Organizator : | LZS SKRA Paterek, Gmina Nakło nad Notecią |
Data : | 2019-11-03 |
Miejsce : | Nakło nad Notecią |
Dystans : | 35 km |
Zgłoszonych : | 149 |
Wystartowało : | 141 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 141 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 35km | Czas brutto 35km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BELT Kacper | 1006 | MTB Eldar Świecie | SULNOWO | M2 | 1 | M 1 | 00:00:01 | 01:14:56.65 | 01:14:57.85 | 2:08 | 28 (100%) | ||
2 | MAŁAS Marcin | 1071 | AZS Politrchnika Gdańska | BYDGOSZCZ | M2 | 2 | M 6 | 00:00:03 | 01:18:13.75 | 01:18:17.35 | +00:03:19 (4.2%) | 2:14 | 26.8 (95.7%) | |
3 | GĘSICKI Remigiusz | 1133 | SISU-OWB Team | GOLUB-DOBRZYŃ | M2 | 3 | M 7 | 00:00:01 | 01:18:32.25 | 01:18:33.45 | +00:03:35 (4.6%) | 2:14 | 26.7 (95.4%) | |
4 | BETHKE Slawomir | 1007 | SISU-OWB team | BYDGOSZCZ | M2 | 4 | M 9 | 00:00:02 | 01:18:40.70 | 01:18:43.50 | +00:03:45 (4.8%) | 2:14 | 26.7 (95.4%) | |
5 | TORZEWSKI Sebastian | 1105 | AMSports Bydgoszcz MTB Team | BYDGOSZCZ | M2 | 5 | M 11 | 00:00:02 | 01:20:14.10 | 01:20:16.85 | +00:05:19 (6.6%) | 2:17 | 26.2 (93.6%) | |
6 | DEBA Bartek | 1024 | MAŁOCIN | M2 | 6 | M 28 | 00:00:13 | 01:26:14.90 | 01:26:27.95 | +00:11:30 (13.3%) | 2:27 | 24.4 (87.1%) | ||
7 | RUCIŃSKI Tymon | 1141 | Skra Paterek IT-Ros Team | TUR | M2 | 7 | M 36 | 00:00:01 | 01:27:27.95 | 01:27:29.15 | +00:12:31 (14.3%) | 2:29 | 24 (85.7%) | |
8 | DOBRZAŃSKI Dariusz | 1026 | 3Gravity | BYDGOSZCZ | M2 | 8 | M 50 | 00:00:10 | 01:31:37.70 | 01:31:48.45 | +00:16:50 (18.3%) | 2:37 | 22.9 (81.8%) | |
9 | WYSOCKI Maciej | 1143 | Królowie Lasu | SOLEC KUJAWSKI | M2 | 9 | M 56 | 00:00:20 | 01:33:05.00 | 01:33:25.95 | +00:18:28 (19.8%) | 2:39 | 22.6 (80.7%) | |
10 | NIESPODZIANY Adam | 1076 | MTB Team Toyota Ukleja | PIŁA | M2 | 10 | M 76 | 00:00:20 | 01:39:54.85 | 01:40:15.75 | +00:25:17 (25.2%) | 2:51 | 21 (75.0%) | |
11 | REINHOLZ Tomasz | 1086 | MTB Eldrar Świecie | TERESPOL POMORSKI | M2 | 11 | M 81 | 00:00:16 | 01:41:59.00 | 01:42:15.30 | +00:27:17 (26.7%) | 2:54 | 20.6 (73.6%) | |
12 | GURZONEK Mateusz | 1040 | Chodzieskie Towarzystwo Roqerowe | CHODZIEŻ | M2 | 12 | M 85 | 00:00:03 | 01:43:20.45 | 01:43:24.30 | +00:28:26 (27.5%) | 2:57 | 20.3 (72.5%) | |
13 | ŚMIGIEL Janusz | 1136 | TUR | M2 | 13 | M 87 | 00:00:26 | 01:43:54.35 | 01:44:21.05 | +00:29:23 (28.2%) | 2:58 | 20.2 (72.1%) | ||
14 | PÓŁCZYŃSKI Łukasz | 1084 | H2Oshop | RYTEL | M2 | 14 | M 89 | 00:00:29 | 01:45:23.60 | 01:45:53.10 | +00:30:55 (29.2%) | 3:00 | 19.9 (71.1%) | |
15 | CZECHOWICZ Sebastian | 1023 | CHODZIEŻ | M2 | 15 | M 103 | 00:00:17 | 01:51:45.65 | 01:52:03.60 | +00:37:05 (33.1%) | 3:11 | 18.8 (67.1%) | ||
16 | WYPYCH Eryk | 1113 | TUR | M2 | 16 | M 119 | 00:00:19 | 02:16:28.15 | 02:16:47.95 | +01:01:50 (45.2%) | 3:53 | 15.4 (55.0%) |
Znaleziono 16 wynik(ów)