MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
235
Wystartowało/ Started:
217
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
192
Na trasie/ On track:
24

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5kmCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1ZARĘBSKI Michał 209VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 100:00:5400:16:0700:32:51.8000:33:46.60 6:349.1
2RAJEWSKI Sebastian 131KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 200:02:0700:16:2100:33:24.7500:35:32.50+00:00:326:419
3WOROCH Roman 179KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 300:03:4100:16:5200:33:50.7500:37:32.00+00:00:586:468.9
4CYRUS Bogdan 202SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-492M 4100:02:0700:16:4600:34:09.2000:36:16.35+00:01:176:498.8
5BIŃCZYK Dariusz 212ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZESTOCHOWAM30-392M 500:00:5500:16:4400:34:09.9000:35:05.25+00:01:186:508.8
6RADOMSKI Marcin 129BIEGAM W SFETSZEPŁOCKM40-441M 6100:01:2100:17:0800:34:22.7500:35:44.40+00:01:306:528.7
7WOJTASIŃSKI Daniel 175VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 700:01:2000:17:1000:34:29.3500:35:50.25+00:01:376:548.7
8TOPOLNICKI Konrad 154CKZIU NYSA MECHANIKNYSAM-Jun.1M 800:00:1600:17:1900:34:30.7500:34:47.60+00:01:386:548.7
9BRZOZOWSKI Piotr 219NORDIC WALKING POLAND/ AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-393M 900:00:5500:17:1100:35:12.7500:36:08.50+00:02:207:028.5
10KOPCZEWSKI Dariusz 77FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-541M 1000:02:2500:17:3000:35:16.7000:37:42.00+00:02:247:038.5
11FRĄCKOWIAK Roman 42KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 1100:02:2600:17:4000:35:20.3000:37:47.25+00:02:287:048.5
12BARANOWSKI Romuald 4DYNAMICPŁOCKM50-543M 12100:02:2500:17:3100:35:26.4500:37:51.55+00:02:347:058.5
13ROŻYNEK Miron 132KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 1300:03:1900:17:2600:35:27.1500:38:46.50+00:02:357:058.5
14HALK Ida 56LKS ZORZA GDYNIAGDYNIAK-Jun.1K 100:07:0100:17:4100:35:44.8500:42:46.80+00:02:537:098.4
15SCHRÖDER Karol 135SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-443M 1400:01:2100:17:3300:35:46.9000:37:08.00+00:02:557:098.4
16KRAJEWSKA Hanna 82MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPIŁAK-Jun.2K 200:07:0200:17:4700:35:49.0000:42:51.95+00:02:577:098.4
17DĘBSKI Bartłomiej 31VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-444M 1500:01:2100:17:3500:35:53.3500:37:15.05+00:03:017:108.4
18BARTOSIEWICZ Łukasz 7NWPL/LUKI TEAMGDAŃSKM30-394M 1600:00:5600:17:4400:36:18.6000:37:15.40+00:03:267:158.3
19SANIUK Edward 134FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 1700:04:1000:18:0700:36:28.4000:40:38.40+00:03:367:178.2
20SŁOMIAN Leszek 137UNIA MIASTKATOWICEM55-592M 1800:03:1900:18:0600:36:30.8500:39:50.45+00:03:397:188.2
21TRZCIŃSKI Eugeniusz 157SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 19100:03:4000:18:1100:37:02.2000:40:42.90+00:04:107:248.1
22GIERSZEWSKI Arkadiusz 46CHOJNICEM40-445M 2000:01:2200:18:1200:37:09.3000:38:31.65+00:04:177:258.1
23TOPOREK Rafał 156NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 21100:06:0300:18:4400:37:20.5000:43:24.25+00:04:287:288
24KROMSKI Paweł 84NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM50-544M 2200:02:2500:18:2600:37:23.3000:39:48.50+00:04:317:288
25MARCINKOWSKA Agnieszka 100UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.3K 300:07:0200:18:4400:37:32.1500:44:34.70+00:04:407:308
26SZUDARSKI Edward 143DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM60-643M 2300:03:4100:18:2600:37:33.0000:41:14.55+00:04:417:308
27JUREK Jagoda 66KS METRACO POLKOWICELUBINK-Jun.4K 400:07:0200:18:4600:37:50.9500:44:53.05+00:04:597:347.9
28FRĄCKOWIAK Mateusz 43KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.2M 2400:00:1600:17:4200:37:58.4000:38:14.65+00:05:067:357.9
29SZYMAŃSKI Stefan 149XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 25100:04:5800:18:5400:38:01.1000:42:59.50+00:05:097:367.9
30PARTYKA Teresa 121WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-591K 500:09:1400:18:5200:38:09.6500:47:23.80+00:05:177:377.9
31KOMAR Beata 76FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-491K 600:08:3000:19:0900:38:10.1500:46:40.20+00:05:187:387.9
32TOMCZYK Edward 153MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 2600:04:5700:19:0200:38:14.9500:43:12.65+00:05:237:397.8
33PINDRAL Piotr 218NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKM45-493M 2700:02:0700:18:5000:38:19.8000:40:27.00+00:05:287:407.8
34ADAMUS Marian 200SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 2800:04:1000:18:5200:38:21.8500:42:32.70+00:05:307:407.8
35KUŚMIEREK Mateusz 92BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.3M 2900:00:1600:18:2100:38:26.1000:38:42.90+00:05:347:417.8
36MARCINKOWSKI Jakub 101UNIA MIASTLUBLINIECM18-291M 3000:00:3000:18:5500:38:30.3500:39:00.50+00:05:387:427.8
37KOLARSKA Agnieszka 73VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 700:07:5100:19:0400:38:32.3000:46:24.20+00:05:407:427.8
38WOJTACHNIO Edyta 173FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-492K 800:08:3000:19:0900:38:33.3500:47:04.10+00:05:417:427.8
39DUSZEŃKO Zygmunt 36KS METRACO POLKOWICELUBINM55-593M 3100:03:2100:19:0200:38:37.4500:41:58.70+00:05:457:437.8
40SZYMANOWSKA Anna 146LĘBORSKIE KIJELĘBORKK55-592K 900:09:1400:19:0700:38:38.7000:47:52.95+00:05:467:437.8
41IDKOWIAK Magdalena 58KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-441K 1000:08:1100:19:0900:38:40.5000:46:52.25+00:05:487:447.8
42DUDEK Jan 33KĘDZIERZYN-KOŹLEM55-594M 3200:03:1900:19:1400:38:40.9500:42:00.85+00:05:497:447.8
43SULIKOWSKA Agnieszka 214PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-392K 1100:07:5200:19:1000:38:41.5000:46:34.10+00:05:497:447.8
44GRYGOROWICZ Bogdan 55KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 3300:06:0400:19:2100:38:43.1500:44:47.75+00:05:517:447.7
45KORYTOWSKA Agnieszka 79NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-393K 1200:07:5100:19:1200:38:46.9500:46:38.90+00:05:557:457.7
46GODZIŃSKI Paweł 49MILEJEWOM30-395M 3400:00:5500:19:1000:38:51.3000:39:47.00+00:05:597:467.7
47OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 116KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 1300:08:5700:19:2600:38:52.5000:47:50.10+00:06:007:467.7
48WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 171DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK55-593K 1400:09:1400:19:1500:38:56.7000:48:11.10+00:06:047:477.7
49RAKOWSKA Justyna 222NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKK30-394K 1500:07:5300:19:2400:39:03.2500:46:56.55+00:06:117:487.7
50DUDEK Kazimierz 34NIEZRZESZONYŚWIERZAWAM70+3M 3500:04:5700:19:1300:39:03.7500:44:01.25+00:06:117:487.7
51DANIELEWICZ Anna 28KĘDZIERZYN-KOŹLEK40-442K 1600:08:1300:19:2900:39:04.5500:47:18.30+00:06:127:497.7
52ŁUKASZEWICZ Joanna 203GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-493K 1700:08:3000:19:2900:39:06.6500:47:36.95+00:06:147:497.7
53POLISZCZUK Piotr 124PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 3600:06:0400:19:1400:39:09.3000:45:13.70+00:06:177:497.7
54DUSIEL Ewa 35VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 1800:08:5800:19:3300:39:18.6000:48:16.60+00:06:267:517.6
55SZYMANOWSKI Eugeniusz 147KIJKI LĘBORSKIELĘBORKM60-644M 3700:03:4000:19:2800:39:32.7500:43:13.35+00:06:407:547.6
56GODZIŃSKA Dorota 47BAŻANT NW TEAMMILEJEWOK30-395K 1900:07:5200:19:3100:39:36.1000:47:28.60+00:06:447:557.6
57WOLSKI Tomasz 176KOSZALINM30-396M 3800:00:5700:19:3400:39:41.5500:40:38.60+00:06:497:567.6
58KRĘCKA Irena 83FACE NORDIC WALKING TEAMBUDOWOK50-543K 2000:08:5700:19:5400:40:11.9000:49:09.40+00:07:208:027.5
59CHMIELEWSKI Marcin 21PROTYM REACING TEAMPOZNAŃM40-446M 3900:01:2100:19:5100:40:15.5500:41:36.65+00:07:238:037.5
60DOLNA Ewelina 215KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-396K 2100:07:5300:20:0400:40:15.7500:48:09.60+00:07:238:037.5
61MOTOCZYŃSKI Krzysztof 108GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-645M 4000:03:4100:20:0500:40:25.2000:44:06.85+00:07:338:057.4
62WILD Ewa 170OŁAWAK40-443K 2200:08:1100:18:5300:40:32.0000:48:43.00+00:07:408:067.4
63SZENDZIELORZ Ilona 140RUDA ŚLĄSKAK60-641K 2300:10:1500:20:0900:40:50.0000:51:05.55+00:07:588:107.3
64PRADUŃ Michał 125LUBLINM-Niepełnosprawni(B)3M 4100:00:5600:20:0800:40:50.1000:41:46.30+00:07:588:107.3
65SZUDARSKI Marek 144DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Niepełnosprawni(B)4M 4200:06:0200:20:0800:40:52.7500:46:55.50+00:08:008:107.3
66GOŁĘBIEWSKI Andrzej 50KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-646M 4300:03:4000:20:3400:41:10.5500:44:51.30+00:08:188:147.3
67GRYGOROWICZ Teresa 54KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 2400:10:5200:20:2800:41:15.3500:52:07.70+00:08:238:157.3
68KUPIBIDA Bogusława 90SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-594K 2500:09:1500:20:2900:41:20.1000:50:35.45+00:08:288:167.3
69SZNAJDER Zenon 142UNIA MIASTRYBNIKM65-693M 4400:04:0900:20:2700:41:23.0500:45:33.00+00:08:318:167.2
70WOŁK Beata 178TRZCIANKAK40-444K 2600:08:1200:20:3400:41:27.4000:49:39.45+00:08:358:177.2
71EWERTOWSKA Ewa 40NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK50-544K 2700:08:5800:20:3700:41:35.2500:50:34.05+00:08:438:197.2
72WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 167BYDGOSZCZM18-292M 4500:00:3000:20:3800:41:37.8000:42:08.25+00:08:468:197.2
73PIĄTKOWSKI Józef 123KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+4M 4600:04:5800:20:2900:41:44.5000:46:43.25+00:08:528:217.2
74BARTOSIEWICZ Włodzimierz 5FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-647M 4700:03:4100:20:3400:41:45.6500:45:27.20+00:08:538:217.2
75MALKIEWICZ Małgorzata 99ŻYJAKTYWNIEWIERSZYNOK50-545K 2800:08:5700:20:4700:41:49.3500:50:46.75+00:08:578:217.2
76TOPOREK Aleksandra 155NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOK-Niepełnosprawni(B)1K 2900:12:3300:21:0900:41:57.4500:54:30.75+00:09:058:237.2
77DANA Kazimiera 27KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 3000:10:5400:21:0900:42:11.4000:53:05.80+00:09:198:267.1
78WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 166BYDGOSZCZK18-291K 31100:07:2700:21:0500:42:17.8500:49:45.75+00:09:268:277.1
79WILD Arkadiusz 169OŁAWAM50-545M 4800:02:2500:18:5200:42:30.0000:44:55.00+00:09:388:307.1
80SULECKA Gabriela 139ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 3200:12:3200:20:5800:42:33.2000:55:05.90+00:09:418:307.1
81UHRYN Marcin 158JONKOWOM40-447M 4900:01:2300:20:4700:42:34.2000:43:57.65+00:09:428:307
82KUCZYŃSKA Anna 87NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-595K 3300:09:1500:21:0200:42:38.3000:51:54.25+00:09:468:317
83KOWNACKA Jolanta 220KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEBIAŁOŚLIWIEK50-546K 3400:08:5900:21:1700:42:42.8000:51:42.30+00:09:518:327
84DZIAKIEWICZ Iwona 38ŻYRARDÓWK50-547K 3500:08:5800:21:2300:42:46.6000:51:45.40+00:09:548:337
85KABACIŃSKI Maciej 67FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-546M 5000:02:2600:21:1900:42:53.3500:45:20.20+00:10:018:347
86WIECZORKOWSKA Dagmara 164KOSZALINK45-494K 3600:08:3100:21:1800:42:53.7000:51:25.30+00:10:018:347
87KOZIOŁ Magdalena 81BYDGOSZCZK18-292K 3700:07:2800:21:3800:42:53.8500:50:22.00+00:10:028:347
88WYCISŁO Agata 188DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)2K 38100:12:3300:21:0700:42:55.5000:55:29.10+00:10:038:357
89BRĄGIEL Krystyna 15NAKŁO NAD NOTECIĄK60-642K 3900:10:1600:21:3000:43:00.2000:53:16.65+00:10:088:367
90BUJNICKA Magdalena 19NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci1K 4000:06:4800:21:2500:43:05.6500:49:54.00+00:10:138:377
91KUŚMIEREK Beata 91BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-445K 4100:08:1100:21:3200:43:12.1000:51:24.05+00:10:208:386.9
92KALINOWSKI Radosław 193WARSZAWAM30-397M 5100:00:5500:21:3400:43:22.8000:44:18.05+00:10:318:406.9
93ANGIELCZYK Małgorzata 3MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 4200:10:5500:21:3600:43:25.1000:54:20.25+00:10:338:416.9
94PYKA Aleksandra 128UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 4300:06:4700:21:1400:43:31.2500:50:18.45+00:10:398:426.9
95ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+5M 52100:04:5700:21:4100:43:43.8500:48:41.55+00:10:528:446.9
96KORYTOWSKI Jakub 80NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci1M 5300:00:0100:22:1400:43:46.0500:43:47.50+00:10:548:456.9
97WALCZAK Grzegorz 161OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-494M 5400:02:0700:21:5500:43:46.6000:45:54.40+00:10:548:456.9
98MORYS Agnieszka 106RUDA ŚLĄSKAK30-397K 4400:07:5200:21:3900:43:48.7000:51:40.90+00:10:568:456.8
99BORUCZYŃSKI Dariusz 13POLICEM45-495M 5500:02:0800:21:3800:43:51.5000:45:59.60+00:10:598:466.8
100NIECHWIEJCZYK Kinga 111UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.5K 4500:07:0200:21:4000:43:51.8000:50:53.90+00:11:008:466.8
101JURCZYŃSKA Bożena 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-596K 4600:09:1500:21:5400:43:52.1500:53:07.50+00:11:008:466.8
102BUDZELEWSKI Dariusz 17KOSZALINM55-595M 5600:03:2000:21:5600:43:54.7500:47:14.95+00:11:028:466.8
103FILUSZ Alfred 41UNIA MIASTZDZIESZOWICEM45-496M 5700:02:0800:21:5400:44:05.4000:46:14.30+00:11:138:496.8
104WOŹNIAK Iwona 181PRUSIMK40-446K 4700:08:1200:21:4500:44:16.5500:52:29.20+00:11:248:516.8
105WOJDA Angelika 172CKZIU NYSA MECHANIKNYSAK18-293K 4800:07:2700:21:3900:44:25.5000:51:53.40+00:11:338:536.8
106SIKORRA Janina 136'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+1K 4900:11:5600:22:2000:44:28.2500:56:24.65+00:11:368:536.7
107CZAPSKI Marian 25ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM-Niepełnosprawni(B)5M 5800:06:0500:21:4800:44:35.2500:50:40.85+00:11:438:556.7
108KĘDZIERSKA Edyta 69GDAŃSKK40-447K 5000:02:1000:22:0900:44:35.5000:46:45.70+00:11:438:556.7
109GODZIŃSKA Paulina 48BAŻANT NW TEAMMILEJEWOK-Dzieci3K 5100:06:4800:21:2000:44:39.0000:51:27.00+00:11:478:556.7
110SZYMAŃSKA Lucyna 148XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 5200:12:3300:21:4900:44:43.6000:57:17.10+00:11:518:566.7
111BOGDAN Grażyna 10NW CIECHANÓWCIECHANÓWK65-694K 5300:10:5500:21:5900:44:48.5000:55:44.10+00:11:568:576.7
112WYCISŁO Damian 187DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)6M 5900:06:0200:21:4500:44:48.7500:50:51.25+00:11:568:576.7
113DĄBROWA Dorota 29CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEK45-495K 5400:08:3100:22:3300:44:49.4000:53:21.00+00:11:578:586.7
114KŁOPOTOWSKI Ryszard 72LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM50-547M 6000:02:2600:22:0000:44:56.9500:47:23.00+00:12:058:596.7
115ZEMBRZUSKA Ewa 191LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-695K 5500:10:5400:22:0100:45:05.8500:56:00.10+00:12:149:016.7
116WIESZOŁEK Ewelina 168UNIA MIASTIZBICKOK30-398K 5600:07:5300:22:2600:45:11.7000:53:04.90+00:12:199:026.6
117SZCZYPEK Ela 217SŁUPSKK60-643K 5700:10:1500:22:2700:45:12.5000:55:27.80+00:12:209:026.6
118PYKA Tomasz 127UNIA MIASTLUBLINIECM40-448M 61100:01:2200:22:3400:45:46.9500:47:09.30+00:12:559:096.6
119BORZESZKOWSKA Małgorzata 14LĘBORKK50-548K 5800:14:3400:23:0600:45:49.3001:00:23.90+00:12:579:096.5
120BOJKE Karol 12WEJHEROWOM-Jun.4M 6200:14:3500:24:4200:45:49.4501:00:24.65+00:12:579:096.5
121MILKOWSKI Mariusz 103GDYNIAM-Niepełnosprawni(A)2M 6300:06:0300:22:4500:45:52.3000:51:56.15+00:13:009:106.5
122MAZERSKA Maria 102LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+2K 5900:11:5800:23:0600:46:04.5000:58:02.80+00:13:129:126.5
123WIERZBICKA Marzanna 165DOBRE MIASTOK45-496K 6000:08:3000:23:3100:46:15.8500:54:46.00+00:13:249:156.5
124SZYBUT Weronika 145POTĘGOWOK-Dzieci4K 6100:06:4700:22:1200:46:17.4000:53:04.75+00:13:259:156.5
125BAL Agnieszka 211PODKOWA JANÓWJANÓWK30-399K 6200:07:5300:22:4200:46:27.6000:54:20.75+00:13:359:176.5
126MAŃSKA Bogusława 210LĘBORKK55-597K 6300:09:1500:23:0600:46:33.4000:55:48.55+00:13:419:186.4
127SZNAJDER Teresa 141UNIA MIASTRYBNIKK60-644K 6400:10:1700:23:1200:46:34.0500:56:51.75+00:13:429:186.4
128ŚWIECZKIEWICZ Wiktoria 225MIELNOK-Dzieci5K 6500:06:4900:27:5100:46:38.8000:53:28.00+00:13:479:196.4
129LACHOWICZ Emanuela 224MIELNOK-Dzieci6K 6600:06:4800:22:4100:46:39.2000:53:28.00+00:13:479:206.4
130ALESZCZYK Marek 2SZCZECINEKM50-548M 6400:02:2600:23:1500:46:54.2000:49:20.25+00:14:029:226.4
131WYSOCKA Ewa 189_POŁCZYN ZDRÓJK60-645K 6700:10:1600:23:4100:47:02.0500:57:18.50+00:14:109:246.4
132CYRA Grażyna 23NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOK60-646K 6800:10:1600:23:1100:47:06.4000:57:23.05+00:14:149:256.4
133MIŁKOWSKA Jolanta 104GDYNIAK-Niepełnosprawni(B)3K 69200:12:3400:23:2900:47:12.3000:59:46.70+00:14:209:266.4
134PACYNA Helena 119KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-696K 7000:10:5600:23:3000:47:14.7000:58:10.90+00:14:229:266.4
135BARAN Aneta 199BORNE SULINOWOK40-448K 7100:08:1500:23:0900:47:20.5000:55:35.60+00:14:289:286.3
136RACZYŃSKA Aleksandra 201UNIA MIASTCHORZÓWK70+3K 7200:11:5600:23:3400:47:20.6500:59:16.75+00:14:289:286.3
137WOROCH Jolanta 180DOPIEWOK50-549K 7300:09:0000:23:4000:47:47.5500:56:47.70+00:14:559:336.3
138PRZYDATEK Ilona 126PROTYM REACING TEAMSTARA ŁUBIANKAK40-449K 7400:08:1300:24:0600:47:49.4000:56:02.80+00:14:579:336.3
139SMARUJ - SADOWSKA Janina 138BYDGOSZCZK65-697K 7500:10:5300:23:4600:47:53.5500:58:47.20+00:15:019:346.3
140UHRYN Julia 159JONKOWOK-Jun.6K 7600:07:0200:22:3700:47:55.6000:54:58.45+00:15:039:356.3
141NIEŚCIÓR Magdalena 112GODKIK-Jun.7K 7700:07:0300:23:0200:47:56.7000:55:00.00+00:15:049:356.3
142OWCZAREK Henryka 118MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+4K 7800:11:5700:23:5800:48:01.0000:59:58.40+00:15:099:366.2
143DĘBSKA Marta 30VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4410K 7900:08:1400:24:0000:48:04.8000:56:19.00+00:15:139:376.2
144BRODA Dariusz 16ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM-Niepełnosprawni(B)7M 6500:06:0500:23:3300:48:12.3000:54:17.50+00:15:209:386.2
145KWIATKOWSKI Roman 94ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM-Niepełnosprawni(B)8M 6600:06:0600:23:3300:48:12.3000:54:19.20+00:15:209:386.2
146KWIATKOWSKA Jadwiga 93KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+5K 8000:11:5800:23:3800:48:13.0501:00:11.05+00:15:219:386.2
147WALCZAK Henryk 160OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+6M 6700:04:5800:23:3900:48:33.9000:53:32.85+00:15:429:426.2
148ROMANIUK Krystyna 198KOLBUNOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK55-598K 8100:09:1600:24:0200:49:00.3000:58:16.55+00:16:089:486.1
149KULCZYCKI Jan 89GDAŃSKM65-694M 6800:04:0900:24:4700:49:18.2000:53:28.15+00:16:269:516.1
150SŁOMCZEWSKA Martyna 237WARSZAWAK-Dzieci7K 8200:06:4700:24:1600:49:25.0000:56:12.55+00:16:339:536.1
151KILAR Oliwia 71KOSZALINK-Dzieci8K 8300:06:4800:23:5400:49:35.1500:56:23.20+00:16:439:556.1
152KUCZYŃSKI Włodzimierz 88NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM55-596M 6900:03:1900:24:2100:49:44.3000:53:03.50+00:16:529:566
153MOTOCZYŃSKA Aleksandra 107GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-599K 8400:09:1600:24:5400:49:48.7000:59:05.45+00:16:569:576
154MALINOWSKA Grażyna 98LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-698K 8500:11:5700:24:4500:49:49.6501:01:47.15+00:16:579:586
155ŚLIWIŃSKA Ewa 150KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-497K 8600:08:3100:24:2900:49:50.8500:58:21.85+00:16:599:586
156CHLIPAŁA Agnieszka 20NADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK30-3910K 8700:07:5400:24:5700:49:56.3000:57:51.00+00:17:049:596
157KORPAL Grażyna 78WILKI KOSZALINKOSZALINK55-5910K 8800:08:5900:25:1200:50:19.1000:59:18.85+00:17:2710:036
158HINEBORG Bogumiła 57KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-5410K 8900:08:5800:24:5300:50:19.6500:59:18.05+00:17:2710:046
159RAJEWSKA Beata 130PIŁAK40-4411K 9000:08:1300:27:4400:50:49.4000:59:02.50+00:17:5710:095.9
160GAŁĘZIEWSKI Piotr 44OLSZTYNM45-497M 7000:02:0800:24:5700:50:50.1000:52:59.00+00:17:5810:105.9
161KOLBUSZ Janina 74KS METRACO POLKOWICELUBINK65-699K 9100:10:5600:25:3300:50:59.4501:01:55.75+00:18:0710:115.9
162SADŁOS Helena 133LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6910K 9200:10:5300:25:4100:51:04.0501:01:57.05+00:18:1210:125.9
163WYCISŁO Romuald 186DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-597M 7100:06:0300:25:1600:51:24.1500:57:27.50+00:18:3210:165.8
164KOLARSKA Nadia 195VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZESTOCHOWAK-Dzieci9K 9300:06:4700:24:5800:51:25.0000:58:12.70+00:18:3310:175.8
165GRUSZKA Barbara 53LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6911K 9400:10:5300:25:3800:51:26.2001:02:19.70+00:18:3410:175.8
166GOMÓŁKA-BIGUS Monika 51GDYNIAK45-498K 9500:08:3200:25:3400:51:30.2001:00:02.90+00:18:3810:185.8
167ZARĘBSKI Maciej 208VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci2M 7200:00:0100:25:3100:51:43.5500:51:44.70+00:18:5110:205.8
168PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 120GOWINOK70+6K 9600:05:0000:25:2800:51:50.5000:56:50.95+00:18:5810:225.8
169MOLSKA Krysia 105GRYFICEK55-5911K 9700:09:1700:26:1200:51:58.0001:01:15.85+00:19:0610:235.8
170OLSZYŃSKA Marzena 117KOSZALINK50-5411K 9800:08:5900:25:5100:52:05.5501:01:04.65+00:19:1310:255.8
171GROBELNA Jadwiga 52KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)4K 9900:12:3400:26:1500:52:13.6001:04:47.80+00:19:2110:265.7
172CZERNICHOWSKA Teresa 26DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-Niepełnosprawni(B)5K 10000:12:3200:27:5300:52:23.8501:04:56.65+00:19:3210:285.7
173OGONOWSKA Edyta 115KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5912K 10100:09:1700:26:0100:52:34.5501:01:51.55+00:19:4210:305.7
174DUSZEŃKO Elwira 37KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)3K 10200:12:3200:26:1200:52:41.6501:05:14.55+00:19:4910:325.7
175GRONET Dominik 235BYDGOSZCZM45-498M 7300:02:0900:26:0300:52:55.5500:55:04.55+00:20:0310:355.7
176WASILUK Helena 162POŁCZYN-ZDRÓJK70+7K 10300:11:5600:26:1000:53:04.4001:05:00.80+00:20:1210:365.7
177JÓŹWIAK Dominik 64SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 7400:00:3000:26:3100:53:08.1000:53:38.70+00:20:1610:375.6
178BARTOSIEWICZ Grażyna 6FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-6912K 10400:10:5400:26:3300:53:23.1501:04:17.20+00:20:3110:405.6
179KOMAR Marlena 75KONIKOWOK60-647K 10500:10:1600:26:4300:53:29.1501:03:45.50+00:20:3710:415.6
180CYRA Zbigniew 24NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOM65-695M 7500:04:1100:26:0100:54:41.1500:58:52.20+00:21:4910:565.5
181ŚLUSARCZYK Danuta 152WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6913K 10600:10:5300:27:1100:54:45.1001:05:38.55+00:21:5310:575.5
182ROMANIUK Grzegorz 197KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(A)3M 7600:03:2100:22:1200:54:56.5500:58:17.60+00:22:0410:595.5
183MRÓZ Katarzyna 109MIELNOK50-5412K 10700:08:3200:27:1900:55:34.5501:04:06.85+00:22:4211:065.4
184KRUZA Anna 85GRYFICEK40-4412K 10800:08:1200:28:2600:56:14.2501:04:27.05+00:23:2211:155.3
185PISKORZ Ewa 213GRYFICEK55-5913K 10900:09:1700:27:5100:57:02.3001:06:19.45+00:24:1011:245.3
186DROP Mieczysław 32PAKOŚĆM70+7M 7700:05:0000:29:1300:57:45.8501:02:46.45+00:24:5411:335.2
187LACHOWICZ Jadwiga 216MIELNOK60-648K 110100:10:1800:31:4400:59:14.7501:09:32.75+00:26:2211:505.1
188PIĄTKOWSKA Małgorzata 122KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+8K 111100:11:5700:29:5100:59:47.3501:11:44.55+00:26:5511:575
189KILAR Igor 70KOSZALINM-Dzieci3M 7800:00:0100:29:0300:59:48.3000:59:49.45+00:26:5611:575
190SYPIOŁ Zygmunt 194MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃZŁOTNIKIM70+8M 79100:04:5900:32:1101:05:30.6001:10:29.85+00:32:3813:064.6
191SUFRANEK Alicja 230KOSZALINK-Niepełnosprawni(B)6K 11200:13:0400:24:52+00:08:459:566
192MACIEJEWSKI Adam 232KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)9M 8000:13:0900:28:34+00:12:2711:255.3
193PAWŁOWSKI Łukasz 231KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)10M 8100:13:0600:28:36+00:12:2911:265.2
194KRASOWSKI Rafał 229KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)11M 8200:13:0600:28:39+00:12:3211:275.2
195KISIELEWSKI Michał 228KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)12M 8300:13:0700:29:11+00:13:0411:405.1
196KARMELITA Marcin 227M-Niepełnosprawni(B)13M 8400:13:0600:29:13+00:13:0611:415.1
197URBAN Elżbieta 207K-Niepełnosprawni(B)7K 11300:13:1300:30:47+00:14:4012:184.9
198WOJTAN Dorota 174ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)8K 11400:12:3900:32:33+00:16:2613:014.6
199ŁAŚKO Iwona 96ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)9K 11500:12:3400:32:35+00:16:2813:024.6
200BUDZIEWSKA Stefania 18ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)10K 11600:12:3600:32:35+00:16:2813:024.6
201LESZCZYŃSKA Marta 95ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)11K 11700:12:3800:32:38+00:16:3113:034.6
202ZALEWSKA Natalia 190ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)12K 11800:12:3700:32:40+00:16:3313:044.6
203JEREMICZ Irena 61ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)13K 11900:12:3500:33:55+00:17:4813:344.4
204PAWŁOWSKI Adrian 233KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)14M 8500:13:0700:34:06+00:17:5913:384.4
205CHWALISZEWSKI Michał 22BYDGOSZCZM70+9M 8600:04:5900:37:18+00:21:1114:554
206JAHNZ Maciej 234ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM30-398M 8700:06:0700:39:07+00:23:0015:383.8
207WAWRZYNIAK Maciej 236ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM30-399M 8800:12:3900:41:37+00:25:3016:383.6
208WOŁCZYŃSKA Stanisława 177ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)14K 12000:12:3600:41:39+00:25:3216:393.6
209BOJKE Olgierd 11WEJHEROWOM55-598M 89 00:14:3400:46:28+00:30:2118:353.2
210JÓŹWIAK Łukasz 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 9000:06:04   
211 223  100:06:49   
212BRYK Magdalena 205RZEMIEŃK-Niepełnosprawni(B)15K 12100:43:53   
213HORÓWKA Elżbieta 206KOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(B)16K 12200:43:55   
214KAWUZA Dorota 204MROWLAK-Niepełnosprawni(B)17K 12300:44:05   
DQKUBAT Janusz 86VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-49DQ00:19:19 DQ00:38:25.15 DQ DQ--
JÓŹWIAK Marianna 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-49DNF00:17:58 DNF DNF DNF--
DZIKOWSKA Dorota 226ŚWIESZYNOK30-39DNF00:30:49 DNF DNF DNF--
Znaleziono 217 wynik(ów)