MARATON SELEKCJA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
26 km
Zgłoszonych:
125
Wystartowało:
110
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
108
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStrzelnica
28km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
28.1km
Czas
brutto
28.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JACHYMEK Bartłomiej 2031JacekBiega Running TeamWARSZAWASportowa - M1M 100:00:1405:07:42-00:40:0004:30:35.0004:30:49.00 11:035.4
2KOCHANIAK Andrzej 2046WłóczybiegiSOWLANYSportowa - M2M 200:00:1405:16:32-00:40:0004:38:03.0004:38:17.00+00:07:2811:195.3
3KOLIŃSKI Robert 2047NIEZRZESZONYWROCŁAWSportowa - M3M 300:00:0505:21:34-00:40:0004:44:01.0004:44:06.00+00:13:1711:315.2
4LACH Karol 2059Akademia Wojsk LądowychPEWEL ŚLEMIEŃSKAMundurowi czynni - M1M 400:00:1905:25:20-00:40:0004:51:37.0004:51:56.00+00:21:0711:485.1
5SOŁTYS Sebastian 2117TRZYDNIK MAŁYMundurowi czynni - M2M 500:00:0105:25:19-00:35:0004:56:54.0004:56:56.00+00:26:0711:485.1
6ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 209522kbpgDĄBROWA GÓRNICZAMundurowi czynni - M3M 600:00:0705:48:42-00:40:0005:12:22.0005:12:29.00+00:41:4012:324.8
7GOLIANEK Krzysztof 2118LUBLINMundurowi czynni - M4M 700:00:0205:52:16-00:40:0005:14:56.0005:14:59.00+00:44:1012:374.7
8PAKIEŁA Alicja 2122Sportowa - K1K 100:00:0805:54:51-00:40:0005:18:41.0005:18:50.00+00:48:0112:454.7
9RUTKOWSKI Mariusz 2082SGO GdańskGDAŃSKMudurowi cywil - M1M 800:00:0106:09:29-00:40:0005:32:39.0005:32:41.00+01:01:5213:154.5
10PŁUSA Marcin 2077DREZDENKOSportowa - M4M 900:00:0205:50:48-00:20:0005:33:07.0005:33:09.00+01:02:2012:334.8
11NIEDŹWIECKI Daniel 2124SGO GdańskGDAŃSKMundurowi czynni - M5M 1000:00:0106:09:27-00:40:0005:33:45.0005:33:47.00+01:02:5813:184.5
12SZCZUKA Jakub 2090AWLRAWICZMundurowi czynni - M6M 1100:00:1706:11:20-00:40:0005:33:32.0005:33:50.00+01:03:0113:174.5
13TARKOWSKI Paweł 2096WROCŁAWMundurowi czynni - M7M 1200:00:1206:11:38-00:40:0005:34:24.0005:34:36.00+01:03:4713:194.5
14ŚWIĄTEK Michał 2094Włóczykije TrzemesznoTRZEMESZNOSportowa - M5M 1300:00:0105:51:09-00:20:0005:36:00.0005:36:01.00+01:05:1212:404.7
15PILARSKI Grzegorz 207322BPGNAMYSŁÓWMundurowi czynni - M8M 1400:00:0705:50:56-00:20:0005:38:28.0005:38:35.00+01:07:4612:454.7
16BERNAT Michał 2005KravwawaWARSZAWASportowa - M6M 1500:00:0405:51:26-00:15:0005:42:57.0005:43:01.00+01:12:1212:444.7
17ŻAK Jakub 2113GLIWICEMundurowi czynni - M9M 1600:00:0706:24:35-00:40:0005:47:47.0005:47:54.00+01:17:0513:484.3
18SUCHTA Paweł 2121CZASŁAWMudurowi cywil - M2M 1700:00:1006:24:19-00:40:0005:48:19.0005:48:30.00+01:17:4113:494.3
19GOŁDYN Sebastian 20251 Pomorska Brygada Logistyczna BydgoszczBYDGOSZCZMundurowi czynni - M10M 1800:00:0206:34:51-00:40:0005:58:01.0005:58:03.00+01:27:1414:094.2
20WILK Jakub 2115Happy SchoolNADARZYNSportowa - M7M 1900:00:0306:12:06-00:15:0006:02:25.0006:02:29.00+01:31:4013:254.5
21SOKÓŁ Patryk 2088POZNAŃMundurowi czynni - M11M 2000:00:1606:35:48-00:35:0006:03:11.0006:03:27.00+01:32:3814:104.2
22JAGODA Anna 2032BigYellowFoot Adventure TeamRUMIASportowa - K2K 200:00:0906:51:10-00:40:0006:14:33.0006:14:43.00+01:43:5414:454.1
23KAZNOWSKI Jan 21167 Batalion Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZOWIECKICHMundurowi czynni - M12M 2100:00:1906:51:39-00:40:0006:15:13.0006:15:33.00+01:44:4414:464.1
24FILIP Michał 20196blogŁUBIENKOMundurowi czynni - M13M 2200:00:0206:51:28-00:40:0006:15:51.0006:15:54.00+01:45:0514:474.1
25TUSK Paweł 2099Akademia Marynarki WojennejGDYNIAMundurowi czynni - M14M 2300:00:0406:53:38-00:40:0006:17:29.0006:17:33.00+01:46:4414:514
26KULAWIK Patryk 2056P A T K A C R E WPRZEMYŚLSportowa - M8M 2400:00:0506:52:46-00:40:0006:19:01.0006:19:06.00+01:48:1714:544
27WOŚKOWIAK Jakub 2107NOCHOWOMundurowi czynni - M15M 2500:00:1606:57:15-00:40:0006:20:56.0006:21:13.00+01:50:2414:584
28DAWIEC Michał 2012Fat ZabrzeZABRZESportowa - M9M 2600:00:2907:00:26-00:40:0006:29:17.0006:29:47.00+01:58:5815:163.9
29SZULECKI Kacper 2092WLP WATWARSZAWAMundurowi czynni - M16M 2700:00:1707:07:51-00:40:0006:31:47.0006:32:05.00+02:01:1615:213.9
30KACZOR Lech 2038Premyski Klub Walki WręczPRZEMYŚLSportowa - M10M 2800:00:0406:40:02-00:10:0006:34:25.0006:34:30.00+02:03:4114:234.2
31BĄK Agata 2004Pathfinder PolandWARSZAWAMundurowi cywil - K1K 300:00:0107:09:54-00:40:0006:35:00.0006:35:02.00+02:04:1315:283.9
32WOŹNY Gabriel 2108Akademia Wojsk LądowychJAROSŁAWMundurowi czynni - M17M 2900:00:1807:10:20-00:40:0006:36:03.0006:36:22.00+02:05:3315:313.9
32PIETRZOK Patryk 2070WKB Meta Lubliniec/ Akademia Wojsk LądowychOLESNOMundurowi czynni - M17M 2900:00:1007:10:38-00:40:0006:36:12.0006:36:22.00+02:05:3315:313.9
34ZALIŃSKI Leszek 2111WROCŁAWMudurowi cywil - M3M 3100:00:1207:19:12-00:40:0006:41:14.0006:41:27.00+02:10:3815:423.8
35ENGEL Dariusz 2017ŻYWIECMudurowi cywil - M4M 3200:00:1307:13:34-00:35:0006:42:44.0006:42:57.00+02:12:0815:343.9
36KURDYK Anna Paulina 2120KAUSZMundurowi cywil - K2K 400:00:2507:27:37-00:40:0006:51:56.0006:52:21.00+02:21:3216:043.7
37RAPNICKI Stanisław 2080Akademia Wojsk LądowychRACIBÓRZMundurowi czynni - M19M 3300:00:2106:51:0506:53:56.6506:54:18.05+02:23:2914:434.1
38PRACHNIO Maciej 2079DŁUGA SZLACHECKAMudurowi cywil - M5M 3400:00:0407:28:09-00:40:0006:56:33.0006:56:37.00+02:25:4816:143.7
39ŁUSZCZAK Piotr 2063GRRPLEWISKAMudurowi cywil - M6M 3500:00:1607:34:16-00:40:0006:57:48.0006:58:05.00+02:27:1616:173.7
40ROMAN Krzysztof 2081Przecinak77BOLSZEWOMudurowi cywil - M7M 3600:00:0407:35:06-00:40:0006:58:38.0006:58:43.00+02:27:5416:193.7
41ORYSZCZAK Bartłomiej 2068MTB RoztoczeRACHANIEMundurowi czynni - M20M 3700:00:1807:41:52-00:40:0007:04:49.0007:05:07.00+02:34:1816:323.6
42GŁOWACKI Adrian 2023AWLTARNOWIECMundurowi czynni - M21M 3800:00:0807:02:4907:08:03.2507:08:11.75+02:37:2215:133.9
43KWIATKOWSKI Adam 2058LUBLINMudurowi cywil - M8M 3900:00:0307:22:22-00:20:0007:09:01.0007:09:04.00+02:38:1515:583.8
44LEWANDOWSKI Mariusz 2060ZAMOŚĆMundurowi czynni - M22M 4000:00:1807:44:35-00:40:0007:08:52.0007:09:10.00+02:38:2116:413.6
45GRZYBOWSKI Mateusz 2029KP I CzęstochowaKŁOBUCKMundurowi czynni - M23M 4100:00:1107:45:57-00:40:0007:08:59.0007:09:11.00+02:38:2216:413.6
46WOJTASIŃSKA Joanna 2106KRAKÓWSportowa - K3K 500:00:0907:02:3307:09:12.0507:09:21.25+02:38:3215:163.9
47WILK Adam 2103NADARZYNMudurowi cywil - M9M 4200:00:0407:02:0307:09:46.5507:09:51.20+02:39:0215:173.9
48BOBROWICZ Jakub 2007SGO SzczecinWEŁTYŃSportowa - M11M 4300:00:0907:30:34-00:20:0007:15:52.0007:16:01.00+02:45:1216:133.7
49SZCZUTKO Ewelina 2091BACHÓRZSportowa - K4K 600:00:1007:53:51-00:40:0007:16:37.0007:16:48.00+02:45:5916:573.5
50BOROWSKI Pawel 2009Accenture NLOLSZTYNSportowa - M12M 4400:00:1007:54:13-00:40:0007:16:56.0007:17:06.00+02:46:1716:583.5
51ZYGMUNT Michał 2112AWLTARNÓWMundurowi czynni - M24M 4500:00:1007:55:08-00:40:0007:17:54.0007:18:05.00+02:47:1617:003.5
52KOWALCZYK Mariusz 2050WolfpackŻÓŁWINMudurowi cywil - M10M 4600:00:3807:51:00-00:40:0007:17:29.0007:18:07.00+02:47:1816:593.5
53KARASIŃSKI Piotr 2041WATWARSZAWAMundurowi czynni - M25M 4700:00:1807:52:44-00:40:0007:18:26.0007:18:44.00+02:47:5517:013.5
54SACIUK Maciej 2083Grupa 9WARSZAWASportowa - M13M 4800:00:1707:19:30-00:05:0007:19:21.0007:19:38.00+02:48:4915:483.8
55KOMOROWSKI Sebastian 2048KRUSZYNMudurowi cywil - M11M 4900:00:2207:36:25-00:20:0007:19:58.0007:20:21.00+02:49:3216:223.7
56PLISZCZAK Sebastian 2076STARGARD SZCZECIŃSKIMundurowi czynni - M26M 5000:00:0408:00:55-00:40:0007:27:24.0007:27:29.00+02:56:4017:203.5
57GNICH Patryk 2024STANISŁAWÓWMundurowi czynni - M27M 5100:00:1507:43:14-00:20:0007:28:39.0007:28:54.00+02:58:0516:403.6
58SALA Pawel 2085BulletRun TeamKRZYSZKOWICEMudurowi cywil - M12M 5200:00:0608:04:27-00:40:0007:28:51.0007:28:57.00+02:58:0817:233.4
59OLEŚ Michał 2067kto jak to ale ja to jaKOSZALINMudurowi cywil - M13M 5300:00:1407:21:3307:28:51.8507:29:05.90+02:58:1615:583.8
60JAGUSTYN Maciej 203313 ŚBOTGLIWICEMundurowi czynni - M28M 5400:00:1208:04:03-00:40:0007:31:19.0007:31:31.00+03:00:4217:293.4
61KICWAK Krzysztof 2044Wilczy DuchGORLICEMudurowi cywil - M14M 5500:00:2608:06:44-00:40:0007:32:22.0007:32:48.00+03:01:5917:313.4
62KRYŚKIEWICZ Łukasz 2053IZABELINMudurowi cywil - M15M 5600:00:2108:03:32-00:35:0007:35:07.0007:35:28.00+03:04:3917:263.4
63TROCHA Martyna 2097Cisi i WaleczniKATOWICEMundurowi cywil - K3K 700:00:2408:15:15-00:40:0007:40:02.0007:40:26.00+03:09:3717:473.4
64GŁOWACKI Andrzej 2022Dowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejLEGIONOWOMundurowi czynni - M29M 5700:00:1008:18:14-00:40:0007:41:20.0007:41:30.00+03:10:4117:503.4
65WARZOCHA Jan 210111 batalion dowodzeniaŻARYMundurowi czynni - M30M 5800:00:0308:18:46-00:40:0007:41:53.0007:41:56.00+03:11:0717:513.4
66ZAGÓRNY Robert 2110EntreruningHALINÓWMundurowi czynni - M31M 5900:00:0308:10:17-00:35:0007:42:11.0007:42:15.00+03:11:2617:413.4
67MACIĄG Marek 2065JABŁONOWO POMORSKIEMudurowi cywil - M16M 6000:00:0107:36:2707:44:40.7007:44:41.85+03:13:5216:323.6
68JODEŁKA Mariusz 2037KravwavaWARSZAWAMudurowi cywil - M17M 6100:00:0608:20:26-00:40:0007:45:28.0007:45:34.00+03:14:4517:593.3
69LUTY Michał 2062WOLA MYSŁOWSKAMudurowi cywil - M18M 6200:00:1108:15:05-00:35:0007:45:57.0007:46:08.00+03:15:1917:493.4
70KAJA Robert 2039Wieluń BiegaWIELUŃMudurowi cywil - M19M 6300:00:1108:18:46-00:35:0007:47:33.0007:47:45.00+03:16:5617:533.4
71WOJCIECHOWSKI Dariusz 2104Kwatery u WojciechowskichSWORNEGACIEMudurowi cywil - M20M 6400:00:0207:55:35-00:10:0007:48:57.0007:49:00.00+03:18:1117:023.5
72BOGUSZ Daniel 2008GARWOLINMundurowi czynni - M32M 6500:00:1408:23:18-00:40:0007:49:26.0007:49:40.00+03:18:5118:073.3
73GIENIUSZ Bartosz 2021SpartaSOKOLKAMudurowi cywil - M21M 6600:00:1008:28:03-00:40:0007:51:50.0007:52:01.00+03:21:1218:123.3
74DOMOSŁAWSKI Paweł 2015WROCŁAWSportowa - M14M 6700:00:1108:13:54-00:25:0007:54:27.0007:54:38.00+03:23:4917:463.4
75TROINSKI Marcin 2098SWINDONMudurowi cywil - M22M 6800:00:0908:29:30-00:40:0007:55:08.0007:55:18.00+03:24:2918:193.3
76KARKOTKA Daniel 2042BARCZEWOMudurowi cywil - M23M 6900:00:1508:35:04-00:40:0007:58:45.0007:59:00.00+03:28:1118:273.3
77WOJCIULA Konrad 210518pulk rozpoznawczyŁAPYMundurowi czynni - M33M 7000:00:2208:34:56-00:40:0007:58:49.0007:59:12.00+03:28:2318:273.2
78ŁYKO Marcin 2064WROCŁAWMudurowi cywil - M24M 7100:00:1408:36:46-00:40:0008:02:36.0008:02:50.00+03:32:0118:353.2
79GUŹLIŃSKI Damian 2030STARE GRABIEMundurowi czynni - M34M 7200:00:1808:40:16-00:40:0008:04:38.0008:04:56.00+03:34:0718:403.2
80DZUMAK Szymon 2016WARSZAWAMudurowi cywil - M25M 7300:00:2508:25:26-00:25:0008:05:20.0008:05:45.00+03:34:5618:093.3
81WARTENBERG Jakub 2100OLESNOMudurowi cywil - M26M 7400:00:1308:39:55-00:40:0008:05:41.0008:05:55.00+03:35:0618:423.2
82PILARSKA Marlena 2072Grupa 9WARSZAWASportowa - K5K 800:00:1608:22:08-00:20:0008:05:48.0008:06:04.00+03:35:1518:003.3
83PIETRZYK Michał 2071OLSZTYNMundurowi czynni - M35M 7500:00:1408:35:48-00:35:0008:06:46.0008:07:00.00+03:36:1118:343.2
84MALISZEWSKI Kamil 2066SOKOŁÓW PODLASKIMundurowi czynni - M36M 7600:00:1808:41:48-00:40:0008:07:56.0008:08:14.00+03:37:2518:473.2
85PLEWKA Sylwia 2075Grupa 9WARSZAWASportowa - K6K 900:00:1508:18:06-00:10:0008:11:38.0008:11:54.00+03:41:0517:513.4
86CHWALISZ Paweł 2011WROCŁAWMudurowi cywil - M27M 7700:00:1108:39:56-00:20:0008:27:57.0008:28:08.00+03:57:1918:473.2
87KANIA Marcin 2040GLIWICEMudurowi cywil - M28M 7800:00:1209:02:29-00:40:0008:29:04.0008:29:17.00+03:58:2819:323.1
88FELISIAK Rafał 2018X-team Special ForcesWARSZAWAMudurowi cywil - M29M 7900:00:1309:07:26-00:40:0008:32:47.0008:33:00.00+04:02:1119:403.1
89KRAWCZYK Mateusz 2051SGO GdańskGDYNIAMudurowi cywil - M30M 8000:00:0108:31:5908:34:57.2508:34:58.35+04:04:0918:193.3
90PASZYN Maciej 20697bkpowWARSZAWAMundurowi czynni - M37M 8100:00:0408:49:14-00:20:0008:35:45.0008:35:49.00+04:05:0019:033.1
91CAŁKA Maciej 2010WROCŁAWMudurowi cywil - M31M 8200:00:1508:50:50-00:20:0008:35:54.0008:36:09.00+04:05:2019:043.1
92GRZEGORCZYK Iga 2028MOTYCZMundurowi cywil - K4K 1000:00:2408:49:46-00:20:0008:35:54.0008:36:18.00+04:05:2919:043.1
93NIKOLAS Szymon 2119ULANÓWMundurowi czynni - M38M 8300:00:0309:09:56-00:35:0008:39:38.0008:39:41.00+04:08:5219:443
94ARANOWSKI Artur 2003B-3 łódżŁÓDŻMudurowi cywil - M32M 8400:00:0608:57:04-00:10:0008:52:44.0008:52:51.00+04:22:0219:183.1
95PIOTROWSKI Marcin 2074GRODZISK MAZOWIECKIMudurowi cywil - M33M 8500:00:2509:07:41-00:20:0008:53:55.0008:54:21.00+04:23:3219:423
96DOMOSŁAWSKA Joanna 2014WROCŁAWSportowa - K7K 1100:00:1008:14:3500:35:0008:54:27.0008:54:38.00+04:23:4917:463.4
97LITWINIUK Natalia 2061WARSZAWAMundurowi czynni - K1K 1200:00:0909:31:03-00:35:0009:00:58.0009:01:07.00+04:30:1820:292.9
98KURZAWA Piotr 2057B3ŁÓDŹMudurowi cywil - M34M 8600:00:0709:15:05-00:20:0009:02:49.0009:02:56.00+04:32:0720:013
99POSTULKA Paweł 2078FAT ZabrzeZABRZEMudurowi cywil - M35M 8700:01:0509:00:4809:03:33.2509:04:38.55+04:33:4919:203.1
100SACIUK Marta 2084Grupa 9WARSZAWASportowa - K8K 1300:00:1609:28:09-00:20:0009:12:54.0009:13:11.00+04:42:2220:232.9
101WRZAL Rafał 2109kravwawaWARSZAWAMudurowi cywil - M36M 8800:00:0609:30:37-00:15:0009:23:35.0009:23:41.00+04:52:5220:352.9
102KRYŚKIEWICZ Mateusz 2054SITNEMudurowi cywil - M37M 8900:00:2009:34:45-00:05:0009:35:14.0009:35:35.00+05:04:4620:382.9
103KOSEWSKA Monika 2049ŁAJSKIMundurowi cywil - K5K 1400:00:0809:12:3600:30:0009:52:24.0009:52:32.00+05:21:4320:003
104JANAS Szymon 20353PBOT / 35BLP SanokBÓBRKAMudurowi cywil - M38M 9000:00:0210:12:05.4510:12:08.15+05:41:1921:462.8
105JAKUBASEK Mariusz 2034kravwawaWARSZAWAMudurowi cywil - M39M 9100:00:0610:12:02.6010:12:08.60+05:41:1921:462.8
106SŁOWIKOWSKI Adrian 2087FAT ZabrzeRUDA ŚLĄSKAMudurowi cywil - M40M 9200:00:3109:45:1800:30:0010:19:25.0010:19:56.00+05:49:0720:582.9
107FLETA Błażej 2020ŁABISZYNMudurowi cywil - M41M 9300:00:0810:16:1310:26:03.2510:26:12.00+05:55:2322:162.7
108SYTEK Klaudiusz 2089WARSZAWAMudurowi cywil - M42M 9400:00:0710:16:1910:26:07.1510:26:15.00+05:55:2622:162.7
109GRABOWSKA Joanna 2123WARSZAWASportowa - K9K 1500:00:19   
110GRABOWSKI Jarosław 20277.62 GroupWARSZAWA/WARSAWMudurowi cywil - M43M 9500:00:20   
Znaleziono 110 wynik(ów)