MARATON SELEKCJA
Maraton Bieszczadzki 2018
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2018-10-14
Miejsce : Cisna
Dystans : 26 km
Zgłoszonych : 83
Wystartowało : 75
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 73
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 28km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M Czas startuStrzelnica
28km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
28.1km
Czas
brutto
28.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LACH Karol 1833Akademia Wojsk LądowychPEWEL ŚLEMIEŃSKAMundurowi czynni - M1M 100:00:1104:54:5705:00:02.9005:00:14.10 10:405,6
2MISTELA Michał 1851WROCŁAWMundurowi czynni - M2M 200:00:1004:55:0205:00:04.2005:00:14.90+00:00:0010:405,6
3LECH Sebastian 1882Akademia Wojsk LądowychOLKUSZMundurowi czynni - M3M 300:00:0305:08:2705:12:52.3505:12:56.15+00:12:4211:085,4
4SZCZUKA Jakub 1828Akademia wojsk lądowychRAWICZMundurowi czynni - M4M 400:00:0905:17:4105:20:29.4005:20:39.00+00:20:2411:245,3
5GIEFERT Tomasz 18705BSPPRZEMYŚLMundurowi czynni - M5M 500:00:0905:20:4905:23:48.7005:23:58.15+00:23:4411:315,2
6MLECZKO Grzegorz 18625BspGRABOWNICA STARZEŃSKAMundurowi czynni - M6M 600:00:0905:28:4000:05:0005:37:24.9505:37:34.90+00:37:2011:495,1
7NOWAK Błażej 18837W3293 PowidlKRUSZEWNIAMundurowi czynni - M7M 10 00:00:0605:43:1400:05:0005:51:45.4505:51:52.40+00:51:3812:204,9
8ORYSZCZAK Bartłomiej 1812TOMASZÓW LUBELSKIMundurowi czynni - M8M 1100:00:1205:49:1505:52:33.1005:52:46.05+00:52:3112:324,8
9OCHAŁEK Piotr 18675bspPRZEMYŚLMundurowi czynni - M9M 1300:00:0805:57:2806:00:56.3006:01:04.45+01:00:5012:504,7
10WŁOCH Mariusz 18195 bspORZECHOWCEMundurowi czynni - M10M 1400:00:0705:57:3906:00:56.7506:01:04.65+01:00:5012:504,7
11PLISZCZAK Sebastian 1876STARGARD SZCZECIŃSKIMundurowi czynni - M11M 1500:00:1005:55:5800:05:0006:04:59.5006:05:10.30+01:04:5612:484,7
12PIETRZOK Patryk 1827WKB Meta Lublniec/Akademia Wojsk LądowychOLESNOMundurowi czynni - M12M 1600:00:0805:31:4900:30:0006:05:49.5006:05:58.05+01:05:4311:575,0
13AMAROWICZ Jacek 18425 BspPRZEMYŚLMundurowi czynni - M13M 1800:00:0905:49:1000:15:0006:07:53.8506:08:03.45+01:07:4912:334,8
14HAŁOŃ Kamil 18495 Batalion Strzelców PodhalańskichZARZECZEMundurowi czynni - M14M 2200:00:0506:09:4606:12:37.4006:12:42.70+01:12:2813:154,5
15PRZESMYCKI Rafał 1866WARSZAWAMundurowi czynni - M15M 2300:00:1206:11:2306:13:54.4506:14:06.85+01:13:5213:184,5
16WOŁODKO Michał 1881Form Fitness Radzyń PodlaskiRADZYŃ PODLASKIMundurowi czynni - M16M 2400:00:0906:11:5406:15:15.1006:15:24.50+01:15:1013:214,5
17MRÓZ Piotr 1873KRAKÓWMundurowi czynni - M17M 2500:00:0706:11:2500:05:0006:19:29.2506:19:36.60+01:19:2213:194,5
18WOJCIULA Konrad 1846ŁAPYMundurowi czynni - M18M 2600:00:0906:19:1506:22:58.8506:23:08.15+01:22:5413:374,4
19OSETEK Oskar 1855SIERADZMundurowi czynni - M19M 2700:00:1106:18:5706:23:12.8006:23:24.25+01:23:1013:384,4
20LEWANDOWSKI Mariusz 1820ZAMOŚĆMundurowi czynni - M20M 2900:00:1306:16:4300:05:0006:24:56.4006:25:09.40+01:24:5513:314,4
21DUDEK Marcin 18166 Batalion PowietrznodesantowyKNURÓWMundurowi czynni - M21M 3000:00:0506:00:2700:30:0006:33:04.0006:33:09.35+01:32:5512:554,6
22MATEJKO Wojciech 1863KRAKÓWMundurowi czynni - M22M 3100:00:1106:32:1506:37:18.8006:37:30.70+01:37:1614:084,2
23BEDNARCZYK Dariusz 18435 Batalion Strzelców PodhalańskichPRZEMYŚLMundurowi czynni - M23M 3300:00:0506:19:4300:15:0006:38:07.7506:38:13.55+01:37:5913:384,4
24MENDYKA Kacper 1825Akademia Marynarki WojennejGDYNIAMundurowi czynni - M24M 3600:00:0406:44:4500:05:0006:52:39.4506:52:43.65+01:52:2914:304,1
25BEDNARCZYK Marcin 18745 Batalion strzelców podhalańskichDUBIECKOMundurowi czynni - M25M 3900:00:0506:29:2300:30:0007:02:12.0007:02:17.75+02:02:0313:574,3
26TOMCZYSZYN Norbert 1838Akademia Wojsk LądowychKRZCZONÓWMundurowi czynni - M26M 4000:00:1206:44:5800:15:0007:03:15.4007:03:27.65+02:03:1314:314,1
27NOWAK Sebastian 1865NwOSGSOLEC KUJAWSKIMundurowi czynni - M27M 4100:00:0906:47:5900:15:0007:05:48.6007:05:58.00+02:05:4314:374,1
28NOWOROLNIK Kacper 18245 batalion strzelców podhalańskichBIAŁY DUNAJECMundurowi czynni - M28M 4400:00:0807:10:4000:05:0007:21:18.1007:21:26.85+02:21:1215:313,9
29RAPNICKI Stanisław 1834Akademia Wojsk LądowychRACIBÓRZMundurowi czynni - M29M 4500:00:1107:19:2307:22:29.4507:22:41.35+02:22:2715:443,8
30SZPIR Maciek 1823POZNAŃMundurowi czynni - M30M 4700:00:1107:02:3800:15:0007:24:02.4007:24:14.25+02:24:0015:163,9
31MISIARZ Tomasz 1887NYSAMundurowi czynni - M31M 49 00:00:0707:25:1107:27:50.0507:27:57.25+02:27:4315:563,8
32TCHOREK Andrzej 1880ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M32M 5000:00:0507:25:5707:30:32.9007:30:38.55+02:30:2416:023,7
33KLUJ Tomasz 1879ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M33M 5100:00:0607:26:3807:30:32.5507:30:38.90+02:30:2416:013,7
34POLANEK Damian 1886ZABIERZÓWMundurowi czynni - M34M 52 00:00:1307:28:2707:31:13.6507:31:27.35+02:31:1316:033,7
35KUŹMIŃSKI Tomasz 1884ISKRAGLIWICEMundurowi czynni - M35M 53 00:00:1407:28:0607:31:12.6007:31:27.40+02:31:1316:033,7
36BINKOWICZ Sebastian 1814LUBLAMundurowi czynni - M36M 5600:00:1007:08:5700:30:0007:42:58.7007:43:08.90+02:42:5415:243,9
37JESIOTR Jakub 1839RUDA-SKRODAMundurowi czynni - M37M 6000:00:0408:09:2200:30:0008:42:03.9508:42:08.40+03:41:5417:303,4
Niesklasyfikowani
JANAS Szymon 1844WOT / 3PBOT / 35 BLP SanokBÓBRKAMundurowi czynni - MDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)