MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ

Organizator:
Portal bydgoscybiegacze.pl i Life+
Data:
2016-09-18
Miejsce:
BYDGOSZCZ
Dystans:
42.195 km
Zgłoszonych:
21
Wystartowało:
16
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
15
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 5km | 10.5km | 15.5km | 21km | 26km | 31.5km | 36.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5km10.5km15.5km21km26km31.5km36.5kmCzas
netto
42km
Czas
brutto
42km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1CYGANEK Grzegorz 201CIĆWIRZEBYDGOSZCZM301M 100:00:0400:27:5200:54:4201:22:3501:48:2002:14:4102:40:3003:09:2303:39:28.6503:39:33.05 5:1311.5
2TESSA Karol 218LISI OGONM302M 200:00:0400:28:0400:54:4701:22:1901:48:5502:17:2302:46:5603:23:3603:58:24.2003:58:28.95+00:18:555:4010.6
3MUSZYŃSKI Krzysztof 214KRUSZYN KRAJEŃSKIM401M 300:00:0400:31:0601:00:4301:31:1102:00:4702:31:1603:00:0603:31:2404:00:01.5004:00:05.50+00:20:325:4210.5
4POLAK Krzysztof 219OLIMPINM402M 400:00:0300:31:5201:01:2701:33:1602:02:2802:33:3403:01:5703:32:1104:02:55.7004:02:59.35+00:23:275:4710.4
5KOŁKOWSKI Andrzej 220SPARTANIE DZIECIOMBRANIEWOM403M 500:00:0400:31:3401:01:5301:33:4402:03:2402:35:0203:05:2703:37:1604:07:49.0504:07:53.30+00:28:205:5410.2
6KRASKA Tomasz 210BIEGIEM PRZEZ POLSKĘNOWE MIASTO NAD PILICĄM404M 600:00:0100:30:1500:59:3601:31:5902:02:2902:34:5503:05:5103:39:1504:11:24.9004:11:26.60+00:31:565:5910
7MAŁKIŃSKI Józef 212RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM501M 700:00:0200:30:1600:59:4601:31:5802:03:2002:37:3803:10:2903:47:4204:22:39.0504:22:41.50+00:43:106:159.6
8KORYCIŃSKI Arkadiusz 209RUNSPACE.PL TEAMBYDGOSZCZM303M 800:00:0300:31:1501:01:5401:35:2502:07:2902:43:5103:14:5303:50:2404:25:48.7004:25:52.20+00:46:206:199.5
9CZELIŃSKI Leszek 202KORONOWOM502M 900:00:0500:28:3900:57:0201:28:0301:58:4502:35:1903:12:1303:52:0304:37:05.6504:37:11.30+00:57:376:359.1
10DRZYMALSKI Damian 206AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZRULEWOM201M 1000:00:0400:26:2500:51:4801:20:2501:49:2202:28:1503:09:1903:56:3704:40:51.2504:40:56.10+01:01:226:419
11ŁAPIŃSKI Mateusz 211TORUŃM304M 1100:00:0300:32:5401:06:0401:40:3802:13:1502:48:3803:25:5504:09:3904:47:09.9504:47:12.95+01:07:416:508.8
12BIZOŃ Michał 200RUNSPACE.PL TEAMBYDGOSZCZM305M 1200:00:0300:31:1601:01:5901:35:3202:07:3002:43:5603:21:4104:12:5805:05:34.5505:05:38.50+01:26:057:168.2
13MICHALAK Marcin 213CZORNE HANYSYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM405M 1300:00:0400:32:2001:04:3601:39:3002:14:5302:57:1103:40:4104:27:0505:11:51.4505:11:56.10+01:32:227:258.1
14DRAIM Jacek 205BYDGOSZCZM503M 1400:00:0300:35:3201:09:2301:43:1102:17:1602:56:4903:38:1304:29:5205:26:50.9005:26:53.90+01:47:227:467.7
15RAKOWSKI Piotr 217BYDGOSKIE KOŁO REGIONALNE STOWARZYSZENIA ŻANDARMBYDGOSZCZM60+1M 1500:00:0500:35:0601:08:5001:46:5902:23:5903:08:4403:55:3104:47:0305:40:25.5505:40:30.85+02:00:568:067.4
RACIBORSKI Grzegorz 216TASAK TEAMBYDGOSZCZM30DNF00:38:09 DNF01:15:42 DNF01:53:43 DNF02:31:37 DNF03:19:08 DNF04:13:15 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 16 wynik(ów)