MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2018 - 5 KM

Organizator/ Organizer:
Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-05-05
Miejsce/ Place:
Mielno
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
235
Wystartowało/ Started:
216
Nie ukończyło/ Not finished:
25
Ukończyło/ Finished:
191
Na trasie/ On track:
24

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartki2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ZARĘBSKI Michał 209VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-391M 100:16:0700:32:51.80 6:349.1
2RAJEWSKI Sebastian 131KS IDMAR RACING TEAMPIŁAM45-491M 200:16:2100:33:24.75+00:00:326:419
3WOROCH Roman 179KS METRACO POLKOWICEDOPIEWOM60-641M 300:16:5200:33:50.75+00:00:586:468.9
4CYRUS Bogdan 202SILESIA NORDIC TEAMSTRZEBIŃM45-492M 4100:16:4600:34:09.20+00:01:176:498.8
5BIŃCZYK Dariusz 212ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZESTOCHOWAM30-392M 500:16:4400:34:09.90+00:01:186:508.8
6RADOMSKI Marcin 129BIEGAM W SFETSZEPŁOCKM40-441M 6100:17:0800:34:22.75+00:01:306:528.7
7WOJTASIŃSKI Daniel 175VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-442M 700:17:1000:34:29.35+00:01:376:548.7
8TOPOLNICKI Konrad 154CKZIU NYSA MECHANIKNYSAM-Jun.1M 800:17:1900:34:30.75+00:01:386:548.7
9BRZOZOWSKI Piotr 219NORDIC WALKING POLAND/ AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-393M 900:17:1100:35:12.75+00:02:207:028.5
10KOPCZEWSKI Dariusz 77FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-541M 1000:17:3000:35:16.70+00:02:247:038.5
11FRĄCKOWIAK Roman 42KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM50-542M 1100:17:4000:35:20.30+00:02:287:048.5
12BARANOWSKI Romuald 4DYNAMICPŁOCKM50-543M 12100:17:3100:35:26.45+00:02:347:058.5
13ROŻYNEK Miron 132KS METRACO POLKOWICEWROCŁAWM55-591M 1300:17:2600:35:27.15+00:02:357:058.5
14HALK Ida 56LKS ZORZA GDYNIAGDYNIAK-Jun.1K 100:17:4100:35:44.85+00:02:537:098.4
15SCHRÖDER Karol 135SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEM40-443M 1400:17:3300:35:46.90+00:02:557:098.4
16KRAJEWSKA Hanna 82MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPIŁAK-Jun.2K 200:17:4700:35:49.00+00:02:577:098.4
17DĘBSKI Bartłomiej 31VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM40-444M 1500:17:3500:35:53.35+00:03:017:108.4
18BARTOSIEWICZ Łukasz 7NWPL/LUKI TEAMGDAŃSKM30-394M 1600:17:4400:36:18.60+00:03:267:158.3
19SANIUK Edward 134FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM65-691M 1700:18:0700:36:28.40+00:03:367:178.2
20SŁOMIAN Leszek 137UNIA MIASTKATOWICEM55-592M 1800:18:0600:36:30.85+00:03:397:188.2
21TRZCIŃSKI Eugeniusz 157SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO)BYDGOSZCZM60-642M 19100:18:1100:37:02.20+00:04:107:248.1
22GIERSZEWSKI Arkadiusz 46CHOJNICEM40-445M 2000:18:1200:37:09.30+00:04:177:258.1
23TOPOREK Rafał 156NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 21100:18:4400:37:20.50+00:04:287:288
24KROMSKI Paweł 84NORDIC WALKING KIEKRZKIEKRZM50-544M 2200:18:2600:37:23.30+00:04:317:288
25MARCINKOWSKA Agnieszka 100UNIA MIASTLUBLINIECK-Jun.3K 300:18:4400:37:32.15+00:04:407:308
26SZUDARSKI Edward 143DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM60-643M 2300:18:2600:37:33.00+00:04:417:308
27JUREK Jagoda 66KS METRACO POLKOWICELUBINK-Jun.4K 400:18:4600:37:50.95+00:04:597:347.9
28FRĄCKOWIAK Mateusz 43KS METRACO POLKOWICEWIELEŃM-Jun.2M 2400:17:4200:37:58.40+00:05:067:357.9
29SZYMAŃSKI Stefan 149XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYM70+1M 25100:18:5400:38:01.10+00:05:097:367.9
30PARTYKA Teresa 121WESOŁY BORSUK TEAMBRZEGK55-591K 500:18:5200:38:09.65+00:05:177:377.9
31KOMAR Beata 76FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-491K 600:19:0900:38:10.15+00:05:187:387.9
32TOMCZYK Edward 153MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃM70+2M 2600:19:0200:38:14.95+00:05:237:397.8
33PINDRAL Piotr 218NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKM45-493M 2700:18:5000:38:19.80+00:05:287:407.8
34ADAMUS Marian 200SILESIA NORDIC TEAMBYTOMM65-692M 2800:18:5200:38:21.85+00:05:307:407.8
35KUŚMIEREK Mateusz 92BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM-Jun.3M 2900:18:2100:38:26.10+00:05:347:417.8
36MARCINKOWSKI Jakub 101UNIA MIASTLUBLINIECM18-291M 3000:18:5500:38:30.35+00:05:387:427.8
37KOLARSKA Agnieszka 73VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK30-391K 700:19:0400:38:32.30+00:05:407:427.8
38WOJTACHNIO Edyta 173FACE NORDIC WALKING TEAMMOTARZYNOK45-492K 800:19:0900:38:33.35+00:05:417:427.8
39DUSZEŃKO Zygmunt 36KS METRACO POLKOWICELUBINM55-593M 3100:19:0200:38:37.45+00:05:457:437.8
40SZYMANOWSKA Anna 146LĘBORSKIE KIJELĘBORKK55-592K 900:19:0700:38:38.70+00:05:467:437.8
41IDKOWIAK Magdalena 58KS IDMAR RACING TEAMKROSINKOK40-441K 1000:19:0900:38:40.50+00:05:487:447.8
42DUDEK Jan 33KĘDZIERZYN-KOŹLEM55-594M 3200:19:1400:38:40.95+00:05:497:447.8
43SULIKOWSKA Agnieszka 214PASJA NORDIC WALKINGSIERADZK30-392K 1100:19:1000:38:41.50+00:05:497:447.8
44GRYGOROWICZ Bogdan 55KS METRACO POLKOWICELUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 3300:19:2100:38:43.15+00:05:517:447.7
45KORYTOWSKA Agnieszka 79NW WERWA MŁAWAMŁAWAK30-393K 1200:19:1200:38:46.95+00:05:557:457.7
46GODZIŃSKI Paweł 49MILEJEWOM30-395M 3400:19:1000:38:51.30+00:05:597:467.7
47OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 116KS METRACO POLKOWICEWIELEŃK50-541K 1300:19:2600:38:52.50+00:06:007:467.7
48WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 171DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK55-593K 1400:19:1500:38:56.70+00:06:047:477.7
49RAKOWSKA Justyna 222NORDIC WALKING SZCZECINEKSZCZECINEKK30-394K 1500:19:2400:39:03.25+00:06:117:487.7
50DUDEK Kazimierz 34NIEZRZESZONYŚWIERZAWAM70+3M 3500:19:1300:39:03.75+00:06:117:487.7
51DANIELEWICZ Anna 28KĘDZIERZYN-KOŹLEK40-442K 1600:19:2900:39:04.55+00:06:127:497.7
52ŁUKASZEWICZ Joanna 203GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK45-493K 1700:19:2900:39:06.65+00:06:147:497.7
53POLISZCZUK Piotr 124PIERNIKI NA CHODZIETORUŃM-Niepełnosprawni(A)1M 3600:19:1400:39:09.30+00:06:177:497.7
54DUSIEL Ewa 35VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK50-542K 1800:19:3300:39:18.60+00:06:267:517.6
55SZYMANOWSKI Eugeniusz 147KIJKI LĘBORSKIELĘBORKM60-644M 3700:19:2800:39:32.75+00:06:407:547.6
56GODZIŃSKA Dorota 47BAŻANT NW TEAMMILEJEWOK30-395K 1900:19:3100:39:36.10+00:06:447:557.6
57WOLSKI Tomasz 176KOSZALINM30-396M 3800:19:3400:39:41.55+00:06:497:567.6
58KRĘCKA Irena 83FACE NORDIC WALKING TEAMBUDOWOK50-543K 2000:19:5400:40:11.90+00:07:208:027.5
59CHMIELEWSKI Marcin 21PROTYM REACING TEAMPOZNAŃM40-446M 3900:19:5100:40:15.55+00:07:238:037.5
60DOLNA Ewelina 215KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-396K 2100:20:0400:40:15.75+00:07:238:037.5
61MOTOCZYŃSKI Krzysztof 108GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZM60-645M 4000:20:0500:40:25.20+00:07:338:057.4
62WILD Ewa 170OŁAWAK40-443K 2200:18:5300:40:32.00+00:07:408:067.4
63SZENDZIELORZ Ilona 140RUDA ŚLĄSKAK60-641K 2300:20:0900:40:50.00+00:07:588:107.3
64PRADUŃ Michał 125LUBLINM-Niepełnosprawni(B)3M 4100:20:0800:40:50.10+00:07:588:107.3
65SZUDARSKI Marek 144DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-Niepełnosprawni(B)4M 4200:20:0800:40:52.75+00:08:008:107.3
66GOŁĘBIEWSKI Andrzej 50KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM60-646M 4300:20:3400:41:10.55+00:08:188:147.3
67GRYGOROWICZ Teresa 54KS METRACO POLKOWICELUBINK65-691K 2400:20:2800:41:15.35+00:08:238:157.3
68KUPIBIDA Bogusława 90SILESIA NORDIC TEAMKATOWICEK55-594K 2500:20:2900:41:20.10+00:08:288:167.3
69SZNAJDER Zenon 142UNIA MIASTRYBNIKM65-693M 4400:20:2700:41:23.05+00:08:318:167.2
70WOŁK Beata 178TRZCIANKAK40-444K 2600:20:3400:41:27.40+00:08:358:177.2
71EWERTOWSKA Ewa 40NORDIC WALKING KIEKRZPOZNAŃK50-544K 2700:20:3700:41:35.25+00:08:438:197.2
72WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 167BYDGOSZCZM18-292M 4500:20:3800:41:37.80+00:08:468:197.2
73PIĄTKOWSKI Józef 123KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEM70+4M 4600:20:2900:41:44.50+00:08:528:217.2
74BARTOSIEWICZ Włodzimierz 5FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM60-647M 4700:20:3400:41:45.65+00:08:538:217.2
75MALKIEWICZ Małgorzata 99ŻYJAKTYWNIEWIERSZYNOK50-545K 2800:20:4700:41:49.35+00:08:578:217.2
76TOPOREK Aleksandra 155NWPL/LUKI TEAMPRZODKOWOK-Niepełnosprawni(B)1K 2900:21:0900:41:57.45+00:09:058:237.2
77DANA Kazimiera 27KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK65-692K 3000:21:0900:42:11.40+00:09:198:267.1
78WIERZCHOSŁAWSKA Agnieszka 166BYDGOSZCZK18-291K 31100:21:0500:42:17.85+00:09:268:277.1
79WILD Arkadiusz 169OŁAWAM50-545M 4800:18:5200:42:30.00+00:09:388:307.1
80SULECKA Gabriela 139ŚWIECIEK-Niepełnosprawni(A)1K 3200:20:5800:42:33.20+00:09:418:307.1
81UHRYN Marcin 158JONKOWOM40-447M 4900:20:4700:42:34.20+00:09:428:307
82KUCZYŃSKA Anna 87NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIK55-595K 3300:21:0200:42:38.30+00:09:468:317
83KOWNACKA Jolanta 220KSIR SPORTICO BIAŁOŚLIWIEBIAŁOŚLIWIEK50-546K 3400:21:1700:42:42.80+00:09:518:327
84DZIAKIEWICZ Iwona 38ŻYRARDÓWK50-547K 3500:21:2300:42:46.60+00:09:548:337
85KABACIŃSKI Maciej 67FACE NORDIC WALKING TEAMKOSZALINM50-546M 5000:21:1900:42:53.35+00:10:018:347
86WIECZORKOWSKA Dagmara 164KOSZALINK45-494K 3600:21:1800:42:53.70+00:10:018:347
87KOZIOŁ Magdalena 81BYDGOSZCZK18-292K 3700:21:3800:42:53.85+00:10:028:347
88WYCISŁO Agata 188DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK-Niepełnosprawni(B)2K 38100:21:0700:42:55.50+00:10:038:357
89BRĄGIEL Krystyna 15NAKŁO NAD NOTECIĄK60-642K 3900:21:3000:43:00.20+00:10:088:367
90BUJNICKA Magdalena 19NORDIC WALKING PASŁĘKPASŁĘKK-Dzieci1K 4000:21:2500:43:05.65+00:10:138:377
91KUŚMIEREK Beata 91BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-445K 4100:21:3200:43:12.10+00:10:208:386.9
92KALINOWSKI Radosław 193WARSZAWAM30-397M 5100:21:3400:43:22.80+00:10:318:406.9
93ANGIELCZYK Małgorzata 3MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK65-693K 4200:21:3600:43:25.10+00:10:338:416.9
94PYKA Aleksandra 128UNIA MIASTLUBLINIECK-Dzieci2K 4300:21:1400:43:31.25+00:10:398:426.9
95ADAMOWICZ Andrzej 1ŁÓDŹM70+5M 52100:21:4100:43:43.85+00:10:528:446.9
96KORYTOWSKI Jakub 80NW WERWA MŁAWAMŁAWAM-Dzieci1M 5300:22:1400:43:46.05+00:10:548:456.9
97WALCZAK Grzegorz 161OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM45-494M 5400:21:5500:43:46.60+00:10:548:456.9
98MORYS Agnieszka 106RUDA ŚLĄSKAK30-397K 4400:21:3900:43:48.70+00:10:568:456.8
99BORUCZYŃSKI Dariusz 13POLICEM45-495M 5500:21:3800:43:51.50+00:10:598:466.8
100NIECHWIEJCZYK Kinga 111UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEK-Jun.5K 4500:21:4000:43:51.80+00:11:008:466.8
101JURCZYŃSKA Bożena 65VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK55-596K 4600:21:5400:43:52.15+00:11:008:466.8
102BUDZELEWSKI Dariusz 17KOSZALINM55-595M 5600:21:5600:43:54.75+00:11:028:466.8
103FILUSZ Alfred 41UNIA MIASTZDZIESZOWICEM45-496M 5700:21:5400:44:05.40+00:11:138:496.8
104WOŹNIAK Iwona 181PRUSIMK40-446K 4700:21:4500:44:16.55+00:11:248:516.8
105WOJDA Angelika 172CKZIU NYSA MECHANIKNYSAK18-293K 4800:21:3900:44:25.50+00:11:338:536.8
106SIKORRA Janina 136'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+1K 4900:22:2000:44:28.25+00:11:368:536.7
107CZAPSKI Marian 25ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM-Niepełnosprawni(B)5M 5800:21:4800:44:35.25+00:11:438:556.7
108KĘDZIERSKA Edyta 69GDAŃSKK40-447K 5000:22:0900:44:35.50+00:11:438:556.7
109GODZIŃSKA Paulina 48BAŻANT NW TEAMMILEJEWOK-Dzieci3K 5100:21:2000:44:39.00+00:11:478:556.7
110SZYMAŃSKA Lucyna 148XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACHKIEŹLINYK-Niepełnosprawni(A)2K 5200:21:4900:44:43.60+00:11:518:566.7
111BOGDAN Grażyna 10NW CIECHANÓWCIECHANÓWK65-694K 5300:21:5900:44:48.50+00:11:568:576.7
112WYCISŁO Damian 187DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM-Niepełnosprawni(B)6M 5900:21:4500:44:48.75+00:11:568:576.7
113DĄBROWA Dorota 29CHODZ Z NAMIGOSŁAWICEK45-495K 5400:22:3300:44:49.40+00:11:578:586.7
114KŁOPOTOWSKI Ryszard 72LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM50-547M 6000:22:0000:44:56.95+00:12:058:596.7
115ZEMBRZUSKA Ewa 191LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-695K 5500:22:0100:45:05.85+00:12:149:016.7
116WIESZOŁEK Ewelina 168UNIA MIASTIZBICKOK30-398K 5600:22:2600:45:11.70+00:12:199:026.6
117SZCZYPEK Ela 217SŁUPSKK60-643K 5700:22:2700:45:12.50+00:12:209:026.6
118PYKA Tomasz 127UNIA MIASTLUBLINIECM40-448M 61100:22:3400:45:46.95+00:12:559:096.6
119BOJKE Karol 12WEJHEROWOM-Jun.4M 6200:24:4200:45:49.45+00:12:579:096.5
120MILKOWSKI Mariusz 103GDYNIAM-Niepełnosprawni(A)2M 6300:22:4500:45:52.30+00:13:009:106.5
121MAZERSKA Maria 102LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK70+2K 5800:23:0600:46:04.50+00:13:129:126.5
122WIERZBICKA Marzanna 165DOBRE MIASTOK45-496K 5900:23:3100:46:15.85+00:13:249:156.5
123SZYBUT Weronika 145POTĘGOWOK-Dzieci4K 6000:22:1200:46:17.40+00:13:259:156.5
124BAL Agnieszka 211PODKOWA JANÓWJANÓWK30-399K 6100:22:4200:46:27.60+00:13:359:176.5
125MAŃSKA Bogusława 210LĘBORKK55-597K 6200:23:0600:46:33.40+00:13:419:186.4
126SZNAJDER Teresa 141UNIA MIASTRYBNIKK60-644K 6300:23:1200:46:34.05+00:13:429:186.4
127ŚWIECZKIEWICZ Wiktoria 225MIELNOK-Dzieci5K 6400:27:5100:46:38.80+00:13:479:196.4
128LACHOWICZ Emanuela 224MIELNOK-Dzieci6K 6500:22:4100:46:39.20+00:13:479:206.4
129ALESZCZYK Marek 2SZCZECINEKM50-548M 6400:23:1500:46:54.20+00:14:029:226.4
130WYSOCKA Ewa 189_POŁCZYN ZDRÓJK60-645K 6600:23:4100:47:02.05+00:14:109:246.4
131CYRA Grażyna 23NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOK60-646K 6700:23:1100:47:06.40+00:14:149:256.4
132MIŁKOWSKA Jolanta 104GDYNIAK-Niepełnosprawni(B)3K 68200:23:2900:47:12.30+00:14:209:266.4
133PACYNA Helena 119KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK65-696K 6900:23:3000:47:14.70+00:14:229:266.4
134BARAN Aneta 199BORNE SULINOWOK40-448K 7000:23:0900:47:20.50+00:14:289:286.3
135RACZYŃSKA Aleksandra 201UNIA MIASTCHORZÓWK70+3K 7100:23:3400:47:20.65+00:14:289:286.3
136WOROCH Jolanta 180DOPIEWOK50-548K 7200:23:4000:47:47.55+00:14:559:336.3
137PRZYDATEK Ilona 126PROTYM REACING TEAMSTARA ŁUBIANKAK40-449K 7300:24:0600:47:49.40+00:14:579:336.3
138SMARUJ - SADOWSKA Janina 138BYDGOSZCZK65-697K 7400:23:4600:47:53.55+00:15:019:346.3
139UHRYN Julia 159JONKOWOK-Jun.6K 7500:22:3700:47:55.60+00:15:039:356.3
140NIEŚCIÓR Magdalena 112GODKIK-Jun.7K 7600:23:0200:47:56.70+00:15:049:356.3
141OWCZAREK Henryka 118MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃPOZNAŃK70+4K 7700:23:5800:48:01.00+00:15:099:366.2
142DĘBSKA Marta 30VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-4410K 7800:24:0000:48:04.80+00:15:139:376.2
143BRODA Dariusz 16ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM-Niepełnosprawni(B)7M 6500:23:3300:48:12.30+00:15:209:386.2
144KWIATKOWSKI Roman 94ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM-Niepełnosprawni(B)8M 6600:23:3300:48:12.30+00:15:209:386.2
145KWIATKOWSKA Jadwiga 93KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+5K 7900:23:3800:48:13.05+00:15:219:386.2
146WALCZAK Henryk 160OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM70+6M 6700:23:3900:48:33.90+00:15:429:426.2
147ROMANIUK Krystyna 198KOLBUNOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK55-598K 8000:24:0200:49:00.30+00:16:089:486.1
148KULCZYCKI Jan 89GDAŃSKM65-694M 6800:24:4700:49:18.20+00:16:269:516.1
149SŁOMCZEWSKA Martyna 237WARSZAWAK-Dzieci7K 8100:24:1600:49:25.00+00:16:339:536.1
150KILAR Oliwia 71KOSZALINK-Dzieci8K 8200:23:5400:49:35.15+00:16:439:556.1
151KUCZYŃSKI Włodzimierz 88NORDIC WALKING KIEKRZOBORNIKIM55-596M 6900:24:2100:49:44.30+00:16:529:566
152MOTOCZYŃSKA Aleksandra 107GOSIR OSIELSKOBYDGOSZCZK55-599K 8300:24:5400:49:48.70+00:16:569:576
153MALINOWSKA Grażyna 98LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-698K 8400:24:4500:49:49.65+00:16:579:586
154ŚLIWIŃSKA Ewa 150KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK45-497K 8500:24:2900:49:50.85+00:16:599:586
155CHLIPAŁA Agnieszka 20NADLEŚNICTWO WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHK30-3910K 8600:24:5700:49:56.30+00:17:049:596
156KORPAL Grażyna 78WILKI KOSZALINKOSZALINK55-5910K 8700:25:1200:50:19.10+00:17:2710:036
157HINEBORG Bogumiła 57KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZWIELKI LUBIEŃK50-549K 8800:24:5300:50:19.65+00:17:2710:046
158RAJEWSKA Beata 130PIŁAK40-4411K 8900:27:4400:50:49.40+00:17:5710:095.9
159GAŁĘZIEWSKI Piotr 44OLSZTYNM45-497M 7000:24:5700:50:50.10+00:17:5810:105.9
160KOLBUSZ Janina 74KS METRACO POLKOWICELUBINK65-699K 9000:25:3300:50:59.45+00:18:0710:115.9
161SADŁOS Helena 133LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6910K 9100:25:4100:51:04.05+00:18:1210:125.9
162WYCISŁO Romuald 186DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM55-597M 7100:25:1600:51:24.15+00:18:3210:165.8
163KOLARSKA Nadia 195VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZESTOCHOWAK-Dzieci9K 9200:24:5800:51:25.00+00:18:3310:175.8
164GRUSZKA Barbara 53LKS ZANTYR SZTUMSZTUMK65-6911K 9300:25:3800:51:26.20+00:18:3410:175.8
165GOMÓŁKA-BIGUS Monika 51GDYNIAK45-498K 9400:25:3400:51:30.20+00:18:3810:185.8
166ZARĘBSKI Maciej 208VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Dzieci2M 7200:25:3100:51:43.55+00:18:5110:205.8
167PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 120GOWINOK70+6K 9500:25:2800:51:50.50+00:18:5810:225.8
168MOLSKA Krysia 105GRYFICEK55-5911K 9600:26:1200:51:58.00+00:19:0610:235.8
169OLSZYŃSKA Marzena 117KOSZALINK50-5410K 9700:25:5100:52:05.55+00:19:1310:255.8
170GROBELNA Jadwiga 52KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(B)4K 9800:26:1500:52:13.60+00:19:2110:265.7
171CZERNICHOWSKA Teresa 26DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-Niepełnosprawni(B)5K 9900:27:5300:52:23.85+00:19:3210:285.7
172OGONOWSKA Edyta 115KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK55-5912K 10000:26:0100:52:34.55+00:19:4210:305.7
173DUSZEŃKO Elwira 37KS METRACO POLKOWICELUBINK-Niepełnosprawni(A)3K 10100:26:1200:52:41.65+00:19:4910:325.7
174GRONET Dominik 235BYDGOSZCZM45-498M 7300:26:0300:52:55.55+00:20:0310:355.7
175WASILUK Helena 162POŁCZYN-ZDRÓJK70+7K 10200:26:1000:53:04.40+00:20:1210:365.7
176JÓŹWIAK Dominik 64SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-293M 7400:26:3100:53:08.10+00:20:1610:375.6
177BARTOSIEWICZ Grażyna 6FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKK65-6912K 10300:26:3300:53:23.15+00:20:3110:405.6
178KOMAR Marlena 75KONIKOWOK60-647K 10400:26:4300:53:29.15+00:20:3710:415.6
179CYRA Zbigniew 24NW ZIELONY DWÓRSKOSZEWOM65-695M 7500:26:0100:54:41.15+00:21:4910:565.5
180ŚLUSARCZYK Danuta 152WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6913K 10500:27:1100:54:45.10+00:21:5310:575.5
181ROMANIUK Grzegorz 197KOLBUSZOWAM-Niepełnosprawni(A)3M 7600:22:1200:54:56.55+00:22:0410:595.5
182MRÓZ Katarzyna 109MIELNOK50-5411K 10600:27:1900:55:34.55+00:22:4211:065.4
183KRUZA Anna 85GRYFICEK40-4412K 10700:28:2600:56:14.25+00:23:2211:155.3
184PISKORZ Ewa 213GRYFICEK55-5913K 10800:27:5100:57:02.30+00:24:1011:245.3
185DROP Mieczysław 32PAKOŚĆM70+7M 7700:29:1300:57:45.85+00:24:5411:335.2
186LACHOWICZ Jadwiga 216MIELNOK60-648K 109100:31:4400:59:14.75+00:26:2211:505.1
187PIĄTKOWSKA Małgorzata 122KS METRACO POLKOWICEPOLKOWICEK70+8K 110100:29:5100:59:47.35+00:26:5511:575
188KILAR Igor 70KOSZALINM-Dzieci3M 7800:29:0300:59:48.30+00:26:5611:575
189SYPIOŁ Zygmunt 194MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃZŁOTNIKIK70+9K 111100:32:1101:05:30.60+00:32:3813:064.6
190SUFRANEK Alicja 230KOSZALINK-Niepełnosprawni(B)6K 11200:24:52+00:08:459:566
191MACIEJEWSKI Adam 232KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)9M 7900:28:34+00:12:2711:255.3
192PAWŁOWSKI Łukasz 231KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)10M 8000:28:36+00:12:2911:265.2
193KRASOWSKI Rafał 229KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)11M 8100:28:39+00:12:3211:275.2
194KISIELEWSKI Michał 228KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)12M 8200:29:11+00:13:0411:405.1
195KARMELITA Marcin 227M-Niepełnosprawni(B)13M 8300:29:13+00:13:0611:415.1
196URBAN Elżbieta 207K-Niepełnosprawni(B)7K 11300:30:47+00:14:4012:184.9
197WOJTAN Dorota 174ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)8K 11400:32:33+00:16:2613:014.6
198ŁAŚKO Iwona 96ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)9K 11500:32:35+00:16:2813:024.6
199BUDZIEWSKA Stefania 18ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)10K 11600:32:35+00:16:2813:024.6
200LESZCZYŃSKA Marta 95ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)11K 11700:32:38+00:16:3113:034.6
201ZALEWSKA Natalia 190ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)12K 11800:32:40+00:16:3313:044.6
202JEREMICZ Irena 61ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)13K 11900:33:55+00:17:4813:344.4
203PAWŁOWSKI Adrian 233KOSZALINM-Niepełnosprawni(B)14M 8400:34:06+00:17:5913:384.4
204CHWALISZEWSKI Michał 22BYDGOSZCZM70+8M 8500:37:18+00:21:1114:554
205JAHNZ Maciej 234ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM30-398M 8600:39:07+00:23:0015:383.8
206WAWRZYNIAK Maciej 236ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEM45-499M 8700:41:37+00:25:3016:383.6
207WOŁCZYŃSKA Stanisława 177ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCYKĘPICEK-Niepełnosprawni(B)14K 12000:41:39+00:25:3216:393.6
208BORZESZKOWSKA Małgorzata 14LĘBORKK50-5412K 12100:45:49+00:29:4218:193.3
209BOJKE Olgierd 11WEJHEROWOM55-598M 88 00:46:28+00:30:2118:353.2
210JÓŹWIAK Łukasz 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(A)4M 89   
211BRYK Magdalena 205RZEMIEŃK-Niepełnosprawni(B)15K 122   
212HORÓWKA Elżbieta 206KOLBUSZOWAK-Niepełnosprawni(B)16K 123   
213KAWUZA Dorota 204MROWLAK-Niepełnosprawni(B)17K 124   
DQKUBAT Janusz 86VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABOROWNOM45-4900:19:19 DQ00:38:25.15 DQ--
JÓŹWIAK Marianna 62SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-4900:17:58 DNF DNF--
DZIKOWSKA Dorota 226ŚWIESZYNOK30-3900:30:49 DNF DNF--
Znaleziono 216 wynik(ów)