MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 21.1 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
21.1 km
Zgłoszonych/ Registered:
47
Wystartowało/ Started:
44
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
44
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 3.5km | 6km | 8.5km | 11km | 13.5km | 16km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki3.5km6km8.5km11km13.5km16km18.5kmCzas
netto
21.1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
              
1ROSAK Marcin 526RUNNERSKI.PLZIELONA GÓRAM40-491M 100:23:4300:41:0400:58:4101:16:1301:33:1301:50:2502:07:3802:25:02.20 6:528.7
2KORDOWSKI Piotr 513NOWA HUTA TEAMKRAKOWM40-492M 200:23:1400:40:1900:57:2601:14:5101:32:1901:49:4602:07:3602:26:10.25+00:01:086:558.7
3DEPKA PRĄDZYŃSKI Olgierd 505BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM60+1M 300:23:3800:40:5900:58:3601:16:0801:33:2801:51:2202:09:4202:28:25.90+00:03:237:028.5
4PUSZKIEL Leszek 541GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM60+2M 400:23:5900:41:4400:59:4101:17:4201:36:2501:55:1102:14:3702:34:18.25+00:09:167:188.2
5BARCZYK Bogdan 501VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM50-591M 500:25:0800:43:3701:02:0701:20:4801:39:2501:58:1202:17:0102:36:00.15+00:10:577:238.1
6SZEREMETA Grzegorz 529CIDRY LOTAJOMRADZIONKÓWM40-493M 600:24:1300:42:0301:00:1101:18:4001:37:5101:57:2802:17:0502:36:13.20+00:11:117:248.1
7KUŚMIEREK Patryk 516BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 700:25:4600:43:4901:01:5001:20:1501:38:5601:57:5402:17:0202:36:39.30+00:11:377:258.1
8SZARSZUNOWICZ Mariusz 538PASŁĘKM40-494M 800:24:1200:42:3101:01:0501:19:3301:38:3301:57:5502:17:1202:36:48.55+00:11:467:258.1
9WAWRZYNIAK Łukasz 531KS METRACO POLKOWICEWALIMM30-391M 900:25:2500:43:5101:02:0401:20:5701:39:5401:58:4702:18:1002:38:23.80+00:13:217:308
10NACZK Leonard 519DYNAMIC LĘBORKLĘBORKM40-495M 1000:25:1500:43:4101:02:0501:20:5901:39:5501:59:2002:19:1502:39:42.35+00:14:407:347.9
11ŚWISŁOCKI Bogdan 530FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-592M 1100:25:1000:43:5601:03:0401:22:2001:41:4402:01:0302:20:5102:41:20.40+00:16:187:387.8
12BUŁAKOWSKI Bohdan 537PASJA NWWARSZAWAM60+3M 12100:25:4200:45:0001:04:0701:23:1901:42:4402:02:1502:22:0402:41:51.80+00:16:497:407.8
13ZAGAJA Janusz 474WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM60+4M 1300:25:3500:44:2401:03:1401:22:3001:41:5602:01:4802:22:0502:42:48.50+00:17:467:427.8
14JASIUKIEWICZ Jacek 542POZYTYWNI DOBRE MIASTODOBRE MIASTOM50-593M 14100:25:5100:45:1101:04:2701:23:4301:43:0102:02:4202:23:0002:42:53.15+00:17:507:437.8
15KONCEWICZ Marek 512ELITE TEAM CHODZĘ Z KIJAMI GDYNIAGDYNIAM50-594M 1500:25:4900:45:0801:04:2501:23:4101:43:0902:02:5502:22:5802:43:01.40+00:17:597:437.8
16KOŁODZIEJ Joanna 511RUDA ŚLĄSKIK50-591K 100:26:5900:46:3801:06:2601:26:3201:46:3302:05:5202:25:2702:44:50.05+00:19:477:487.7
17NIEDŹWIECKA Katarzyna 521FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK40-491K 200:27:1900:47:3901:07:3401:27:0801:46:3402:06:0102:25:3002:44:52.35+00:19:507:487.7
18STEFANICKI Marek 527WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM60+5M 1600:26:4200:46:0501:05:2701:24:5801:44:5602:05:1902:25:5602:47:02.55+00:22:007:547.6
19ŻAMOJCIN Marek 534NORDICLUB SZCZECINSZCZECINM50-595M 1700:26:0900:45:4401:05:3201:25:3601:45:4602:06:3202:27:2902:48:26.40+00:23:247:597.5
20SPYCHAŁA Marzena 459WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-492K 300:26:5700:46:3701:06:2501:26:3001:46:3602:06:4802:27:3902:48:28.95+00:23:267:597.5
21STĘPIEŃ Lucyna 528KS METRACO POLKOWICELUBINK60+1K 400:27:0300:46:5001:07:0201:27:3001:48:3302:09:1102:29:5802:51:15.40+00:26:138:067.4
22RAKOWIECKI Zbigniew 536GDAŃSKM50-596M 1800:26:5500:47:0301:07:0801:27:4401:48:3402:09:3302:30:3902:51:19.85+00:26:178:077.4
23PIETRZYK Jarosław 522VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 1900:25:1400:43:4201:02:0801:21:3601:42:4602:05:1102:28:3102:51:23.30+00:26:218:077.4
24JANOSZKA Irena 535CYDRYLATAJOMRADZIONKÓWK50-592K 500:27:3600:47:5901:08:1801:28:4801:49:1802:09:5302:30:4302:51:33.80+00:26:318:077.4
25LIGĘZA Janusz 517TYCHYM50-597M 2000:26:5400:47:0001:07:2801:28:2501:49:5102:11:3502:33:3202:55:07.40+00:30:058:177.2
26KANIOWSKA Beata 508VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-493K 600:27:0700:47:1301:07:1901:28:0501:49:1202:11:0802:33:2002:55:49.05+00:30:468:197.2
27WESOŁOWSKI Wojciech 532NORDIC TEAM GNIEZNOGNIEZNOM60+6M 2100:26:4900:46:5901:08:1101:29:4801:51:2202:12:5902:34:3602:56:25.90+00:31:238:217.2
28POGORZELSKA Wiesława 523KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIGORZYCEK30-391K 700:28:2800:49:1001:09:4701:30:3601:51:4602:13:2402:35:1602:57:29.10+00:32:268:247.1
29KOWALCZYK Mariusz 514GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM50-598M 2200:27:2500:47:4801:08:0801:28:4601:50:2602:12:3902:35:2002:58:42.55+00:33:408:287.1
30KARASIEWICZ Irena 509FACE NORDIC WALKING TEAMBRANIEWOK50-593K 800:28:4400:49:5401:11:1601:32:3501:54:3002:16:3702:38:4303:00:55.05+00:35:528:347
31SARNOWSKA Wanda 540GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-594K 900:28:3800:49:4801:11:1601:33:1401:55:5802:19:2002:42:1103:04:40.55+00:39:388:456.9
32ROSOŁEK Elżbieta 539GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-595K 1000:31:1200:53:3601:15:2001:36:4501:58:2202:20:4102:43:1103:05:38.20+00:40:368:476.8
33MARCINKOWSKI Wojciech 518UNIA MIASTLUBLINIECM40-496M 2300:28:3900:50:1001:13:3801:35:4401:58:1002:21:1502:44:1603:07:09.65+00:42:078:526.8
34PANEK Elwira 545LĘBORKK50-596K 1100:29:0300:50:3801:12:3701:34:5001:57:2702:20:2702:43:4603:07:13.65+00:42:118:526.8
35KABAŁA Marzena 544BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAK40-494K 12200:29:1600:51:2701:13:5301:36:1001:59:0502:22:0902:45:0303:08:10.00+00:43:078:556.7
36BIŃCZYK Jacek 503CISOWIANKAGRĄBCZEWOM50-599M 2400:30:0500:52:0401:14:2401:36:4401:59:1102:21:5202:44:5703:08:47.80+00:43:458:566.7
37BARCZYK Jolanta 502VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-597K 1300:30:3500:53:1101:16:0101:38:4102:01:4002:24:1602:47:1903:10:14.75+00:45:129:006.7
38GERLE-KOTULA Anna 507UNIA MIASTKATOWICEK30-392K 1400:30:5200:53:4501:16:3401:39:3602:02:0402:24:5302:47:3803:10:19.35+00:45:179:016.7
39BUCZKOWSKA Wiesława 543FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+2K 1500:29:0600:51:0001:13:3001:36:2301:59:4102:23:5102:47:4203:11:49.35+00:46:479:056.6
40POSTEK Danuta 524MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK50-598K 1600:30:3900:53:3601:16:0801:39:1002:01:4902:25:2402:49:2503:13:50.70+00:48:489:116.5
41DUSZA Anna 506NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK40-495K 1700:29:1100:51:0001:13:3001:36:0601:59:0102:23:1702:49:2903:19:34.45+00:54:329:276.3
42ZAWADZKA Maria 533KS METRACO POLKOWICELUBINK60+3K 1800:31:4100:55:1401:18:5401:42:3902:06:2302:30:1802:55:0003:19:58.85+00:54:569:286.3
43ROZMUS Jolanta 525FACE NORDIC WALKING TEAMGDYNIAK60+4K 1900:31:5400:55:4701:19:5501:44:3402:09:5302:35:1803:00:3003:25:47.80+01:00:459:456.2
44KARASIEWICZ Iwona 510NORDICLUB SZCZECINWARSZAWAK30-393K 2000:34:0000:59:2901:23:3801:47:5902:12:3702:38:1403:03:2103:30:09.40+01:05:079:576
Znaleziono 44 wynik(ów)