MARYNARSKA DYCHA - BIEG 10KM
III BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
III BIEG PRZEŁAJOWY "MARYNARSKA DYCHA" im. admirała floty Andrzeja KARWETY
Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2018-04-07 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 313 |
Wystartowało : | 287 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 287 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 10km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PELO Artur | 3 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | SM-M40-49 | 1 | M 3 | 00:39:25.45 | 3:56 | 15.2 (100%) | ||
2 | ZACHARCZUK Albin | 258 | 7 BOW/3BZ | SŁUPSK | SM-M18-29 | 1 | M 8 | 00:43:42.65 | +00:04:17 (9.8%) | 4:22 | 13.7 (90.1%) | |
3 | WYGLĄDAŁA Bartek | 257 | MOŻW | WARSZAWA | SM-M30-39 | 1 | M 13 | 00:45:37.05 | +00:06:11 (13.6%) | 4:33 | 13.2 (86.8%) | |
4 | PIONK Rafał | 177 | KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIA, ZESPÓŁ TECHNICZY | MISZEWO | SM-M30-39 | 2 | M 19 | 00:46:06.30 | +00:06:40 (14.5%) | 4:36 | 13 (85.5%) | |
5 | RÓŻAK Fabian | 200 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | KOSAKOWO | SM-M30-39 | 3 | M 21 | 00:46:49.10 | +00:07:23 (15.8%) | 4:40 | 12.8 (84.2%) | |
6 | PATALON Przemysław | 166 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | SM-M18-29 | 2 | M 22 | 00:46:53.00 | +00:07:27 (15.9%) | 4:41 | 12.8 (84.2%) | |
7 | WLMONTI Krzysztof | 284 | CSMW | SŁUPSK | SM-M30-39 | 4 | M 28 | 00:47:46.45 | +00:08:21 (17.5%) | 4:46 | 12.6 (82.9%) | |
8 | PANASIUK Adrian | 165 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | RUMIA | SM-M18-29 | 3 | M 29 | 00:47:58.10 | +00:08:32 (17.8%) | 4:47 | 12.5 (82.2%) | |
9 | DUDA Grzegorz | 46 | OSP BUKÓWKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | 5 | M 32 | 00:48:02.75 | +00:08:37 (17.9%) | 4:48 | 12.5 (82.2%) | |
10 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 150 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH USTKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | 6 | M 38 | 00:49:36.50 | +00:10:11 (20.5%) | 4:57 | 12.1 (79.6%) | |
11 | KUSIAK Dariusz | 124 | ORP GOPŁO 13DTR | GDYNIA | SM-M30-39 | 7 | M 39 | 00:49:59.00 | +00:10:33 (21.1%) | 4:59 | 12 (78.9%) | |
12 | STANIOCH Krzysztof | 218 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | USTKA | SM-M18-29 | 4 | M 40 | 00:50:01.60 | +00:10:36 (21.2%) | 5:00 | 12 (78.9%) | |
13 | KARPOWICZ Grzegorz | 88 | GDYNIA | SM-M30-39 | 8 | M 45 | 00:50:31.40 | +00:11:05 (22.0%) | 5:03 | 11.9 (78.3%) | ||
14 | TUSK Paweł | 241 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | SM-M18-29 | 5 | M 47 | 00:50:35.35 | +00:11:09 (22.1%) | 5:03 | 11.9 (78.3%) | |
15 | SOBIERSKI Mariusz | 214 | JW 2980 BRANIEWO | BRANIEWO | SM-M40-49 | 2 | M 49 | 00:51:04.85 | +00:11:39 (22.8%) | 5:06 | 11.7 (77.0%) | |
16 | SZCZYBELSKI Wojciech | 228 | DYWIZJON OKRETÓW BOJOWYCH GDYNIA | GDYNIA | SM-M40-49 | 3 | M 52 | 00:51:27.10 | +00:12:01 (23.4%) | 5:08 | 11.7 (77.0%) | |
17 | GWADERA Mirosław | 74 | SŁUPSK | SM-M50+ | 1 | M 53 | 00:51:41.60 | +00:12:16 (23.7%) | 5:10 | 11.6 (76.3%) | ||
18 | MAJCHRZAK Łukasz | 139 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M18-29 | 6 | M 62 | 00:53:09.00 | +00:13:43 (25.8%) | 5:18 | 11.3 (74.3%) | |
19 | PILIPCZUK Daniel | 175 | MOŻW | WARSZAWA | SM-M18-29 | 7 | M 64 | 00:53:17.55 | +00:13:52 (26.0%) | 5:19 | 11.3 (74.3%) | |
20 | MATUSZEWSKI Rafał | 144 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA/1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | SŁUPSK | SM-M40-49 | 4 | M 65 | 00:53:32.15 | +00:14:06 (26.4%) | 5:21 | 11.2 (73.7%) | |
21 | WAŃKOWSKI Adam | 242 | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | BRANIEWO | SM-M18-29 | 8 | M 66 | 00:53:33.55 | +00:14:08 (26.4%) | 5:21 | 11.2 (73.7%) | |
22 | JANKOWSKI Rafał | 79 | MOŻW | POLICZNA | SM-M40-49 | 5 | M 67 | 00:53:57.25 | +00:14:31 (26.9%) | 5:23 | 11.1 (73.0%) | |
23 | KOSTECKI Mariusz | 104 | 7 BOW/3BZ | SŁUPSK | SM-M30-39 | 9 | M 68 | 00:54:01.75 | +00:14:36 (27.0%) | 5:24 | 11.1 (73.0%) | |
24 | KOZA Kamil | 110 | USTKA | SM-M30-39 | 10 | M 70 | 00:54:05.75 | +00:14:40 (27.1%) | 5:24 | 11.1 (73.0%) | ||
25 | ROMANOWSKI Mateusz | 199 | POZNAŃ | SM-M18-29 | 9 | M 74 | 00:54:21.70 | +00:14:56 (27.5%) | 5:26 | 11 (72.4%) | ||
26 | LORYŃSKI Karol | 134 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | RUMIA | SM-M18-29 | 10 | M 76 | 00:54:44.05 | +00:15:18 (28.0%) | 5:28 | 11 (72.4%) | |
27 | HOPA Krzysztof | 77 | BATALION OCHRONY BAZY | SŁUPSK | SM-M30-39 | 11 | M 78 | 00:55:16.05 | +00:15:50 (28.7%) | 5:31 | 10.9 (71.7%) | |
28 | CICHAŁA Damian | 280 | BATALION OCHRONY BAZY | REDZIKOWO | SM-M30-39 | 12 | M 79 | 00:55:16.50 | +00:15:51 (28.7%) | 5:31 | 10.9 (71.7%) | |
29 | GRANDA Marcin | 290 | 21 BSP | JAROSŁAW | SM-M30-39 | 13 | M 85 | 00:55:51.10 | +00:16:25 (29.4%) | 5:35 | 10.7 (70.4%) | |
30 | JABŁOŃSKI Kamil | 78 | TARNOWSKIE GÓRY | SM-M30-39 | 14 | M 86 | 00:55:51.30 | +00:16:25 (29.4%) | 5:35 | 10.7 (70.4%) | ||
31 | BERA Krystian | 12 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | KIELCE | SM-M18-29 | 11 | M 87 | 00:55:56.65 | +00:16:31 (29.5%) | 5:35 | 10.7 (70.4%) | |
32 | PŁATEK Damian | 178 | GDYNIA | SM-M18-29 | 12 | M 88 | 00:55:56.70 | +00:16:31 (29.5%) | 5:35 | 10.7 (70.4%) | ||
33 | KEMPIŃSKI Łukasz | 93 | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | BRANIEWO | SM-M18-29 | 13 | M 92 | 00:57:01.80 | +00:17:36 (30.9%) | 5:42 | 10.5 (69.1%) | |
34 | PIELICH Konrad | 173 | SŁUPSK | SM-M30-39 | 15 | M 93 | 00:57:14.75 | +00:17:49 (31.1%) | 5:43 | 10.5 (69.1%) | ||
35 | MATYSIUK Grzegorz | 145 | 7BOW | SŁUPSK | SM-M40-49 | 6 | M 95 | 00:57:29.20 | +00:18:03 (31.4%) | 5:44 | 10.4 (68.4%) | |
36 | HURKO Andrzej | 279 | BATALION OCHRONY BAZY | REDZIKOWO | SM-M30-39 | 16 | M 96 | 00:57:31.30 | +00:18:05 (31.5%) | 5:45 | 10.4 (68.4%) | |
37 | MAJCHRZAK Dariusz | 140 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M50+ | 2 | M 97 | 00:57:39.65 | +00:18:14 (31.6%) | 5:46 | 10.4 (68.4%) | |
38 | TOMCZAK Dominik | 18 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M40-49 | 7 | M 98 | 00:57:43.50 | +00:18:18 (31.7%) | 5:46 | 10.4 (68.4%) | |
39 | WÓJCICKI Grzegorz | 255 | ARESZT ŚLEDCZY W SŁUPSKU | SŁAWNO | SM-M30-39 | 17 | M 103 | 00:58:11.30 | +00:18:45 (32.2%) | 5:49 | 10.3 (67.8%) | |
40 | KUBIŃSKI Rafał | 118 | 7 BOW | SŁUPSK | SM-M50+ | 3 | M 104 | 00:58:15.55 | +00:18:50 (32.3%) | 5:49 | 10.3 (67.8%) | |
41 | MAKOWSKI Rafał | 142 | RCI GDYNIA | ROTMANKA | SM-M30-39 | 18 | M 106 | 00:58:17.30 | +00:18:51 (32.4%) | 5:49 | 10.3 (67.8%) | |
42 | MAJKOWSKI Marcin | 141 | MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA | GDYNIA | SM-M40-49 | 8 | M 107 | 00:58:32.05 | +00:19:06 (32.6%) | 5:51 | 10.3 (67.8%) | |
43 | SZAREK Paweł | 227 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | USTKA | SM-M30-39 | 19 | M 116 | 00:59:28.60 | +00:20:03 (33.7%) | 5:56 | 10.1 (66.4%) | |
44 | WIŚNIEWSKI Przemysław | 278 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GRUDZIĄDZ | SM-M18-29 | 14 | M 117 | 00:59:31.50 | +00:20:06 (33.8%) | 5:57 | 10.1 (66.4%) | |
45 | ZBLEWSKI Radosław | 267 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M40-49 | 9 | M 118 | 00:59:37.50 | +00:20:12 (33.9%) | 5:57 | 10.1 (66.4%) | |
46 | REDLARSKI Maciej | 194 | 9 BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | BRANIEWO | SM-M30-39 | 20 | M 123 | 01:00:25.10 | +00:20:59 (34.7%) | 6:02 | 9.9 (65.1%) | |
47 | RYSZKA Krzysztof | 203 | LUBLINIEC | SM-M40-49 | 10 | M 125 | 01:00:34.15 | +00:21:08 (34.9%) | 6:03 | 9.9 (65.1%) | ||
48 | DYDYNA Krzysztof | 48 | RCI GDYNIA | KĄTY RYBACKIE | SM-M40-49 | 11 | M 130 | 01:00:59.90 | +00:21:34 (35.4%) | 6:06 | 9.8 (64.5%) | |
49 | KONYSZ Bartłomiej | 101 | JW 4653 | LĘDZIECHOWO | SM-M18-29 | 15 | M 131 | 01:01:27.95 | +00:22:02 (35.9%) | 6:08 | 9.8 (64.5%) | |
50 | BOSAK Jarosław | 294 | 21 BSP | USTKA | SM-M30-39 | 21 | M 132 | 01:01:39.80 | +00:22:14 (36.1%) | 6:10 | 9.7 (63.8%) | |
51 | MICHALCZYK Mariusz | 146 | JW 1223 | KOSZALIN | SM-M40-49 | 12 | M 139 | 01:02:36.45 | +00:23:11 (37.0%) | 6:15 | 9.6 (63.2%) | |
52 | GIL Mateusz | 61 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | GDYNIA | SM-M18-29 | 16 | M 140 | 01:02:36.90 | +00:23:11 (37.0%) | 6:15 | 9.6 (63.2%) | |
53 | POWARZYŃSKI Daniel | 275 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | SŁUPSK | SM-M18-29 | 17 | M 141 | 01:02:37.15 | +00:23:11 (37.0%) | 6:15 | 9.6 (63.2%) | |
54 | GOSIEWSKI Janusz | 64 | MOŻW | BIAŁYSTOK | SM-M30-39 | 22 | M 144 | 01:02:47.20 | +00:23:21 (37.2%) | 6:16 | 9.6 (63.2%) | |
55 | ZARZYCKI Darek | 263 | USTKA | SM-M30-39 | 23 | M 148 | 01:03:17.35 | +00:23:51 (37.7%) | 6:19 | 9.5 (62.5%) | ||
56 | POLAK Michał | 183 | LUBLINIEC | SM-M30-39 | 24 | M 149 | 01:03:18.75 | +00:23:53 (37.7%) | 6:19 | 9.5 (62.5%) | ||
57 | SŁUPSKI Maciej | 212 | MALBORK | SM-M18-29 | 18 | M 150 | 01:03:48.95 | +00:24:23 (38.2%) | 6:22 | 9.4 (61.8%) | ||
58 | ŁĄTKOWSKI Jerzy | 136 | JW 4498 | GDYNIA | SM-M40-49 | 13 | M 151 | 01:03:58.55 | +00:24:33 (38.4%) | 6:23 | 9.4 (61.8%) | |
59 | MINKO Tomek | 148 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | SŁUPSK | SM-M18-29 | 19 | M 152 | 01:03:59.50 | +00:24:34 (38.4%) | 6:24 | 9.4 (61.8%) | |
60 | KUPIS Hubert | 121 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | OPOCZNO | SM-M18-29 | 20 | M 153 | 01:04:15.55 | +00:24:50 (38.6%) | 6:25 | 9.3 (61.2%) | |
61 | LISZEWSKI Damian | 133 | CSWIiCH | WROCŁAW | SM-M30-39 | 25 | M 156 | 01:04:44.80 | +00:25:19 (39.1%) | 6:28 | 9.3 (61.2%) | |
62 | DUBOWSKI Artur | 300 | RCI | GDYNIA | SM-M40-49 | 14 | M 158 | 01:05:13.25 | +00:25:47 (39.6%) | 6:31 | 9.2 (60.5%) | |
63 | PŁONKA Robert | 180 | MOŻW | SIEDLCE | SM-M50+ | 4 | M 159 | 01:05:14.20 | +00:25:48 (39.6%) | 6:31 | 9.2 (60.5%) | |
64 | TOMCZAK Sebastian | 71 | USTKA | SM-M40-49 | 15 | M 160 | 01:05:16.35 | +00:25:50 (39.6%) | 6:31 | 9.2 (60.5%) | ||
65 | JÓSKOWSKI Bogdan | 83 | RCI GDYNIA | REKOWO | SM-M40-49 | 16 | M 161 | 01:05:25.65 | +00:26:00 (39.7%) | 6:32 | 9.2 (60.5%) | |
66 | KOŁSUT Marcin | 100 | USTKA | SM-M18-29 | 21 | M 162 | 01:05:27.55 | +00:26:02 (39.8%) | 6:32 | 9.2 (60.5%) | ||
67 | KOZŁOWSKI Paweł | 112 | 6 BCHEM SP | ŚREM | SM-M30-39 | 26 | M 163 | 01:05:39.45 | +00:26:14 (40.0%) | 6:34 | 9.1 (59.9%) | |
68 | BRUSZEWSKI Szczepan | 22 | WYSOKIE MAZOWIECKIE | SM-M18-29 | 22 | M 164 | 01:06:09.00 | +00:26:43 (40.4%) | 6:36 | 9.1 (59.9%) | ||
69 | KOWALSKI Łukasz | 108 | MJR | SŁUPSK | SM-M30-39 | 27 | M 165 | 01:06:14.00 | +00:26:48 (40.5%) | 6:37 | 9.1 (59.9%) | |
70 | LITWIN Waldemar | 292 | 21 BSP | SM-M30-39 | 28 | M 166 | 01:06:18.70 | +00:26:53 (40.5%) | 6:37 | 9 (59.2%) | ||
71 | PRYMON Marcin | 291 | 21 BSP | JAROSŁAW | SM-M30-39 | 29 | M 167 | 01:06:19.15 | +00:26:53 (40.6%) | 6:37 | 9 (59.2%) | |
72 | TEMSKI Amadeusz | 236 | 13DTR | STARZYNO | SM-M18-29 | 23 | M 168 | 01:06:46.90 | +00:27:21 (41.0%) | 6:40 | 9 (59.2%) | |
73 | RĘKAWICA Paweł | 197 | MOŻW | BIAŁYSTOK | SM-M18-29 | 24 | M 169 | 01:06:52.95 | +00:27:27 (41.1%) | 6:41 | 9 (59.2%) | |
74 | ZAGÓRSKI Tomasz | 259 | CSŁII ZEGRZE | ZEGRZE | SM-M30-39 | 30 | M 170 | 01:07:06.90 | +00:27:41 (41.3%) | 6:42 | 8.9 (58.6%) | |
75 | KOSTRZEWA Paweł | 105 | BATALION OCHRONY BAZY | SŁUPSK | SM-M30-39 | 31 | M 171 | 01:07:09.50 | +00:27:44 (41.3%) | 6:43 | 8.9 (58.6%) | |
76 | CYRAN Przemysław | 34 | CSMW USTKA | USTKA | SM-M30-39 | 32 | M 172 | 01:08:17.30 | +00:28:51 (42.3%) | 6:49 | 8.8 (57.9%) | |
77 | LEWANDOWSKI Jarosław | 131 | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | STARY DWÓR | SM-M18-29 | 25 | M 173 | 01:08:22.45 | +00:28:57 (42.3%) | 6:50 | 8.8 (57.9%) | |
78 | RÓŻNAWSKI Marek | 243 | WODNICA | SM-M40-49 | 17 | M 179 | 01:09:22.10 | +00:29:56 (43.2%) | 6:56 | 8.6 (56.6%) | ||
79 | DEREŃ Grzegorz | 39 | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | ŚWIDWIN | SM-M40-49 | 18 | M 180 | 01:09:27.25 | +00:30:01 (43.2%) | 6:56 | 8.6 (56.6%) | |
80 | GRZEŻUŁKOWSKI Paweł | 70 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M30-39 | 33 | M 181 | 01:10:07.20 | +00:30:41 (43.8%) | 7:00 | 8.6 (56.6%) | |
81 | JELEŃSKI Adrian | 81 | SŁUPSK | SM-M30-39 | 34 | M 182 | 01:10:09.50 | +00:30:44 (43.8%) | 7:01 | 8.6 (56.6%) | ||
82 | GŁOGOWSKI Piotr | 62 | MOŻW | RADOM | SM-M30-39 | 35 | M 186 | 01:11:25.95 | +00:32:00 (44.8%) | 7:08 | 8.4 (55.3%) | |
83 | TÓRZ Michał | 239 | 13 DTR | USTKA | SM-M30-39 | 36 | M 187 | 01:12:09.60 | +00:32:44 (45.4%) | 7:13 | 8.3 (54.6%) | |
84 | NOWICKI Mateusz | 160 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | SOKOŁOWO BUDZYNSKIE | SM-M30-39 | 37 | M 188 | 01:13:00.15 | +00:33:34 (46.0%) | 7:18 | 8.2 (53.9%) | |
85 | PIETRZYCKI Sławek | 174 | BRYGADALOTNICTWAMW/RUNEDA | REDA | SM-M40-49 | 19 | M 192 | 01:13:44.05 | +00:34:18 (46.5%) | 7:22 | 8.1 (53.3%) | |
86 | KIEDROWSKI Mariusz | 94 | CSŁII | ZEGRZE | SM-M40-49 | 20 | M 193 | 01:13:45.15 | +00:34:19 (46.5%) | 7:22 | 8.1 (53.3%) | |
87 | ZAWISZA Tomasz | 266 | CSMW USTKA | SŁUPSK | SM-M50+ | 5 | M 194 | 01:13:46.85 | +00:34:21 (46.6%) | 7:22 | 8.1 (53.3%) | |
88 | GRAJNERT Adam | 287 | GRABOWO | SM-M30-39 | 38 | M 195 | 01:13:50.95 | +00:34:25 (46.6%) | 7:23 | 8.1 (53.3%) | ||
89 | ANDRZEJEWSKI Michał | 53 | 9 DPLT | USTKA | SM-M18-29 | 26 | M 196 | 01:14:14.50 | +00:34:49 (46.9%) | 7:25 | 8.1 (53.3%) | |
90 | MICHALUK Michał | 147 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | USTKA | SM-M30-39 | 39 | M 197 | 01:14:40.05 | +00:35:14 (47.2%) | 7:28 | 8 (52.6%) | |
91 | JONIK Maciej | 2 | SŁUPSK | SM-M40-49 | 21 | M 198 | 01:15:21.85 | +00:35:56 (47.7%) | 7:32 | 8 (52.6%) | ||
92 | KOS Krystian | 103 | CPSP USTKA | KOBYLNICA | SM-M18-29 | 27 | M 199 | 01:15:27.60 | +00:36:02 (47.8%) | 7:32 | 8 (52.6%) | |
93 | SIKORA Tomasz | 208 | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | ŚWIDWIN | SM-M50+ | 6 | M 202 | 01:15:54.70 | +00:36:29 (48.1%) | 7:35 | 7.9 (52.0%) | |
94 | BEDNARSKI Roman | 1 | JW 4101 | LUBLINIEC | SM-M50+ | 7 | M 204 | 01:17:30.10 | +00:38:04 (49.1%) | 7:45 | 7.7 (50.7%) | |
95 | GANCARZ Łukasz | 56 | LUBLIN | SM-M18-29 | 28 | M 208 | 01:30:44.30 | +00:51:18 (56.6%) | 9:04 | 6.6 (43.4%) | ||
96 | RZEPKA Krystian | 204 | 9 DYWIZJON PRZECIWLOTNICZY | USTKA | SM-M30-39 | 40 | M 209 | 01:31:43.10 | +00:52:17 (57.0%) | 9:10 | 6.5 (42.8%) |
Znaleziono 96 wynik(ów)