MARYNARSKA DYCHA NORDIC WALKING

Organizator/ Organizer:
CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW)
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Ustka
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
27
Wystartowało/ Started:
25
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
25
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1STEFANICKI Marek 384WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-OPEN1M 100:00:0200:39:22.8000:39:25.40 7:527.6
2SZYMANOWSKA Anna 388KIJE LĘBORSKIELĘBORKK-OPEN1K 100:00:0200:39:54.0000:39:56.35+00:00:317:587.5
3SZYMANOWSKI Eugeniusz 389LĘBORSKIE KIJELĘBORKM-OPEN2M 200:00:0200:40:23.3500:40:25.85+00:01:008:047.4
4LEBIEDZ Jacek 377PREDATOR MOSTYMOSTYM-OPEN3M 300:00:0300:41:27.9500:41:31.85+00:02:058:177.2
5WOJCIEKIAN Stanisław 393WATAHAREDZIKOWOM-OPEN4M 400:00:0400:41:37.0000:41:41.35+00:02:148:197.2
6BARCHANOWSKI Andrzej 370SAMOTNY BIAŁY ŻAGIELSŁUPSKM-OPEN5M 500:00:0400:41:48.0000:41:52.35+00:02:258:217.2
7WIERZBICKA Kornelia 391WATAHASŁUPSKK-OPEN2K 200:00:0200:42:16.8500:42:19.30+00:02:548:277.1
8RUDNIK Janina Ewa 383KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN3K 300:00:0200:42:58.8000:43:00.85+00:03:368:357
9SZYCKO Radosław 387SŁUPSKM-OPEN6M 600:00:0300:43:02.8000:43:05.80+00:03:408:367
10BURY Liliana 372REDAK-OPEN4K 400:00:0300:43:40.3000:43:44.00+00:04:178:446.9
11MIELEWCZYK Justyna 379ZMOTYWOWANIREDAK-OPEN5K 500:00:0300:43:57.7000:44:01.55+00:04:348:476.8
12CZERNICHOWSKA Teresa 386DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-OPEN6K 600:00:0300:44:06.5000:44:09.60+00:04:438:496.8
13KNITTER Monika 375POLANÓWK-OPEN7K 700:00:0300:44:11.0000:44:14.25+00:04:488:506.8
14MADEJCZYK Edmund 392KB TUPOT SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN7M 700:00:0600:45:01.7000:45:08.30+00:05:389:006.7
15SZCZYPEK Elżbieta 385DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN8K 800:00:0600:46:18.6500:46:24.70+00:06:559:156.5
16CZTERNASTEK Ryszard 374CSMW USTKAUSTKAM-OPEN8M 800:00:0300:46:32.4000:46:35.60+00:07:099:186.4
17LIPIŃSKA Grażyna 378SKORZEWOK-OPEN9K 900:00:0300:49:26.1000:49:29.65+00:10:039:536.1
18ŚLIWIŃSKA Edyta 390KOSAKOWOK-OPEN10K 1000:00:0500:51:41.6500:51:47.40+00:12:1810:205.8
19POBŁOCKA Maria 381SKORZEWOK-OPEN11K 1100:00:0200:53:54.2000:53:56.95+00:14:3110:465.6
20BŁASZCZYK Anna 371STS 'USTKA'USTKAK-OPEN12K 1200:00:1200:54:10.0000:54:22.00+00:14:4710:505.5
21KOCZOROWSKA Jadwiga 376USTKAK-OPEN13K 1300:00:0700:55:38.7500:55:46.25+00:16:1511:075.4
22CHILOŃSKA Ewa 373GRABNOK-OPEN14K 1400:00:0600:56:18.1000:56:24.85+00:16:5511:155.3
23ZYGLER Renata 394BYDGOSZCZK-OPEN15K 1500:00:0500:57:23.8500:57:29.40+00:18:0111:285.2
24PUGACZ Łucja 382STS 'USTKA'USTKAK-OPEN16K 1600:00:0500:57:25.8000:57:31.15+00:18:0311:295.2
25MADEJCZYK Zofia 397KB TUPOT SŁUPSKUSTKAK-OPEN17K 1700:00:0700:59:37.9500:59:45.45+00:20:1511:555
Znaleziono 25 wynik(ów)