MĘŻCZYŹNI - 8000M KAT. DO 35 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
21
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
21
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ST.SZER. NOWICKI Adam 5612 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 100:05:5800:11:5300:17:5000:23:33.47 2:5620,4
2ST.SZER.OLEJARZ Artur 5712 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 200:05:5800:11:5300:17:5000:23:35.27+00:00:012:5620,4
3ST.SZER.KABAT Damian 2012 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 300:06:1500:12:3600:19:0700:25:34.04+00:02:003:1118,8
4SZER.JEFIMCZYK Norbert 337 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 400:06:3100:13:1000:19:4200:25:55.30+00:02:213:1418,5
5SZER.KUCZKOWSKI Miłosz 327 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 500:06:2300:13:0000:19:3800:26:07.65+00:02:343:1518,4
6SZER.WITKOWSKI Mateusz 88 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 600:06:3100:13:1100:19:4300:26:15.86+00:02:423:1618,3
7ST.KPR.DWORAK Dawid 92Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 700:06:3100:13:1000:19:4300:26:20.78+00:02:473:1718,2
8SZER.WASZAK Krzysztof 2112 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 800:06:3100:13:1000:19:4300:26:28.30+00:02:543:1818,1
9SZER.KUNIKOWSKI Tomasz 11625 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 900:06:3100:13:1000:19:4700:26:38.97+00:03:053:1918,0
10SZER.PRZEKOPOWICZ Bartosz 104Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 1000:06:3200:13:1700:20:2000:27:25.49+00:03:523:2517,5
11ST.SZER.PRZYWORSKI Kamil 445 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 1100:06:5100:13:5500:21:0500:28:16.75+00:04:433:3217,0
12ST.SZER.MADEJSKI Krzysztof 98 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 1200:06:5700:14:1400:21:3300:28:38.58+00:05:053:3416,8
13SIERŻ.GREGOR Błażej 93Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1300:07:0500:14:1400:21:3000:28:38.84+00:05:053:3416,8
14SZER.OSTAPOWICZ Michał 11725 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 1400:07:0600:14:2800:21:5200:29:05.03+00:05:313:3816,5
15SZER.JANS Adrian 695 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 1500:06:5700:14:2100:22:0300:29:36.64+00:06:033:4216,2
16PLUT.SZYMAŃSKI Paweł 105Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 1600:07:0700:14:3500:22:1500:29:46.96+00:06:133:4316,1
17ST.SZER.WASILEWSKI Marcin 455 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 1700:07:0600:14:3500:22:2500:30:25.20+00:06:513:4815,8
18SZER.LEWICKI Filip 802 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1800:07:1800:15:1900:23:3600:31:47.16+00:08:133:5815,1
19ST.SZER.KUJAWA Paweł 812 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1900:07:5700:16:0900:24:3300:32:21.75+00:08:484:0214,8
20PPOR.BOŁUŃDŹ Maciej 685 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 2000:07:1900:15:3500:24:0400:32:33.28+00:08:594:0414,7
Niesklasyfikowani
DNCKPR.MURAWSKI Paweł 12 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN 00:06:3100:13:1100:32:2100:40:33.930:0011,8
Znaleziono 21 wynik(ów)