MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 10 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
89
Wystartowało/ Started:
85
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
83
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1NIECHWIEJCZYK Piotr 443UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 100:16:1900:33:2000:50:1201:07:10.35 6:438.9
2KLICZKA Kamil 423SANPROBI SZCZECINSZCZECINM50-591M 200:16:4100:33:4000:51:0201:08:17.75+00:01:076:498.8
3SIWAK Piotr 454KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-592M 300:16:4200:33:5400:51:1801:08:30.80+00:01:206:518.8
4BIŁEK Artur 401UNIA MIASTLUBLINIECM30-391M 400:16:5900:34:0600:51:3101:09:08.55+00:01:586:548.7
5HAŁAS Marcin 420UNIA MIASTCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-392M 500:17:0700:34:2300:52:0701:09:15.85+00:02:056:558.7
6RYCHLIK Grzegorz 453HALASYM30-393M 600:17:0100:34:1900:52:0401:09:47.60+00:02:376:588.6
7MIELECKA Agnieszka 441KS IDMAR RACING TEAMGĄSAWAK40-491K 100:17:2100:35:0800:52:5401:10:55.95+00:03:457:058.5
8JUREK Adam 419KS METRACO POLKOWICELUBINM50-593M 700:17:3200:35:3800:54:0301:12:30.40+00:05:207:158.3
9HELWICH Stefan 416KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 800:18:0000:36:3200:54:5701:12:47.65+00:05:377:168.2
10KUŚMIEREK Jan 436BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-492M 900:17:5600:36:0300:54:4001:13:08.45+00:05:587:188.2
11SPYCHAŁA Lesław 458WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAM50-594M 1000:17:3300:35:5800:54:4601:13:39.65+00:06:297:228.1
12GŁOWA Michał 413UNIA MIASTCIESZYNM18-291M 1100:17:4200:36:1500:55:0801:13:40.00+00:06:297:228.1
13KUSTAL Marcin 435VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-394M 1200:17:2100:35:5600:54:5501:13:52.30+00:06:417:238.1
14KOZŁOWSKI Piotr 430TR STAR-BLADESTARE KUROWOM40-493M 1300:18:0900:36:3900:55:2601:13:52.60+00:06:427:238.1
15LENZ Andrzej 438MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM50-595M 1400:18:2200:37:0000:55:3401:14:14.00+00:07:037:258.1
16JĘDRASIAK Ranata 477KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 200:18:1700:37:1400:56:0801:14:47.50+00:07:377:288
17PASIKOWSKA Mariola 450VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIK30-391K 300:18:2200:37:2000:56:2601:15:11.05+00:08:007:318
18ROMANOWICZ Piotr 452PRUSIMM40-494M 15100:18:5200:38:1600:57:2901:16:02.70+00:08:527:367.9
19PASIKOWSKI Marcin 478VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAŻARKIM30-395M 1600:18:5700:38:2800:57:4101:16:34.15+00:09:237:397.8
20SMUL Andrzej 456MARSZ PO ZDROWIE POZNANTARNOWO PODGÓRNEM60-692M 1700:18:2000:37:4800:57:2101:17:14.00+00:10:037:437.8
21DZIĘCZKOWSKI Marcin 484POZNAŃM40-495M 1800:19:5200:39:2200:58:3401:17:38.85+00:10:287:457.7
22ZIELIŃSKA Jolanta 480GOSIR OSIELSKOOSIELSKOK50-592K 400:19:1500:39:0200:58:5001:18:17.90+00:11:077:497.7
23KWIATKOWSKA Stanisława 437CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEK50-593K 500:19:3200:39:0700:58:5301:18:28.20+00:11:177:507.6
24WOLNIEWICZ Katarzyna 472UNIA MIASTRUDA ŚLĄSKAK40-492K 6100:19:1100:39:1200:59:1201:18:51.85+00:11:417:537.6
25BUJNICKI Marcin 402NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKM40-496M 1900:19:1000:38:5400:58:5101:19:03.55+00:11:537:547.6
26SZARSZUNOWICZ Anna 482PASŁĘKK30-392K 700:19:0500:38:3800:58:3601:19:12.20+00:12:017:557.6
27PAŁUBICKI Marcin 449SPORTOWA PACZKASZCZECINEKM40-497M 2000:20:0100:40:0100:59:5201:19:39.00+00:12:287:577.5
28ŚLUSARCZYK Andrzej 468WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-693M 2100:19:3100:39:4000:59:4801:19:39.65+00:12:297:577.5
29ŚLUSARCZYK Marcin 466WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-396M 2200:19:3300:39:4000:59:4901:20:07.65+00:12:578:007.5
30KURZAWSKA Jolanta 434KS METRACO POLKOWICELUBINK60-691K 800:19:4600:39:2800:59:3601:20:14.75+00:13:048:017.5
31STAWNIAK Karol 460KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+1M 2300:19:4700:39:3000:59:4801:20:29.55+00:13:198:027.5
32POZNAŃSKI Wiesław 451BIAŁYSTOKM60-694M 24200:20:0800:40:4201:00:4501:20:37.55+00:13:278:037.4
33CZAJKA Urszula 405FACE NORDIC WALKING TEAMRUMIAK60-692K 900:19:4400:39:3000:59:5201:20:40.85+00:13:308:047.4
34KOŁPAK Jan 425LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM70+2M 2500:19:4900:39:5701:00:3201:20:43.90+00:13:338:047.4
35KRAKOWIAN Piotr 431VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAKAMYKM40-498M 2600:19:3400:39:4701:00:1101:20:57.80+00:13:478:057.4
36LITWIŃCZUK Robert 481BORNE SULINOWOM40-499M 2700:19:1700:39:2101:00:1401:21:01.70+00:13:518:067.4
37CHARCZUK Zenon 403WESOŁY BORSUK TEAMOPOLEM60-695M 2800:20:1100:40:5701:01:1901:21:28.65+00:14:188:087.4
38HRYNDIO Jerzy 417UNIA MIASTKATOWICEM60-696M 2900:19:4100:40:2801:01:2201:21:31.80+00:14:218:097.4
39MALINOWSKA Katarzyna 476LECYMYDURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-393K 1000:19:5900:40:3301:01:0201:21:35.30+00:14:248:097.4
40TEODOROWSKI Dariusz 469UNIA MIASTLUBLINIECM40-4910M 3000:20:2000:41:0901:02:0701:22:37.75+00:15:278:157.3
41KORDOWSKA Bogusława 428NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK40-493K 1100:20:3000:41:3301:02:2401:23:08.55+00:15:588:187.2
42MOLENDA Magdalena 442KS IDMAR RACING TEAMMOSINAK30-394K 1200:20:2000:41:2301:02:2401:23:20.30+00:16:098:207.2
43KOTULA Jakub 429UNIA MIASTKATOWICEM30-397M 3100:20:3200:41:5001:02:3601:23:28.05+00:16:178:207.2
44NIETRZEBKA Aleksandra 444MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK18-291K 1300:19:5100:40:3901:01:5701:23:44.65+00:16:348:227.2
45SOBAŃSKA Grażyna 457DRUŻBICEK60-693K 1400:20:3600:41:3801:02:5701:23:58.50+00:16:488:237.1
46GWAREK Anita 414PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-494K 1500:20:3600:41:3601:02:3501:24:29.95+00:17:198:277.1
47SKAWIŃSKA Ewa 455RIGHTWAYWILKSZYNK40-495K 1600:20:4700:42:1301:03:3701:24:37.15+00:17:268:277.1
48DOBROWOLSKA-ŚWIĄTEK Elżbieta 410KAMIENIEC WROCŁAWSKIK50-594K 1700:20:5200:42:2201:03:4801:24:57.40+00:17:478:297.1
49WIERZBA Lilla 471PASJA NORDIC WALKINGKLAUDYNK50-595K 1800:20:3000:41:4301:03:1201:25:13.90+00:18:038:317
50SURIAK Michał 461VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-398M 3200:21:2100:42:3501:03:4601:25:47.00+00:18:368:347
51CHYRA Janusz 404UNIA MIASTLUBLINIECM40-4911M 3300:21:0400:42:3401:04:0701:25:48.00+00:18:378:347
52BIAŁK Roman 487GDAŃSKM60-697M 3400:21:0600:42:5401:04:3101:25:57.60+00:18:478:357
53JEDYNAK Stanisław 418PASJA NORDIC WALKINGRASZYNM70+3M 3500:20:4900:42:4601:04:4601:26:47.70+00:19:378:406.9
54NIETRZEBKA Paweł 445MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWM30-399M 3600:21:1800:43:2001:05:0301:27:01.45+00:19:518:426.9
55DĄBROWA Wojciech 407CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEM50-596M 3700:20:0400:42:5401:05:5801:27:39.50+00:20:298:456.8
56NOWAK Beata 446SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK40-496K 1900:21:3500:43:3301:05:5301:28:11.60+00:21:018:496.8
57CZAKIERT Marek 406VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-597M 3800:21:3100:43:5701:05:5401:28:19.35+00:21:098:496.8
58KASPRZYK Elżbieta 68VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-596K 2000:21:4000:43:5701:06:3601:28:37.80+00:21:278:516.8
59SURIAK Ewelina 462VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK18-292K 2100:21:1500:43:3701:06:0701:28:39.60+00:21:298:526.8
60GAWOR Renata 45VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-597K 2200:21:5000:44:2401:07:0101:29:04.40+00:21:548:546.7
61HAJNUS Wojciech 415WARSZAWAM50-598M 3900:21:0100:43:0701:06:2801:29:12.05+00:22:018:556.7
62CHOLEWKA Jolanta 486MARSZ PO ZDROWIE POZNANPOZNAŃK60-694K 2300:21:5000:44:0401:06:3601:29:20.10+00:22:098:566.7
63ŁOZIŃSKA Wioletta 440POŁCZYN-ZDRÓJK50-598K 2400:21:2500:43:4001:06:2601:29:41.80+00:22:318:586.7
64ŻAMOJCIN Małgorzata 483NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-599K 2500:21:5900:44:4001:07:3601:30:23.25+00:23:129:026.6
65KIDAWA Bożena 422SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-695K 2600:21:5700:45:0601:07:5501:30:45.85+00:23:359:046.6
66KIDAWA Danuta 421SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-497K 27100:22:1800:45:0601:07:5601:31:21.90+00:24:119:086.6
67THOMALLA Bogdan 470SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+4M 4000:21:0800:43:2501:06:4501:31:26.00+00:24:159:086.6
68OMARSKA Grażyna 447PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-696K 2800:22:2400:45:2101:09:0901:32:55.30+00:25:449:176.5
69WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 473KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 2900:22:2400:45:0801:07:5901:32:59.30+00:25:489:176.5
70SYNAK Leszek 463KOŚCIERZYNAM50-599M 4100:21:5800:45:2301:09:1901:33:17.30+00:26:069:196.4
71WOŹNIAK Agnieszka 488SIEDLCEK30-395K 3000:23:0300:47:0201:10:5601:33:56.20+00:26:459:236.4
72LIGĘZA Elżbieta 439TYCHYK50-5910K 3100:23:3300:47:4401:11:3601:34:54.80+00:27:449:296.3
73DZIUBCZYŃSKA Ewa 412WAŁCZK50-5911K 3200:22:4200:46:4201:10:5701:35:02.40+00:27:529:306.3
74DERENOWSKA Stefania 409GRYFICEK50-5912K 3300:24:0200:48:1701:12:1501:35:42.45+00:28:329:346.3
75OWCZAREK Magdalena 448MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓWK50-5913K 3400:23:1600:47:1001:12:0101:36:04.05+00:28:539:366.2
76KONOPACKA Marta 426BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKK40-498K 35100:23:4900:48:2301:13:0401:37:54.40+00:30:449:476.1
77KRZYŚCIN Rafał 433SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWM40-4912M 4200:24:0100:48:5101:13:5901:39:46.30+00:32:359:586
78SYNAK Joanna 464GDAŃSKK18-293K 3600:24:0800:49:2301:14:4301:40:21.35+00:33:1110:026
79SZYBUT Roma 465POTĘGOWOK30-396K 3700:24:3900:49:5201:15:1801:41:08.60+00:33:5810:065.9
80JEZIORSKA Katarzyna 485POZNAŃK30-397K 3800:24:4500:50:0901:15:4101:41:31.55+00:34:2110:095.9
81KOPYŚĆ Janina 427MIELNOK60-697K 3900:25:0700:50:4301:16:1601:42:28.45+00:35:1810:145.9
82DELIG Danuta 408KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA 'KRAJANKA'BYDGOSZCZK50-5914K 4000:25:3900:50:5601:16:5201:42:50.45+00:35:4010:175.8
83REISKE Sławomir 479CEWLINOM60-698M 43100:24:4200:51:0001:17:2501:43:19.60+00:36:0910:205.8
ZBYL Stefania 475KRZYŻOWICEK60-69100:25:09 DNF00:51:09 DNF DNF DNF--
ANACZKOWSKI Mirosław 489LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM60-69 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 85 wynik(ów)