MARYNARSKA DYCHA - BIEG 10KM
III BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
III BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 313 |
Wystartowało : | 287 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 287 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEJKO Dawid | 352 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | M18-29 | |
2 | JANKOWSKI Grzegorz | 80 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | |
3 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 150 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
4 | SZCZYBELSKI Wojciech | 228 | DYWIZJON OKRETÓW BOJOWYCH GDYNIA | GDYNIA | SM-M40-49 | |
5 | KEMPIŃSKI Łukasz | 93 | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | BRANIEWO | SM-M18-29 | |
6 | ZALUSKI Adam | 261 | GORZÓW WLKP | M30-39 | ||
7 | KOT Daniel | 106 | KOT TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
8 | GRAJNERT Wioleta | 286 | GRABOWO | K18-29 | ||
9 | DRWAL Piotr | 44 | USTKA | M40-49 | ||
10 | PELO Artur | 3 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | SM-M40-49 | |
11 | PACHOLCZYK Krzysztof | 164 | SŁUPSK | M30-39 | ||
12 | NAGÓREK Kamil | 296 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | |
13 | ZACHARCZUK Albin | 258 | 7 BOW/3BZ | SŁUPSK | SM-M18-29 | |
14 | RÓŻAK Fabian | 200 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | KOSAKOWO | SM-M30-39 | |
15 | KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna | 119 | LKS JANTAR USTKA USB USTKA | USTKA | K40-49 | |
16 | PANASIUK Adrian | 165 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | RUMIA | SM-M18-29 | |
17 | TEREFENKO Joanna | 237 | CSMW W USTCE | USTKA | SM-K18-29 | |
18 | GWADERA Mirosław | 74 | SŁUPSK | SM-M50+ | ||
19 | BOGDANOWICZ Paula | 17 | SŁUPSK | K18-29 | ||
20 | RUDNIK Krzysztof | 201 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | |
21 | KAMIENIECKI Rafał | 85 | TUPOT-USTKA | USTKA | M30-39 | |
22 | NAGÓREK Krzysztof | 156 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M60+ | |
23 | PIONK Rafał | 177 | KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIA, ZESPÓŁ TECHNICZY | MISZEWO | SM-M30-39 | |
24 | FABICH Adrian | 49 | USB | USTKA | M30-39 | |
25 | GIERLACH Jacek | 60 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M18-29 | |
26 | PRUS Mikołaj | 186 | SŁUPSK/KOSZALIN/GDAŃSK | M18-29 | ||
27 | CYPRYCH Katarzyna | 33 | SŁUPSK | K30-39 | ||
28 | MŁYNARSKA Mariola | 282 | WKB META LUBLINIEC | LISOWICE | K40-49 | |
29 | RACZYŃSKA Anna | 192 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | K30-39 | |
30 | NIERADKA Iwona | 157 | GRUPA OKRĘTÓW ROZPOZNAWCZYCH | GDYNIA | SM-K18-29 | |
31 | MIZERA Agnieszka | 149 | BYLEDOBIEC ANIN | LĘDOWO-OSIEDLE | K40-49 | |
32 | PRZYCHODA Anna | 187 | BALTIC SEALS | SIEMIANICE | K30-39 | |
33 | KUBERA Kajetan | 353 | BALTIC SEALS | USTKA | M18-29 | |
34 | REMUS Janusz | 196 | BEST BEASTS | SŁUPSK | M40-49 | |
35 | SAŁAJ Angelika | 205 | OSP LULEMINO | ZBYSZEWO | SM-K30-39 | |
36 | KURKUL Przemek | 123 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | PAŁÓWKO | M18-29 | |
37 | WYGLĄDAŁA Bartek | 257 | MOŻW | WARSZAWA | SM-M30-39 | |
38 | OLESZEK Jerzy | 324 | SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ | GRABNO | M40-49 | |
39 | STENCEL Maciej | 222 | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | CZARNA DĄBRÓWKA | M30-39 | |
40 | DUDA Grzegorz | 46 | OSP BUKÓWKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
41 | ŻYLICZ Paweł | 272 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M18-29 | |
42 | SKUMIAŁ Oskar | 210 | USB | USTKA | M30-39 | |
43 | KRZACZKOWSKI Paweł | 116 | LYNX | STĘŻYCA | M40-49 | |
44 | TUSK Paweł | 241 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | SM-M18-29 | |
45 | RUTECKA Sylwia | 202 | TUPOT-USTKA | USTKA | K30-39 | |
46 | TOMASZEWSKA Kinga | 238 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | SM-K18-29 | |
47 | PELA Hanna | 170 | USB | WODNICA | K40-49 | |
48 | REMUS Monika | 195 | BEST BEASTS | REDZIKOWO | K40-49 | |
49 | WEGNER Aneta | 245 | USTKA | K30-39 | ||
50 | ZAGÓRSKI Tomasz | 259 | CSŁII ZEGRZE | ZEGRZE | SM-M30-39 | |
51 | CZERWIŃSKA Ania | 35 | BEST BEASTS | SŁUPSK | K40-49 | |
52 | KIEDROWSKI Mariusz | 94 | CSŁII | ZEGRZE | SM-M40-49 | |
53 | CHUDY Henryk | 29 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60+ | |
54 | WRÓBLEWSKI Mateusz | 274 | KORZYBSKIE REKINY | KĘPICE | M18-29 | |
55 | WLMONTI Krzysztof | 284 | CSMW | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
56 | STEFANIAK Marcin | 221 | ŁĘCZYCE | M40-49 | ||
57 | NADOLNY Piotr | 155 | BALTIC SEALS | GRABNO | M40-49 | |
58 | GAWEŁ Zbigniew | 57 | SŁUPSK | M60+ | ||
59 | LEMAŃSKA Katarzyna | 127 | USB USTKA | USTKA | K18-29 | |
60 | DĘGA Ryszard | 42 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | |
61 | KĘSIK Agnieszka | 298 | PROTECTOR TEAM | SŁUPSK | K30-39 | |
62 | SIERADZKA Justyna | 207 | MOŻW | WARSZAWA | SM-K30-39 | |
63 | SOŁTYS Katarzyna | 215 | ORP.GEN.T.KOŚCIUSZKO 273 | GDYNIA | SM-K30-39 | |
64 | CHMIELEWSKA Edyta | 28 | MOŻW | AUGUSTÓW | SM-K30-39 | |
65 | ŻYCKA Ewelina | 271 | SŁUPSK | K30-39 | ||
66 | DĄBROWSKA Dagmara | 102 | K30-39 | |||
67 | GOSIEWSKI Janusz | 64 | MOŻW | BIAŁYSTOK | SM-M30-39 | |
68 | MARCZAK Małgorzata | 143 | ŻELKOWO | K50-59 | ||
69 | NOWAK Artur | 158 | A&G CARP TEAM | GDYNIA | M40-49 | |
70 | OBARSKA Katarzyna | 161 | AWL WROCŁAW | TRĘBY STARE | K18-29 | |
71 | PATALON Przemysław | 166 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | SM-M18-29 | |
72 | SOBOLEWSKI Tomasz | 347 | STRZELINO | M30-39 | ||
73 | KARAŚ Radosław | 87 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | |
74 | MATUSZEWSKI Rafał | 144 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | SŁUPSK | SM-M40-49 | |
75 | HOPA Krzysztof | 77 | BATALION OCHRONY BAZY | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
76 | CICHAŁA Damian | 280 | BATALION OCHRONY BAZY | REDZIKOWO | SM-M30-39 | |
77 | HURKO Andrzej | 279 | BATALION OCHRONY BAZY | REDZIKOWO | SM-M30-39 | |
78 | SZAREK Paweł | 227 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | USTKA | SM-M30-39 | |
79 | TEMSKI Amadeusz | 236 | 13DTR | STARZYNO | SM-M18-29 | |
80 | WIECZOREK Łukasz | 250 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M18-29 | |
81 | WIWATOWSKA Dagmara | 251 | STRASZYN | K30-39 | ||
82 | SOBIERSKI Mariusz | 214 | JW 2980 BRANIEWO | BRANIEWO | SM-M40-49 | |
83 | BŁENCKI Piotr | 16 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | |
84 | MAJCHRZAK Łukasz | 139 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M18-29 | |
85 | JANKOWSKI Rafał | 79 | MOŻW | POLICZNA | SM-M40-49 | |
86 | KOSTECKI Mariusz | 104 | 7 BOW/3BZ | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
87 | KOZA Kamil | 110 | USTKA | SM-M30-39 | ||
88 | ROMANOWSKI Mateusz | 199 | POZNAŃ | SM-M18-29 | ||
89 | TUROWSKI Michał | 285 | DECATHLON SŁUPSK | USTKA | M18-29 | |
90 | KOŚLA Justyna | 350 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | |
91 | GRABOWICZ Jerzy | 65 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | |
92 | ŻUKOWSKA Aleksandra | 357 | KĘTRZYN | K18-29 | ||
93 | PACAN Mira | 163 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | K30-39 | |
94 | ŻUKOWSKA Natalia | 270 | 6 BCHEM SP | KĘTRZYN | SM-K30-39 | |
95 | KOZŁOWSKI Paweł | 112 | 6 BCHEM SP | ŚREM | SM-M30-39 | |
96 | CIEŚLIŃSKA Agnieszka | 30 | MOŻW | WARSZAWA | SM-K30-39 | |
97 | KOS Krystian | 103 | CPSP USTKA | KOBYLNICA | SM-M18-29 | |
98 | BARGAŃSKA Justyna | 355 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | K30-39 | |
99 | ANDRYSKOWSKI Marek | 7 | STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | |
100 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 249 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | |
101 | ZBLEWSKI Patryk | 349 | NIGHT RUNNERS SLUPSK | SŁUPSK | M30-39 | |
102 | POZORSKI Krzysztof | 184 | MARKOS RUNNING TEAM | KOBYLNICA | M30-39 | |
103 | OLECHNOWICZ Zbigniew | 162 | TUPOT USTKA | SŁUPSK | M60+ | |
104 | MAJCHRZAK Dariusz | 140 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M50+ | |
105 | TOMCZAK Dominik | 18 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M40-49 | |
106 | TOMCZAK Sebastian | 71 | USTKA | SM-M40-49 | ||
107 | PODLEŚNY Mieszko | 327 | AZS AWF KATOWICE | WYTOWNO | M30-39 | |
108 | ĆWIEK Maria | 354 | WJBN TEAM | SŁUPSK | K18-29 | |
109 | KUBIŃSKI Rafał | 118 | 7 BOW | SŁUPSK | SM-M50+ | |
110 | PATYNA Paweł | 167 | SŁUPSK | M30-39 | ||
111 | KUBIŃSKA Beata | 117 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K50-59 | |
112 | ZBLEWSKI Radosław | 267 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M40-49 | |
113 | ROGALA Łukasz | 198 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | |
114 | DYDYNA Krzysztof | 48 | RCI GDYNIA | KĄTY RYBACKIE | SM-M40-49 | |
115 | TURCZYN Grzegorz | 240 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
116 | BOGUSZ Marietta | 19 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SIEMIANICE | K18-29 | |
117 | CAŁKA Magdalena | 24 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K18-29 | |
118 | WENCŁAWSKI Michał | 246 | DECATHLON SŁUPSK | SŁUPSK | M18-29 | |
119 | KOSTRZEWA Paweł | 105 | BATALION OCHRONY BAZY | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
120 | ZAWIEROWSKA Ewelina | 265 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
121 | SZOŁTYSIK Agnieszka | 234 | USTKA | K30-39 | ||
122 | KWAŚNIAK Zdzisław | 126 | DECATHLON TRI TEAM | SŁUPSK | M50-59 | |
123 | GRANDA Marcin | 290 | 21 BSP | JAROSŁAW | SM-M30-39 | |
124 | PIELICH Konrad | 173 | SŁUPSK | SM-M30-39 | ||
125 | MATYSIUK Grzegorz | 145 | 7BOW | SŁUPSK | SM-M40-49 | |
126 | DELIGA Szymon | 38 | SŁUPSK | M30-39 | ||
127 | PAZDER Przemysław | 168 | SŁUPSK | M18-29 | ||
128 | BOSAK Jarosław | 294 | 21 BSP | USTKA | SM-M30-39 | |
129 | MICHALAK Kamil | 277 | SŁUPSK | M18-29 | ||
130 | POWARZYŃSKI Daniel | 275 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | SM-M18-29 | |
131 | JÓSKOWSKI Bogdan | 83 | RCI GDYNIA | REKOWO | SM-M40-49 | |
132 | PIOCH Nadia | 176 | USTKA | SM-K18-29 | ||
133 | SYNAKOWSKI Damian | 225 | WJBN TEAM | SŁUPSK | M30-39 | |
134 | GAŁAN Leszek | 54 | ZŁOCIENIEC | M50-59 | ||
135 | LORYŃSKI Karol | 134 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | RUMIA | SM-M18-29 | |
136 | ZGANIACZ Andrzej | 268 | STOPA SŁUPSK | KOBYLNICA | M40-49 | |
137 | MAJKOWSKI Marcin | 141 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | GDYNIA | SM-M40-49 | |
138 | TORL Andrzej | 348 | USTKA | M60+ | ||
139 | WOŹNIAK Grzegorz | 254 | GRZESŁAW USTKA | USTKA | M50-59 | |
140 | GIL Mateusz | 61 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | SM-M18-29 | |
141 | MULLER Patrycja | 154 | GDYNIA | K18-29 | ||
142 | PUPIAŁO Agnieszka | 190 | GDYNIA | SM-K30-39 | ||
143 | JÓSKOWSKA Beata | 82 | REKOWO | K30-39 | ||
144 | PĄCZEK Bożena | 169 | 2 PLUTON KSS | TCZEW | SM-K18-29 | |
145 | BOWNIK Wojciech | 21 | SŁUPSK | M30-39 | ||
146 | PŁATEK Damian | 178 | GDYNIA | SM-M18-29 | ||
147 | WÓJCIK Sebastian | 256 | USTKA | M30-39 | ||
148 | MAGDZIAREK Sylwia | 138 | KSS PLUTON 2 | GDYNIA | SM-K18-29 | |
149 | MAKOWSKI Rafał | 142 | RCI GDYNIA | ROTMANKA | SM-M30-39 | |
150 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 278 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GRUDZIĄDZ | SM-M18-29 | |
151 | KMIECIK Agnieszka | 96 | LOTOS RUNNING TEAM | GDYNIA | K40-49 | |
152 | SŁUPSKI Maciej | 212 | MALBORK | SM-M18-29 | ||
153 | ŁĄTKOWSKI Jerzy | 136 | JW 4498 | GDYNIA | SM-M40-49 | |
154 | LEWANDOWSKI Jarosław | 131 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | STARY DWÓR | SM-M18-29 | |
155 | PIEKARSKA Aneta | 172 | KWAKOWO | K30-39 | ||
156 | KOZACZEK Krzysztof | 356 | MJR | GDYNIA | M30-39 | |
157 | PARDEJ Liliana | 283 | BOchB | DUNINOWO | SM-K18-29 | |
158 | BRYZIK Dariusz | 297 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M30-39 | |
159 | ADRYAN Adam | 6 | CKB SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | |
160 | BERA Krystian | 12 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | KIELCE | SM-M18-29 | |
161 | BIELEWICZ Anna | 15 | STOPA SŁUPSK | LUBUŃ | K40-49 | |
162 | ŁAŃCUCKI Jarosław | 135 | SŁUPSK | M30-39 | ||
163 | KARWASZ Krzysztof | 90 | KWAKOWO | M40-49 | ||
164 | PANEK Urszula | 288 | DARŁOWO | K30-39 | ||
165 | GAŁAN Joanna | 55 | ZŁOCIENIEC | K50-59 | ||
166 | LISZEWSKI Damian | 133 | CSWIiCH | WROCŁAW | SM-M30-39 | |
167 | WĘSIERSKA Olga | 248 | SŁUPSK | K30-39 | ||
168 | PĘKAŁA Piotr | 171 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | |
169 | KOCZOROWSKI Paweł | 98 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
170 | ADAMCZYK Karol | 4 | KOSZALIN | M30-39 | ||
171 | SZMIGIERO Arkadiusz | 231 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
172 | CEBULA Krystian | 25 | WIEKOWICE | M18-29 | ||
173 | WAŃKOWSKI Adam | 242 | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | BRANIEWO | SM-M18-29 | |
174 | STAWICKI Marek | 220 | OSP SMOŁDZINO | SMOŁDZINO | M40-49 | |
175 | DUDZIUK Iwona | 47 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | K18-29 | |
176 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 235 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | |
177 | FURSEWICZ Bartłomiej | 52 | KS BURZA | SIEMIANICE | M30-39 | |
178 | WESOŁEK Łukasz | 247 | KOSZALIN | M30-39 | ||
179 | SZKATULSKI Tomasz | 230 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M18-29 | |
180 | STANIOCH Krzysztof | 218 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | USTKA | SM-M18-29 | |
181 | WÓJCIK Damian | 299 | RUNNERWALDE | DARŁOWO | M40-49 | |
182 | ZYGLER Zbigniew | 269 | BYDGOSZCZ | M40-49 | ||
183 | KANIOWSKI Jacek | 86 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁAWNO | M40-49 | |
184 | GOC Małgorzata | 63 | SMOŁDZIŃSKI LAS | K30-39 | ||
185 | MICHALCZYK Mariusz | 146 | JW 1223 | KOSZALIN | SM-M40-49 | |
186 | RÓŻNAWSKI Marek | 243 | WODNICA | SM-M40-49 | ||
187 | TÓRZ Michał | 239 | 13 DTR | USTKA | SM-M30-39 | |
188 | SUTOWSKI Sebastian | 224 | PRZEWŁOKA | M40-49 | ||
189 | KARPOWICZ Grzegorz | 88 | GDYNIA | SM-M30-39 | ||
190 | WÓJCICKI Grzegorz | 255 | ARESZT ŚLEDCZY W SŁUPSKU | SŁAWNO | SM-M30-39 | |
191 | STANIASZEK Bogusław | 217 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | M60+ | |
192 | ŻYŁKA Milena | 273 | WPK SŁOŃ TEAM | USTKA | K30-39 | |
193 | MŁYNARSKI Zygmunt | 281 | WKB META LUBLINIEC | LISOWICE | M50-59 | |
194 | ZARZYCKI Darek | 263 | USTKA | SM-M30-39 | ||
195 | DEREŃ Grzegorz | 39 | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | ŚWIDWIN | SM-M40-49 | |
196 | SZKATULSKA Karolina | 229 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | K18-29 | |
197 | NOWICKI Mateusz | 160 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SOKOŁOWO BUDZYNSKIE | SM-M30-39 | |
198 | JONIK Maciej | 2 | SŁUPSK | SM-M40-49 | ||
199 | SIKORA Tomasz | 208 | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | ŚWIDWIN | SM-M50+ | |
200 | PROTASEWICZ Andrzej | 185 | SŁAWNO | SŁAWNO | M40-49 | |
201 | GRULKOWSKI Damian | 69 | SŁUPSK | M40-49 | ||
202 | PILIPCZUK Daniel | 175 | MOŻW | WARSZAWA | SM-M18-29 | |
203 | JABŁOŃSKI Kamil | 78 | TARNOWSKIE GÓRY | SM-M30-39 | ||
204 | REDLARSKI Maciej | 194 | 9 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | BRANIEWO | SM-M30-39 | |
205 | SKULSKA Joanna | 209 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | SM-K18-29 | |
206 | KONYSZ Bartłomiej | 101 | JW 4653 | LĘDZIECHOWO | SM-M18-29 | |
207 | DOMAROS Marcin | 289 | NR | BYDLINO | M30-39 | |
208 | ŁUKASIK Sylwia | 351 | DĘBNICA KASZUBSKA | K18-29 | ||
209 | ANDRZEJCZAK Sławomir | 8 | GRZESŁAW USTKA | LĘDOWO-OSIEDLE | M40-49 | |
210 | CHMIELEWSKA Joanna | 27 | LUBLINIEC | SM-K40-49 | ||
211 | GANCARZ Łukasz | 56 | LUBLIN | SM-M18-29 | ||
212 | ARMATA Sonia | 99 | JW 4101 | LUBLINIEC | SM-K18-29 | |
213 | KRUPSKI Piotr | 114 | SLUPSK | SŁUPSK | M50-59 | |
214 | ZANIEWSKI Grzegorz | 262 | KOBYLNICA | M40-49 | ||
215 | RYSZKA Krzysztof | 203 | LUBLINIEC | SM-M40-49 | ||
216 | POLAK Elwira | 182 | LUBLINIEC | SM-K30-39 | ||
217 | KUPIS Hubert | 121 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | OPOCZNO | SM-M18-29 | |
218 | PŁONKA Robert | 180 | MOŻW | SIEDLCE | SM-M50+ | |
219 | KRÖNKE Karolina | 113 | DARŁOWO | SM-K18-29 | ||
220 | POKORNY Edward | 181 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | |
221 | GRAJNERT Adam | 287 | GRABOWO | SM-M30-39 | ||
222 | POLAK Michał | 183 | LUBLINIEC | SM-M30-39 | ||
223 | KOŁSUT Marcin | 100 | USTKA | SM-M18-29 | ||
224 | RĘKAWICA Paweł | 197 | MOŻW | BIAŁYSTOK | SM-M18-29 | |
225 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 153 | SŁUPSK | K40-49 | ||
226 | GŁOGOWSKI Piotr | 62 | MOŻW | RADOM | SM-M30-39 | |
227 | MICHALUK Michał | 147 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | USTKA | SM-M30-39 | |
228 | BEDNARSKI Roman | 1 | JW 4101 | LUBLINIEC | SM-M50+ | |
229 | STANISŁAWSKA Ewelina | 219 | MAZOWIECKI ODDZIAŁ ZANDARMERII WOJSKOWEJ | BIAŁYSTOK | SM-K30-39 | |
230 | RZEPKA Krystian | 204 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | USTKA | SM-M30-39 | |
231 | ANDRZEJEWSKI Michał | 53 | 9 DPLT | USTKA | SM-M18-29 | |
232 | LEMBICZ Elżbieta | 128 | GDAŃSK | SM-K40-49 | ||
233 | LEWANDOWSKI Marek | 129 | KOSZALIN | M18-29 | ||
234 | MINKO Tomek | 148 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | SŁUPSK | SM-M18-29 | |
235 | KOWALSKI Łukasz | 108 | MJR | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
236 | JELEŃSKI Adrian | 81 | SŁUPSK | SM-M30-39 | ||
237 | ZAWISZA Tomasz | 266 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M50+ | |
238 | MOROŃ Jarosław | 152 | WODNICA | M30-39 | ||
239 | SZMIGIERO Sebastian | 232 | WOLNO PRZEMIERZAM KILOMETRY | PIŁA | M40-49 | |
240 | DUBOWSKI Artur | 300 | RCI | GDYNIA | SM-M40-49 | |
241 | GRZEŻUŁKOWSKI Paweł | 70 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | |
242 | KULA Szymon | 120 | GDYNIA | M40-49 | ||
243 | BRUSZEWSKI Szczepan | 22 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | SM-M18-29 | ||
244 | CENDER Szymon | 26 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M18-29 | |
245 | KUSIAK Dariusz | 124 | ORP GOPŁO 13DTR | GDYNIA | SM-M30-39 | |
246 | SOMINKA Andrzej | 216 | SSB(SOBIESAMBIEGAM) | DARŁOWO | M50-59 | |
247 | GREBIENIK Andrzej | 68 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
248 | BURDA Sebastian | 23 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | M40-49 | |
249 | KRYGIER Ireneusz | 115 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
250 | CYRAN Przemysław | 34 | CSMW USTKA | USTKA | SM-M30-39 | |
251 | CZERWIŃSKI Waldemar | 36 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M30-39 | |
252 | GRABOWSKA Kinga | 66 | SŁUPSK | K30-39 | ||
253 | LEWANDOWSKI Adam | 130 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | |
254 | GZIK Radosław | 76 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | |
255 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 226 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | |
256 | PŁAZA Ryszard | 179 | DARŁOWO | M40-49 | ||
257 | NOWACKI Marek | 73 | REDZIKOWO | M40-49 | ||
258 | KOZA Joanna | 109 | USB | USTKA | K30-39 | |
259 | KUSIAK Marek | 72 | CSMW | SŁUPSK | M40-49 | |
260 | ANDRZEJEWSKA Magdalena | 9 | DALEKO JESZCZE | RUMIA | K40-49 | |
261 | ANDRZEJEWSKI Rafał | 10 | DALEKO JESZCZE | RUMIA | M40-49 | |
262 | PIETRZYCKI Sławek | 174 | BRYGADALOTNICTWAMW/RUNEDA | REDA | SM-M40-49 | |
263 | GIERCZAK Paweł | 58 | SŁUPSK | M30-39 | ||
264 | GIERCZAK Piotr | 59 | USTKA | M30-39 | ||
265 | ZALEWSKI Grzegorz | 260 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | |
266 | KURCZ Barbara | 122 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | |
267 | ZAWADZKI Jacek | 264 | GDYNIA | M40-49 | ||
268 | SZMIGIERO Agnieszka | 233 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | K40-49 | |
269 | ŚMIETAŃSKI Ireneusz | 75 | CSMW | SŁUPSK | M40-49 | |
270 | ŚMIETAŃSKI Krzysztof | 5 | CSMW | SŁUPSK | M18-29 | |
271 | KABACIŃSKI Bronisław | 84 | TUPOT USTKA | USTKA | M60+ | |
272 | KARWACKI Adrian | 89 | BEST BEASTS | USTKA | M18-29 | |
273 | PRZYMORSKI Waldemar | 188 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | |
274 | LITWIN Waldemar | 292 | 21 BSP | SM-M30-39 | ||
275 | PRYMON Marcin | 291 | 21 BSP | JAROSŁAW | SM-M30-39 | |
276 | KOZŁOWSKI Marek | 111 | USTKA | M60+ | ||
277 | DAMPS Julita | 37 | NIGHT RUNNERS SLUPSK | SŁUPSK | K30-39 | |
278 | BERENT Robert | 13 | TUPOT USTKA | USTKA | M50-59 | |
279 | RAKOWSKA Katarzyna | 193 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
280 | FRANEK Kamelia | 51 | PUSZCZYKOWO | K30-39 | ||
281 | DORDZIK Małgorzata | 43 | ELBLĄG | K50-59 | ||
282 | KOWALCZYK Justyna | 107 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
283 | SULL Kacper | 223 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | WODNICA | M18-29 | |
284 | NOWAK Rafał | 159 | MIĘDZYCHÓD | M50-59 | ||
285 | LANOWUJOWICZ Paulina | 295 | WPK SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K30-39 | |
286 | WASIAK Łukasz | 244 | DZIWNÓW | M30-39 | ||
287 | WŁODARCZYK Tomasz | 252 | KAMIEŃ POMORSKI | M30-39 |
Znaleziono 287 wynik(ów)