MIELNO - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 10 KM

Organizator:
Polska Federacja Nordic Walking
Data:
2019-05-04
Miejsce:
Mielno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
85
Wystartowało:
84
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
83
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
2.5km
Start_All
5km
Start_All
7.5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KUŹMICZ Adam 247POLIPACK TEAM GWEMASZEWKOM30-391M 100:16:2600:33:3400:50:5101:07:53.26 6:478.8
2NIECHWIEJCZYK Piotr 251UNIA MIASTŚWIĘTOCHŁOWICEM40-491M 200:16:5700:34:1000:51:2001:08:46.53+00:00:536:528.7
3HELWICH Stefan 291KS METRACO POLKOWICEWIELENM60-691M 300:17:2300:34:3800:51:5801:09:10.85+00:01:176:558.7
4JUREK Adam 293KS METRACO POLKOWICELUBINM50-591M 4100:17:0200:34:1700:52:0401:09:34.21+00:01:406:578.6
5JAKIMIEC Tadeusz 236HUSARIA RACTIMSZCZECINEKM50-592M 5100:17:5400:35:1900:52:3701:09:55.76+00:02:026:598.6
6GRODZKI Ireneusz 232GORZÓW WLKP.M40-492M 600:17:3100:35:0600:52:5101:10:53.77+00:03:007:058.5
7KUŚMIEREK Jan 389BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYM40-493M 700:17:5800:36:0000:53:5801:12:01.23+00:04:077:128.3
8KOZŁOWSKI Piotr 382TR STARRBLADESTARE KUROWOM40-494M 800:17:4700:35:5400:54:2001:13:12.15+00:05:187:198.2
9PIETRZYK Jarosław 256NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392M 900:18:0200:36:2300:54:5801:13:22.17+00:05:287:208.2
10KLIMCZAK Adam 240GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM50-593M 1000:17:5200:36:1700:54:5301:13:55.45+00:06:027:238.1
11KORZEŃ Grzegorz 244SŁUPSKM40-495M 11200:17:5400:36:2600:55:2001:14:06.82+00:06:137:248.1
12SANIUK Edward 264FACE NORDIC WALKING TEAMGDAŃSKM70+1M 1200:18:5600:37:3400:56:2001:14:52.11+00:06:587:298
13DREWA Marian 226POLIPACK TEAM GWEGOŚCICINOM60-692M 13100:18:1100:36:5500:56:1701:15:25.39+00:07:327:328
14GIERSZEWSKI Arkadiusz 229CHOJNICEM40-496M 1400:18:4200:37:3800:57:0201:15:35.27+00:07:427:337.9
15JĘDRASIAK Renata 292KS METRACO POLKOWICELUBINK50-591K 100:18:5400:38:0300:56:5901:15:53.51+00:08:007:357.9
16ADAMCZYK Adam 211PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAM70+2M 15200:19:0400:38:0200:56:5901:16:06.33+00:08:137:367.9
17SMARSZCZ Wiesław 271LĘBORSKIE LWYLĘBORKM60-693M 1600:18:5800:38:0800:57:0801:16:12.10+00:08:187:377.9
18KOZAKOWSKA Małgorzata 245KS SOKÓŁ GĄSAWAROGOWOK40-491K 200:18:4300:37:5900:57:0901:16:12.33+00:08:197:377.9
19ŚWISŁOCKI Bogdan 279FACE NORDIC WALKING TEAMMIKOSZEWOM50-594M 1700:18:4300:37:4300:57:0501:16:16.92+00:08:237:377.9
20HRYNDIO Jerzy 235STADION ŚLĄSKIKATOWICEM60-694M 1800:18:5700:38:0700:57:3201:17:15.78+00:09:227:437.8
21WEINER Jakub 283CKZIU NYSA MECHANIKPRUDNIKM18-291M 19100:19:1000:38:2100:57:5801:17:20.69+00:09:277:447.8
22GODZIŃSKI Paweł 230BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOM40-497M 2000:19:0200:38:3000:58:0101:17:44.63+00:09:517:467.7
23RAJEK Magdalena 261NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK40-492K 300:19:2300:38:5900:58:3501:18:13.57+00:10:207:497.7
24SZCZĘŚNIAK Zbigniew 274NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM50-595M 2100:19:1800:39:0000:58:5701:18:44.16+00:10:507:527.6
25BADOCHA-DUDA Małgorzata 214ELITE TEAMGDAŃSKK50-592K 400:19:0400:38:4100:58:4301:18:45.21+00:10:517:527.6
26DUDA Barbara 227POLITECHNIKA GDAŃSKAGDAŃSKK18-291K 500:19:4500:39:3500:59:3601:19:32.07+00:11:387:577.5
27ŚLUSARCZYK Andrzej 278WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-695M 2200:19:1700:39:2100:59:1401:19:39.26+00:11:457:577.5
28POSIM Dariusz 259WATAHADUBIELM50-596M 23100:19:2800:39:1500:59:2901:19:47.20+00:11:537:587.5
29PRZYBYŁEK Marysia 260NWPL/MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK40-493K 600:19:1800:40:0401:00:2401:19:59.04+00:12:057:597.5
30RASZEWSKA Izabela 262FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK40-494K 700:19:3400:39:3800:59:5501:20:15.33+00:12:228:017.5
31POŁUBIAK Paweł 125SIECINOM30-393M 24200:19:0900:39:4001:00:1101:20:17.72+00:12:248:017.5
32CZAJKA Urszula 220RUMIAK60-691K 800:19:3200:39:3000:59:4901:20:18.34+00:12:258:017.5
33GÓRSKA Iwona 231LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-495K 900:20:2900:41:1201:01:2501:21:42.01+00:13:488:107.3
34KOLASA Katarzyna 242FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK30-391K 1000:19:4000:39:5501:00:4601:21:49.51+00:13:568:117.3
35CZEMPIK Kornelia 222STADION ŚLĄSKICHORZÓWK50-593K 1100:20:2500:40:4001:01:1701:22:11.85+00:14:188:137.3
36TOKARZ Joanna 281LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-392K 1200:20:4500:41:2301:01:4701:22:27.93+00:14:348:147.3
37ZWOLENKIEWICZ Joanna 289KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWAK40-496K 1300:20:4100:41:1901:01:5201:22:39.28+00:14:468:157.3
38STAWNIAK Karol 273KS METRACO POLKOWICEŻNINM70+3M 2500:20:3200:41:0701:01:4901:22:42.61+00:14:498:167.3
39GWAREK Anita 233PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK40-497K 1400:20:3500:41:0901:02:0801:23:06.06+00:15:128:187.2
40SKAWIŃSKA Ewa 269NAKIJEZAPRASZAMYWILKSZYNK40-498K 1500:20:2700:41:5401:02:5501:23:21.17+00:15:278:207.2
41CONTUCCI Ewa 219NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAK40-499K 1600:20:4400:41:4801:02:5201:23:58.78+00:16:058:237.1
42KURZAWSKA Jolanta 294KS METRACO POLKOWICELUBINK70+1K 1700:21:0900:42:1001:03:1401:24:18.73+00:16:258:257.1
43PARCHIMOWICZ Janusz 255SZCZECINM60-696M 26100:20:4900:42:1601:03:3501:24:42.14+00:16:488:287.1
44WOJDANOWSKA Małgorzata 286LECYMY DURŚTARNOWSKIE GÓRYK30-393K 1800:21:3300:43:0501:04:0901:25:13.54+00:17:208:317
45PONKA Radosław 258POLIPACK TEAM GWEWEJHEROWOM40-498M 27100:20:5700:42:3401:04:1801:25:27.75+00:17:348:327
46KOTULA Jakub 50UNIA MIASTKATOWICEM30-394M 2800:21:2200:43:0601:04:4001:26:00.97+00:18:078:367
47RATKA Michał 299E-FIZJA TEAMPIŁAM30-395M 2900:21:1500:42:5801:04:5101:26:05.48+00:18:128:367
48PINIS Michał 257NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWABLACHOWNIAM30-396M 3000:21:4200:43:1401:04:5701:26:35.94+00:18:428:396.9
49CHYRA Janusz 217UNIA MIASTLUBLINIECM40-499M 3100:21:4500:43:1801:05:0801:26:48.77+00:18:558:406.9
50PANEK Elwira 254LĘBORSKIE LWYLĘBORKK50-594K 1900:21:4500:43:2901:05:0701:26:53.99+00:19:008:416.9
51CIESIELSKA Renata 218TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKATORUŃK40-4910K 20100:21:5500:43:5101:05:3101:27:13.49+00:19:208:436.9
52WIETRZAK Tomasz 284ZDROWO PIJ.PLPABIANICEM40-4910M 3200:21:2700:43:3101:05:4801:27:40.52+00:19:478:466.8
53WOJTALA Małgorzata 287RZESZÓWK40-4911K 2100:21:3100:43:5501:05:4501:27:47.60+00:19:548:466.8
54ANDRUSZKIEWICZ Paweł 212SZCZECINEKM40-4911M 3300:22:0600:44:2301:06:0801:28:13.92+00:20:208:496.8
55MACIŃSKA Estera 298LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK18-292K 2200:21:3400:43:5601:06:0801:28:26.51+00:20:338:506.8
56WOSS Anna 288LĘBORSKIE LWYLĘBORKK40-4912K 23100:21:3900:44:0701:06:2601:28:36.16+00:20:428:516.8
57CZEMPIK Aniela 223STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60-692K 2400:22:1200:44:2301:06:2501:28:37.63+00:20:448:516.8
58STANKOWSKA Marzena 272KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK40-4913K 2500:22:0600:44:3401:07:1901:29:29.73+00:21:368:576.7
59SĘDZIK Katarzyna 266LECYMY DURŚBYTOMK40-4914K 2600:21:5800:44:1801:06:5201:29:43.58+00:21:508:586.7
60SŁUPIANEK Sonia 270STADION ŚLĄSKIKATOWICEK30-394K 2700:21:3500:43:4001:06:4101:29:54.25+00:22:008:596.7
61TURZYŃSKA-STOPA Maria 391BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK60-693K 2800:22:1700:44:4401:07:3001:30:55.28+00:23:029:056.6
62OMARSKA Grażyna 253PASJA NORDIC WALKINGWARSZAWAK60-694K 2900:22:2000:44:5301:07:5801:31:07.83+00:23:149:066.6
63CHOLEWKA Jolanta 215MARSZ PO ZDROWIEKOSTRZYN WLKPK60-695K 3000:22:2400:45:0501:08:0301:31:22.97+00:23:299:086.6
64KIDAWA Bożena 300SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEK60-696K 31100:22:4500:45:1301:08:0501:31:33.08+00:23:399:096.6
65KIDAWA Danuta 221SANTANDER CONSUMER BANKWROCŁAWK40-4915K 3200:22:2600:45:1901:08:2901:31:34.46+00:23:419:096.6
66WYSOCKA Bernadeta 390BŁĘKITNI NW DZIEMIANYDZIEMIANYK40-4916K 3300:22:1300:45:1201:08:3501:32:55.46+00:25:029:176.5
67LIGĘZA Elżbieta 296K50-595K 3400:23:3700:47:2301:10:1901:33:08.72+00:25:159:186.4
68THOMALLA Bogdan 280STADION ŚLĄSKIZABRZEM70+4M 3400:22:3800:45:5501:09:3301:33:43.43+00:25:509:226.4
69SIKORRA Janina 267'ORŁY WICKO'LĘDZIECHOWOK70+2K 3500:23:2200:47:0501:10:5201:34:50.14+00:26:569:296.3
70KISZKA-MAZIARCZUK Berenika 239LECYMY DURŚCHORZÓWK30-395K 3600:24:2600:48:5801:12:2601:35:32.44+00:27:399:336.3
71SCHWANN Mirosław 265WEJHEROWOM50-597M 3500:23:1300:47:0201:11:2201:35:53.37+00:28:009:356.3
72JANIK Maciej 237HYDRO ZASAPANIPIŁAM30-397M 3600:23:3500:47:3301:11:5201:36:06.76+00:28:139:366.2
73DROZD Krystyna 297CIDRY LOTAJOMBYTOMK50-596K 3700:24:1600:48:2801:12:2201:36:25.37+00:28:329:386.2
74KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta 246STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60-697K 3800:24:3900:49:2201:14:1601:39:20.16+00:31:269:566
75KIDAWA Marian 345SANTANDER CONSUMER BANKGLIWICEM60-697M 3700:23:2600:48:0501:13:0501:39:40.13+00:31:469:586
76OLSZYŃSKA Marzena 252WILKI KOSZALINKOSZALINK50-597K 3900:25:1000:49:2801:14:1801:39:46.07+00:31:529:586
77WŁOCHOWICZ Olga 285LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK30-396K 4000:24:2600:49:0701:14:1501:40:47.20+00:32:5310:046
78FAHRENHOLZ Rafał 228WARSZAWAM60-698M 3800:24:0400:50:0201:15:3401:41:05.75+00:33:1210:065.9
79CHRAPEK Urszula 216NORDUMRUDZICAK30-397K 4100:25:1400:51:0201:17:1301:42:46.26+00:34:5210:165.8
80CZETYRKOWSKA Katarzyna 224SARBINOWOK30-398K 4200:24:3700:49:5401:15:4801:43:09.33+00:35:1610:195.8
81SIWCZYK Grażyna 268LECYMY DURŚPIEKARY ŚLĄSKIEK60-698K 4300:25:4800:52:3201:20:3701:47:15.18+00:39:2110:435.6
82JÓŹWIAK Dominik 59SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-292M 3900:26:1200:52:5701:20:2701:47:20.51+00:39:2710:445.6
83ŻAMOJCIN Małgorzata 290NORDICLUB SZCZECINSZCZECINK50-598K 44   
DQSIWAK Piotr 295KS METRACO POLKOWICERUDNAM50-59100:17:12 DQ00:34:47 DQ00:52:22 DQ01:10:15.80 DQ--
Znaleziono 84 wynik(ów)