MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI NW OKONEK - 5KM

Organizator/ Organizer:
Gmina Okonek
Data/ Date:
2018-11-03
Miejsce/ Place:
Okonek
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
39
Wystartowało/ Started:
37
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
37
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WOROCH Roman 283POLKOWICEDOPIEWOM-Open1M 100:30:37.13 6:079.8
2FRĄCKOWIAK Roman 260WIELEŃM-Open2M 200:31:12.63+00:00:356:149.6
3LENARTOWICZ Stanisław 292STARA LUBIANKAM-Open3M 300:31:16.97+00:00:396:159.6
4DEJA Wojciech 256ZŁOTÓWM-Open4M 400:31:18.83+00:00:416:159.6
5PYREK Krzysztof 2751 RBLOGWAŁCZM-Open5M 500:31:26.00+00:00:486:179.5
6OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 272WIELEŃK-Open1K 100:33:36.69+00:02:596:438.9
7RAKOWSKA Justyna 276NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open2K 200:35:01.59+00:04:247:008.6
8KĘPA Andrzej 262FAMILY TEAMKOSZALINM-Open6M 600:35:02.38+00:04:257:008.6
9BERCZYŃSKI Henryk 252NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM-Open7M 700:36:41.13+00:06:037:208.2
10NEWSKA Edyta 245TEAM RUN GOŁAŃCZGOŁANCZK-Open3K 300:37:11.18+00:06:347:268.1
11KOCHANOWSKA Anna 264OKONEKK-Open4K 400:38:15.09+00:07:377:397.8
12BORATYNSKA Iwona 253OKONEKK-Open5K 500:38:33.29+00:07:567:427.8
13JURJIEWICZ Małgorzata 251SZCZECINEKK-Open6K 600:39:01.59+00:08:247:487.7
14SKOWROŃSKA-ŁOPIŃSKA Genowefa 278SAILING TEAM FERAJNAOKONEKK-Open7K 700:39:12.02+00:08:347:507.7
15KRYŚKIEWICZ Janina 268ZŁOTÓWK-Open8K 800:40:38.32+00:10:018:077.4
16SZKARŁAT Magdalena 281OKONEKK-Open9K 900:40:41.91+00:10:048:087.4
17PAWLICZUK Teresa 274SZCZECINEKK-Open10K 1000:41:12.48+00:10:358:147.3
18KOWALSKI Mirosław 267SZCZECINEKM-Open8M 800:42:02.91+00:11:258:247.1
19WOROCH Jolanta 284DOPIEWODOPIEWOK-Open11K 1100:42:09.55+00:11:328:267.1
20LISZEWSKA Justyna 333OKONEKK-Open12K 1200:42:11.49+00:11:348:267.1
21KOWALCZUK Aleksandra 266KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK-Open13K 1300:42:54.54+00:12:178:357
22ŚWITON-MUCHOWSKA Maria 282LOTYŃK-Open14K 1400:43:01.10+00:12:238:367
23RAMUTKOWSKA Dominika 277CHOJNICEK-Open15K 1500:43:13.51+00:12:368:386.9
24DENESZEWSKA Halina 257SZCZECINEKK-Open16K 1600:43:32.36+00:12:558:426.9
25KOWALCZUK Maria 265KIJOWE SIOSTRYJASTROWIEK-Open17K 1700:44:17.94+00:13:408:516.8
26CZEKAŁA Jan 255OKONEKM-Open9M 900:44:18.50+00:13:418:516.8
27BOROWIAK Elżbieta 254DOLASZEWOK-Open18K 1800:44:25.36+00:13:488:536.8
28ZIĘBA Halina 286ZŁOTÓWK-Open19K 1900:44:49.30+00:14:128:576.7
29NOWAK Urszula 271TRIAMATOR EWELINA NOWAKBIAŁE BŁOTAK-Open20K 2000:45:08.83+00:14:319:016.6
30KĘPA Anna 263WKPTTK HUSARIA CZARNECZARNEK-Open21K 2100:45:46.59+00:15:099:096.6
31KACZMARSKA Marzena 261WK PTTK HUSARIA CZARNECZARNEK-Open22K 2200:45:46.95+00:15:099:096.6
32NIWIŃSKA Jolanta 270WK PTTK HUSARIA CZARNECZARNEK-Open23K 2300:45:48.08+00:15:109:096.6
33WRONA Jolanta 285PSEUDOBIEGACZKIZŁOTÓWK-Open24K 2400:46:38.12+00:16:009:196.4
34FISZER Marzena 103ZŁOTÓWK-Open25K 2500:46:38.66+00:16:019:196.4
35FIURST-STECENKO Irena 259TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOK-Open26K 2600:46:58.02+00:16:209:236.4
36JADWIŻYC Izabela 227BORNE SULINOWOK-Open27K 2700:50:13.94+00:19:3610:026
37FIURST Marcin 258TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWOM-Open10M 1000:57:46.29+00:27:0911:335.2
Znaleziono 37 wynik(ów)