 65M-Open
43BIEGANSKA Sandra 66K-Open
44BIEGANSKI Konrad 67M-Open
45KOPCZYŃSKI Szymon 70M-Open
46KOTŁOWSKA Marlena 71K-Open
47KOWALIK Hubert 72M-Open
48KRZYŻANOWSKI Grzegorz 73M-Open
49KUROWSKI Wojciech 74M-Open
50KUROWSKI Michał 75M-Open
51MATEREK Kacper 77M-Open
52MIKOŁAJCZYK Anna 78K-Open
53STEFANIAK Damian 80M-Open
54TURZYŃSKI Wacław 81M-Open
55WIOSNA Tomasz 82M-Open
56ZIELIŃSKI Tomasz 84M-Open
57PIOTROWSKI Marek 106M-Open
58BŁAŃSKA-MECNER Magdalena 109ŻUKOWOK-Open
59BIEGANOWSKA Justyna 110GDAŃSKK-Open
60BIEGANOWSKI Jacek 111GDAŃSKM-Open
61BIEGANOWSKA Joanna 112GDAŃSKK-Open
62CHILKA Lalit 113GDAŃSKM-Open
63JANUSZCZYK Jolanta 114GDAŃSKK-Open
64JAKUBOWSKI Marcin 115GDAŃSKM-Open
65OSTASZEWSKI Arkadiusz 116DecathlonM-Open
66LENARTOWSKI Sebastian 117M-Open
67RUTKOWSKI Łukasz 118GDAŃSKM-Open
68JODŁOWSKA Martyna 119GDAŃSKK-Open
69SKOROWSKA Sylwia 120HASKAK-Open
70GAJDA Patryk 122M-Open
71KOŚCIECHA Mateusz 124M-Open
72KRAWIEC Joanna 125K-Open
73POCHOPIEŃ Mira 127K-Open
74ŚNIEG Aleksandra 128K-Open
75TOMASZ Banasik Tomasz 129M-Open
76TUWALSKA Małgorzata 130K-Open
77WRÓBEL Małgorzata 131K-Open
78BIEGAŃSKI Bogumił 1M-Open
79KOWALSKI Waldemar 142M-Open
80ŁĘCKI Krzysztof 143M-Open
81POŁEĆ Arkadiusz 145M-Open
82RAKOCZY Marcin 146M-Open
83SOWIŃSKI Patryk 147M-Open
84MAGIEROWSKI Michał 150M-Open
85TUWALSKA Elżbieta 148K-Open
86KALICA Paweł 151M-Open
87DUBIELA Monika 152LUBICHAWEK-Open
Znaleziono 87 wynik(ów)