MARYNARSKA DYCHA - BIEG 10KM
III BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
III BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 313 |
Wystartowało : | 287 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 287 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUDNIK Krzysztof | 201 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | M30-39 | 1 | M 2 | 00:38:10.10 | 3:49 | 15.7 (100%) | ||
2 | PACHOLCZYK Krzysztof | 164 | SŁUPSK | M30-39 | 2 | M 4 | 00:39:37.55 | +00:01:27 (3.7%) | 3:57 | 15.1 (96.2%) | ||
3 | NAGÓREK Kamil | 296 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 3 | M 6 | 00:41:42.20 | +00:03:32 (8.5%) | 4:10 | 14.4 (91.7%) | |
4 | KAMIENIECKI Rafał | 85 | TUPOT-USTKA | USTKA | M30-39 | 4 | M 7 | 00:41:47.80 | +00:03:37 (8.7%) | 4:10 | 14.4 (91.7%) | |
5 | STENCEL Maciej | 222 | GTS CZARNA DĄBRÓWKA | CZARNA DĄBRÓWKA | M30-39 | 5 | M 20 | 00:46:22.75 | +00:08:12 (17.7%) | 4:38 | 12.9 (82.2%) | |
6 | FABICH Adrian | 49 | USB | USTKA | M30-39 | 6 | M 23 | 00:46:54.85 | +00:08:44 (18.6%) | 4:41 | 12.8 (81.5%) | |
7 | PODLEŚNY Mieszko | 327 | AZS AWF KATOWICE | WYTOWNO | M30-39 | 7 | M 26 | 00:47:31.50 | +00:09:21 (19.7%) | 4:45 | 12.6 (80.3%) | |
8 | SKUMIAŁ Oskar | 210 | USB | USTKA | M30-39 | 8 | M 34 | 00:48:43.75 | +00:10:33 (21.7%) | 4:52 | 12.3 (78.3%) | |
9 | GIERCZAK Paweł | 58 | SŁUPSK | M30-39 | 9 | M 35 | 00:48:48.70 | +00:10:38 (21.8%) | 4:52 | 12.3 (78.3%) | ||
10 | SOBOLEWSKI Tomasz | 347 | STRZELINO | M30-39 | 10 | M 42 | 00:50:14.65 | +00:12:04 (24.0%) | 5:01 | 11.9 (75.8%) | ||
11 | ADAMCZYK Karol | 4 | KOSZALIN | M30-39 | 11 | M 44 | 00:50:24.65 | +00:12:14 (24.3%) | 5:02 | 11.9 (75.8%) | ||
12 | MOROŃ Jarosław | 152 | WODNICA | M30-39 | 12 | M 51 | 00:51:26.65 | +00:13:16 (25.8%) | 5:08 | 11.7 (74.5%) | ||
13 | KARAŚ Radosław | 87 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 13 | M 54 | 00:52:13.05 | +00:14:02 (26.9%) | 5:13 | 11.5 (73.2%) | |
14 | BOWNIK Wojciech | 21 | SŁUPSK | M30-39 | 14 | M 55 | 00:52:34.50 | +00:14:24 (27.4%) | 5:15 | 11.4 (72.6%) | ||
15 | BŁENCKI Piotr | 16 | NIGHTRUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 15 | M 59 | 00:52:59.15 | +00:14:49 (28.0%) | 5:17 | 11.3 (72.0%) | |
16 | ZBLEWSKI Patryk | 349 | NIGHT RUNNERS SLUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 16 | M 60 | 00:53:02.40 | +00:14:52 (28.0%) | 5:18 | 11.3 (72.0%) | |
17 | BRYZIK Dariusz | 297 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | M30-39 | 17 | M 69 | 00:54:04.30 | +00:15:54 (29.4%) | 5:24 | 11.1 (70.7%) | |
18 | POZORSKI Krzysztof | 184 | MARKOS RUNNING TEAM | KOBYLNICA | M30-39 | 18 | M 73 | 00:54:19.60 | +00:16:09 (29.7%) | 5:25 | 11 (70.1%) | |
19 | WÓJCIK Sebastian | 256 | USTKA | M30-39 | 19 | M 90 | 00:56:16.25 | +00:18:06 (32.2%) | 5:37 | 10.7 (68.2%) | ||
20 | GIERCZAK Piotr | 59 | USTKA | M30-39 | 20 | M 100 | 00:57:55.80 | +00:19:45 (34.1%) | 5:47 | 10.4 (66.2%) | ||
21 | DELIGA Szymon | 38 | SŁUPSK | M30-39 | 21 | M 102 | 00:57:59.85 | +00:19:49 (34.2%) | 5:48 | 10.3 (65.6%) | ||
22 | ŁAŃCUCKI Jarosław | 135 | SŁUPSK | M30-39 | 22 | M 112 | 00:58:53.10 | +00:20:43 (35.2%) | 5:53 | 10.2 (65.0%) | ||
23 | PATYNA Paweł | 167 | SŁUPSK | M30-39 | 23 | M 113 | 00:58:57.20 | +00:20:47 (35.3%) | 5:53 | 10.2 (65.0%) | ||
24 | ZALEWSKI Grzegorz | 260 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 24 | M 119 | 00:59:58.40 | +00:21:48 (36.4%) | 5:59 | 10 (63.7%) | |
25 | ROGALA Łukasz | 198 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 25 | M 122 | 01:00:15.70 | +00:22:05 (36.7%) | 6:01 | 10 (63.7%) | |
26 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 235 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 26 | M 127 | 01:00:38.80 | +00:22:28 (37.1%) | 6:03 | 9.9 (63.1%) | |
27 | FURSEWICZ Bartłomiej | 52 | KS BURZA | SIEMIANICE | M30-39 | 27 | M 136 | 01:02:23.90 | +00:24:13 (38.8%) | 6:14 | 9.6 (61.1%) | |
28 | SYNAKOWSKI Damian | 225 | WJBN TEAM | SŁUPSK | M30-39 | 28 | M 138 | 01:02:35.95 | +00:24:25 (39.0%) | 6:15 | 9.6 (61.1%) | |
29 | DOMAROS Marcin | 289 | NR | BYDLINO | M30-39 | 29 | M 143 | 01:02:45.80 | +00:24:35 (39.2%) | 6:16 | 9.6 (61.1%) | |
30 | WESOŁEK Łukasz | 247 | KOSZALIN | M30-39 | 30 | M 146 | 01:02:52.65 | +00:24:42 (39.3%) | 6:17 | 9.5 (60.5%) | ||
31 | ZALUSKI Adam | 261 | GORZÓW WLKP | M30-39 | 31 | M 147 | 01:03:00.25 | +00:24:50 (39.4%) | 6:18 | 9.5 (60.5%) | ||
32 | WASIAK Łukasz | 244 | DZIWNÓW | M30-39 | 32 | M 177 | 01:09:01.35 | +00:30:51 (44.7%) | 6:54 | 8.7 (55.4%) | ||
33 | WŁODARCZYK Tomasz | 252 | KAMIEŃ POMORSKI | M30-39 | 33 | M 178 | 01:09:01.65 | +00:30:51 (44.7%) | 6:54 | 8.7 (55.4%) | ||
34 | CZERWIŃSKI Waldemar | 36 | MARKOS RUNNING TEAM | SŁUPSK | M30-39 | 34 | M 183 | 01:10:29.00 | +00:32:18 (45.8%) | 7:02 | 8.5 (54.1%) | |
35 | KOZACZEK Krzysztof | 356 | MJR | GDYNIA | M30-39 | 35 | M 189 | 01:13:13.60 | +00:35:03 (47.9%) | 7:19 | 8.2 (52.2%) | |
36 | LEWANDOWSKI Adam | 130 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 36 | M 200 | 01:15:31.50 | +00:37:21 (49.5%) | 7:33 | 7.9 (50.3%) | |
37 | GZIK Radosław | 76 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 37 | M 201 | 01:15:31.55 | +00:37:21 (49.5%) | 7:33 | 7.9 (50.3%) |
Znaleziono 37 wynik(ów)