MĘŻCZYŹNI - 3000M KAT. POW. 36 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
3 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1km2kmCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ST.SZER.NOWICKI Bartosz 1812 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 100:03:1800:06:2500:09:27.00 3:0919,0
2ST.SIERŻ.PUT Janusz 425 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 200:03:1800:06:3100:09:44.81+00:00:173:1418,5
3ST.SZER.CHRUŚCIEL Filip 435 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 300:03:1900:06:3500:09:52.10+00:00:253:1718,2
4MŁ.CHOR.ANDRZEJEWSKI Marcin 5412 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 400:03:1900:06:3900:10:03.56+00:00:363:2117,9
5ST.SZER.GORLACH Dawid 665 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 500:03:1800:06:4000:10:11.49+00:00:443:2317,7
6SZER.DZIUBA Piotr 102Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 600:03:1900:06:4800:10:20.11+00:00:533:2617,4
7ST.SZER.DĄBROWSKI Robert 5512 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 700:03:3100:07:0600:10:23.03+00:00:563:2717,3
8ST.SZER.SOŁTYSIAK Roger 11425 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 800:03:2700:06:5900:10:24.05+00:00:573:2817,3
9ST.SZER.KOŁUCKI Arkadiusz 1912 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 900:03:2200:06:5900:10:24.82+00:00:583:2817,3
10MJR.MUSIAŁ Krzysztof 68 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 1000:03:2900:07:0200:10:31.52+00:01:043:3017,1
11ST.SZER.BUCZKO Krystian 78 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 1100:03:2800:07:0300:10:31.69+00:01:053:3017,1
12ST.SZER.LEWIŃSKI Łukasz 317 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 1200:03:2800:07:0400:10:34.70+00:01:073:3117,0
13SZER.ZIEMNIAK Damian 11525 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 1300:03:2700:07:0300:10:51.70+00:01:253:3716,6
14ST.SIERŻ.WIERZBICKI Tomasz 675 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 1400:03:3000:07:1400:10:59.22+00:01:333:3916,4
15ST.SZER.ROSIŃSKI Rafał 91Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1500:03:4100:07:3400:11:06.15+00:01:403:4216,2
16SZER.SZUSTAK Piotr 103Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 1600:03:2100:07:1100:11:06.28+00:01:403:4216,2
17ST.SZER.MASOWA Zbigniew 307 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 1700:03:3600:07:2500:11:09.80+00:01:433:4316,1
18MŁ.CHOR.STACHECKI Paweł 90Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1800:03:4100:07:3400:11:22.37+00:01:563:4715,8
19MŁ.CHOR.HORANIN Piotr 792 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1900:03:4200:07:4300:11:54.19+00:02:283:5815,1
20ST.SZER.MISIURA Krzysztof 832 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 2000:04:1500:08:4700:13:17.02+00:03:514:2513,6
Znaleziono 20 wynik(ów)