MĘŻCZYŹNI - 8000M KAT. POW. 36 LAT

Organizator:
12 Brygada Zmechanizowana
Data:
2021-03-17
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
8 km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
20
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4km | 6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2km4km6kmCzas
netto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PLUT.DUDA Seweryn 11825 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 100:06:2900:13:1200:20:0000:26:33.10 3:1918,1
2ST.SZER.KUŚMIDER Andrzej 2212 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 200:06:2900:13:1100:20:0000:26:57.42+00:00:243:2217,8
3ST.SZER.WILK Rafał 2312 Brygada ZmechanizowanaSZCZECIN  M 300:07:0200:14:2400:21:1800:28:07.77+00:01:343:3017,1
4MJR.NOWACZYK Dawid 107Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 400:07:0300:14:2600:21:2500:28:37.50+00:02:043:3416,8
5SIERŻ.ZAJĄC Łukasz 5812 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 500:07:0400:14:2600:21:4300:28:49.44+00:02:163:3616,7
6KPT.RYBACZEK Sebastian 108 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 600:07:0300:14:2500:21:4300:28:57.81+00:02:243:3716,6
7SZER.ROSZKOWSKI Damian 347 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 700:07:0600:14:2500:21:4800:29:17.42+00:02:443:3916,4
8ST.SZER.CHABROS Mariusz 11925 Brygada Kawalerii PowietrznejTOMASZÓW MAZ.  M 800:07:1500:14:3800:22:0600:29:34.89+00:03:013:4116,2
9ST.SZER.NOWICKI Artur 357 Brygada Obrony WybrzeżaSŁUPSK  M 900:07:3200:15:1100:22:5100:30:39.36+00:04:063:4915,7
10ST.KPR.ORSZULAK Łukasz 705 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 1000:07:3100:15:1700:23:1800:31:03.04+00:04:293:5215,5
11ST.SZER.GOŚCINIAK Łukasz 475 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 1100:07:3200:15:2000:23:1800:31:07.44+00:04:343:5315,4
12ST.SZER.MARSZAŁKOWSKI Mirosław 95Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1200:07:4200:15:3400:23:2400:31:07.57+00:04:343:5315,4
13CHOR.FAMULSKI Cezary 118 Pułk PrzeciwlotniczyKOSZALIN  M 1300:07:4900:15:4000:23:3800:31:35.56+00:05:023:5615,2
14KPT.MASŁOWSKI Wojciech 94Centrum Szkolenia Wojsk LądowychPOZNAŃ  M 1400:07:5400:16:0200:23:5700:31:43.21+00:05:103:5715,1
15PLUT.ORLIKOWSKI Arkadiusz 5912 batalion dowodzeniaSZCZECIN  M 1500:07:3000:15:2000:23:4100:32:05.53+00:05:324:0015,0
16SIERŻ.SADURSKI Łukasz 465 Pułk ArtyleriiSULECHÓW  M 1600:07:4100:15:5100:24:0800:32:08.11+00:05:354:0114,9
17SZER.BUCŁAW Piotr 106Brygada Wsparcia DowodzeniaSTARGARD  M 1700:07:5600:16:0900:24:3000:32:44.62+00:06:114:0514,7
18CHOR.BARTYGA Artur 715 Pułk InżynieryjnySZCZECIN PODJ.  M 1800:07:3600:15:5900:24:4800:33:58.69+00:07:254:1414,1
19ST.SZER.CHUPTUŚ Adrian 822 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 1900:07:5200:16:3800:25:4000:34:42.13+00:08:094:2013,8
20ST.SZER.MORYC Patryk 782 Brygada ZmechanizowanaZŁOCIENIEC  M 2000:08:3900:17:4500:26:4900:35:57.63+00:09:244:2913,4
Znaleziono 20 wynik(ów)