MARYNARSKA DYCHA - BIEG 10KM

Organizator/ Organizer:
CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW)
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Ustka
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
313
Wystartowało/ Started:
287
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
287
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | SM-K-OPEN | M-OPEN | SM-M-OPEN | K18-29 | SM-K18-29 | M18-29 | SM-M18-29 | K30-39 | SM-K30-39 | M30-39 | SM-M30-39 | K40-49 | SM-K40-49 | M40-49 | SM-M40-49 | SM-K50+ | SM-M50+ | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DRWAL Piotr 44USTKAM40-491M 100:36:17.70 3:3716.5
2RUDNIK Krzysztof 201NIGHT RUNNERS SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM30-391M 200:38:10.10+00:01:523:4915.7
3PELO Artur 37 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKSM-M40-491M 300:39:25.45+00:03:073:5615.2
4PACHOLCZYK Krzysztof 164SŁUPSKM30-392M 400:39:37.55+00:03:193:5715.1
5KURKUL Przemek 1239 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYPAŁÓWKOM18-291M 500:41:36.50+00:05:184:0914.4
6NAGÓREK Kamil 296STOPA SŁUPSKSŁUPSKM30-393M 600:41:42.20+00:05:244:1014.4
7KAMIENIECKI Rafał 85TUPOT-USTKAUSTKAM30-394M 700:41:47.80+00:05:304:1014.4
8ZACHARCZUK Albin 2587 BOW/3BZSŁUPSKSM-M18-291M 800:43:42.65+00:07:244:2213.7
9CEJKO Dawid 352BALTIC SEALSSŁUPSKM18-292M 900:44:16.10+00:07:584:2513.6
10CHUDY Henryk 29K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM60+1M 1000:45:05.40+00:08:474:3013.3
11CENDER Szymon 26W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM18-293M 1100:45:16.25+00:08:584:3113.2
12NOWAK Artur 158A&G CARP TEAMGDYNIAM40-492M 1200:45:17.25+00:08:594:3113.2
13WYGLĄDAŁA Bartek 257MOŻWWARSZAWASM-M30-391M 1300:45:37.05+00:09:194:3313.2
14NAGÓREK Krzysztof 156TUPOT USTKASŁUPSKM60+2M 1400:45:40.75+00:09:234:3413.1
15WRÓBLEWSKI Mateusz 274KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM18-294M 1500:45:42.50+00:09:244:3413.1
16JANKOWSKI Grzegorz 80ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM40-493M 1600:45:42.90+00:09:254:3413.1
17OLESZEK Jerzy 324SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJGRABNOM40-494M 1700:45:53.15+00:09:354:3513.1
18GAŁAN Leszek 54ZŁOCIENIECM50-591M 1800:46:02.45+00:09:444:3613
19PIONK Rafał 177KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIA, ZESPÓŁ TECHNICZYMISZEWOSM-M30-392M 1900:46:06.30+00:09:484:3613
20OBARSKA Katarzyna 161AWL WROCŁAWTRĘBY STAREK18-291K 100:46:12.35+00:09:544:3713
21STENCEL Maciej 222GTS CZARNA DĄBRÓWKACZARNA DĄBRÓWKAM30-395M 2000:46:22.75+00:10:054:3812.9
22RÓŻAK Fabian 200MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAKOSAKOWOSM-M30-393M 2100:46:49.10+00:10:314:4012.8
23PATALON Przemysław 166AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJNOWE MIASTO LUBAWSKIESM-M18-292M 2200:46:53.00+00:10:354:4112.8
24FABICH Adrian 49USBUSTKAM30-396M 2300:46:54.85+00:10:374:4112.8
25GIERLACH Jacek 60STOPA SŁUPSKSŁUPSKM18-295M 2400:47:03.70+00:10:464:4212.7
26PRUS Mikołaj 186SŁUPSK/KOSZALIN/GDAŃSKM18-296M 2500:47:13.90+00:10:564:4312.7
27PODLEŚNY Mieszko 327AZS AWF KATOWICEWYTOWNOM30-397M 2600:47:31.50+00:11:134:4512.6
28KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna 119LKS JANTAR USTKA USB USTKAUSTKAK40-491K 200:47:39.75+00:11:224:4612.6
29PĘKAŁA Piotr 171ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-495M 2700:47:45.90+00:11:284:4612.6
30WLMONTI Krzysztof 284CSMWSŁUPSKSM-M30-394M 2800:47:46.45+00:11:284:4612.6
31PANASIUK Adrian 165MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWARUMIASM-M18-293M 2900:47:58.10+00:11:404:4712.5
32WIECZOREK Łukasz 250CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCHKOSZALINM18-297M 3000:48:00.65+00:11:424:4812.5
33STEFANIAK Marcin 221ŁĘCZYCEM40-496M 3100:48:01.40+00:11:434:4812.5
34DUDA Grzegorz 46OSP BUKÓWKASŁUPSKSM-M30-395M 3200:48:02.75+00:11:454:4812.5
35ŻYLICZ Paweł 272STOPA SŁUPSKSŁUPSKM18-298M 3300:48:30.35+00:12:124:5112.4
36SKUMIAŁ Oskar 210USBUSTKAM30-398M 3400:48:43.75+00:12:264:5212.3
37GIERCZAK Paweł 58SŁUPSKM30-399M 3500:48:48.70+00:12:314:5212.3
38KRZACZKOWSKI Paweł 116LYNXSTĘŻYCAM40-497M 3600:49:01.25+00:12:434:5412.2
39KOCZOROWSKI Paweł 98W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-498M 3700:49:06.00+00:12:484:5412.2
40MŁYNARCZYK Zbigniew 150CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKASŁUPSKSM-M30-396M 3800:49:36.50+00:13:184:5712.1
41KUSIAK Dariusz 124ORP GOPŁO 13DTRGDYNIASM-M30-397M 3900:49:59.00+00:13:414:5912
42STANIOCH Krzysztof 2189 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYUSTKASM-M18-294M 4000:50:01.60+00:13:435:0012
43NADOLNY Piotr 155BALTIC SEALSGRABNOM40-499M 4100:50:07.10+00:13:495:0012
44WIWATOWSKA Dagmara 251STRASZYNK30-391K 300:50:09.75+00:13:525:0112
45BARGAŃSKA Justyna 355RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK30-392K 400:50:14.40+00:13:565:0111.9
46SOBOLEWSKI Tomasz 347STRZELINOM30-3910M 4200:50:14.65+00:13:565:0111.9
47WÓJCIK Damian 299RUNNERWALDEDARŁOWOM40-4910M 4300:50:19.50+00:14:015:0211.9
48ADAMCZYK Karol 4KOSZALINM30-3911M 4400:50:24.65+00:14:065:0211.9
49KARPOWICZ Grzegorz 88GDYNIASM-M30-398M 4500:50:31.40+00:14:135:0311.9
50PROTASEWICZ Andrzej 185SŁAWNOSŁAWNOM40-4911M 4600:50:32.90+00:14:155:0311.9
51TUSK Paweł 241AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIASM-M18-295M 4700:50:35.35+00:14:175:0311.9
52TEREFENKO Joanna 237CSMW W USTCEUSTKASM-K18-291K 500:50:48.50+00:14:305:0411.8
53GAWEŁ Zbigniew 57SŁUPSKM60+3M 4800:50:52.35+00:14:345:0511.8
54SOBIERSKI Mariusz 214JW 2980 BRANIEWOBRANIEWOSM-M40-492M 4900:51:04.85+00:14:475:0611.7
55ANDRYSKOWSKI Marek 7STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORKLĘBORKM50-592M 5000:51:20.90+00:15:035:0811.7
56MOROŃ Jarosław 152WODNICAM30-3912M 5100:51:26.65+00:15:085:0811.7
57SZCZYBELSKI Wojciech 228DYWIZJON OKRETÓW BOJOWYCH GDYNIAGDYNIASM-M40-493M 5200:51:27.10+00:15:095:0811.7
58CYPRYCH Katarzyna 33SŁUPSKK30-393K 600:51:28.30+00:15:105:0811.7
59MŁYNARSKA Mariola 282WKB META LUBLINIECLISOWICEK40-492K 700:51:30.10+00:15:125:0911.7
60GWADERA Mirosław 74SŁUPSKSM-M50+1M 5300:51:41.60+00:15:235:1011.6
61RACZYŃSKA Anna 192BALTIC SEALSSŁUPSKK30-394K 800:51:46.90+00:15:295:1011.6
62KARAŚ Radosław 87NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3913M 5400:52:13.05+00:15:555:1311.5
63WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 249NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-395K 900:52:25.45+00:16:075:1411.4
64BOWNIK Wojciech 21SŁUPSKM30-3914M 5500:52:34.50+00:16:165:1511.4
65BOGDANOWICZ Paula 17SŁUPSKK18-292K 1000:52:35.05+00:16:175:1511.4
66SZAŁKOWSKI Wojtek 226TUPOT USTKAUSTKAM40-4912M 5600:52:37.60+00:16:195:1511.4
67SZMIGIERO Arkadiusz 231W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM40-4913M 5700:52:38.95+00:16:215:1511.4
68ZYGLER Zbigniew 269BYDGOSZCZM40-4914M 5800:52:46.05+00:16:285:1611.4
69BŁENCKI Piotr 16NIGHTRUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3915M 5900:52:59.15+00:16:415:1711.3
70ZBLEWSKI Patryk 349NIGHT RUNNERS SLUPSKSŁUPSKM30-3916M 6000:53:02.40+00:16:445:1811.3
71CEBULA Krystian 25WIEKOWICEM18-299M 6100:53:05.20+00:16:475:1811.3
72MAJCHRZAK Łukasz 139CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKASM-M18-296M 6200:53:09.00+00:16:515:1811.3
73GRULKOWSKI Damian 69SŁUPSKM40-4915M 6300:53:12.35+00:16:545:1911.3
74ZAWIEROWSKA Ewelina 265W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-396K 1100:53:14.90+00:16:575:1911.3
75PILIPCZUK Daniel 175MOŻWWARSZAWASM-M18-297M 6400:53:17.55+00:16:595:1911.3
76NIERADKA Iwona 157GRUPA OKRĘTÓW ROZPOZNAWCZYCHGDYNIASM-K18-292K 1200:53:28.80+00:17:115:2011.2
77MATUSZEWSKI Rafał 1447 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSŁUPSKSM-M40-494M 6500:53:32.15+00:17:145:2111.2
78WAŃKOWSKI Adam 2429 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJBRANIEWOSM-M18-298M 6600:53:33.55+00:17:155:2111.2
79JANKOWSKI Rafał 79MOŻWPOLICZNASM-M40-495M 6700:53:57.25+00:17:395:2311.1
80PARDEJ Liliana 283BOCHBDUNINOWOSM-K18-293K 1300:54:00.30+00:17:425:2411.1
81KOSTECKI Mariusz 1047 BOW/3BZSŁUPSKSM-M30-399M 6800:54:01.75+00:17:445:2411.1
82BRYZIK Dariusz 297W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM30-3917M 6900:54:04.30+00:17:465:2411.1
83KOZA Kamil 110USTKASM-M30-3910M 7000:54:05.75+00:17:485:2411.1
84SOMINKA Andrzej 216SSB(SOBIESAMBIEGAM)DARŁOWOM50-593M 7100:54:11.70+00:17:545:2511.1
85ĆWIEK Maria 354WJBN TEAMSŁUPSKK18-293K 1400:54:12.55+00:17:545:2511.1
86DĘGA Ryszard 42TUPOT USTKAUSTKAM60+4M 7200:54:18.70+00:18:015:2511
87LEMAŃSKA Katarzyna 127USB USTKAUSTKAK18-294K 1500:54:18.80+00:18:015:2511
88POZORSKI Krzysztof 184MARKOS RUNNING TEAMKOBYLNICAM30-3918M 7300:54:19.60+00:18:015:2511
89ROMANOWSKI Mateusz 199POZNAŃSM-M18-299M 7400:54:21.70+00:18:045:2611
90KĘSIK Agnieszka 298PROTECTOR TEAMSŁUPSKK30-397K 1600:54:28.70+00:18:115:2611
91SIERADZKA Justyna 207MOŻWWARSZAWASM-K30-391K 1700:54:33.10+00:18:155:2711
92KANIOWSKI Jacek 86W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM40-4916M 7500:54:37.10+00:18:195:2711
93MIZERA Agnieszka 149BYLEDOBIEC ANINLĘDOWO-OSIEDLEK40-493K 1800:54:42.40+00:18:245:2811
94LORYŃSKI Karol 134AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJRUMIASM-M18-2910M 7600:54:44.05+00:18:265:2811
95ZGANIACZ Andrzej 268STOPA SŁUPSKKOBYLNICAM40-4917M 7700:54:44.90+00:18:275:2811
96HOPA Krzysztof 77BATALION OCHRONY BAZYSŁUPSKSM-M30-3911M 7800:55:16.05+00:18:585:3110.9
97CICHAŁA Damian 280BATALION OCHRONY BAZYREDZIKOWOSM-M30-3912M 7900:55:16.50+00:18:585:3110.9
98SZOŁTYSIK Agnieszka 234USTKAK30-398K 1900:55:26.20+00:19:085:3210.8
99KWAŚNIAK Zdzisław 126DECATHLON TRI TEAMSŁUPSKM50-594M 8000:55:28.35+00:19:105:3210.8
100GOC Małgorzata 63SMOŁDZIŃSKI LASK30-399K 2000:55:29.40+00:19:115:3210.8
101PŁAZA Ryszard 179DARŁOWOM40-4918M 8100:55:29.80+00:19:125:3210.8
102STAWICKI Marek 220OSP SMOŁDZINOSMOŁDZINOM40-4919M 8200:55:30.05+00:19:125:3310.8
103ADRYAN Adam 6CKB SŁUPSKSŁUPSKM40-4920M 8300:55:40.55+00:19:225:3410.8
104OLECHNOWICZ Zbigniew 162TUPOT USTKASŁUPSKM60+5M 8400:55:45.80+00:19:285:3410.8
105GRANDA Marcin 29021 BSPJAROSŁAWSM-M30-3913M 8500:55:51.10+00:19:335:3510.7
106JABŁOŃSKI Kamil 78TARNOWSKIE GÓRYSM-M30-3914M 8600:55:51.30+00:19:335:3510.7
107BERA Krystian 12AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJKIELCESM-M18-2911M 8700:55:56.65+00:19:385:3510.7
108PŁATEK Damian 178GDYNIASM-M18-2912M 8800:55:56.70+00:19:395:3510.7
109TUROWSKI Michał 285DECATHLON SŁUPSKUSTKAM18-2910M 8900:55:59.00+00:19:415:3510.7
110BIELEWICZ Anna 15STOPA SŁUPSKLUBUŃK40-494K 2100:56:09.70+00:19:525:3610.7
111WÓJCIK Sebastian 256USTKAM30-3919M 9000:56:16.25+00:19:585:3710.7
112KOŚLA Justyna 350NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK30-3910K 2200:56:19.10+00:20:015:3810.7
113GREBIENIK Andrzej 68W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM40-4921M 9100:56:35.75+00:20:185:3910.6
114PRZYCHODA Anna 187BALTIC SEALSSIEMIANICEK30-3911K 2300:56:57.05+00:20:395:4110.5
115KEMPIŃSKI Łukasz 939 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJBRANIEWOSM-M18-2913M 9200:57:01.80+00:20:445:4210.5
116PIELICH Konrad 173SŁUPSKSM-M30-3915M 9300:57:14.75+00:20:575:4310.5
117SUTOWSKI Sebastian 224PRZEWŁOKAM40-4922M 9400:57:24.00+00:21:065:4410.5
118MATYSIUK Grzegorz 1457BOWSŁUPSKSM-M40-496M 9500:57:29.20+00:21:115:4410.4
119HURKO Andrzej 279BATALION OCHRONY BAZYREDZIKOWOSM-M30-3916M 9600:57:31.30+00:21:135:4510.4
120RUTECKA Sylwia 202TUPOT-USTKAUSTKAK30-3912K 2400:57:32.95+00:21:155:4510.4
121MAJCHRZAK Dariusz 140CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKASM-M50+2M 9700:57:39.65+00:21:215:4610.4
122TOMCZAK Dominik 18CSMW USTKASŁUPSKSM-M40-497M 9800:57:43.50+00:21:255:4610.4
123KARWACKI Adrian 89BEST BEASTSUSTKAM18-2911M 9900:57:44.40+00:21:265:4610.4
124GIERCZAK Piotr 59USTKAM30-3920M 10000:57:55.80+00:21:385:4710.4
125BURDA Sebastian 23WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM40-4923M 10100:57:57.70+00:21:405:4710.4
126DELIGA Szymon 38SŁUPSKM30-3921M 10200:57:59.85+00:21:425:4810.3
127MAGDZIAREK Sylwia 138KSS PLUTON 2GDYNIASM-K18-294K 2500:58:08.80+00:21:515:4810.3
128WÓJCICKI Grzegorz 255ARESZT ŚLEDCZY W SŁUPSKUSŁAWNOSM-M30-3917M 10300:58:11.30+00:21:535:4910.3
129KUBIŃSKI Rafał 1187 BOWSŁUPSKSM-M50+3M 10400:58:15.55+00:21:575:4910.3
130NOWACKI Marek 73REDZIKOWOM40-4924M 10500:58:17.25+00:21:595:4910.3
131MAKOWSKI Rafał 142RCI GDYNIAROTMANKASM-M30-3918M 10600:58:17.30+00:21:595:4910.3
132SOŁTYS Katarzyna 215ORP.GEN.T.KOŚCIUSZKO 273GDYNIASM-K30-392K 2600:58:27.60+00:22:095:5010.3
133CHMIELEWSKA Edyta 28MOŻWAUGUSTÓWSM-K30-393K 2700:58:28.30+00:22:105:5010.3
134MAJKOWSKI Marcin 141MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAGDYNIASM-M40-498M 10700:58:32.05+00:22:145:5110.3
135STANIASZEK Bogusław 217TUPOT USTKAGŁOBINOM60+6M 10800:58:34.60+00:22:165:5110.2
136PAZDER Przemysław 168SŁUPSKM18-2912M 10900:58:38.00+00:22:205:5110.2
137GRABOWICZ Jerzy 65TUPOT USTKAUSTKAM60+7M 11000:58:45.90+00:22:285:5210.2
138TORL Andrzej 348USTKAM60+8M 11100:58:51.80+00:22:345:5310.2
139ŁAŃCUCKI Jarosław 135SŁUPSKM30-3922M 11200:58:53.10+00:22:355:5310.2
140ŻYCKA Ewelina 271SŁUPSKK30-3913K 2800:58:54.50+00:22:365:5310.2
141ARMATA Sonia 99JW 4101LUBLINIECSM-K18-295K 2900:58:56.85+00:22:395:5310.2
142PATYNA Paweł 167SŁUPSKM30-3923M 11300:58:57.20+00:22:395:5310.2
143LEWANDOWSKI Marek 129KOSZALINM18-2913M 11400:59:06.25+00:22:485:5410.2
144BERENT Robert 13TUPOT USTKAUSTKAM50-595M 11500:59:10.45+00:22:525:5510.1
145DĄBROWSKA Dagmara 102K30-3914K 3000:59:13.65+00:22:555:5510.1
146KUBIŃSKA Beata 117NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK50-591K 3100:59:16.70+00:22:595:5510.1
147SZAREK Paweł 2277 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAUSTKASM-M30-3919M 11600:59:28.60+00:23:105:5610.1
148WIŚNIEWSKI Przemysław 278AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGRUDZIĄDZSM-M18-2914M 11700:59:31.50+00:23:135:5710.1
149ZBLEWSKI Radosław 267CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKASM-M40-499M 11800:59:37.50+00:23:195:5710.1
150ŻUKOWSKA Aleksandra 357KĘTRZYNK18-295K 3200:59:41.55+00:23:235:5810.1
151RAKOWSKA Katarzyna 193W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3915K 3300:59:44.70+00:23:275:5810
152ŻYŁKA Milena 273WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK30-3916K 3400:59:50.80+00:23:335:5910
153DUDZIUK Iwona 47AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIAK18-296K 3500:59:54.90+00:23:375:5910
154ZALEWSKI Grzegorz 260W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3924M 11900:59:58.40+00:23:405:5910
155KRYGIER Ireneusz 115W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4925M 12001:00:06.35+00:23:486:0010
156KRUPSKI Piotr 114SLUPSKSŁUPSKM50-596M 12101:00:06.85+00:23:496:0010
157TOMASZEWSKA Kinga 238AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIASM-K18-296K 3601:00:10.40+00:23:526:0110
158ROGALA Łukasz 198NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM30-3925M 12201:00:15.70+00:23:586:0110
159LEMBICZ Elżbieta 128GDAŃSKSM-K40-491K 3701:00:16.00+00:23:586:0110
160REDLARSKI Maciej 1949 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJBRANIEWOSM-M30-3920M 12301:00:25.10+00:24:076:029.9
161ZANIEWSKI Grzegorz 262KOBYLNICAM40-4926M 12401:00:25.85+00:24:086:029.9
162PANEK Urszula 288DARŁOWOK30-3917K 3801:00:26.50+00:24:086:029.9
163PELA Hanna 170USBWODNICAK40-495K 3901:00:29.35+00:24:116:029.9
164RYSZKA Krzysztof 203LUBLINIECSM-M40-4910M 12501:00:34.15+00:24:166:039.9
165MŁYNARSKI Zygmunt 281WKB META LUBLINIECLISOWICEM50-597M 12601:00:36.35+00:24:186:039.9
166SKULSKA Joanna 209CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKASM-K18-297K 4001:00:37.05+00:24:196:039.9
167SZYSZKOWSKI Tomasz 235ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM30-3926M 12701:00:38.80+00:24:216:039.9
168REMUS Monika 195BEST BEASTSREDZIKOWOK40-496K 4101:00:48.25+00:24:306:049.9
169KARWASZ Krzysztof 90KWAKOWOM40-4927M 12801:00:50.70+00:24:336:059.9
170PRZYMORSKI Waldemar 188W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM40-4928M 12901:00:57.00+00:24:396:059.8
171PACAN Mira 163ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK30-3918K 4201:00:57.95+00:24:406:059.8
172DYDYNA Krzysztof 48RCI GDYNIAKĄTY RYBACKIESM-M40-4911M 13001:00:59.90+00:24:426:069.8
173KONYSZ Bartłomiej 101JW 4653LĘDZIECHOWOSM-M18-2915M 13101:01:27.95+00:25:106:089.8
174BOSAK Jarosław 29421 BSPUSTKASM-M30-3921M 13201:01:39.80+00:25:226:109.7
175TURCZYN Grzegorz 240NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM40-4929M 13301:01:53.20+00:25:356:119.7
176BOGUSZ Marietta 19NIGHT RUNNERS SŁUPSKSIEMIANICEK18-297K 4301:01:53.85+00:25:366:119.7
177WOŹNIAK Grzegorz 254GRZESŁAW USTKAUSTKAM50-598M 13401:02:12.10+00:25:546:139.6
178GAŁAN Joanna 55ZŁOCIENIECK50-592K 4401:02:20.10+00:26:026:149.6
179MICHALAK Kamil 277SŁUPSKM18-2914M 13501:02:21.70+00:26:046:149.6
180FURSEWICZ Bartłomiej 52KS BURZASIEMIANICEM30-3927M 13601:02:23.90+00:26:066:149.6
181SZMIGIERO Sebastian 232WOLNO PRZEMIERZAM KILOMETRYPIŁAM40-4930M 13701:02:27.90+00:26:106:149.6
182CAŁKA Magdalena 24NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK18-298K 4501:02:33.10+00:26:156:159.6
183SYNAKOWSKI Damian 225WJBN TEAMSŁUPSKM30-3928M 13801:02:35.95+00:26:186:159.6
184KOZA Joanna 109USBUSTKAK30-3919K 4601:02:35.95+00:26:186:159.6
185MICHALCZYK Mariusz 146JW 1223KOSZALINSM-M40-4912M 13901:02:36.45+00:26:186:159.6
186GIL Mateusz 61AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJGDYNIASM-M18-2916M 14001:02:36.90+00:26:196:159.6
187POWARZYŃSKI Daniel 275AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJSŁUPSKSM-M18-2917M 14101:02:37.15+00:26:196:159.6
188ANDRZEJCZAK Sławomir 8GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM40-4931M 14201:02:45.70+00:26:286:169.6
189DOMAROS Marcin 289NRBYDLINOM30-3929M 14301:02:45.80+00:26:286:169.6
190ŁUKASIK Sylwia 351DĘBNICA KASZUBSKAK18-299K 4701:02:46.20+00:26:286:169.6
191GOSIEWSKI Janusz 64MOŻWBIAŁYSTOKSM-M30-3922M 14401:02:47.20+00:26:296:169.6
192WENCŁAWSKI Michał 246DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM18-2915M 14501:02:52.00+00:26:346:179.5
193WESOŁEK Łukasz 247KOSZALINM30-3930M 14601:02:52.65+00:26:346:179.5
194ZALUSKI Adam 261GORZÓW WLKPM30-3931M 14701:03:00.25+00:26:426:189.5
195KMIECIK Agnieszka 96LOTOS RUNNING TEAMGDYNIAK40-497K 4801:03:06.55+00:26:486:189.5
196ZARZYCKI Darek 263USTKASM-M30-3923M 14801:03:17.35+00:26:596:199.5
197POLAK Michał 183LUBLINIECSM-M30-3924M 14901:03:18.75+00:27:016:199.5
198POLAK Elwira 182LUBLINIECSM-K30-394K 4901:03:19.95+00:27:026:209.5
199SŁUPSKI Maciej 212MALBORKSM-M18-2918M 15001:03:48.95+00:27:316:229.4
200ŁĄTKOWSKI Jerzy 136JW 4498GDYNIASM-M40-4913M 15101:03:58.55+00:27:406:239.4
201MINKO Tomek 1489 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYSŁUPSKSM-M18-2919M 15201:03:59.50+00:27:416:249.4
202KUPIS Hubert 121AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJOPOCZNOSM-M18-2920M 15301:04:15.55+00:27:576:259.3
203KUBERA Kajetan 353BALTIC SEALSUSTKAM18-2916M 15401:04:15.70+00:27:586:259.3
204REMUS Janusz 196BEST BEASTSSŁUPSKM40-4932M 15501:04:26.85+00:28:096:269.3
205LISZEWSKI Damian 133CSWIICHWROCŁAWSM-M30-3925M 15601:04:44.80+00:28:276:289.3
206SZKATULSKI Tomasz 230DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOM18-2917M 15701:04:58.20+00:28:406:299.2
207DUBOWSKI Artur 300RCIGDYNIASM-M40-4914M 15801:05:13.25+00:28:556:319.2
208PŁONKA Robert 180MOŻWSIEDLCESM-M50+4M 15901:05:14.20+00:28:566:319.2
209TOMCZAK Sebastian 71USTKASM-M40-4915M 16001:05:16.35+00:28:586:319.2
210WEGNER Aneta 245USTKAK30-3920K 5001:05:20.60+00:29:026:329.2
211JÓSKOWSKI Bogdan 83RCI GDYNIAREKOWOSM-M40-4916M 16101:05:25.65+00:29:076:329.2
212KOŁSUT Marcin 100USTKASM-M18-2921M 16201:05:27.55+00:29:096:329.2
213KOZŁOWSKI Paweł 1126 BCHEM SPŚREMSM-M30-3926M 16301:05:39.45+00:29:216:349.1
214ŻUKOWSKA Natalia 2706 BCHEM SPKĘTRZYNSM-K30-395K 5101:05:39.90+00:29:226:349.1
215MULLER Patrycja 154GDYNIAK18-2910K 5201:06:04.05+00:29:466:369.1
216PUPIAŁO Agnieszka 190GDYNIASM-K30-396K 5301:06:05.05+00:29:476:369.1
217BRUSZEWSKI Szczepan 22WYSOKIE MAZOWIECKIESM-M18-2922M 16401:06:09.00+00:29:516:369.1
218KOWALSKI Łukasz 108MJRSŁUPSKSM-M30-3927M 16501:06:14.00+00:29:566:379.1
219CHMIELEWSKA Joanna 27LUBLINIECSM-K40-492K 5401:06:17.70+00:30:006:379
220LITWIN Waldemar 29221 BSPSM-M30-3928M 16601:06:18.70+00:30:016:379
221PRYMON Marcin 29121 BSPJAROSŁAWSM-M30-3929M 16701:06:19.15+00:30:016:379
222TEMSKI Amadeusz 23613DTRSTARZYNOSM-M18-2923M 16801:06:46.90+00:30:296:409
223RĘKAWICA Paweł 197MOŻWBIAŁYSTOKSM-M18-2924M 16901:06:52.95+00:30:356:419
224JÓSKOWSKA Beata 82REKOWOK30-3921K 5501:07:05.60+00:30:476:428.9
225ZAGÓRSKI Tomasz 259CSŁII ZEGRZEZEGRZESM-M30-3930M 17001:07:06.90+00:30:496:428.9
226KOSTRZEWA Paweł 105BATALION OCHRONY BAZYSŁUPSKSM-M30-3931M 17101:07:09.50+00:30:516:438.9
227SAŁAJ Angelika 205OSP LULEMINOZBYSZEWOSM-K30-397K 5601:07:53.65+00:31:356:478.8
228PĄCZEK Bożena 1692 PLUTON KSSTCZEWSM-K18-298K 5701:08:00.50+00:31:426:488.8
229PIOCH Nadia 176USTKASM-K18-299K 5801:08:01.00+00:31:436:488.8
230CYRAN Przemysław 34CSMW USTKAUSTKASM-M30-3932M 17201:08:17.30+00:31:596:498.8
231LEWANDOWSKI Jarosław 131AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJSTARY DWÓRSM-M18-2925M 17301:08:22.45+00:32:046:508.8
232NOWAK Rafał 159MIĘDZYCHÓDM50-599M 17401:08:30.85+00:32:136:518.8
233FRANEK Kamelia 51PUSZCZYKOWOK30-3922K 5901:08:30.90+00:32:136:518.8
234KRÖNKE Karolina 113DARŁOWOSM-K18-2910K 6001:08:34.75+00:32:176:518.7
235KOT Daniel 106KOT TEAMSŁUPSKM40-4933M 17501:08:51.35+00:32:336:538.7
236KUSIAK Marek 72CSMWSŁUPSKM40-4934M 17601:08:57.50+00:32:396:538.7
237WASIAK Łukasz 244DZIWNÓWM30-3932M 17701:09:01.35+00:32:436:548.7
238WŁODARCZYK Tomasz 252KAMIEŃ POMORSKIM30-3933M 17801:09:01.65+00:32:436:548.7
239MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 153SŁUPSKK40-498K 6101:09:09.25+00:32:516:548.7
240DORDZIK Małgorzata 43ELBLĄGK50-593K 6201:09:13.45+00:32:556:558.7
241RÓŻNAWSKI Marek 243WODNICASM-M40-4917M 17901:09:22.10+00:33:046:568.6
242DEREŃ Grzegorz 3921. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOŚWIDWINSM-M40-4918M 18001:09:27.25+00:33:096:568.6
243GRZEŻUŁKOWSKI Paweł 70CSMW USTKASŁUPSKSM-M30-3933M 18101:10:07.20+00:33:497:008.6
244JELEŃSKI Adrian 81SŁUPSKSM-M30-3934M 18201:10:09.50+00:33:517:018.6
245MARCZAK Małgorzata 143ŻELKOWOK50-594K 6301:10:24.20+00:34:067:028.5
246CZERWIŃSKI Waldemar 36MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKM30-3934M 18301:10:29.00+00:34:117:028.5
247GRABOWSKA Kinga 66SŁUPSKK30-3923K 6401:10:29.80+00:34:127:038.5
248KURCZ Barbara 122BABECZKI KOSZALINKOSZALINK40-499K 6501:10:30.15+00:34:127:038.5
249POKORNY Edward 181TUPOT USTKAUSTKAM60+9M 18401:10:48.45+00:34:307:048.5
250KOZŁOWSKI Marek 111USTKAM60+10M 18501:10:49.15+00:34:317:048.5
251LANOWUJOWICZ Paulina 295WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3924K 6601:10:59.70+00:34:427:058.5
252KOWALCZYK Justyna 107WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK30-3925K 6701:10:59.75+00:34:427:068.5
253CZERWIŃSKA Ania 35BEST BEASTSSŁUPSKK40-4910K 6801:11:05.80+00:34:487:068.4
254SZKATULSKA Karolina 229DARŁOWSKIE CHARTYDARŁOWOK18-2911K 6901:11:17.35+00:34:597:078.4
255WĘSIERSKA Olga 248SŁUPSKK30-3926K 7001:11:22.65+00:35:047:088.4
256GŁOGOWSKI Piotr 62MOŻWRADOMSM-M30-3935M 18601:11:25.95+00:35:087:088.4
257CIEŚLIŃSKA Agnieszka 30MOŻWWARSZAWASM-K30-398K 7101:11:38.75+00:35:217:098.4
258TÓRZ Michał 23913 DTRUSTKASM-M30-3936M 18701:12:09.60+00:35:517:138.3
259PIEKARSKA Aneta 172KWAKOWOK30-3927K 7201:12:47.90+00:36:307:168.2
260NOWICKI Mateusz 160CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJSOKOŁOWO BUDZYNSKIESM-M30-3937M 18801:13:00.15+00:36:427:188.2
261KOZACZEK Krzysztof 356MJRGDYNIAM30-3935M 18901:13:13.60+00:36:557:198.2
262ANDRZEJEWSKA Magdalena 9DALEKO JESZCZERUMIAK40-4911K 7301:13:43.65+00:37:257:228.1
263ANDRZEJEWSKI Rafał 10DALEKO JESZCZERUMIAM40-4935M 19001:13:43.70+00:37:267:228.1
264ZAWADZKI Jacek 264GDYNIAM40-4936M 19101:13:43.85+00:37:267:228.1
265PIETRZYCKI Sławek 174BRYGADALOTNICTWAMW/RUNEDAREDASM-M40-4919M 19201:13:44.05+00:37:267:228.1
266KIEDROWSKI Mariusz 94CSŁIIZEGRZESM-M40-4920M 19301:13:45.15+00:37:277:228.1
267ZAWISZA Tomasz 266CSMW USTKASŁUPSKSM-M50+5M 19401:13:46.85+00:37:297:228.1
268GRAJNERT Adam 287GRABOWOSM-M30-3938M 19501:13:50.95+00:37:337:238.1
269GRAJNERT Wioleta 286GRABOWOK18-2912K 7401:14:12.25+00:37:547:258.1
270ANDRZEJEWSKI Michał 539 DPLTUSTKASM-M18-2926M 19601:14:14.50+00:37:567:258.1
271MICHALUK Michał 1479 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYUSTKASM-M30-3939M 19701:14:40.05+00:38:227:288
272JONIK Maciej 2SŁUPSKSM-M40-4921M 19801:15:21.85+00:39:047:328
273KOS Krystian 103CPSP USTKAKOBYLNICASM-M18-2927M 19901:15:27.60+00:39:097:328
274LEWANDOWSKI Adam 130W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3936M 20001:15:31.50+00:39:137:337.9
275GZIK Radosław 76W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM30-3937M 20101:15:31.55+00:39:137:337.9
276SIKORA Tomasz 20821. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOŚWIDWINSM-M50+6M 20201:15:54.70+00:39:377:357.9
277KULA Szymon 120GDYNIAM40-4937M 20301:16:41.05+00:40:237:407.8
278BEDNARSKI Roman 1JW 4101LUBLINIECSM-M50+7M 20401:17:30.10+00:41:127:457.7
279SZMIGIERO Agnieszka 233W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKK40-4912K 7501:19:17.05+00:42:597:557.6
280STANISŁAWSKA Ewelina 219MAZOWIECKI ODDZIAŁ ZANDARMERII WOJSKOWEJBIAŁYSTOKSM-K30-399K 7601:20:07.70+00:43:508:007.5
281ŚMIETAŃSKI Krzysztof 5CSMWSŁUPSKM18-2918M 20501:22:52.95+00:46:358:177.2
282ŚMIETAŃSKI Ireneusz 75CSMWSŁUPSKM40-4938M 20601:22:53.20+00:46:358:177.2
283KABACIŃSKI Bronisław 84TUPOT USTKAUSTKAM60+11M 20701:23:53.30+00:47:358:237.2
284GANCARZ Łukasz 56LUBLINSM-M18-2928M 20801:30:44.30+00:54:269:046.6
285RZEPKA Krystian 2049 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZYUSTKASM-M30-3940M 20901:31:43.10+00:55:259:106.5
286SULL Kacper 223NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM18-2919M 21001:35:04.85+00:58:479:306.3
287DAMPS Julita 37NIGHT RUNNERS SLUPSKSŁUPSKK30-3928K 7701:35:05.05+00:58:479:306.3
Znaleziono 287 wynik(ów)