MARATON SELEKCJA
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-14
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 83
Wystartowało : 75
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 73
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria Czas startuStrzelnica
28km
    
1LECH Sebastian 1882Akademia Wojsk LądowychOLKUSZMundurowi czynni - M00:00:0305:08:27
2MENDYKA Kacper 1825Akademia Marynarki WojennejGDYNIAMundurowi czynni - M00:00:0406:44:45
3JESIOTR Jakub 1839RUDA-SKRODAMundurowi czynni - M00:00:0408:09:22
4KUŚPIET Sylwia 18356 BPDBYTOMMundurowi czynni - K00:00:0405:54:31
5DAWIEC Michał 1864FAT ZabrzeZABRZEMudurowi cywil - M00:00:0406:54:31
6KĘPA Justyna 1868KRAKÓWMundurowi czynni - K00:00:0405:20:50
7SALA Paweł 1808Beskidy To Stan UmysłuMYŚLENICEMudurowi cywil - M 00:00:0405:39:18
8GRZEGORCZYK Iga 1829MOTYCZMundurowi cywil - K00:00:0507:28:35
9BEDNARCZYK Dariusz 18435 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLMundurowi czynni - M00:00:0506:19:43
10HAŁOŃ Kamil 18495 Batalion Strzelców PodhalańskichZARZECZEMundurowi czynni - M00:00:0506:09:46
11TCHOREK Andrzej 1880ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M00:00:0507:25:57
12JASZCZYŃSKI Kamil 1888Dobczyński Klub BiegaczaŚWIĄTNIKI GÓRNEMudurowi cywil - M 00:00:0506:28:26
13KRZYŻOWSKI Hubert 1802Beskidy To Stan UmysłuMSZANA DOLNAMudurowi cywil - M 00:00:0506:06:12
14BEDNARCZYK Marcin 18745 Batalion strzelców podhalańskichDUBIECKOMundurowi czynni - M00:00:0506:29:23
15DUDEK Marcin 18166 Batalion PowietrznodesantowyKNURÓWMundurowi czynni - M00:00:0506:00:27
16WILK Adam 1826NADARZYNMudurowi cywil - M00:00:0605:50:20
17WIERZBICKA Ewelina 1831ŻYRARDÓWMundurowi cywil - K00:00:0608:01:14
18KLUJ Tomasz 1879ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M00:00:0607:26:38
19NOWAK Błażej 18837W3293 PowidlKRUSZEWNIAMundurowi czynni - M 00:00:0605:43:14
20WŁOCH Mariusz 18195 bspORZECHOWCEMundurowi czynni - M00:00:0705:57:39
21POSTULKA Paweł 1818FAT ZabrzeZABRZEMudurowi cywil - M00:00:0707:52:08
22PŁAZA Darek 1848TjwWARSZAWAMudurowi cywil - M00:00:0707:25:03
23KORSAK Mateusz 1854Deloitte AdventureTeamWARSZAWAMudurowi cywil - M00:00:0707:39:00
24SŁAPCZYŃSKA Marta 18712 Brygada ZmechanizowanaKALISZ POMORSKIMundurowi czynni - K00:00:0706:16:52
25MRÓZ Piotr 1873KRAKÓWMundurowi czynni - M00:00:0706:11:25
26MISIARZ Tomasz 1887NYSAMundurowi czynni - M 00:00:0707:25:11
27PIETRZOK Patryk 1827WKB Meta Lublniec/Akademia Wojsk LądowychOLESNOMundurowi czynni - M00:00:0805:31:49
28CHWASTOWICZ Jarek 1840WARSZAWAMudurowi cywil - M00:00:0808:12:01
29PLEWKA Sylwia 1853Combat TJWWARSZAWASportowa - K00:00:0806:12:39
30KRYŚKIEWICZ Mateusz 1858SITNEMudurowi cywil - M00:00:0807:20:12
31SACIUK Maciej 1857Combat TJWWARSZAWASportowa - M00:00:0806:48:07
32PILARSKA Marlena 1856Combat-trenuj jakbyś walczylWARSZAWASportowa - K00:00:0807:40:39
33OCHAŁEK Piotr 18675bspPRZEMYŚLMundurowi czynni - M00:00:0805:57:28
34NOWOROLNIK Kacper 18245 batalion strzelców podhalańskichBIAŁY DUNAJECMundurowi czynni - M00:00:0807:10:40
35SZCZUKA Jakub 1828Akademia wojsk lądowychRAWICZMundurowi czynni - M00:00:0905:17:41
36AMAROWICZ Jacek 18425 BspPRZEMYŚLMundurowi czynni - M00:00:0905:49:10
37NOWAK Sebastian 1865NwOSGSOLEC KUJAWSKIMundurowi czynni - M00:00:0906:47:59
38GIEFERT Tomasz 18705BSPPRZEMYŚLMundurowi czynni - M00:00:0905:20:49
39WOŁODKO Michał 1881Form Fitness Radzyń PodlaskiRADZYŃ PODLASKIMundurowi czynni - M00:00:0906:11:54
40WOJCIULA Konrad 1846ŁAPYMundurowi czynni - M00:00:0906:19:15
41MLECZKO Grzegorz 18625BspGRABOWNICA STARZEŃSKAMundurowi czynni - M00:00:0905:28:40
42BINKOWICZ Sebastian 1814LUBLAMundurowi czynni - M00:00:1007:08:57
43FILIP Michał 1821ŁUBIENKOMudurowi cywil - M00:00:1007:08:55
44ZALIŃSKI Leszek 1850Fitness Academy RetroWROCŁAWMudurowi cywil - M00:00:1006:47:54
45MISTELA Michał 1851WROCŁAWMundurowi czynni - M00:00:1004:55:02
46PLISZCZAK Sebastian 1876STARGARD SZCZECIŃSKIMundurowi czynni - M00:00:1005:55:58
47KOCHANIAK Andrzej 1869WłóczybiegiSOWLANYMudurowi cywil - M00:00:1005:46:25
48KURDYK Anna Paulina 1889X RunnersKAUSZMundurowi cywil - K 00:00:1004:59:11
49SZCZUTKO Ewelina 1801BACHÓRZSportowa - K 00:00:1004:37:31
50ŚWIĄTEK Michał 1815Maniak Team TrzemesznoTRZEMESZNOMudurowi cywil - M00:00:1106:04:32
51SZPIR Maciek 1823POZNAŃMundurowi czynni - M00:00:1107:02:38
52LACH Karol 1833Akademia Wojsk LądowychPEWEL ŚLEMIEŃSKAMundurowi czynni - M00:00:1104:54:57
53RAPNICKI Stanisław 1834Akademia Wojsk LądowychRACIBÓRZMundurowi czynni - M00:00:1107:19:23
54PAKULA Konrad 1845Dzikie Dziki GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKISportowa - M00:00:1106:02:01
55OSETEK Oskar 1855SIERADZMundurowi czynni - M00:00:1106:18:57
56MATEJKO Wojciech 1863KRAKÓWMundurowi czynni - M00:00:1106:32:15
57PŁUSA Marcin 1877Dzikie Dziki GorzówDREZDENKOSportowa - M00:00:1106:03:27
58HUZIOR Elżbieta 1878ORZESZESportowa - K00:00:1107:10:34
59CHWAUSZ Paweł 1885WROCŁAWSportowa - M 00:00:1105:39:53
60KONDERAK Adrian 1836OLKUSZMudurowi cywil - M00:00:1208:00:54
61SZOTEK Maciej 1841OLKUSZMudurowi cywil - M00:00:1207:23:27
62TOMCZYSZYN Norbert 1838Akademia Wojsk LądowychKRZCZONÓWMundurowi czynni - M00:00:1206:44:58
63PRZESMYCKI Rafał 1866WARSZAWAMundurowi czynni - M00:00:1206:11:23
64HUZIOR Roman 1872ORZESZEMudurowi cywil - M00:00:1207:11:31
65ORYSZCZAK Bartłomiej 1812TOMASZÓW LUBELSKIMundurowi czynni - M00:00:1205:49:15
66HELLER Łukasz 1811GDAŃSKMudurowi cywil - M00:00:1305:56:06
67LEWANDOWSKI Mariusz 1820ZAMOŚĆMundurowi czynni - M00:00:1306:16:43
68PAKIEŁA Alicja 1890SCATELBLĄGSportowa - K 00:00:1304:44:35
69POLANEK Damian 1886ZABIERZÓWMundurowi czynni - M 00:00:1307:28:27
70GRABOWSKI Jarosław 18327,62 GroupWARSZAWAMudurowi cywil - M00:00:1407:30:48
71KICWAK Krzysztof 1875Wilczy DuchSĘKOWAMudurowi cywil - M00:00:1406:05:58
72KUŹMIŃSKI Tomasz 1884ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M 00:00:1407:28:06
Niesklasyfikowani
JANAS Szymon 1844WOT / 3PBOT / 35 BLP SanokBÓBRKAMundurowi czynni - MDNF DNF
SŁOWIKOWSKI Adrian 1852FAT ZABRZERUDA ŚLĄSKAMudurowi cywil - MDNF DNF
KRYŚKIEWICZ Łukasz 1861SITNEMudurowi cywil - MDNF DNF
Znaleziono 75 wynik(ów)